Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 19:25   #21
Quote:
Fórmula Espectacular ‏
CONFIRMADO @MaiteOficial será la protagonista de Cachito de Cielo!!
čekamo daljnju potvrdu
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:43   #22
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
čekamo daljnju potvrdu
Koliko puta ću još morati ponoviti da Mai NEĆE i NE MOŽE (jer snima film ) biti protagonistica

Pa i sama je valjda već 1 000 puta opovrgnula te tvrdnje
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:47   #23
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Koliko puta ću još morati ponoviti da Mai NEĆE i NE MOŽE (jer snima film ) biti protagonistica

Pa i sama je valjda već 1 000 puta opovrgnula te tvrdnje
ovo je nova tvrdnja.do sad se uvijek govorilo da se "spominje" ovo je prvi put "potvrđena",serija počinje u 6.mj.(završava amorcito corazon),may je rekla da se oko 6.mj. vraća telenovelama.film se,ovakvog tipa neće snimati 4 mjeseca.tako da...

http://www.youtube.com/watch?v=7V2Kk...ature=youtu.be

ovo je prvi put da se ovako sigurno govori.naravno da nije ništa sigurno dok nadležne osobe to ne potvrde.ali ne možemo ni ništa isključiti.

Zadnje uređivanje marichuy777 : 14.03.2012. at 20:07.
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:25   #24
Kamo si čula da je confirmado?Možda na CDT?Tamo sam i ja pročitala i onda sam skužila da je trol i onda pročitala na nekom drugom forumu da hoće!I opet sve poteklo sa CDT!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:34   #25
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kamo si čula da je confirmado?Možda na CDT?Tamo sam i ja pročitala i onda sam skužila da je trol i onda pročitala na nekom drugom forumu da hoće!I opet sve poteklo sa CDT!
twitter od formule espectacular,regalotv,HOY (video sam dala gore)
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:58   #26
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
twitter od formule espectacular,regalotv,HOY (video sam dala gore)
Da, vidjela sam kasnije.Opet,čisto sumnjam da će završit snimanje filma u dva mjeseca,svaki film traje barem dva do tri mjeseca snimanja.Ali u svakom slučaju ćemo vidjet.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 21:11   #27
Maite Perroni ¡Protagonizará "Cachito de Cielo"!

Quote:
Miércoles, 14 de marzo de 2012/ México

Fue la primera que sonó para protagonizar la telenovela, sin embargo, por motivos de trabajo en cine, se descartó que Maite Perroni fuera a estelarizar este nuevo melodrama que preparan los productores Roberto Gómez Fernández y Giselle González ("Para volver a amar"). Hoy, la cosa parece haber cambiado. El programa "Fórmula Espectacular" acaba de confirmar que finalmente la actriz si será la protagonista de "Cachito de Cielo". Esta decisión de última hora podría deberse a que el estreno de esta producción se retrasó debido al alargue de "Amorcito Corazón", telenovela a la que sustituirá.

"Cachito de Cielo" narrará la historia de un joven que está a punto de casarse y, por un error del cielo, muere, cuando en realidad le tocaba a otra persona. Pero vuelve a la Tierra con otro cuerpo; los que manejan el Cielo lo mandan con un trabajo al barrio donde se crió, a donde está su mamá, a cumplir funciones de cura. Su gran lucha es reconquistar el amor de su vida, que es su novia, a la que no le puede decir que es él.

El galán de Maite Perroni en esta historia será Pedro Fernández, aunque el actor aún no ha sido confirmado de forma oficial, es casi un hecho que protagonizará el melodrama.

Actualmente, Perroni se encuentra grabando una película de época, misma por la que en un principio no iba a poder protagonizar la telenovela.

"Cachito de Cielo" entrará en el lugar de "Amorcito Corazón", o sea, en el horario de las seis y cuarto de la tarde a partir del mes de junio. ¿Qué opinan de esta noticia de última hora? ¿Será que sí Maite Perroni protagonizará la telenovela?
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 23:28   #28
Ja o ovom isto već čitam pola dana na TW-u i nekako sam sumnjičava, ne znam. Znam da se o tom sad piše i piše, no radije ću pričekati dok ona sve to potvrdi ako je istina. Uz to, zbunila me i Danna Garcia svojim tweetom, maloprije je napisala ovo.

Quote:
Gracias!! Sip, muy contenta después de un año de no hacer novelas. Desafortunadamente dejo la peli por mi contrato con Televisa.Nuevo reto
Prije toga je pak napisala ovo.

Quote:
Hola!Un día de cambios.Desafortunadamente no podré seguir en l peli x q pronto empiezo novela!Así que ya les tendré noticias.. Besotototes
U prvi mah mi je palo na pamet da je došlo do neke zabune pa da govori o ovoj telenoveli, no možda govori i o nekoj drugoj, moguće je, mada mene sve to i previše zbunjuje.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 00:49   #29
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
ovo je nova tvrdnja.do sad se uvijek govorilo da se "spominje" ovo je prvi put "potvrđena", serija počinje u 6.mj. (završava amorcito corazon), may je rekla da se oko 6.mj. vraća telenovelama.
film se, ovakvog tipa neće snimati 4 mjeseca. tako da...
Ne, mislim da si nešto krivo shvatila - koliko se ja sjećam, Mai je izjavila da se telenovelama neće posvetiti još najmanje 6 mjeseci (to je bilo u veljači), što nije isto da se njima vraća baš u 6. mjesecu

Mislim, fakat nemam ništa protiv toga da upravo ona dobije ulogu, nego dapače, voljela bih da to bude ona jer su Roberto i Giselle super producenti i imaju odličan tim s kojima surađuju na telenovelama, tako da bi to bila odlična prilika za nju

Ali ne mogu je zamisliti u paru s Fernandezom (u slučaju da se on potvrdi kao protagonist, jer još nije službeno potvrđeno, ali sve vodi prema tom zaključku)

No budemo vidjeli hoće li se ovoga puta sva ova silna nagađanja ipak pokazati istinitima
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:04   #30
Bilo bi odlično da je ova informacija točna i da se Maite za par mjeseci vraća telenovelama. I to baš u Cachito de cielo koja dolazi nakon Amorcito corazon u 6.mjesecu. No ipak ona i Pedro Fernandez mi nisu nikakav par. Prestar je za nju. Nek joj daju nekog mlađeg,npr. Sebastian Rulli. Ako je istina da će Maite glumiti sa Fernandezom,onda radije nebi da prihvati ovu ulogu.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:49   #31
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam kasnije.Opet,čisto sumnjam da će završit snimanje filma u dva mjeseca,svaki film traje barem dva do tri mjeseca snimanja.Ali u svakom slučaju ćemo vidjet.
snimanje završava 27.4. prema planovima.
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:26   #32
Jadna Maite. Ovdje će kemija "prštati na sve strane".



Tipu ko da je pala pegla na facu.

Quote:
Esta tarde en el programa Formula Espectacular, la titular, Flor Rubio revelo que Cachito De Cielo iniciara transmisiones el 11 de junio despues de Amorcito Corazon.

Esta produccion de Roberto Gomez Fernandez y Giselle Gonzalez tendra como pareja protagonica a Maite Perroni y Pedro Fernandez.

Inicialmente Maite no iba a participar en la novela por compromisos previamente adquiridos. Pero como se atrasaron un poco las grabaciones, la ex-RBD podria integrarse a las grabaciones a finales de abril.

Para el 9 de abril inicia grabaciones de este nuevo melodrama original de Mario Schajris.

En la telenovela participaran Rafael Inclan, Juan Carlos Barreto, Azela Robinson, Alberto Parra, Pablo Lyle y Lalo Espana.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:52   #33
^Očaj. Totalni. Ajd' još godine, al frajer je ono...nikako za protagonista.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:06   #34
Znači ipak će biti Maite protagonistica Cachito de cielo. A jesu joj našli partnera.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:07   #35
Partner joj je sterava!Nije ni ona bolja!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:11   #36
Sva sreća što nisu stavili Dannu Garciu pored njega...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:17   #37
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Sva sreća što nisu stavili Dannu Garciu pored njega...
So true, ovaj lik je preočajan
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 06:29   #38
Lik je odličan glumac. Pravo osveženje u moru blajhanih kvazi talenata i Carlinih hm...kućnih prijatelja.
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 08:55   #39
Konačno na vidiku jedan skladan par. Kako li će ovaj put krstiti fanovi ?Hernarroni, Pedrorroni
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 14:06   #40
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Lik je odličan glumac. Pravo osveženje u moru blajhanih kvazi talenata i Carlinih hm...kućnih prijatelja.
Prvi s kojim/kojom se slažem Razlika među godinama mi je najmanje bitna,bitna mi je gluma,a ovaj glumac definitivno zna glumiti
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.