Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 14:04   #1
Te voy a enseñar a querer / Nauči me voljeti (2004-2005)

Ova sapunica mi je jedna od najboljih koju sam ikad gledao! Jeste li je gledali, ko vam je najbolji, da li biste je ponovo gledali?
Molim da mi se javi neko ko ima ovu seriju na DVD-u na mail [email protected], radi dogovora.



M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 19:20   #2
Quote:
M_CIMARRO kaže: Pogledaj post
Ova sapunica mi je jedna od najboljih koju sam ikad gledao! Jeste li je gledali, ko vam je najbolji, da li biste je ponovo gledali?
Molim da mi se javi neko ko ima ovu seriju na DVD-u na mail [email protected], radi dogovora.
i ja je tražim

ako je nađš javi mi se u protivnom
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 09:45   #3
Pa ja IMAM tu seriju, ali u divx formatu sa cirilicnim prevodom. Slika nije losa, ali moze bolje. Sad je trazim u DVD formatu. Apolonia, ak te zanima ovo u divx-u, na 7 DVD-a stane, javi mi se na mail.
M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 22:45   #4
Quote:
M_CIMARRO kaže: Pogledaj post
Pa ja IMAM tu seriju, ali u divx formatu sa cirilicnim prevodom. Slika nije losa, ali moze bolje. Sad je trazim u DVD formatu. Apolonia, ak te zanima ovo u divx-u, na 7 DVD-a stane, javi mi se na mail.
može cimarro ai koliko to kođšta
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:26   #5
Ak si ti onaj za koga mislim da jesi, onda ti nista necu naplatiti...
Samo se javi na mail molim te...
M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:06   #6
Quote:
M_CIMARRO kaže: Pogledaj post
Ak si ti onaj za koga mislim da jesi, onda ti nista necu naplatiti...
Samo se javi na mail molim te...
Dobro misliš priajtelju od duše

ja sam Marcia Hernandez/ Dado s EFDT-a
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 11:30   #7
Quote:
apolonia_3 kaže: Pogledaj post
Dobro misliš priajtelju od duše

ja sam Marcia Hernandez/ Dado s EFDT-a
Tako sam i mislio! Vatreni fan Cathy Siachoque, bas kao i ja! Za sve sto ti bude trebalo, nemoj oklevati javiti mi se, rado cu pomoci.
M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 15:56   #8
i ja tebi enmam punot oga, ali što god ti zatreba prvo mene pitaj pokušat ću ti pomoći
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 09:42   #9
Quote:
apolonia_3 kaže: Pogledaj post
i ja tebi enmam punot oga, ali što god ti zatreba prvo mene pitaj pokušat ću ti pomoći
Muchas gracias...
M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 14:41   #10
Quote:
M_CIMARRO kaže: Pogledaj post
Muchas gracias...
de nada amigo de mi alma
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:27   #11
TE VOY A ENSENAR A QUERER

Bok ljudi
Jeli se tko sjeća ove sapunice? Vidim da je nitko nije je komentirao. Prikazivala se prije nekih 3 godine, glumili su Dana Garcia, Martin Karpan, onaj Franco iz Osvete ljubavi itd itd Koliko se sjećam Dana Garcia je bila veterinarka u koju su se zaljubili i otac i sin. Znam da sam se bio dosta navukao Kako su ono preveli naslov?
NoNic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:56   #12
Nauči me voljeti.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:22   #13
Iako bih ja to prevela...NAUCIT CU TE VOLJETI.....serija je bila izvrsna,jedna od boljih
leytonforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:30   #14
Nikad se nebi sjedio naslova, evo i par slika







NoNic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:46   #15
Sjećam se, ali je baš nisam najpomnije pratila, niti mi je bila nešto posebno...sorry.
__________________
*LIBER LIBERTAS*
www.drugachijisvijet.blogger.ba
Bednaya Nastya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 09:49   #16
Nisam ju tada cijelu pratio nego kasnije na DVD-u i zaista nije loša, jedna od boljih Telemundovih. Čuo sam da je dosta bilo cenzurirano, npr. scene seksa, ubojstva i sl. Catherine je za ulogu Debore dobila nagradu i priznanje najbolje negativke Telemundovih telenovela (dakle ona a ne Diana Quiano kako je pisalo u onom jednom prilogu).
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:02   #17
Quote:
The One! kaže: Pogledaj post
Nisam ju tada cijelu pratio nego kasnije na DVD-u i zaista nije loša, jedna od boljih Telemundovih. Čuo sam da je dosta bilo cenzurirano, npr. scene seksa, ubojstva i sl. Catherine je za ulogu Debore dobila nagradu i priznanje najbolje negativke Telemundovih telenovela (dakle ona a ne Diana Quiano kako je pisalo u onom jednom prilogu).
apsolutno zasluženo

Uloga Deborah... tu sam prvi put vidio CAtherine i oduševila me

Sad je gledam u Amantes del desierto i super je

BTW bilo je mnogo škakljivih scena iztmeđu nje i Karpana
Samboljubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:42   #18
Quote:
The One! kaže: Pogledaj post
Nisam ju tada cijelu pratio nego kasnije na DVD-u i zaista nije loša, jedna od boljih Telemundovih. Čuo sam da je dosta bilo cenzurirano, npr. scene seksa, ubojstva i sl. Catherine je za ulogu Debore dobila nagradu i priznanje najbolje negativke Telemundovih telenovela (dakle ona a ne Diana Quiano kako je pisalo u onom jednom prilogu).
Debora je bila najbolji lik u seriji. Catherine je sasvim zasluženo dobila nagradu. Da li je dobila neku nagradu i za ulogu Marcije u "Tierra de Pasiones"?
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 00:15   #19
ovo mi je nakon "osvete ljubavi","strasti" i "sunset beach" bila najbolja sapunica
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 21:59   #20
stvarno jedna od najboljih koja je bila na našim ekranima, još se sjećam one legendarne scene kad je bik probo deboru
alma_sach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.