Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2016., 12:59   #141
Mozda je prikazu kao strasti orijenta iduce ljeto na novoj
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:53   #142
Skinuli???
Prekinuli??
Ovo je previše!!!
PREVIŠE!!
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 18:20   #143
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Skinuli???
Prekinuli??
Ovo je previše!!!
PREVIŠE!!
Jest tako je draga Tena. Da su je bar prekinuli odmah na početku a ne kad su dosli skoro do pola
Ledolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 21:36   #144
Nažalost, odlučili su završiti seriju i uspjeli su (opet) razočarati gledatelje.

Ako nekog zanima, naselje Tozludere u Istanbulu ne postoji, jednako kao niti elitno naselje imena Altinkoy.

Scene iz Altinkoya su ustvari snimane u predjelu Istanbula koji se zove Tuzla, a može se vidjeti na ovoj karti.

Na ovoj slici su označene kuće u kojoj su stanovali Serezovi, Yaman i Mira.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 16:46   #145
Za mene jedna od najboljih turskih serija...odlična priča,kvalitetna glumačka postava,glazba vrh...Odgledala svih 77 ep.,neke i više puta..

Doma TV što reći...ovakvim ponašanjem će sigurno postići visoku gledanost,povjerenje gledatelja...

Njihovi predivni glasovi..
https://www.youtube.com/watch?v=oRWu6Jn-E0U

Zadnje uređivanje TheWitch : 04.12.2016. at 21:01. Reason: spajanje postova: koristi opciju "edit"
Mylona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:35   #146
Eto, Doma je ovo odradila baš traljavo, nažalost.

U Turskoj je ova serija još vrlo popularna, godinu i po nakon završetka serije, ljudi je rado sjećaju.
Prije nekoliko sati je Ay Yapim na twitteru zahvalio fanovima jer je ovog tjedna #tbt serija s najviše komentara bila upravo Medcezir.

Quote:
Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bu haftanın en çok yorum alan #tbt dizisi #medcezir oldu! #YaMira
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 00:17   #147
Medcezir se jučer počeo prikazivati i u SAD. .

Seriju emitira kanal Pasiones, to je treća turska serija na tom kanalu. Ranije su prikazane Merhamet i Unutulmaz.

U članku se navode zemlje u kojima je serija emitirana. Nije mi jasno zašto su naveli i Hrvatsku jer ono što su i kako su emitirali ovdje nema pravog imena
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:36   #148
...

When will Doma TV continues with the last several episodes?
NovelaFan28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2020., 21:24   #149
Evo počeo i ja s ovom serijom

Moram reći da ne gledam turske serije, nimalo me ne privlače iz više razloga.
Ponajviše zbog jezika koji mi strašno para uši i sumorne muzike koja od minute prve do zadnje ne prestaje zavijat u pozadini i od koje samo dobijem glavobolju i divim se ljudima koji dva sata gledaju to.

Međutim kao veliki fan The OC, zapelo mi je ovo za oko (dobro, Çağatay Ulusoy također, da se ne lažemo ).

Pogledao prvu ep koja traje dva sata I čak mi se svidjelo i nastavljam.
Veliko iznenađenje za mene, s obzirom da se radi o turcima. Nema tih dramatičnih vijolina konstantno, radnja ne stagnira - dosta je dinamično, nema 658 baba koje konstantno nešto seru i generalno kako je serija napravljena (makar taj pilot) mi je baš sjelo.

Ne znam hoće li me oduševit kao original ali mogu reći da su mi zasad Yaman i Mira baš

Glumica koja glumi Miru mi ima jako Blake Lively vibe i to mi je Jer obožavam Blake i mislim da ću voljet i Miru. Dosta podsjeća na Marissu iz originala ili Serenu iz Gossip Girl (obje sam obozavao) ali opet na neki svoj način.

A u Yamana sam zaljubljen perdidamente od prve minute i ne mogu ga se nagledat Osim sto mi super glumi, prehot je i ova uloga mu stoji samo tako

Ryana sam jako volio u originalu i bio mi je fave, ne sumnjam da će mi s Yamanom biti isto jer baš ima emociju i lik mi je već u prvoj ep prirastao srcu.

Scena kad nalazi pijanu Miru ispred kuće i nosi je u svoju sobu i mi je hit.
Prvi susret mi je ipak draži u originalu (Who are you? - Whoever you want me to be. ) ali ni tu nije loš. Bilo je tu nečega.

Svakako se gleda dalje

Btw. na kojoj epizodi je Doma stala sa prikazivanjem?
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.