Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2016., 16:12   #9781
vrača ,vraća na par epizoda

nakon što je muž varao, morao se iskupiti sa putovanjem na hawaije

mogu očekivati i četvrto dijete
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:47   #9782
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
vrača ,vraća na par epizoda

nakon što je muž varao, morao se iskupiti sa putovanjem na hawaije

mogu očekivati i četvrto dijete
evo copram joj dijete , evo članak o toj temi

http://www.tvynovelas.com/mx/en-excl...barazo-humano/

jacky, šteta što se ne vračaš glumi ili voditeljstvo nego si odlučila na ovu odluku

naletim ja na slike sa stalnih putovanja i mislim si kako je njoj lijepo u životu:mama ili dadilja joj čuvaju djece,muž ju vodi po svijetu-maroko,hawai,pariz) ,uleti koju voditeljski posao,piše autobigrafsku knjigu.
imam dojam da za njegovu nevjerstva samo si zatvara oči pred istinom da ju vara i ajde idemo na slijedeće dijete da si dokažem da moj brak funkcionira u javnosti.
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:54   #9783
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
evo copram joj dijete , evo članak o toj temi
Ja imam osjećaj da je ona svako toliko trudna.


Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
naletim ja na slike sa stalnih putovanja i mislim si kako je njoj lijepo u životu:mama ili dadilja joj čuvaju djece,muž ju vodi po svijetu-maroko,hawai,pariz) ,uleti koju voditeljski posao,piše autobigrafsku knjigu.
imam dojam da za njegovu nevjerstva samo si zatvara oči pred istinom da ju vara i ajde idemo na slijedeće dijete da si dokažem da moj brak funkcionira u javnosti.
Opisan život većine žena kojima su muževi sportaši, glumci,... odnosno onih žena koje same ne zarađuju i koje zbog toga da ne unište sliku "savršene žene" trpe muževe gluposti.

Njezin život - njezina stvar.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 22:10   #9784
A baš sam se čudila neki dan da nema vijesti o novoj trudnoći....Četvrta sreća da se rodi mini Martin.

Mene zanima samo šta je ona napisala u onoj svojoj autobiografskoj knjižici....Mislim žena dijeli sve moguće s javnoću od fotkica nerođene djece do porodičnih putovanja. 37 joj godina, a s 30 završila s glumačkom karijerom, i ona piše autobiografiju Kod nje se lome želja za slavom i želja za savšenim porodičnim životom.
Ali opet mi je ostala najdraža iz vremena latino serija Ova me i dovela na ovaj forum..
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:44   #9785
U knjizi je napokon progovorila o aferi s Levyjem. Evo i video.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:02   #9786
Ranije je moralisala i glumila damu a sad prodaje sex afere jadno sto sve rade da privuku pažnju
DulceMariaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:46   #9787
Šta nije ona bila virgen prije matrimonio? Barem je o tome trubila prije 10-ak godina. Kakva sad švalerisanja s Levyjem?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:01   #9788
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U knjizi je napokon progovorila o aferi s Levyjem. Evo i video.
, ajme Jacky.....kak te je obrlatil...........ipak su nam teorije bile točne

kaj je ona izgubila dijete....pojma nemam....
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:38   #9789
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Šta nije ona bila virgen prije matrimonio? Barem je o tome trubila prije 10-ak godina. Kakva sad švalerisanja s Levyjem?
Čekala sam ovaj komentar

***

Ček jel ovo ona napisala da nije željela osnivati porodicu s čovjekom koji ima dijete, ali se željela švalerisati. Prihvatila bi i ona i ono drugo da je nije šutnuo. Nasjela je na tipičnu spiku oženjenih muškaraca švalerčina, ali sad malo glumi nevinašce/žrtvu.

Imatina Izgulila je mini Martina blizanca od mini Jacky...ali ni to je nije naučilo pameti da ne smara s nerođenom djecom tokom sledećih trudnoća.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:45   #9790
Meni je vrh to trubljenje kako ne snima više telenovele jer ŠTA ĆE MUŽIĆ REĆ, al zato bez problema objavi knjigu gdje piše o švalerisanju s Levyjem. Come on. Bar budi konzistentna.

Za par godina, kad se razvede, jer budimo realni LOL, će spast na ovo šta sad rade Adriani Nieto.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:47   #9791
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Čekala sam ovaj komentar

***

Ček jel ovo ona napisala da nije željela osnivati porodicu s čovjekom koji ima dijete, ali se željela švalerisati. Prihvatila bi i ona i ono drugo da je nije šutnuo. Nasjela je na tipičnu spiku oženjenih muškaraca švalerčina, ali sad malo glumi nevinašce/žrtvu.

Imatina Izgulila je mini Martina blizanca od mini Jacky...ali ni to je nije naučilo pameti da ne smara s nerođenom djecom tokom sledećih trudnoća.
žao mi je tragedije, ali ova njena knjiga , pa čak i to u vezi Leviya..... pa daj šuti sad o tome, bilo pa prošlo, nasjela si, ni prva ni zadnja....a najbolja mi je izjava svih takovih koje kao sve to rade zbog svoje djece u koju se kunu, kak su im najvažnija na svijetu....ja to ne kužim ....al opet su tu svemogući psiholozi

mogla je pričekat još barem 20 let za objavu biografije......svašta može još doživit, al ajde uvek ima mogućnost da napiše dopunjeno izdanje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:52   #9792
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
, ajme Jacky.....kak te je obrlatil...........ipak su nam teorije bile točne
i ona poruka u inboxu

Quote:
par godina, kad se razvede, jer budimo realni LOL, će spast na ovo šta sad rade Adriani Nieto.
misliš da će se rastati????

o povratku sapunicama možemo samo sanjati zasad

Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
mogla je pričekat još barem 20 let za objavu biografije......svašta može još doživit, al ajde uvek ima mogućnost da napiše dopunjeno izdanje
ma ne , može napisati još jednu knjigu, jacky bracamontes 2:moje istine o braku sa martinom
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:58   #9793
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
žao mi je tragedije, ali ova njena knjiga , pa čak i to u vezi Leviya..... pa daj šuti sad o tome, bilo pa prošlo, nasjela si, ni prva ni zadnja....a najbolja mi je izjava svih takovih koje kao sve to rade zbog svoje djece u koju se kunu, kak su im najvažnija na svijetu....ja to ne kužim ....al opet su tu svemogući psiholozi

mogla je pričekat još barem 20 let za objavu biografije......svašta može još doživit, al ajde uvek ima mogućnost da napiše dopunjeno izdanje
Pa mogla je ona napisati dnevnik i dati ga djeci kada odrastu, ako im je već htjela nešto o sebi pokloniti,... ali svi znamo da su to samo izlike

Da, izgubila je dijete i onda umjesto da bude oprezna s ostalim trudnoćama i dalje se fotka i objavljuje svaki korak na instagramu... neki ljudi zbilja ne znaju gdje treba stati
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 23:02   #9794
Zanimljivo je da ona i sad živi s jednim Leviyem samo ona ima ulogu Eli, one žene koja se pravi da ne vidi ništa....Njen život njena stvar, ali da manje smara s privatnim stvarima bilo bi bolje. Kad već rađa djecu nek se malo i posveti njima
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:16   #9795
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je da ona i sad živi s jednim Leviyem samo ona ima ulogu Eli, one žene koja se pravi da ne vidi ništa....Njen život njena stvar, ali da manje smara s privatnim stvarima bilo bi bolje. Kad već rađa djecu nek se malo i posveti njima
zanimljivo je kak se uvek život pobrine da ono što najviše osuđuješ i sam proživiš .......samo pitanje je vidiš li istu situaciju, a druge uloge......
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 19:46   #9796
Prešla na Telemundo s Televise, vodit će njihovu verziju La Voz Kids.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 10:34   #9797
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Prešla na Telemundo s Televise, vodit će njihovu verziju La Voz Kids.
Nju ce mi biti bas cudno gledati na Telemundu. Uopce mi nekako ne ide uz njih.
aurora23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 08:31   #9798
ni meni ona uopće ne ide uz Telemundo, ma općenito nikakva mi je ona voditeljica, glumica, mankenka još one njezine usne....ne kužim kako je uopće mogla biti miss Mx
__________________
You are unforgettable!
matea0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 16:55   #9799
Opet je trudna. Ne znaju još uvijek spol, ali i ovaj put očekuju blizance. I prvi put kada je bila trudna rodila je blizance, ali je dečkić umro nedugo nakon rođenja. Trenutno ima 3 curice.

https://www.instagram.com/p/BlS7KzyF...en-by=jackybrv
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 19:48   #9800
Opet .
Šta se ide dok ne bude muško ?

Čestitke .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.