Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

Pogledaj rezultate ankete: Što mislite tko će osvojiti naslov svjetskog prvaka u Južnoj Africi?
Alžir 3 0.86%
Argentina 48 13.75%
Australija 1 0.29%
Brazil 29 8.31%
Čile 1 0.29%
Danska 2 0.57%
Engleska 24 6.88%
Francuska 6 1.72%
Gana 2 0.57%
Grčka 1 0.29%
Honduras 7 2.01%
Italija 9 2.58%
Japan 1 0.29%
Južna Afrika 1 0.29%
Južna Koreja 1 0.29%
Kamerun 1 0.29%
Meksiko 2 0.57%
Nigerija 1 0.29%
Nizozemska 27 7.74%
Novi Zeland 6 1.72%
Njemačka 15 4.30%
Obala Bjelokosti 2 0.57%
Paragvaj 1 0.29%
Portugal 1 0.29%
SAD 2 0.57%
Sjeverna Koreja 18 5.16%
Slovačka 1 0.29%
Slovenija 15 4.30%
Srbija 31 8.88%
Španjolska 79 22.64%
Švicarska 7 2.01%
Urugvaj 4 1.15%
Glasovatelji: 349. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 18:48   #81
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Urugvaj je u grupi sa Južnom Afrikom (domaćin!), Francuskom i Meksikom skoro pa najveći autsajder. A i već jako dugo nemaju nikakav pristojan rezultat na SP, recimo prolaz u 2. krug. Sviđa mi se tandem Cavani - Forlan! Ali nadam se da imaju boljeg golmana od Muslere.
I Suarez iz Ajaxa, odličan napad imaju, ni puno jače repke nemaju takav napad.
Šteta što ostatak ekipe nije na nivou, možda Caceres i Lugano ovo ostalo nije baš nešto. Mislim da skupina i nije toliko teška, imam nekakav osjećaj da bi Francuzi mogli ispasti baš kao i prije osam godina kada su imali jaču ekipu i bili u boljoj skupini. Najbolji igrači im ili nisu u pravoj formi ili su u godinama a Domenech je naravno idiot koji to može dodatno zakomplicirati, pa mislim da bi mogli ispasti. JAR će imati vjerojatno sudački vjetar u leđa ali to je stvarno slaba ekipa, ne mogu ih nikako zamisliti ni na jednom drugom mjestu ove skupine a da nije posljednje. Meksiko mi u toj skupini djeluje kao najsigirniji sudionik 1/8ine finala.

Što se mene tiče, pratiti ću Čile, i glasao sam za njih. Prije 12 godina su mi na SP-u u Francuskoj bili jedna od dražih ekipa zbog Salasa i Zamorana. Ove godine nemaju baš neku prejaku ekipu ali imaju par dobrih igrača poput Matija Fernandeza ili Suaza iz Zaragoze.(koji mi je jedan od dražih igrača) Imali su i sreće sa ždrijebom jer su uz Španjolsku koja bi u toj skupini trebala biti neprikosnovena dobili debitanta Hondurasa i Švicarsku koju se može proći.
Od ostalih ću možda simpatizirati Španjolsku ako budu imali kojeg Atleticovog igrača (jebiga) i Argentinu definitivno, obožavam taj njihov luđački mentalitet. Slovačka mi je isto nekako simpatična.
E da, nadam se da Brazil i Engleska neće osvojiti.
__________________
Weakness is sickness

Zadnje uređivanje Byron M : 28.03.2010. at 18:58.
Byron M is offline  
Old 28.03.2010., 18:54   #82
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
http://2.bp.blogspot.com/_J4ZdWSdVghE/SAZwZ4wyWTI/AAAAAAAAAF8/-Vf5MJ1W3Xg/s400/Luca+Toni.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3117/...b26d4f3fef.jpg



Quote:
Byron Moreno kaže: Pogledaj post
...zbog Salasa...
Marcelo Salas.

Moj idol iz djetinjstva dok sam u osnovnoj volio bacit oko na Lazio. I Čile mi je bio simpa ofkors.

Kakav ubica.
Santo Tor is offline  
Old 28.03.2010., 19:14   #83
Torres je dobar napadač, ali sumnjam da u 4 utakmice može postati najbolji strijelac prvenstva
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.03.2010., 19:28   #84
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Torres je dobar napadač, ali sumnjam da u 4 utakmice može postati najbolji strijelac prvenstva
Igrat će više od četiri, to je jasno.
Nimoy is offline  
Old 28.03.2010., 19:34   #85
We shall see
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.03.2010., 20:10   #86
Quote:
Byron Moreno kaže: Pogledaj post
I Suarez iz Ajaxa, odličan napad imaju, ni puno jače repke nemaju takav napad.
Šteta što ostatak ekipe nije na nivou, možda Caceres i Lugano ovo ostalo nije baš nešto. Mislim da skupina i nije toliko teška, imam nekakav osjećaj da bi Francuzi mogli ispasti baš kao i prije osam godina kada su imali jaču ekipu i bili u boljoj skupini. Najbolji igrači im ili nisu u pravoj formi ili su u godinama a Domenech je naravno idiot koji to može dodatno zakomplicirati, pa mislim da bi mogli ispasti. JAR će imati vjerojatno sudački vjetar u leđa ali to je stvarno slaba ekipa, ne mogu ih nikako zamisliti ni na jednom drugom mjestu ove skupine a da nije posljednje. Meksiko mi u toj skupini djeluje kao najsigirniji sudionik 1/8ine finala.

Što se mene tiče, pratiti ću Čile, i glasao sam za njih. Prije 12 godina su mi na SP-u u Francuskoj bili jedna od dražih ekipa zbog Salasa i Zamorana. Ove godine nemaju baš neku prejaku ekipu ali imaju par dobrih igrača poput Matija Fernandeza ili Suaza iz Zaragoze.(koji mi je jedan od dražih igrača) Imali su i sreće sa ždrijebom jer su uz Španjolsku koja bi u toj skupini trebala biti neprikosnovena dobili debitanta Hondurasa i Švicarsku koju se može proći.
Od ostalih ću možda simpatizirati Španjolsku ako budu imali kojeg Atleticovog igrača (jebiga) i Argentinu definitivno, obožavam taj njihov luđački mentalitet. Slovačka mi je isto nekako simpatična.
E da, nadam se da Brazil i Engleska neće osvojiti.
Urugvajci imaju strašan napad, solidnu veznu liniju, osrednju obranu i loše vratare. Za Čile navijam samo zbog Juana Vargasa. Ne potdjenjuj Švicarce. Možda gube od nekakvih Luksemburga, ali znaju zapaprit najjačima. Oni su jedna od repka čiji je trener poznatiji od samih igrača. Argentinci imaju sjajnu generaciju, ali đabbe im to jer ih vodi olinjali narkos Maradona. Po meni mogu do kraja, ali s ovakvim trenerom teoško.
jax is offline  
Old 28.03.2010., 20:21   #87
Favoriti:
1.Brazil
2.Španjolska
3.Njemačka

Razočarenja:
1.Engleska
2.Argentina
jozotg is offline  
Old 28.03.2010., 20:23   #88
Favoriti:
1. Italija

Razočarenja:
1. Njemačka
looki is offline  
Old 28.03.2010., 20:28   #89
Ne kužim kako njemačka može razočarat, pa oni su meni skroz bezveze repka trenutno
Da ispadnu u skupini ne bi me razočarali.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.03.2010., 20:42   #90
Ja ne kužim kako Italija može bit favorit.
Nimoy is offline  
Old 28.03.2010., 20:45   #91
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim kako Italija može bit favorit.
Ni ja

Ali, kod Talijana dosta ovisi tko će bit pozvan i tko će se odazvat.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.03.2010., 20:54   #92
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim kako Italija može bit favorit.
Vrlo jednostavno, niti kod Milana, niti kod Rome niti kod Juvea, niti kod Fiorentine, ove godine u EURO natjecanjima nismo vidjeli niti jedan talijanski guz.
IMHO, ti se (ne)guzovi negdje moraju vratit, a to će biti gdje drugdje nego na SP.
Inter, ne smatram pravom talijanskom momčadi i njihovi možebitni budući guzovi se ne broje I sam Lippi je to rekao http://goal.com/en/news/10/italy/201...ball-marcello-
looki is offline  
Old 28.03.2010., 20:54   #93
Da su Talijani zamijenili mjesta a bilo kojim do nositelja, ne bi prošli skupinu. Vidjet će play-off samo zato jer imaju najlakšu skupinu. A ovo im je najlošija reprezentacija koje se sjećam. Lošija i od one sa Eura u Portugalu.
Grupa Queen is offline  
Old 29.03.2010., 01:36   #94
Brazil, Španjolska, Engleska i Nizozemska su u kvalifikacijama pokazali daleko najviše i trebali bi voditi glavnu riječ. Sad, pitanje je kako će Englezići odgovoriti na ove seks afere u njih...

Italija i Njemačka će biti slabije no do sada, al ne bi me iznenadilo da dođu do 1/4 finala. Prvi jer su ipak preslabi, drugi jer mi djeluju kao da padaju lagano nakon EURO-a 2008. Argentina i Francuska mogu otić daleko, a mogu izletjet i u skupini i za njih ne znam kaj bi mislio. Kao što ljudi rekoše, klaun i narkoman su dobra garancija za oboje.

Od skrivenih iznenađenja bi svakako spomenuo svoje kandidate za odlazak do 1/4 finala, a nešto više bi bilo iznenađenje: Meksiko, SAD, Gana/Srbija.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 29.03.2010., 09:27   #95
konačno prvenstvo koje će se normalno pogledat. ono gledat ću nogomet Neće bit šahovnice po autima, pesima, mačkama, magarcima i tako..

Ne znam tko će osvojiti. Glasao sam za Dansku

Neću navijat za nikoga. Možda malo posimpatizirat Nizozemce jer nisu uzeli SP nikad, a igraju ok pa ono
Veko32 is offline  
Old 29.03.2010., 13:39   #96
Ma nizozemci nemaju obrane pa neče dogurati daleko (ne dalje od 1/4 finala). Ovdje su Njemci, Argentina, Brazil i Španjolska favoriti. Možda Portugal, Obala.
Englezi brzu idu doma, Slovenci če se umjesto Hrvatske osvjetit Rooneyu & co.
Boodalo is offline  
Old 29.03.2010., 14:02   #97
5 ljudi glasalo za Sloveniju. Banirajte trollove.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Old 29.03.2010., 14:12   #98
Obala Bjelokosti napokon izabrala novog trenera a to je Sven Goran Eriksson
DPMM is offline  
Old 29.03.2010., 14:17   #99
Puno će se usrećiti s njime.
jax is offline  
Old 29.03.2010., 15:40   #100
Ma Sjeverna Koreja od Tokija do Milvokija ! \o/
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.