Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2014., 01:23   #41
Strgao sam se na ovo. Mangabin instant-hit, ludilo: Trela, trela, trela, trela, tre...tre... itd., trela!!! Žena se bacila u imitiranje svih muževih "ljubavnica" i taj zadatak ozbiljno shvatila. Damaris je stvarno opičena.

I baš kad se pitam šta ovaj Wilson toliko napada Benta, jer mu je onda kao klinac slučajno biciklom ogrebao auto, a onda vidim spoiler, taj da mu je on otac. Je li on tada znao da mu je sin?

Charlene mi je uber simpa , kako samo govori lijepo za Benta, da bi ubijala, umrla za njega, naravno prijateljski. A i Lucindo je smiješan, kako stricu gayu plače ljubavne jade za njom, Charlene, ne. LOL

Amora izbačena sa kampanje za štikle, a Mulher mangaba stigla na njezino mjesto. Stvarno je komad ženska, ne umanjem time Amorinu prekrasnoću.

Fabinho se želi pobliže upoznati sa Pliniom, stao propitkivati o Irene Fiori, šta se njemu učinilo sumnjivim.

I uvidjeh da Tito nije nikakav pozitivac. Šta stalno maltretira sluškinju?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:31   #42
Ne trebaš bijelit, kad samo ti i ja gledamo/gledali smo. Ne, ni Bento ne zna da mu je Wilson otac, ni Wilson ne zna da mu je Bento sin.

Damaris je luuuuuuuda. Jel već oformila svoju udrugu "U ime obitelji" (ne zajebavam se, udruga joj se fakat tako zove ).

Tito je đubre, al taj lik ima toliko potencijala i dobrog materijala, al glumac je grozan.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:35   #43
Quote:
Ne trebaš bijelit, kad samo ti i ja gledamo/gledali smo. Ne, ni Bento ne zna da mu je Wilson otac, ni Wilson ne zna da mu je Bento sin.
Mislim da i @Poncho gleda, tak da mislim da ne zna za ovaj detalj.

Quote:
Damaris je luuuuuuuda. Jel već oformila svoju udrugu "U ime obitelji" (ne zajebavam se, udruga joj se fakat tako zove ).
Yeap, "Em nome da família".

Quote:
Tito je đubre, al taj lik ima toliko potencijala i dobrog materijala, al glumac je grozan.
A ja pomislih da se stvarno zagrijao za Renatu i sa bi mogli biti dobar par, a kad ono, možda i nju mota oko prsta.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:47   #44
Ma vraga, da vidiš šta će joj kasnije napravit. Njemu je Renata bila samo dobar provod za jednu noć.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 01:52   #45
Filho da mãe! Sad se sve bojim šta.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 18:04   #46
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Mislim da i @Poncho gleda, tak da mislim da ne zna za ovaj detalj.
Gledam, gledam. I da, nisam znao ovo.
Već bi ja došao do tog otkrića, međutim, kad sam krenuo gledati SB u osmom mj. prošle godine pogledao sam do 20.ep ako se ne varam i onda su istekli linkovi sa stranice odakle sam skidao pa sad kad sam našao na ovoj str. koju sam ti ostavio odlučio sam gledat opet iznova da utvrdim gradivo a i bolje da sam krenuo ispočetka jer su mi sad mnoge stvari jasnije i sad baš razumijem te puno lakše gledam nego onda.

Inače, obožavam Giane (što se može primjetit u postovima iznad ) Navijao sam za nju i Benta kad sam gledao prvi put iako sam znao da neće završit skupa Ali sad mi je Amora predivna Sve to stoji da je lik antipatičan i sve ali puno, puno mi je draža nego prvi put. Morat ću vidjet malo kakvi su Sophie i Marco u "Fina Estampa" jer su tu
Barbara najjača ikad

Roberta Campos e Nando Reis - De Janeiro a Janeiro Već nekoliko dana ju neprekidno slušam

Obožavam ovu seriju!

Zadnje uređivanje Poncho23 : 23.02.2014. at 18:13.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 17:54   #47
Amora & Bento u parku, slatki.



http://31.media.tumblr.com/fda91193b...hm1vo5_250.gif
http://31.media.tumblr.com/0761c079d...hm1vo6_250.gif
http://25.media.tumblr.com/ced61c240...hm1vo7_250.gif
http://25.media.tumblr.com/994b05238...hm1vo8_250.gif

Pa vožnja vlakom smrti, krasne scene sa njima u ovim epizodama.


A je Fabinho naporan više. Ne uopće mu se ne kuži zavist prema Bentu. Kud šta on kakvu-takvu medijsku pozornost dobiva, njega baš ne šljive, ni Amora, niti Malu koja mu je polusestra, a nit Pliniju se ne dopada i evo ti materijala da bude ljubomoran. Jedino Barbara Ellen naivno pada na njegov šarm i očijuka sa njim, hahaha. Ne znaš ti šta ti sprema.

Veronica je tako divan lik.

E samo mi nemoj reć da će Charlene završit na kraju sa Wilsonom, nekak upućuje na to, a ne želim ju s njim. Ona je divna, i ne zaslužuje tog čangrizavog i mrzovoljnog starca. Imaju mi super odnos ona, Bento i Malu.

Damaris i dalje genijalna, kad je sa kolegicama iz udruge došla u klub gdje nastupaju mulheres-frutas, pa ih zavezale i one nastupile umjesto njih. Muževi im tamo izgleda zalaze, ali nisu ostali ravnodušni na nastup, LOL.

Žao mi je Filipinha, šta mu one budale rade. Xande se kaje, ali prekasno, asshole, šta sad kad ti je doš'o u bolnicu i predložio da budete frendovi žališ ovu spačku koju mu spremaš i želiš ju zaustaviti, tarde demais budalo, kad već snimak ide na net. A i on ne izgleda ko neka osoba koja bi se promijenila nabolje.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 16:19   #48
Našao sam chamadas de elenco. Baš su super.

Sangue Bom - Chamada de Elenco Oficial - 1ª Versão (Novela das 7) REDE GLOBO

Sangue Bom - Chamada de Elenco Oficial - 2ª Versão (Novela das 7) REDE GLOBO



Ovo na kraju mi je odlično, kad se glavni 6-orac poreda i naslov serije.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 23:20   #49
@Poncho, gledaš li ti seriju? Ja sam sad na 44-oj epizodi.

No, pa da malo iskomentiram.

Dakle, Bento se svako malo nađe na meti zlih jezika. A Fabinho ni pred njim ne preže da ga ocrni kako zapravo želi povrijediti Malu i Amoru. Kako mi je drago da Plinio ne puši njegove laži. Pojavila se i Irene, saznala od Odile kakav joj je zapravo sin kojeg godinama traži.

Amora, iako se ne želi odreći životu kojeg vodi, ne može skriti osjećaje prema Bentu.

Giane konstantno misli na Benta, ljubomorna na njegove udvaračice, dok je Douglas potajno voli. Kako ga je samo po muški opalila kad ju je poljubio.

Na pomolu su neke nove ljubavi, kako već vidim da će mi se svidjeti budući Palmira Valente/Veronica & Erico par. A i dijele kako-tako sličnu priču, oboje su prevareni. Ona mi se posebice počela sviđat otkad je počela zalaziti u Cantaí, pokazala svoju rebellious side i skrivenu strast, pjevanje. Baš zakon izgleda sa onom crvenom perikom, još ju nekako pomlađuje, ne kažem da je stara, ali ovako mi baš liči na tinejdžericu, neki goth style. Luz i Xande se isto izgleda privlače. Izgleda da sam pogriješio u svezi njega. Glumica koja glumi Luz je stvarno lijepa.

Damaris je postala prosvijetljena i sad se priklonila nekoj imaginarnoj vjeri, Arcipreste, "Mani", takve neke spike, koji god bog da to bilo. Ali našla si istomišljenika, Barabasa, Barbarina pomalo ekscentrična bivšeg muža. LOL.

Tina se infiltrirala u Barbarellinu vilu i osveta može početi. Hehe, ne parodira Ninu uopće, lol. Stvarno ima Avenida Brasil baš jak utjecaj u ovoj seriji da čak daju i glazbene podloge iz Avenide, sviđa mi se taj homage. xD Sad je Barbaru "uljepšala" photoshopom pa izgleda kao kit koji se sunča.

A ona Barbarellina čaga sa Filipinhom na vjenčanju od one stare Karmelite Lancaster. Potrgao sam se, učinila bi sve da se medijski promovira, LOL. A Filipnho pak postao medijska senzacija, FAMOSINHO DA CASA VERDE (LOL), s namjerom da ga osramote, oni od njega napravili zvijezdu.

Serija je stvarno otkačena.

Upravo čitam šta će biti s nekim likovima i ne mogu vjerovat.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 16:47   #50
Fabinho je NE-PO-DNO-ŠLJIV, skupa sa onom glupačicom Mel! Baš mi je drago šta će mu Amora smjestit (milo za drago), pa da se prizemlji. A i ne bi bilo uopće teško povjerovati da je Bento Plinijev i Irenin sin, budući da Fabinho baš nikakve gene nije pokupio od njih.

Iako, i Amora je proračunata, sve to bi njoj pogodovalo, da Bento ispadne Plinijev sin i njegov nasljednik, ona bi "profitirala", Bento bi izašao iz siromaštva i ona bi napokon mogla biti s njim kak spada.

Bento i Malu imaju specifičan odnos koji mi se baš sviđa.

Giane se sredila.

Barbarella posjetila "kliniku", no već i izašla. Kad je još bježala od Sueli pa po kućama krala zdjele sa hranom, a Pedrinhu sendvič na ulici

Tinina osveta u Nininom stilu, doduše u snu: "Me serve vadia, me serve!" A faca kad Barbara kaže macarrão com salsicha.

No melhor estilo 'Nina' de Avenida Brasil, Tina sonha que está se vingando de Bárbara


Lucindo i čitanje priča za laku noć Damaris, LOL, a onda ga sljedeće jutro napala da ju je silovao, a jadničak i sam sebe uspavao pričom.

Radije bih milijon puta da Charlene ostane sa Lucindom na kraju pa posvoje Pedrinha, a ne s ovim mizantropom Wilsonom.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 23:02   #51
Kako uživam u seriji , epizoda mi prođe za tren.

OK, nisam mislio da ću to reći za njega, iako sam u biti znao da se kasnije lik popravlja, Fabinho mi se zasada malo po malo/skroz podobrava, primirio se, iako tu i tamo zna podbost Benta, ali shvatio je da svojim ponašanjem i glumljenjem bad boya neće nikud stići, samo si odmoći. Amora je tu baš pogodila, prizemljila ga te mu je dala dobru lekciju sa lažnim DNA nalazom, iako je situacija skroz neopravdana. On i Giane su mi baš sladak i jako simpatičan par.



"Home", luv it.

A kad smo kod Amore, pa ona je više negativka, nego pozitivka, zloća jedna. Znam da će joj se to kasnije obiti o glavu. A Bento će se itekako razočarati u nju. Sad mu je slagala da je trudna, a on zanesen i sav veseo.

Unatoč svemu tome, scene na njihovom na medenom mjesecu u Čileu su bile kjut, kjut, kjut.

Naježio sam se na ovu scenu.


Deborah Evelyn mi je prekrasna u toj sceni.

Pojavila se i Simone, Amorina sestra, sa djecom. Simpa klinci, Andre i Mayara. Ona uboga boluje od leukemije, baš mi ju je žao.

Znam da je Bolivar Dorothyin biološki otac, samo zaš nije zucnuo ni riječi cijelu seriju, i baš me zanima čime ga to Barbara ucijenjuje.

Barbara, ladra de carteiras. E stvarno ne zna šta bi sa životom. I kako me nasmijala scena kad joj je Verônica vratila milo za drago, pa joj skinula periku, iako mi ni na kraj pameti nije bilo da joj je ono perika, LOL.

Jedva čekam kad će Bento i Wilson saznati da su sin i otac, baš me zanimaju kakve će im biti reakcije, budući da se ne podnose, vjerujem da će Bentu teško past spoznaja da mu je taj čovjek kojeg je godinama mrzio otac. Bit će zanimljivo.

Ne lajkam "novog" Erica baš nešto, previše je drzak, bezobrazan i bahat, stalno bi se šaketao , iako su neki zaslužili. Kao da je pod hipnozom od one nesreće. I iskaljuje se i vrijeđa Verônicu, e pa ne moš tako.

Lajkam par Malu i Maurício. Fernanda Vasconcellos je odlična (glumica).

Damaris kao Gládis do Cabuçu s Lucindom u tanedemu, a i Tina sa njima, opičeno skroz.

Sage "Sangue Bom" i "Família Calabresa" neću ni komentirati, LOL. Sandrona mi je hit.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 18:20   #52
Koje odlične epizode, stvarno je bilo svega. Još 8 epizoda i gotov sam.

What goes around, comes around, iliti po naše: Sve se vraća, sve se plaća. Amori čine sve ono šta je ona Fabinhu. I u istim situacijama se nalazi kao što se i on nalazio, krive ju za nešto što nije kriva. Nije sabotirala Wilsonov park, nije gurnula Malu niz stepenice. Ali znam tko je. I sad joj non-stop šalju prijeteće poruke. Nadam se da će krivac dobit zasluženu kaznu.

Bento saznao za sve Amorine smicalice, prezreo ju. Kad ju je ošamario, neočekivano. On i Wilson saznali da su sin i otac. Super su te scene (odglumljene). Naročito se me dojmile one kad je Bento gorkim plačem shvatio sve što je učinila kako bi ga zadržala uza se, a ona govori da je to sve činila iz ljubavi prema njemu, Sophie i Marco.

Amora tira Bento do sério

Unatoč svemu, žao mi je Amore, jer stvarno voli Benta, a i govori istinu kad kaže da je sve loše što je radila, radila zbog njega, ako to nije ljubav, luda ljubav onda ne znam što je. Svi protiv nje, još joj i sestra umire I izgubila kredibilitet kod svih, naravno, nakon svih ovih spački teško će joj opet itko ikada u potpunosti vjerovati.

One prijeteće anonimne poruke brijem nekako da joj čak Socorro šalje, ziher se spanđala s počiniteljem, jer kako bi inače počinitelj znao za Amorine planove, jedino ih je Socorro znala, osim ako je nisu uhodili.

Veronica snimila glazbeni videoklip koji predobro zvuči i odlučila ostvariti svoju pjevačku karijeru, svoj san. Ajd, Natan se bar ovime iskupio kada je odlučio poduprijeti je... kad je već većinu serije bio kreten i egoist, jedan bravo za njega. Završio karijeru publicista, "Class Mídia" postao "Crash Mídia".
Erico opet postao onaj "stari".

Peracio priznao "svijetu" da je falsificirao slike, sad će izgleda morati suočiti se s pravdom (or maybe not).

Damaris i Gladis se sjedinile, LOL.
Tina i Barbara se sprijateljile, Tina odbjegla nevjesta, kao Vitinho. Sad ovo troje imaju jednu stvar zajedničku.

Zadnje uređivanje mlac13 : 10.05.2014. at 19:26.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 17:47   #53
I završio sam gledanje serije.

Moram zaista zahvaliti na preporuci jer sam doista uživao u seriji. Tnx @Jay.

Prekrasna novela u svakom aspektu, baš je nekako predivno oklorirana, a ništa čudno kad je i cvijeće bilo jedan od elemenata serije. Prekrasni mladi protagonisti i ostali glumci, divne i super pjesme, odlično zamišljena radnja sa glavom i repom, likovi sa strukturom, sve ovo je samo još više podignulo seriju na mojih TOP 5, curti cada momento.

Na kraju Bento i Amora nisu skončali together (ili ipak ?), a i tu ide plus, jer je tako ispalo realnije, negoli da je prošao preko svega što je Amora radila, oprostio joj jest, to je činjenica. Kraj dade naslutiti da su si dali vremena da razmisle i možda započnu nanovo, bez laži. Na flashmobu se nakon godina i godina ponovno sreli, a sad se tu na istom mjestu, istim povodom, ponovno rađa "nova" ljubav, eto, tako bih ja to opisao.




Koji pogledi, pa kad koračaju jedan do drugog i pogledi im se spoje, luv, obožavam ih, Marco i Sophie


Lijepo i slatko je bilo vidjeti Amoru kao običnu "smrtnicu", kako brine za Mayaru i Andrea, započinje novi i bolji život, daleko od manipulativne Barbare. Kako je prelijepa Sophie u ovoj sceni, fofa.





I ona scena sa Renatom na plaži u Riju je isto diiiivna.

Tito je na kraju svega ispao samo jedan nesretnik u ljubavi, a Lara oportunistica, kaj nije dovoljno zarađivala kao voditeljica Luxuryja. Očito je željela (puno) više kad je na kraju ušla i u politiku.

Na kraju krajeva svi se skrasili, svi u zadnjoj epizodi, ali OK. Zna se tko s kime.
Prelijepi su parovi u ovoj seriji.

Imamo ovdje čak 3 gay para, a tko bi rekao da troje od njih žive pod jednim krovom, Filipinho, Xande i Tabata.

Barbara radi i dalje ono za što je rođena, traži medijsku pozornost , a Tina i dalje ostala jednako luda kao na početku. ^^

Kad bude vremena, ova serija ponovno se gleda.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 18:02   #54
"Sangue Bom" je neki dan otkupljena na mongolskoj Edutainment TV.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 14:44   #55
Oplakah









http://gshow.globo.com/especial-blog...ncia-zero.html





Al' je Barbarella začagala.

Sangue Bom - TROLL
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 04:34   #56
Vrtim malo DVD-e, pa sam naišao na onu genijalnu scenu kad se Wilson i Charlene žene, a Damaris napravi sprovod na ceremoniji. Kako je ova serija bila dobra, to nisu istine.



Você me mato. Eu morri. *diže se* Ai, meu ischiatico.

I kad zašprica Wilsona pepper sprejem



I još ove njene "U ime obitelji" luđakinje sa strane

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 22:09   #57
Damáris (koja izigrava sveticu) i Lucindo (mulherengo) su totalno spaljeni i opičeni likovi Još njeno prerušavanje u Gládis, za koju se pravi da je njena razvratna bliznakinja

Lucindova reakcija kad ugleda Gládis: http://gshow.globo.com/novelas/sangu...ladis/2795321/ hahahahahahahahahaha

"Meu Deus, quê que isoooo! Mas vocês são iguaizinhas! Parece o Tufão naquela novela 'O Clone'!"

#Lucimaris su baš https://www.youtube.com/watch?v=d3C4ZUJA1O0 (imaju i inserti iz kratkometražnog "Estro" u kojem su se zajedno pojavili)

http://www.dailymotion.com/video/x17...is-18_creation Pa kad se pojavila na radnom mjestu bivšeg muža Wilsona, pa je spašavali sa nadstrešnice, pa mu kaže: "Não grite comigo, homem do gelo! Ay, meu bumbum!"

Ova pjesma baš ide uz njen lik https://www.youtube.com/watch?v=r6vHURk9GYY
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 23:22   #58
Počela gledat ili samo pratiš njene scene?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2023., 21:50   #59
Da ostavim i svoj komentar malo o ovoj divnoj seriji


Finally sam je pronašao kompltnu (ne znam što je u zadnje vrijeme sa Globovim novelama online ali baš se teško nalaze, ažurni su jako u brisanju) i odgledao prvih 10ak epki.

Ne znam tko mi je draži između Amore, Benta i Fabinha
Izgleda mi da će tu biti trokut i ne mogu dočekati jer svo troje imaju ogromnu KEMIJETINU.
Obožavam scenu na Amorinoj žurci kada Fabinho upadne s motorom pred Bentom i Giane. "Sada je okupljanje potpuno."

Amora mi je nova najdraža antiheroina
Sophie me apsolutno oduševljava ovom ulogom!
I ta njena borba sa "životom iz snova", društvenom nivou kojeg ima i svega što joj je luksuz pridonio i onoga što je zakopano duboko u njoj otkako ju je Barbara odvela iz sirotišta i Benta.


Barbara lujka samo takva
Jedna od fave izjava kad upozna Fabinha pa provali: "Znaš da se Gilberto Braga inspirirao samnom kada je pisao Celebridade?"

Kakva šteta da je našim TV kućama promakla, npr. kad su kupovali Flor do Smoribe pored ovoga.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2023., 01:10   #60
Stigao do 19.

Ovo je tako dobro da samo njih gledam trenutno kad god stignem.
Tako feel-good, osvježavajuće, zabavno..
Likovi imaju toliko kemije međusobno da već dugo nisam gledao novelu koja mi je ovoliko privukla pažnju.

Vodit ću malo monolog sam sa sobom al’ dobro, šta sad

Svašta nešto se izdešavalo:

Veronica nasjela na Barbarinu spletku i zatekla je s Natanom u krevetu, svi živi saznali i to je pokrenulo lavinu komplikacija. Baš mi je žao Veronice i Mauricia ali barem je zmijurina Barbara popila samo takav šamar

Već vidim kako će Fabinho iskoristit ovu priliku da snečira Barby i njen ugled u javnosti, dok se s druge strane već opasno približava Campani.

Malú poljubila Mauricia i priznala mu sve
Njih dvoje su mi super zajedno i nadam se nekom daljnjem razvoju te priče jer mi s Bentom ne leži nikako osim kao drugarica, dok je Mauricio Amori samo figura za privid. (nažalost spoilao sam si da će biti trokuta sa Amorom i Bentom)

Bento u ratu sa svojim pravim ocem a to ni ne zna još, Wilson je baš odvratan trenutno. Dok me s druge strane živo zanima što li će sad uradit Malú i Bento da ga “proslave” i tako približe Amori i njenom svijetu kako bi joj dao “lekciju”

Super mi je kako Amoru i Benta svaki novi susret totalno raspameti i posvađa a zapravo ih sve više zbližava

Svi koji možete gledat Brazil bez titla a SB vam je promakla, gledajte - ova stvar je baš prava joia
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.