Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 10:53   #5401
harder...kakva to osoba moraš biti?
nije provokacija nego baš ono čista znatiželja...
kako ući u odnos s nekim do koga ti je stalo a da ne uneseš cijelu/cijelog sebe?
gdje ostaviš emocije..tugu...pitanja?
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 10:56   #5402
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
harder...kakva to osoba moraš biti?
nije provokacija nego baš ono čista znatiželja...
kako ući u odnos s nekim do koga ti je stalo a da ne uneseš cijelu/cijelog sebe?
gdje ostaviš emocije..tugu...pitanja?
Moraš biti osoba koja može odvojiti fizičku potrebu od emocionalne...neki ljudi ne moraju nužno voljeti da bi se sexali...žišku.
Ja sam jedna od tih...volim sex...ljude malo manje
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:04   #5403
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Moraš biti osoba koja može odvojiti fizičku potrebu od emocionalne...neki ljudi ne moraju nužno voljeti da bi se sexali...žišku.
Ja sam jedna od tih...volim sex...ljude malo manje


Od svih zala koje si ljudi rade najmanje zlo je poševiti se s nekim bez emocija, "SAMO" zato što je to dobar osjećaj....

Kakva samo osoba?
Dobra, poštena, pravična, istinita.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:08   #5404
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post


Od svih zala koje si ljudi rade najmanje zlo je poševiti se s nekim bez emocija, "SAMO" zato što je to dobar osjećaj....

Kakva samo osoba?
Dobra.
Naravno da si dobra...i ja sam dobra.
Nisam frustrirana, nervozna i opterećena razno raznim lažnim moralnim etiketama. Volim život, živim ga punim plućima i ne žalim
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:11   #5405
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Naravno da si dobra...i ja sam dobra.
Nisam frustrirana, nervozna i opterećena razno raznim lažnim moralnim etiketama. Volim život, živim ga punim plućima i ne žalim
Pa znaš kako....samo istinito.
Meni je sve ok dok nisam ta koja "mora" lagati, srati i muljati kako bi uživala.
Slobodna sam da radim izbore.
Život je fakat jedan, pa da ga proživim s mudima i istinito.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:17   #5406
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Pa znaš kako....samo istinito.
Meni je sve ok dok nisam ta koja "mora" lagati, srati i muljati kako bi uživala.
Slobodna sam da radim izbore.
Život je fakat jedan, pa da ga proživim s mudima i istinito.
Tako je
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:27   #5407
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Naravno da si dobra...i ja sam dobra.
Nisam frustrirana, nervozna i opterećena razno raznim lažnim moralnim etiketama. Volim život, živim ga punim plućima i ne žalim
S ovim se 100% slazem! No mislim da je ovdje problem jer je to kolega s posla. Ne znam bas koliko je pametno ulaziti u takav vid odnosa s kolegom. To moze jako zakomplicirati zivot
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:34   #5408
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Moraš biti osoba koja može odvojiti fizičku potrebu od emocionalne...neki ljudi ne moraju nužno voljeti da bi se sexali...žišku.
Ja sam jedna od tih...volim sex...ljude malo manje
da..bit ce da je u tome problem..barem bi meni bio
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:57   #5409
Ma pustite to sto je kolega s posla, to ja mogu realno procjenit koliko ce bit zeznuto, taj dio me ne muci jer znam kakva ce biti situacija poslje i sta mogu ocekivat . Samo ovaj segment me muci jer oko njega nisam sigurna.
Strah me napisat jer znam da cete me napasti, ali mislim da cu spavat s njim, sanjala sam ga nocas samo jednom i nikad vise, nitko nece znati, nece bit posljedica, nisam nikog sjebala ili unesrecila jer ce sve ostati kao sto je i dosad, njegov obiteljski zivot je netaknut. Hvala cure, pogotovo ove dobronamjerne
Blondie-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 12:02   #5410
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Strah me napisat jer znam da cete me napasti, ali mislim da cu spavat s njim, sanjala sam ga nocas samo jednom i nikad vise, nitko nece znati, nece bit posljedica, nisam nikog sjebala ili unesrecila jer ce sve ostati kao sto je i dosad, njegov obiteljski zivot je netaknut. Hvala cure, pogotovo ove dobronamjerne
Odma da ti kažem ako misliš samo jednom onda ni nemoj, osim naravno ako mu je mlohav i/ili mali ....jbt. WTF.
Prvi sex obično i nije nešto, ljudima treba da se opuste, skuže, osjete, otkoče,
tako ako misliš doživjeti neki svemirski sex dozvoli si još koji put.
Pitanje je čemu taj jedan put?
Kako u budućnosti misliš kontrolirati strast koju sada eto nikako nemreš?
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 12:40   #5411
Ja imam dojam da se zavaravaš...ne vjerujem da će to ostati na tom jednom sexu, a ti vidi onda kasnije na svojoj koži gdje će to dovesti. Pogotovo zbog bolesti za koju bi ti bio potrebniji mir, a moguće i da si emotivno senzibilnija zbog toga. Mislim da bi ti bolje bilo da malo izađeš, podružiš se s ljudima i nađeš za sex nekoga bez obveza i tereta. Ovdje si došla po potvrdu da je to što namjeravaš napraviti ok, a da si sama na čistom s time ne bi ti potvrda ni trebala.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:08   #5412
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ako logicki razmisljam i ja bi dosla do zakljucka slicnog tvome.
Ali vlastita iskustva me demantiraju (a i tebe).
Jer sve je to tako fino, sterilno i cisto. On je los u jednoj prilici, on je los sada i biti ce los uvik i u svim drugim prilikama.
Sve je to tako fino, ali nine zivotno. Tek generalizacija.
I mozda ce tako biti i je vecini, a mozda ni njoj.
Ljudi su dublji i odnosi kompleksniji od nasih simplifikacija.

Moje iskustvo: otac je prakticki zaboravio da postojim od dana rastave.
Bio je nula od oca kad sam ja bila u pitanju, ali je bio odlican otac svom iducem bioloskom ditetu. I to nije on rekao. Poznajem svoju polusestru i znam da joj je bio fantastican otac. Uopce ne mogu to spojiti u glavi, ali eto: moguce je.
Sad malo uletavam...Pokušavala sam jučer odg.na post, ali je forum bio skroz zbrejkan.Nije išlo.
Uglavnom...
Da ne misliš da ja pišem neke floskule.
Moje iskustvo:Stari mi je fufac.Još uvijek u braku sa starom.Ne znam zakaj to ona trpi.Ja ne bi, sigurno.
Imam 2 polubrata (ne od iste žene) za koje znam.I još ko zna kolko za koje ni ne znam...
A stari nit se brinuo za mene nikad, a ni za braću.
Nikad nije bio doma.Stalno je landrao nekam.
Nikad mi ništa nije kupio, niti me igdje vodio.
0 bodova.On ne zna niš o meni.Apsolutno ništa.
O ostaloj njegovoj djeci ne trebam ni pričat.Još manje.
Tak da ipak fufac ostaje fufac, loš otac je loš otac...
A tvoj tata koji se promijenio je više iznimka nego pravilo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:10   #5413
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ja imam dojam da se zavaravaš...ne vjerujem da će to ostati na tom jednom sexu, a ti vidi onda kasnije na svojoj koži gdje će to dovesti. Pogotovo zbog bolesti za koju bi ti bio potrebniji mir, a moguće i da si emotivno senzibilnija zbog toga. Mislim da bi ti bolje bilo da malo izađeš, podružiš se s ljudima i nađeš za sex nekoga bez obveza i tereta. Ovdje si došla po potvrdu da je to što namjeravaš napraviti ok, a da si sama na čistom s time ne bi ti potvrda ni trebala.
Pa nisam na cisto, daleko od toga, da znas samo kako mi se bore razum i zelja :/
Ma zapravo ja nisam bolesna, to nije bolest nego stanje, ali nikad po meni ne bi rekla da nesto ne valja, nemam nikakvih vanjskih manifestacija, ne moram mirovat i slicno. Samo me ta dijagnoza malo osvjestila, covjek pocne vise razmisljat o prolaznosti zivota i svega, ali nisam bolesna, normalno ja funkcioniram.
To tako lako zvuci- nadi za seks nekog bez obaveza... Rado, ali ne ide. Znam da je to tesko razumjeti, ali ne mogu ja protiv sebe, ne mogu se seksat s nekim bez zelje. Mogu bez emocija ali ne mogu bez privlacnosti. Zmirila bi i cekala da zavrsi, pa jebes to. Sta ja mogu ako me rijetko muskarci privuku. Vidim da me puno vas ne razumije pa misle da lazem, shvacam to

A nadam se da ce strast prestat nakon sto ga probam, nadam se da ce me onda pustit zelja i da cemo svi zaboravit na to
Blondie-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:24   #5414
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
da..bit ce da je u tome problem..barem bi meni bio
Vjerujem da bi...zato kažem..nije to za svakoga


@blondie...ako te zaista muškarci rijetko privuku, onda je ovaj sad vjerojatno već problem...jer ti ga želiš. Sad misliš da je to samo fizički, a vjerojatno si se ti već dobrahno navukla na njega...što postaje problem
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:36   #5415
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Mogu bez emocija ali ne mogu bez privlacnosti. Zmirila bi i cekala da zavrsi, pa jebes to. Sta ja mogu ako me rijetko muskarci privuku. Vidim da me puno vas ne razumije pa misle da lazem, shvacam to

Netočno. Mislim da nemaš iskustva i pojma nemaš o čem pričaš, a to laganje nije.

Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
A nadam se da ce strast prestat nakon sto ga probam, nadam se da ce me onda pustit zelja i da cemo svi zaboravit na to
Tako bude i s čokoladom, ma samo ću (jednu) kockicu...
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:40   #5416
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Pa nisam na cisto, daleko od toga, da znas samo kako mi se bore razum i zelja :/
Ma zapravo ja nisam bolesna, to nije bolest nego stanje, ali nikad po meni ne bi rekla da nesto ne valja, nemam nikakvih vanjskih manifestacija, ne moram mirovat i slicno. Samo me ta dijagnoza malo osvjestila, covjek pocne vise razmisljat o prolaznosti zivota i svega, ali nisam bolesna, normalno ja funkcioniram.
To tako lako zvuci- nadi za seks nekog bez obaveza... Rado, ali ne ide. Znam da je to tesko razumjeti, ali ne mogu ja protiv sebe, ne mogu se seksat s nekim bez zelje. Mogu bez emocija ali ne mogu bez privlacnosti. Zmirila bi i cekala da zavrsi, pa jebes to. Sta ja mogu ako me rijetko muskarci privuku. Vidim da me puno vas ne razumije pa misle da lazem, shvacam to

A nadam se da ce strast prestat nakon sto ga probam, nadam se da ce me onda pustit zelja i da cemo svi zaboravit na to
Možda. Meni se desilo i da je balon euforije pukao, ali i da je postao neuhvatljivo velik.
Deeper Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:52   #5417
Quote:
Deeper Love kaže: Pogledaj post
Možda. Meni se desilo i da je balon euforije pukao, ali i da je postao neuhvatljivo velik.
Uh da, rizik je to :/ mozda najbolje da bude los seks, pa onda nestane zelja .
Ali i da budem htjela jos, iskontrolirat cu se jer ako se odnosi nastave i preraste u nekakvu vezu i nalazenja, to ce se onda odrazit na familiju, onda cinim lose jednoj obitelji. Tj ON cini lose ali ja sam suucesnik. Ne zelim to nosit na srcu i savjesti, prevelik je teret, veci od same zelje za seksom s njim.
Ali jedanput samo- nema lose posljedice za ostale, mozda cu ja malo patit ali to je to, nema stete za neduzna bica. Tako ja razmisljam.....
Blondie-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:05   #5418
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Uh da, rizik je to :/ mozda najbolje da bude los seks, pa onda nestane zelja .
Ali i da budem htjela jos, iskontrolirat cu se jer ako se odnosi nastave i preraste u nekakvu vezu i nalazenja, to ce se onda odrazit na familiju, onda cinim lose jednoj obitelji. Tj ON cini lose ali ja sam suucesnik. Ne zelim to nosit na srcu i savjesti, prevelik je teret, veci od same zelje za seksom s njim.
Ali jedanput samo- nema lose posljedice za ostale, mozda cu ja malo patit ali to je to, nema stete za neduzna bica. Tako ja razmisljam.....
A šta ako ti se dopadne i htjela bi još?
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:05   #5419
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Uh da, rizik je to :/ mozda najbolje da bude los seks, pa onda nestane zelja .
Ali i da budem htjela jos, iskontrolirat cu se jer ako se odnosi nastave i preraste u nekakvu vezu i nalazenja, to ce se onda odrazit na familiju, onda cinim lose jednoj obitelji. Tj ON cini lose ali ja sam suucesnik. Ne zelim to nosit na srcu i savjesti, prevelik je teret, veci od same zelje za seksom s njim.
Ali jedanput samo- nema lose posljedice za ostale, mozda cu ja malo patit ali to je to, nema stete za neduzna bica. Tako ja razmisljam.....
Sve boldano.
Eto daj pokušaj objasniti što želiš postići tim jednim putom?
Ozbiljno.

Priželjkuješ (loš) seks, već sada znaš da ćeš se ubuduće moći kontrolirati, želja za seksom s njim ti je nekakav teret, možda ćeš malo patiti...

Što se tiče kontrole - osoba sam koja se jako dobro kontrolira, pa danas kad se osvrnem na jednu situaciju ostanem onak, nemoguće..zar ja?
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:08   #5420
Quote:
Blondie-girl kaže: Pogledaj post
Uh da, rizik je to :/ mozda najbolje da bude los seks, pa onda nestane zelja .
Ali i da budem htjela jos, iskontrolirat cu se jer ako se odnosi nastave i preraste u nekakvu vezu i nalazenja, to ce se onda odrazit na familiju, onda cinim lose jednoj obitelji. Tj ON cini lose ali ja sam suucesnik. Ne zelim to nosit na srcu i savjesti, prevelik je teret, veci od same zelje za seksom s njim.
Ali jedanput samo- nema lose posljedice za ostale, mozda cu ja malo patit ali to je to, nema stete za neduzna bica. Tako ja razmisljam.....
Samo se ti zavaravaj. Budes vidjela kad frajeru pomutis razum svemirskim seksom pa se bude htio rastati.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.

Zadnje uređivanje Nighttrain : 22.02.2016. at 14:20. Reason: Tipfeler
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.