Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 14:34   #1
Cachito de cielo (2012)



"Cachito de Cielo" je trenutni naziv nove Televisine telenovele koja uskoro kreće sa snimanjima. Riječ je o originalnoj priči argentinskog autora Marija Schajrisa u kojoj se glavni muški lik nakon iznenadne smrti vraća na Zemlju u drugom tijelu i pokušava osvojiti ženu koju voli. Putem ispravlja i greške iz prošlosti.



Na castingu za glavne uloge pojavili su se Arturo Carmona, Claudia Alvarez, Agustin Arana i Ilse Salas. Zasad su potvrđeni Azela Robinson, Juan Carlos Barreto, Eduardo España i Juan Carlos Colombo.

Telenovela će zamijeniti trenutnu "Amorcito corazon".


Quote:
Y es que "Cachito de Cielo", melodrama que sustituirá a "Amorcito Corazón" próximamente por El Canal de las Estrellas contará con las actuaciones de Azela Robinson, a quien vimos por última vez en "Llena de Amor".

Otros actores que también se encuentran confirmados son: Juan Carlos Barreto, Eduardo España y Juan Carlos Colombo.

"Cachito de Cielo" es una historia original de Mario Schajris y narra la historia de un hombre que tras morir erróneamente regresará al planeta Tierra en otro cuerpo para volver a conquistar a la mujer que ama y, enmendar los errores del pasado.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:36   #2
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

"Cachito de Cielo" je trenutni naziv nove Televisine telenovele koja uskoro kreće sa snimanjima. Riječ je o originalnoj priči argentinskog autora Marija Schajrisa u kojoj se glavni muški lik nakon iznenadne smrti vraća na Zemlju u drugom tijelu i pokušava osvojiti ženu koju voli. Putem ispravlja i greške iz prošlosti.
Totalno baca na El cuerpo del Deseo

Ovo bi mogla bit zanimljivo
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:37   #3
Hm da, samo šta se u "El cuerpo del deseo" protagonist vratio zbog osvete.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:38   #4
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Hm da, samo šta se u "El cuerpo del deseo" protagonist vratio zbog osvete.
Znam, no svejedno...
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:24   #5
Da, meni ovo isto baca na ECDD. He he, tko zna
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:31   #6
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Znam, no svejedno...
Šta nije ECDD isto remake neke serije?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:39   #7
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Šta nije ECDD isto remake neke serije?
Da, remake je kolumbijske telenovele "En cuerpo ajeno" iz 1992.

En cuerpo ajeno
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:52   #8
Televisa se ugledala na Telemundo pa sad počinje raditi SF telenovele... Vidjet ćemo, moglo bi biti zanimljivo
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:56   #9
Da, Televisa radi SF Neviđeno i netipično za njih I ja mislim da će ovo bit ful interesantno, a s obzirom da je producent Roberto Gomez Fernandez, zaslužan za PVAA, ne sumnjam da će bit odlično
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:56   #10
I mene ovo ful zanima pogotovo jer nam dolazi od istoga producenta (a time vjerojatno i tehničke ekipe) koji je zaslužan za PVAA

Mada moram priznati da bi možda više voljela da se odlučio za Primera dama i nadam se da nije odustao od nje kompletno, te da će upravo ona biti na redu iza CDC-a

Vidim da je Baretto postao tražen, ovo bi mu trebala biti 3. telenovela za redom nakon PVAA i EDC-a :klap:

Potvrđena su meni poznata lica, kao i ona koja su pristupila castingu - jedva čekam da vidim kompletnu listu elenca
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:26   #11
Deluje interesantno....

Barreto-jedan od mojih omiljenih glumaca...

Ali zašto Azela
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:27   #12
Sta fali Azeli? Jeste da ima facu kao pit bul, ali je odlicna glumica.
friend is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:31   #13
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Barreto-jedan od mojih omiljenih glumaca...
Moram priznati, i meni je isto
Koliko god sam ga mrzila kao Jaimea u PVAA jer je bio toliko odvratan (fakat je odlično odglumio ), toliko mi se kao Silvestre u EDC-u odmah svidio, baš je bio simpatičan, definitivno jedan od dražih likova u seriji
Zanima me kakav li će mu ovdje biti lik

Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Ali zašto Azela
I ja se to pitam
Nju baš i ne preferiram

Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Sta fali Azeli?
Jeste da ima facu kao pit bul, ali je odlicna glumica.
Iritantna je i antipatična
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:35   #14
Meni je Azela baš dobra glumica, sviđa mi se šta od svojih negativki ne radi karikaturu (dobro, izuzev one u Contra viento y marea, al to je bila tako glupasta serija ) kao npr. Sabine Moussier. Ipak je žena učila glumu u Londonu, a ne u CEA.

Što se tiče serije, prvo - dobro je da je ideja originalna. Drugo, Robert Gomez Fernandez se stvarno isprofilirao u jednu od pozitivnih strana trenutne plejade Televisinih scenarista i producenata. Treće, sama priča je dosta zanimljiva.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:37   #15
Meni je ona dobra, pogotovu što stvarno dočara negativne likove da je prezireš. A i kao pozitivka je odlična (La otra, Bajo la misma piel)...
friend is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 14:13   #16
Kažu da će Maite Peroni igrat glavnu ulogu.Ne, netko je trollao bez veze!Nadam se Danni Garciji
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 14:25   #17
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kažu da će Maite Peroni igrat glavnu ulogu.
Ne, netko je trollao bez veze!
Nadam se Danni Garciji
Nije
Maite je zaista bila ponuđena glavna uloga, sam producent je dugo inzistirao na tome, ali ju je ona odbila...

Danna se također spominjala kao kandidatkinja za protagonico, ali vjerojatno ni od toga neće biti ništa

Zadnje koje su se spominjale kao moguće opcije za glavnu žensku ulogu su Ludwika Paleta i Marimar Vega...
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 16:51   #18
Amorcito corazon se produžuje 8.lipnja tako da Cachito de cielo bude počeo tek 11.lipnja.
Baš me zanima koja će glumica dobiti glavnu ulogu.
Ja bih nekako najviše Dannu Garciu. ali ona je rekla kako još čeka što će biti sa Cuna de lobos.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 21:20   #19
Quote:
dommy kaže: Pogledaj post
Amorcito corazon se produžuje 8.lipnja tako da Cachito de cielo bude počeo tek 11.lipnja.
Kaj

Pa kaj je taj AC tak dobar da se toliko produžuje

No, meni ovo da CDC počne 11.06. super paše, jer em mi taman završi CME kojeg gledam, em mi završi i faks i ispiti te natjecanje iz plesa, tak da ću od tada biti ful slobodna
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:21   #20
Azela je ista kao Sabine i Sintia...antipatična, iritantna...
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.