Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 22:22   #41
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Je je, sve same boleštine. I tebi nešto nije dobro, moglo bi te uhvatiti u leđima, previše se savijaš.

S obzirom da je "dečko" s fotografije dobrano poživio za diva, ta je mutacija još i dobro podnijela ovo vrijeme i podneblje.

A bilo je još takvih "bolesnika"

... nema potrebe za stvaranjem zuci u ovakvoj raspravi (a ni inace)...

ove fotografije (pod pretpostavkom da jesu autenticne-sto se preko neta nikako nemoze ustvrditi) jos uvijek nista ne dokazuju... koliko je "normalni" covjek zapravo visok/krupan ? (ovaj kolonijalni sesir u njegovoj ruci mi izgleda prilicno velik-ili je normalne velicine, a covjeculjak je zapravo sitan, dok kraj njega stoje samo dva natprosjecna "kosarkasa"?) mislim, sve je to jos uvijek u gabaritima normalnih ljudskih bica, i vrlo daleko od neke rase divova...



P.S. : jel nekome poznat lik i djelo AndreTheGianta?



=> iz"The Princess Bride",sjajan film!

Zadnje uređivanje haram : 01.08.2010. at 22:56.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:25   #42
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... nema potrebe za stvaranjem zuci u ovakvoj raspravi (a ni inace)...

ove fotografije (pod pretpostavkom da jesu autenticne-sto se preko neta nikako nemoze ustvrditi) jos uvijek nista ne dokazuju... koliko je "normalni" covjek zapravo visok/krupan ? (ovaj kolonijalni sesir u njegovoj ruci mi izgleda prilicno velik-ili je normalne velicine, a covjeculjak je zapravo sitan, dok kraj njega stoje samo dva natprosjecna "kosarkasa"?) mislim, sve je to jos uvijek u gabaritima normalnih ljudskih bica, i vrlo daleko od neke rase divova....
Nema potrebe!

Pod pretpostavkom da u jajima nema dlaka. Ako ti treba autentičnost morat ćeš ju SAM potražiti. Već prema poznatom vicu (vrti se i na ovom forumu);
svaki židov trgovac pored svog sefa ima obješeno ogledalo. Zašto?
Da se prije no što otvori sef pogleda i uvjeri da je to zaista ON!

Capish?

Ja nisam pisao o divovima iz davnina. Spomenuo sam možebitne genetske mutacije, naslijeđe,... koje dovodi do rađanja takvih "ljudina". Zaostaci u genetskom kodu neke prijašnje ljudske rase?

Fotografija dva diva i čovjeka a ne čovjeka patuljka je iz knjige Stephen Quaylea, pa tko voli.

Inače, prva uvodna fotografija je montaža. Zato ovakve teme obično i krenu put sprdnje i iživljavanja onih koji ništa ne razumiju ali im dosadno u životu i ne znaju kako inače onanirati bez "alternative"-

A OVO je original. Jedan od njih:

__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:34   #43
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Pa eto recimo national geographic tv je izdao jedan dvd koji se mogao prije jedno dvi godine kupit i kod nas (na trafici) u kojem pokazuje nove uvide u evoluciju ljudske vrste i predstavlja sve vrste humanoida čiji su kosturi pronađeni, pa prema tome postoje dokazi da su hodali majkom zemljom.

Predstavili su sve - od patuljastih ljudi ne većih od 40 cm do divova preko 3 metra. Drugim riječima dovoljan broj dokaza o postojanju divovskih ljudi je pronađen da se istina više ne može skrivati ispod tepiha i paradigma se ipak mijenja.

dobro je biti skeptičan
ali pri tome ostati otvorenog uma
Pa sto odma ne kazes da je bilo na nacionalnoj geografiji.
Kad je tamo bilo onda je sigurno istina.

Osim photoshopa nema nikakvih dokaza za postojanje ljudi visokih dvadesetak stopa.
Bez obzira sto kaze nacionalna geografija.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:36   #44
Mislim da ti divovi nisu više ni bitni. Osim kod razriješavanja misterije Sumera. Netko je došao tu ostavio nekoliko tisuća visokih ljudi , napravio Zigurate i Uruk i poćela Sumerska civilizacija i bla bla bla i s vremenom ti divovi nestali što ratovima što što nisu imali s kime se razmnožavati. I to je to. Gotova priča.
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 23:43   #45
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Ja nisam pisao o divovima iz davnina. Spomenuo sam možebitne genetske mutacije, naslijeđe,... koje dovodi do rađanja takvih "ljudina". Zaostaci u genetskom kodu neke prijašnje ljudske rase?
Nisi mi odgovorio, je li dijete koje se rodi bez oka ostatak kiklopske rase koja je hodala zemljom pred par tisuća godina?
Je li dijete koje se rodi bez nogu takvo zato što je to neki ostatak u genetskom kodu naših beznogih predaka?

A rasa patuljaka? Kako to da se njih ne spominje, ima toliko patuljaka na svijetu, često sretnem nekog na ulici, to sigurno znači da su naši preci jedno vrijeme bili patuljci?

Quote:
Zato ovakve teme obično i krenu put sprdnje i iživljavanja onih koji ništa ne razumiju ali im dosadno u životu i ne znaju kako inače onanirati bez "alternative"-
Priznajem, alternativa je savršen materijal za onaniranje.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:04   #46
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
Nisi mi odgovorio, je li dijete koje se rodi bez oka ostatak kiklopske rase koja je hodala zemljom pred par tisuća godina?
Je li dijete koje se rodi bez nogu takvo zato što je to neki ostatak u genetskom kodu naših beznogih predaka?

A rasa patuljaka? Kako to da se njih ne spominje, ima toliko patuljaka na svijetu, često sretnem nekog na ulici, to sigurno znači da su naši preci jedno vrijeme bili patuljci?

Priznajem, alternativa je savršen materijal za onaniranje.
Čuj drkošu, kad već priznaješ, nemam ja tebi što odgovarati. Koji si ti faktor ikome na forumu.
Lupetaš gluposti nimalo vezane za temu. Idiotarije, kakva djeca s jednim okom,,, stvarno nemate mjere. Vidi se da od cijelog foruma ovdje nema moderatora koji bi držao teme u okvirima onoga što podforum jeste. Zato se ovako i preseravate.

A ovo nije tema o patuljcima. Da je onda bi se zvala, možda: Pigmeji danas.
Tu ćeš ti otvoriti. Inače je poznato da trolovi imaju najviše otvorenih tema!

__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:37   #47
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Čuj drkošu, kad već priznaješ, nemam ja tebi što odgovarati. Koji si ti faktor ikome na forumu.
Lupetaš gluposti nimalo vezane za temu. Idiotarije, kakva djeca s jednim okom,,, stvarno nemate mjere. Vidi se da od cijelog foruma ovdje nema moderatora koji bi držao teme u okvirima onoga što podforum jeste. Zato se ovako i preseravate.

A ovo nije tema o patuljcima. Da je onda bi se zvala, možda: Pigmeji danas.
Tu ćeš ti otvoriti. Inače je poznato da trolovi imaju najviše otvorenih tema!

Nisi u stanju shvatiti analogiju pa ju nazivaš idiotarijom.

Smisao analogije je bila da ne možeš svaku bolest, u onom slučaju poremećaj hipofize, odmah uzimati kao dokaz o zaostalim genima.
Usporedba o djetetu s jednim okom se odnosila na Roberta Wadlowa, bolesnog čovjeka koji je pripadao rasi normalne visine (za nas normalne). Njegovu bolest si uzeo kao dokaz o postojanju divovske rase, što je apsolutno neutemeljeno i nelogično i nakon toga to odbio argumentirati.

Pa ne moraš ti meni odgovarati, nisam nikakav faktor ovdje, ali ako ne možeš kvalitetno obrazložiti svoje stavove to ih čini prilično upitnima.

Uopće ne poričem da su postojali hominidi koji su bili dosta viši od nas (iako su sve ovdje zaljepljene fotografije kostura photoshop), ali tvoj način argumentiranja je loš i bolest hipofize nikako ne može upućivati na divovsku rasu u prošlosti.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:39   #48
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Ja nisam pisao o divovima iz davnina. Spomenuo sam možebitne genetske mutacije, naslijeđe,... koje dovodi do rađanja takvih "ljudina". Zaostaci u genetskom kodu neke prijašnje ljudske rase?"
... brkas recesivne gene sa mutacijama, medicinskim anomalijama,... nagadjas bez nekih temeljnih znanja i podataka pa to branis kao cinjenice... nije to bas neki egzaktni znanstveni pristup, i opcenito zato neki ljudi imaju averziju prema alternativnim misljenjima... no dobro...

Quote:
Fotografija dva diva i čovjeka a ne čovjeka patuljka je iz knjige Stephen Quaylea, pa tko voli.
... kad slikas covjeka od 1,5m uz drugoga od 2,2m jos uvijek ne znaci kako je otkrivena neka divovska rasa -to sam rekao...

Quote:
Inače, prva uvodna fotografija je montaža. Zato ovakve teme obično i krenu put sprdnje i iživljavanja onih koji ništa ne razumiju ali im dosadno u životu i ne znaju kako inače onanirati bez "alternative"-
... ja se stvarno ne sprdam niti izzivljavam, samo pokusavam ukazati na neka drugacija gledista, po meni logicnija... i nisam ni uvijek siguran kako sve razumijem... zapravo prilicno sam siguran da jako malo znam...


Quote:
A OVO je original. Jedan od njih: [IMG]...
... odakle je taj nalaz, tko ga je otkrio, ima li kakvih drugih publikacija i opisa o tome ?

Zadnje uređivanje haram : 02.08.2010. at 00:48.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:45   #49
Quote:
UFOGOVERMENT kaže: Pogledaj post
Mislim da ti divovi nisu više ni bitni. Osim kod razriješavanja misterije Sumera. Netko je došao tu ostavio nekoliko tisuća visokih ljudi , napravio Zigurate i Uruk i poćela Sumerska civilizacija i bla bla bla i s vremenom ti divovi nestali što ratovima što što nisu imali s kime se razmnožavati. I to je to. Gotova priča.
... pa i egipatski reljefi i crtezi su puni prikaza divovskih ljudi (izmedju ostalog), i arhitektura im djeluje kao prilagodjena za divove... ali kako znas da to nisu bili simbolicki prikazi moci pojedinih vladara/kasti ? Otkud zakljucak da su postojali takvi divovi ?

Zadnje uređivanje haram : 02.08.2010. at 00:51.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 06:00   #50
Samo serete i vrtite se oko ničega--
Rekoh da su prije potopa svi ljudi bili divovskog rasta...
To vas nisu učilli u školama jer netkome ne odgovara da se znaju činjenice koje dokazuju Boga i Bibliju...
Kad bi nekog pustili stotinjak godina da sere kako je govno torta svi bi bili uvjereni u to i papali bi govna sa velikim užitkom...
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 09:18   #51
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... brkas recesivne gene sa mutacijama, medicinskim anomalijama,... nagadjas bez nekih temeljnih znanja i podataka pa to branis kao cinjenice... nije to bas neki egzaktni znanstveni pristup, i opcenito zato neki ljudi imaju averziju prema alternativnim misljenjima... no dobro...

... kad slikas covjeka od 1,5m uz drugoga od 2,2m jos uvijek ne znaci kako je otkrivena neka divovska rasa -to sam rekao...

... ja se stvarno ne sprdam niti izzivljavam, samo pokusavam ukazati na neka drugacija gledista, po meni logicnija... i nisam ni uvijek siguran kako sve razumijem... zapravo prilicno sam siguran da jako malo znam...

... odakle je taj nalaz, tko ga je otkrio, ima li kakvih drugih publikacija i opisa o tome ?
Ma daj srećo, što kažeš; da brkam? Bolje da brkam nego da drkam. Po temi. Ko' neki. Nisam ni mislio u prvom redu na tebe, ali ako se prepoznaješ
I ti si trolao nekim slikama i filmovima, ne znam... ne da mi se sad cjepidlačiti sa svakim postom.
Ali vidim voilo bi se malo praviti kao da smo na nekom znanstvenom skupu mudraca pa ćemo sad još ubacivati i neki "teški znanstveni" pristup. Ma haj' molim te
Misliš ovako nešto: Centimorgan (cM) je mjera genske udaljenosti, a otprilike odgovara udaljenosti dvaju lokusa koji pokazuju 1% rekombinacije. Delecija je vrsta mutacije karakterizirana gubitkom dijela DNK, što može dovesti do bolesti ili abnormalnosti ukoliko je zahvaćen gen ili dio gena.
Kao što sam i spomenuo, kao što je i eto, samo za tebe, stručno navedeno; "vrsta mutacije".
Šta ćemo sad, ići u neki institut proučavati kosti divovskih ljudi i čačkati po DNK, kako bi našli anomalije? Daj de ...
Ljudski se rod, to valjda nema sumnje?, razvija i mijenja. Miješaju se rase. I tko samo, da ga vidim, može sa sigurnošću reći i dokazati od čega ili koga smo potomci?!
Ono što je danas uvriježeno i normalno, prije milijun godina bi bila "bolest ili abnormalnost" pa je tako i obrnuto. Kao da je i Zemlja oduvijek imala iste uvijete za život. Da je, onda valjda ni dinosauri ne bi nikad izumrijeli, ili bi i danas bili mogući i živući. Ali očito nešto im ne da da se razviju. Nije valjda čovjek!

Na onoj slici iz spomenute knjige se ne vidi nikakav patuljak (OPET ponavljam) niti se vidi novootkrivena "rasa" divova! Uzmi knjigu pa čitaj!
Osim ako i Mongoli nisu patuljci?


Ne vidim koja su to tvoja "logičnija gledišta". Sorry yo'

Mislim da si ranije spomenuo postojanje divova u dalekoj povijesti, pa sad ne razumijem u čemu je problem?

I dužan sam izvor one iskopine, evo:
Then, just this morning, I received an e-mail from a person in the Saudi oil industry who, understandably, wishes to remain nameless. He told me that he was working as a technician (not a geologist) with the team that found the skeleton and corroborated much of the rumors about the incident. The skeleton was indeed of a giant human and there was a police cover up. He then related that, knowing the importance of what he was witnessing, he managed to surreptitiously copy one of the photos taken at the excavation site from a digicam to his laptop just before the police came and took all the cameras. He has recently converted to Christianity, thanks to our mutual missionary friend, and is fearful of the Mutawwa'in, but wants the world to see the truth of what was found in the desert, and so he attached the photo from that fateful day,.. http://objectiveministries.org/creat...ml#8-2-2004%20

Tu doktor teobiologije objašnjava i zašto su ovoj pridodane one hoax fotografije! Poučno
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner

Zadnje uređivanje chembro : 02.08.2010. at 09:26.
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 09:44   #52
Zapravo, dobro bi došlo i objašnjenje sa stranice koja nije kreacionistička...
I paranoično objašnjenje spomenutog e-maila ne doprinosi vjerodostojnosti.
"...police came and took all the cameras..."
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 09:54   #53
I pogleda se Židov u ogledalo i reče: Da to sam ja! I uze ključ.
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 09:59   #54
Ne mogu sporiti s tobom, tebi je svatko tko sumnja Nevjerni Toma...kao što ne mogu sporiti ni sa kakvim "argumentom" koji za temelj ima vjeru.
Jer, vjera je dijametralno suprotna nekakvom "opipljivom" dokazu, inače se ne bi radilo o vjeri...

Bottom line: izvori su ti dakle Ickeovi forumi i kreacionističke stranice, a oni koji to ne prihvaćaju su trolovi...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 11:00   #55
Ako postoje patuljci, zasto ne bi i divovi? :P
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 14:21   #56
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... pa i egipatski reljefi i crtezi su puni prikaza divovskih ljudi (izmedju ostalog), i arhitektura im djeluje kao prilagodjena za divove... ali kako znas da to nisu bili simbolicki prikazi moci pojedinih vladara/kasti ? Otkud zakljucak da su postojali takvi divovi ?
Kako ja mogu znati da postoje piramide u Egiptu, ako nikad tamo nisam bio?
Kako ja mogu znati da je nafta nastala iz biljnih i zivotinjskih ostataka, a ne od neceg drugog?
Kako ja mogu znati da je postojao Titanic, ako ga nisam vidio?
Kako mogu znati kakvi su uvjeti na Mjesecu ili na nekom drugom planetu, ako tamo nisam bio?
Od kud zakljucak da je ovo sto sam pitao sve tako kako svi kazu?
Kome vjerovati?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 14:47   #57
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
I ti si trolao nekim slikama i filmovima, ne znam... ne da mi se sad cjepidlačiti sa svakim postom.
... to se zove analogija, a ne trolanje...

Quote:
Ali vidim voilo bi se malo praviti kao da smo na nekom znanstvenom skupu mudraca pa ćemo sad još ubacivati i neki "teški znanstveni" pristup. Ma haj' molim te
... s obzirom da imamo vise od 10 godina, bilo bi dobro da se tako i razgovaramo...

Quote:
Misliš ovako nešto: Centimorgan (cM) je mjera genske udaljenosti, a otprilike odgovara udaljenosti dvaju lokusa koji pokazuju 1% rekombinacije. Delecija je vrsta mutacije karakterizirana gubitkom dijela DNK, što može dovesti do bolesti ili abnormalnosti ukoliko je zahvaćen gen ili dio gena.
Kao što sam i spomenuo, kao što je i eto, samo za tebe, stručno navedeno; "vrsta mutacije".
... i opet; kakve veze ima mutacija sa nasljednim genom, kako to dokazuje postojanje divova iz proslosti (i to ovih od po nekoliko metara) ?

Quote:
Šta ćemo sad, ići u neki institut proučavati kosti divovskih ljudi i čačkati po DNK, kako bi našli anomalije? Daj de ...
... tako se obicno radi, ne pisu se knjige povijesti, biologije, medicine itd. na temelju nedefiniranih podataka sa interneta... inace, cuo si da je ljudski genom desifriran ?

Quote:
Ljudski se rod, to valjda nema sumnje?, razvija i mijenja. Miješaju se rase. I tko samo, da ga vidim, može sa sigurnošću reći i dokazati od čega ili koga smo potomci?!
... mozda geneticari ?

Quote:
Ono što je danas uvriježeno i normalno, prije milijun godina bi bila "bolest ili abnormalnost" pa je tako i obrnuto. Kao da je i Zemlja oduvijek imala iste uvijete za život. Da je, onda valjda ni dinosauri ne bi nikad izumrijeli, ili bi i danas bili mogući i živući. Ali očito nešto im ne da da se razviju. Nije valjda čovjek!
... sve teze te pratim...

Quote:
Na onoj slici iz spomenute knjige se ne vidi nikakav patuljak (OPET ponavljam) niti se vidi novootkrivena "rasa" divova! Uzmi knjigu pa čitaj!
Osim ako i Mongoli nisu patuljci?
...
... a tko se vidi ?

Quote:
Ne vidim koja su to tvoja "logičnija gledišta". Sorry yo'
... i treba ti biti zao...

Quote:
Mislim da si ranije spomenuo postojanje divova u dalekoj povijesti, pa sad ne razumijem u čemu je problem?
... ni ja... osim sto to nisu bili nasi preci...

Quote:
I dužan sam izvor one iskopine, evo:
Then, just this morning, I received an e-mail from a person in the Saudi oil industry who, understandably, wishes to remain nameless. He told me that he was working as a technician (not a geologist) with the team that found the skeleton and corroborated much of the rumors about the incident. The skeleton was indeed of a giant human and there was a police cover up. He then related that, knowing the importance of what he was witnessing, he managed to surreptitiously copy one of the photos taken at the excavation site from a digicam to his laptop just before the police came and took all the cameras. He has recently converted to Christianity, thanks to our mutual missionary friend, and is fearful of the Mutawwa'in, but wants the world to see the truth of what was found in the desert, and so he attached the photo from that fateful day,..

Tu doktor teobiologije objašnjava i zašto su ovoj pridodane one hoax fotografije! Poučno
... aha... doktor teobiologije... njima uvijek, ali bas uvijek, ljudi u crnom maznu neke objektivno provjerljive dokaze, i diskreditiraju otkrica... kao i sa Noinom arkom, Levijatanom itd. ...

... bio je jedan priznati paleontolog u XIXst., Edward Drinker Cope (zanimljivo srednje ime ), koji je navodno nasao ostatak najveceg kopnenog bica, ali, kako postoje samo njegova svjedocanstva (crtezi i opisi) +kako se sve odvijalo za vrijeme ratova kostima, to se uopce ne uzima kao priznati podatak u klasifikaciji nekad zivucih vrsta... i to bi trebalo biti poucno...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 14:49   #58
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Kako ja mogu znati da postoje piramide u Egiptu, ako nikad tamo nisam bio?
Kako ja mogu znati da je nafta nastala iz biljnih i zivotinjskih ostataka, a ne od neceg drugog?
Kako ja mogu znati da je postojao Titanic, ako ga nisam vidio?
Kako mogu znati kakvi su uvjeti na Mjesecu ili na nekom drugom planetu, ako tamo nisam bio?
Od kud zakljucak da je ovo sto sam pitao sve tako kako svi kazu?
Kome vjerovati?
... kako mozes znati da ne postoji Djed Mraz, Uskrsnji Zeko i kapetan Kirk ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 15:14   #59
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Samo serete i vrtite se oko ničega--
Rekoh da su prije potopa svi ljudi bili divovskog rasta...
To vas nisu učilli u školama jer netkome ne odgovara da se znaju činjenice koje dokazuju Boga i Bibliju...
Kad bi nekog pustili stotinjak godina da sere kako je govno torta svi bi bili uvjereni u to i papali bi govna sa velikim užitkom...

Kao npr, Vatikan.

Vjerojatno je papa izvanzemaljac.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
PitajTatu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 15:18   #60
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... to se zove ..cut cut cut cut...
Marginalno intelektualna onanija.

Inače i uvijek oni koji vole cjepkati i cjepidlačiti sa svakom drugom riječju to slikovito dokazuju.

A dokaze u obliku autentičnih fotografija i potpisanih radova uvijek ali UVIJEK valja dikreditirati. Anonimno. A da kako drugačije.

Keep masturbating
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.