Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2010., 18:33   #61
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
pa protiv njemaca baš i nije bio osrednje odigran susret, a po šansama su trebali i dobiti ;-)
Nisu me impresionirali, da se igralo još 100 min.
ne bi zabili gol iz igre, mislim da neće ni večeras.
prince lorang is offline  
Old 26.06.2010., 18:33   #62
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Ako bude kiše bit će Gani teško, nisu oni na to navikli.
da, accra ima sličnu količinu padalina kao i jedno od najsuših mjesta na zemlji - zagreb.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.06.2010., 18:34   #63
U Accri je kiša svaki dan.
prince lorang is offline  
Old 26.06.2010., 18:35   #64
u zagrebu je danas kiša svaki dan
Veko32 is offline  
Old 26.06.2010., 18:35   #65
Quote:
prince lorang kaže: Pogledaj post
U Accri je kiša svaki dan.
ne.
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
u zagrebu je danas kiša svaki dan
da.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.06.2010., 18:36   #66
istina, klima svijeta se skroz promijenila
prince lorang is offline  
Old 26.06.2010., 18:37   #67
Quote:
Lusterko kaže: Pogledaj post
Nadam se da će ih SAD riješit, jer mi Ganci idu opako na kurac, opće nisu zaslužili prolaz. Trebali su im klokani jebat mater al je sudac (pička) dao Kewellu crveni. I da onaj panglu Kuzma nije igrao s rukom, nebi ni opančare uspjeli svladat.
Ah, šta bi bilo kad bi bilo.... Da je babi k...c bila bi dida!
A i to ko zna, da l bi se Austarlija onako zgusnuto branila da nisu imali igrača manje, i onda ko zna, možda bi i ganci to lakše probili , a što se tiče tekme sa Srbima, definitivno je Gana tu bila bolja, puno više opasnijih šansi (2 stative), ko kriv Srbima kad se tako ponašaju, to se uvijek treba iskoristit pa nek Podolski malo uči od Gyana, uostalom ko zna šta bi se desilo i da nije Kuzmanović igrao rukom, Princ Boateng se baš tad spremao na opasan udarac...a i protiv Njemaca nisu bili bezazleni (također imaše i stativu i više šansi) i da nije bilo one greške Kingsona možda Nijemci ne bi ni bod izvukli, tako mogu i ja, al šta je tu je, zar ne? A sad je 1/8 finale pa okrenimo se k tome.
nkwame is offline  
Old 26.06.2010., 18:39   #68
Quote:
prince lorang kaže: Pogledaj post
Nisu me impresionirali, da se igralo još 100 min.
ne bi zabili gol iz igre, mislim da neće ni večeras.
ah, šta bi bilo kad bi bilo... opet
nkwame is offline  
Old 26.06.2010., 18:45   #69
Quote:
Lusterko kaže: Pogledaj post
A kakve su to reakcije?
Za sport koji je tek peti po popularnosti u SAD-u, prilično dobre :asshole:
Cromanst is offline  
Old 26.06.2010., 18:50   #70
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
šta se tiče postave Gane, moguće da će biti nekih promjena. za početak Milo se uhvatio Asamoaha, izjavio je da previše "carini" loptu. također, navodno razmišlja i o mogućim zamjenama na poziciji Prince Tagoea (e to bi bila prava stvar, ako njega ostavi na klupi). moguće da će početi Adiyiah u prvih 11. s obzirom na gore navedene izjave, nemam pojma umjesto koga bi trebao početi, ako uopće bude u prvih 11.
sve ovo su spekulacije, tako da nitko sa sigurnošću još ne zna prvih 11 Gane u sutrašnjoj utakmici. čak ne bi bilo toliko neočekivano i da Appiah počne utakmicu.
Gyan je, IMO, odigrao čak i bolje protiv Njemačke nego u ove dvije prethodne tekme. imao je dva-tri odlična proigravanja i lako je mogao upisati 2 asista na toj utakmici. ali nikako da ga gol krene. pokušava, trudi se ali neće. onda se dešava da se počne forsirati pa postane sebičan. nadam se da će sutra biti na razini.
Dede Ayew dosada čak i najviše pokazao, i mogao bi sutra puno problema raditi američkoj obrani. brine me Kingson. zna imati odlične obrane, ali isto tako može popušiti pacerski gol zbog nedostatka utakmica u nogama.
Slažem se sa svim i da, sve ovisi hoće l taj Kingson opet griješit, stvarno je najslabija karika tamo, kako tipično afrički
nkwame is offline  
Old 26.06.2010., 18:53   #71
Za Ganu... pun mi je kufer imperijalista i svjetskog policajca...
još samo fali da nam "uzmu" i nogomet..

__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 26.06.2010., 18:54   #72
Quote:
prince lorang kaže: Pogledaj post
U Accri je kiša svaki dan.
...a ovisi u koje doba godine, nekad je nema nikako, al mislio sam s obzirom da je ipak u JAR-u uz to i hladnije
nkwame is offline  
Old 26.06.2010., 18:55   #73
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Za Ganu... pun mi je kufer imperijalista i svjetskog policajca...
još samo fali da nam "uzmu" i nogomet..

Tako je, kolega!
nkwame is offline  
Old 26.06.2010., 18:57   #74
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svim i da, sve ovisi hoće l taj Kingson opet griješit, stvarno je najslabija karika tamo, kako tipično afrički
a nije bio tako loš na prošlom SP-u, no bumo videli....

Off Topic: Tipično afrički da, ali na ovom prvenstvu ipak ima par golmana iz afrike koji i nisu tako loši (Khune, golman Alžira pa i Enyema unatoč onom kiksu protiv Grka...)
gogykiryales is offline  
Old 26.06.2010., 19:01   #75
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Za Ganu... pun mi je kufer imperijalista i svjetskog policajca...
još samo fali da nam "uzmu" i nogomet..

uvik si imala pametne razloge
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 26.06.2010., 19:02   #76
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
...a ovisi u koje doba godine, nekad je nema nikako, al mislio sam s obzirom da je ipak u JAR-u uz to i hladnije
Nema veze sa nogometom direktno ali primjetio sam da kada se
igra na južnoj polutci i to zimi tada ne dominiraju Europljani
prince lorang is offline  
Old 26.06.2010., 19:03   #77
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Za Ganu... pun mi je kufer imperijalista i svjetskog policajca...
još samo fali da nam "uzmu" i nogomet..

potpis
__________________
Kako oblikovati potpise
gonzalez66 is offline  
Old 26.06.2010., 19:18   #78
Legendarno Dinamovo lijevo krilo Josip Šimić

__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 26.06.2010., 19:27   #79
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
ne pušim marketing i navijam za SAD
Tako je.

USA
Nimoy is offline  
Old 26.06.2010., 19:29   #80
Quote:
prince lorang kaže: Pogledaj post
Nema veze sa nogometom direktno ali primjetio sam da kada se
igra na južnoj polutci i to zimi tada ne dominiraju Europljani
ma pusti to, Europljani uopće ne dobivaju prvenstva van Europe a možda je i kvaliteta Europe malo opala, to sad što smo mi navikli da Europljani dominiraju to je druga stvar iako se to opet sad u drugom dijelu prvenstva lako može promijenit. Al vidiš, ni Afrikanci se nisu pokazali na svom kontinentu, jedva da su svoj uobičajeni prosjek dostigli a bila ih je 1 repka više nego inače.
i btw., nema ni traga kiši , to se samo nešto malo zahvatilo krajnjeg južnog dijela. Nadam se da neće i ovdje u Rijeci roknut kakva pljuščina opet, nešto se opet bilo naoblačilo ipak smo mi još kišovitiji od Zg, ajd barem smo u nečem bolji il gori
nkwame is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.