Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 07:33   #81
Pocinjem gledat od danas, jucer nisam stigla. Vidim da bi mogla biti dobra radnja
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 09:38   #82
Pozdrav.
Evo da i ja ubacim komentar,previše je bilo nasilja spram onog ogavnog 'tate' ako ga tako mogu nazvati.Mislim da je strašna tematika za prvu epku,a prva epka služi da se navućeš,a ne odbiješ

Mala Narin je preslatka

I prva epka odmah poljubac neznam je'li ikad u bilo kojoj turskoj tako bilo do sad,prvo je uvjek upozanvanje ovo,ono..a ovi odmah prepoznali se i krenu u akciju..šta ćekati..U svakom slućaju lajkam poljubac u prvoj epizodi.

Deniz mi je simpatićna,samo joj je frizura malo ćudna..neznam,valjda su je tako zamislili

Irmak je ,neznam što o njoj reći,samo se vjesi po Firatu..na onoj kakti većeri.I podbada Narin,a bog zna zbog ćega..valjda je nanjušila konkurenciju

Ako mi možete pomoći,tko je onaj lik koji je u restoranu špijunirao Narin kad je bila na većeri s društvom?
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 10:20   #83
Sanja, taj lik koji je spijunirao u restoranu (iza novina) je bio Sermet.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 11:26   #84
I meni je malo velika Narin cudna,ko da nisu ova mala i velika Narin iste osobe.
Mala je borbena,jaka,zna sto hoce,dok starija Narin je malo prestrasljiva,gdje nestalo ona njezina borbenost
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 11:27   #85
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Sanja, taj lik koji je spijunirao u restoranu (iza novina) je bio Sermet.
Baš da ću pogledati kad je repriza, nađem ovaj odgovor! I mene je to zanimalo (tek sam se nakon epizode pitala), ali to se u stvari događa prije nego što ju njezin šef uvaljuje u Sermetov slučaj. Sve smrdi na neku igru u kojoj će Narin fasovat, Erol ( a nije Flynn ) se preočito izuzima od svega i uvaljuje Narin.Šermet me na momente podsjeća na Zafera iz Asi, ne fizički nego karakterno. Izvana opasan krkan, a 'vamo se bavi peradarstvom zbog otete malene.
@mina - guljeno jaje! Bože, još mi je to hiperober glupo kad se sjetim. Turci imaju fetiš na jaja, kad se sjetim malog Kana iz BBG - dobro mali nije požutio i prokokodakao. Gledam, gledat ću, zaintrigiralo me, a i falilo mi je "nešto" da se uključim. I nije preduga serija, i to mi se sviđa. Nadam se da me nos ni ovaj put neće iznevjeriti, do sada sam uspjela izbjeći sve serije sa tragično/WTF krajem, nadam se da će ova normalno završiti.

Do sada, pored naravno odvratnog Narininog oca i Božemeprosti totalnog idiota od majke, najiritantniji lik mi je Irmak. Žena izgleda k'o epruveta. Sva je tanka, ravna, glatka, hladna i skliska. Vidjet ćemo kad će se razbiti, jer logika govori da neće ostati sa Firatom.

Scene iz djetinjstva jesu grozno mučne, ali je dio iz sadašnjosti taj koji me tjera na gledanje. Vidimo da je Narin, očito izranjavana traumama iz djetinjstva, ipak došla do svog cilja - školovala se i osamostalila.
Zanima me koji joj je sad obrambeni mehanizam, na koji način sad čuva zdrav razum, vidjeli smo da je kao dijete ponavljala gradivo nakon svakog divljanja onog kretena od oca. Još uvijek mi nije jasno zašto prati i zanima ju što manijak od oca sad radi?

Možda griješim, ali nadam se da u ovako kratku seriju neće uspjeti utrpati scenarističke prosere. Kao što se i nadam da kiss u bolum 1. neće biti tek navlakuša da gledamo dalje, pa ostanemo na suhom do pitajBogakojeg boluma.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 11:37   #86
pozdrav milostivne!
ja sam malo posustala od komentarisanja serija koje mi se sviđaju u većim grupama, ali na ovu temu ću svraćati pod obavezno, samo da pročitam upise jedine i neponovljive @zezice
već sam otkinula na opis irmak.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:21   #87
Otišla sam malo dalje;ovdje naravno neću ni zuzcnuti što se događa,ali serija(još :mig) ne gubi dobru radnju.
No meni glumac koji glumi firata nije privlačan...a niti nema baš neki glumački intezitet...ali tako je kako je...
U postovima dobro ste ocrtale likove!
Ova bestijalnost Narinog oca nažalost nije nepoznata ni u našoj državi,ali zakoni ipak štite maloljetno dijete i nitko ne može iz osnovne škole ispisati dijete i poslati ga da radi.
Iznimka su Romi koji svoju djecu često ni ne šalju u školu.
Ta cijela okolina i odnosi u mahali su jezivi rijetki su koji pokušavaju nešto mijenjati.Izgleda da je u turskoj pravo djeteta,socijalna skrb ili pravobranitelj djece čisti SF.
Kod nas bi ipak djeca bila izdvojena iz obitelji,roditeljima bi se oduzela roditeljske skrb,a tamo je očito daje i ravnatelj škole bespomočan....
Mučno je to za gledati,no tamo je tako!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:23   #88
Pozdrav

Odlična prva epizoda! Volim što je odmah počela akcija i što je i kiss pao u prvoj epizodi

Mala Narin mi je odlična..Pametna, borbena, ustrajna, snalažljiva

Koji to osjećaj mora biti kad nakon toliko godina ugledaš čovjeka kojeg si voljela, a sada se pred svima moraš praviti da ti nije stalo

Firat..Mijaaauuuu
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:25   #89
Quote:
Sanja 453 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Evo da i ja ubacim komentar,previše je bilo nasilja spram onog ogavnog 'tate' ako ga tako mogu nazvati.Mislim da je strašna tematika za prvu epku,a prva epka služi da se navućeš,a ne odbiješ

Mala Narin je preslatka

I prva epka odmah poljubac neznam je'li ikad u bilo kojoj turskoj tako bilo do sad,prvo je uvjek upozanvanje ovo,ono..a ovi odmah prepoznali se i krenu u akciju..šta ćekati..U svakom slućaju lajkam poljubac u prvoj epizodi.

Deniz mi je simpatićna,samo joj je frizura malo ćudna..neznam,valjda su je tako zamislili

Irmak je ,neznam što o njoj reći,samo se vjesi po Firatu..na onoj kakti većeri.I podbada Narin,a bog zna zbog ćega..valjda je nanjušila konkurenciju

Ako mi možete pomoći,tko je onaj lik koji je u restoranu špijunirao Narin kad je bila na većeri s društvom?
evo da odgovorim na ovo boldano, mislim da u seriji ljubav i kazna glavni likovi u prvoj epizodi spavaju skupa, a da se ni ne poznaju, no nije bilo baš nešto pokazano, kao i u 1001 noći. inače, glavni obečavaju, ali ono što me iritira je ta narinina potreba za ocem. vjerujem da je to realno jer pretpostavljam da kod zlostavljane djece je sve između ljubavi i mržnje i na kraju oni samo žele biti voljeni od svojih roditelja,ali ne mogu to više gledati. voljela bih da je narin i iznutra jaka, a ne samo izvana. po jučerašnjem gledanju ispada da bi ona ocu sve oprostila da on dođe tražit oprost od nje. živcira me to tursko stavljanje obitelji na pjedestal ma koliko obitelj disfunkcionalna bila. po meni su neke stvari neoprostive i voljela bih vidjeti da do kraja serije narin ne oprosti svojima, ali naravno to nije u tradicionalnom duhu.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:28   #90
Odlicna serija...Bas sam pogledala prvu epizodu i odlicna je...sad navece nemam pojma sta gledatulju il milost ...fala Bogu nek je ona Feriha prestala...bila je ocajna,sreca nije je bilo puno ...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 13:28   #91
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Sanja, taj lik koji je spijunirao u restoranu (iza novina) je bio Sermet.
Ahaaa...da Sermet ili po Narininom Babur,Hvala ti

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
najiritantniji lik mi je Irmak. Žena izgleda k'o epruveta. Sva je tanka, ravna, glatka, hladna i skliska. Vidjet ćemo kad će se razbiti, jer logika govori da neće ostati sa Firatom.
Meni ona djeluje ko 'tužna vrba' Sva je nekakva žgoljava,ima preedugu kosu (ja bi joj bar vrhove,ak ništ poštucala ) jer ovako joj lice ne dolazi do izražaja samo kosa.Kad ju vidim u prvi plan mi se nameće kosa
Sanja 453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 13:57   #92
Htjela sam još dodati da mi je bio odvratan onaj pogled koji je taj Sermet ili Babur uputio Narin kad je došla. Onako je nakrivio usta i tobože je zavodnički pogledao, a meni je taj pogled bio Ne volim kad neki tipovi u turskim serijama tako gledaju žene. Fuj.
I zašto Firat misli da je Narin s tim kretenom? Nije je godinama vidio i onda odmah takva optužba

Desetka, falila si mi Valjda će ostaviti seriju u večernjem terminu
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 16:28   #93
Konacno neka serija iza Sile koju cu pomno pratiti, ostale turske serije nikako nisam mogla pratiti. I bas mi pase da je konacno nesto dobro na TV. (iako sam vec odgledala 15 epizoda na netu, vise necu, nego cu samo na TV pratiti, necu spojlati, bez brige).
Mene je za ekran jos vise zalijepila prica iz 1996. i 2001. godine. Koliko god bila mucna prica iz 1996, toliko mi je realna, jer takvih losih obitelji i dan danas ima previse.
Firat je zgodan, nije da rezem vene, ali ima neku musku karizmu.
Svidjaju mi se i ostali glumci, konacno da se poklopilo da su u seriji svi glumci manje vise dobri (odlicno je glumac skinuo Narininog oca, nije to lako odglumiti!).

Gubitnice, drago mi je vidjeti te na ovoj temi.
A deseti dar i Zezicu te tina25 pamtim sa teme o Sili.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 16:29   #94
Pozdrav cure! Vjerojatno ću se i ja povremeno pridružiti komentarima ove serije. Za sada mi izgleda zanimljivo, volim ovo isprepletanje prošlosti i sadašnjosti. Veliki plus je što je pao pošteni poljubac odmah u prvoj epizodi, nadam se da nas u nastavku neće iznevjeriti -
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
A Narinova zgrada gdje radi ista Boranova kuca u Sili .
Na koju to Boranovu kuću misliš? Nije sigurno ni jedna od Boranovih i Silinih kuća.

gubitnice zar samo u turskim serijama ima takvih pogleda? Ima ih i u RL, ne volim ih ni ja, ali što se tu može, ima i takvih muških pogleda.
Što se Firata i njegovog mišljenja da je Narin s tim kretenom, možda trebamo pričekati razvoj situacije pa će nam se razjasniti njegovi razlozi. I sama Narin je u jednom trenutku rekla "cimerici" da on to misli. Vidjet ćemo.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 16:33   #95
Gledala sam sinoc, gledala sam jutros reprizu, skinula na komp pa opet gledam.
I ne znam sta reci.

Tuzno, pretuzno.

Ali nista mi jos nije jasno.

Zasto on nije rekao da je zna? Kako je mogao praviti se da se ne poznaju, da se ne oda? Mislim, ona je bila pijana, usporene reakcije, ali on dolazi trijezan?

Kako je ona mogla ujutro, iako mamurna, zaboraviti da ga je srela?

* * *

Irmak je takva hladna ironicna kuja i podbadalo da je to strasno.
A sestra Deniz je blesava, naivna, sazaljiva i dobrica.

Proslost je strava i uzas.
Mala Narin koja od surove stvarnosti bjezi u skolsko gradivo, ponavlja ga u mislima.
Djeca zive u stalnom strahu i grcu. Gladna.
Kao pokisli gladni jadni mali ulicni psi, na kisi i hladnoci, sami u mraku.
Kako samo gledaju normalnog oca koji razgovara sa svojim sinom i hrani ga, mazi.

Njihov otac, Moskof, je strava i uzas, pravi pohlepni bezosjecajni monstrum. I lijena guzica, koja nista ne radi sem sto po cijeli dan sjedi u kafani i salijeva alkohol u sebe, na tudji racun, a djecu ispisuje iz skole da bi rintala za njega. A onda tako mrtav pijan dogega kuci i sve ih terorise.

Majka, Hatidze, ja za tu zenu nemam rijeci.
Ja bih nju prosto skupa s njim mlatila, pa bih nakon sto skupa nju umlatimo, onda njega dohvatila.
Pa to nije zasluzilo da se zove majkom.
Na zalost, klasicni je primjer zene zrtve nasilja. Najveci problem je osvijestiti te zene i natjerati ih da progledaju.
Medjutim, odvratna mi je njena nebriga za djecu. Ona se ne brine sta je zlikovac njima mogao uraditi, gdje su spavala, da li su imala sta jesti, njena jedina briga je da on nije otisao.
Jos kad jadna Narin kaze: Mi smo gladni, a ona hranu nosi hodzi.
Nista i nemaju, a ono malo sto imaju ona nosi hodzi, da joj pravi amajlije, da sacuva muza ili da izvidi da nece on otici.
Pa dodje mi da iz vlastite koze iskocim.

Jadna mala gladna Sadije jede s poda.
Mehmet je prgav i pokupio je ocevu narav, Narin je pametna i borbena, a ona mi je nekako najbespomocnija, em malena, em sva isprepadana. Bilo mi je pretuzno kako se ona jadna raduje i smije kad ih je otac tjerao da plesu.

Na sve to, ona babuskara. Ma digla mi je zivac opasno.
Daje Narin onu odjecu i obucu, kao sve je novo, ja sam to za tebe kupila i onda jadno dijete dozivi onakvo ponizenje.
A kako se samo radovala, sve novo, cisto, lijepo, cijelo, lici na odjecu, a ne na dronjke.
Ona mala od ujaka je bas zmija. Tako malo, a tako zlobno, za nepovjerovati. Ali baba je kriva.
Kad je Narin otisla i sve istresla pred kucu, obucena opet u svoje dronjke, bilo mi je tako zao, ali i drago sto im je tako mala dala do znanja da je ne mogu zahebavati, da iako je sirota, ne pristaje da trpi uvrede i omalovazavanje.

Mehmet je iritantni kavgadzija koji kopira ocev obrazac ponasanja i mlati i maltretira slabije od sebe. I ponavlja oceve rijeci kao papagaj - dobice oni sto zasluzuju, nasljedstvo je njihovo. Kao da je neko zaista uzeo nesto od njih, oteo im. I kao da otac ne bi (sve i da su dobili jos nasljedstva) i to propio i upropastio.
On vjeruje ocu iako ga gleda i vidi kakav je.

* * *

Popizdila sam kad je Irmak za doruckom rekla Narin: Koliko god te placali, ne bi se zalila. Odgojena si zivjeti s malim.
Doslo mi je da joj kroz ekran kazem - ti to najbolje znas, cijeli zivot zivos s malim mozgom. Plata moze porasti, mozak u tvojim godinama - jok!

Kad Narin prica kako se srela s ocem i kako ju je gledao u grudi, doslo mi muka.

Narin kao dijete kad izgovori: Materijali koji ne propustaju elektrone zovu se izolatori. Zrak, plastika i staklo su izolatori. I Narin je takva.

Ne svidja mi se ni sef od Narin, kako ju je samo zrtvovao, izvukao svoje dupe, a ipak pomogao prijatelju. Pa ako mu je blizak prijatelj, sto ga on nije branio, ako nije tacno sve sto se prica i sta vec nije rekao Narin, ako je lik tolika dobrica?

Zadnja scena me ostavila u nedoumici.
Firat zna da je ona odvjetnik od onog Sermeta i pokusava od nje izvuci informaciju gdje je on. Kad ne uspije, napokon spominje njenog brata i proslost, priznaje da ju je prepoznao. Hm, zasto tek tad? Da li je to trebao biti adut vise da mu oda informacije? Ali opet, nije insistirao vise na tome da mu ona oda gdje je njen klijent smjesten.

Poljubac.

Ali kako se samo on brzo odmakeo kad je zacuo glas svoje djevojke.
Bogme mi je godilo kad je, nakon njegovog odlaska s curom, Narin laganini prosula skuhanu kafu po onom svijetlom tepihu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:12   #96
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Pa to nije zasluzilo da se zove majkom.
Na zalost, klasicni je primjer zene zrtve nasilja. Najveci problem je osvijestiti te zene i natjerati ih da progledaju.
Medjutim, odvratna mi je njena nebriga za djecu. Ona se ne brine sta je zlikovac njima mogao uraditi, gdje su spavala, da li su imala sta jesti, njena jedina briga je da on nije otisao.
...
Da ne quotam čitav post..I meni je to strašno. Nju uopće nije briga što se događa sa njezinom djecom, pobrat će silne batine, i sve što god treba samo da njezin muž ostane pored nje.. Nije joj niti jednom palo na pamet da se izbori, ako već ne za sebe, bar za svoju djecu. Trpi, šuti i tako do kraja života... A tom manijaku nitko ne može stati na kraj, iako svi znaju kakav je
Ali odvratniji lik već neko vrijeme nisam vidjela..Podsjeća me na Menekšinog oca, ako ste gledali seriju Menkše&Halil
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:40   #97
Evo i mene , drago mi vas je sve vidjeti, ali posebno pozdravljam vas dvije:

Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
Desetka, falila si mi Valjda će ostaviti seriju u večernjem terminu
@gubitnica i @desetka

Mislila sam da li da krenem gledati jer imam loš skor gledanja turskih serija zadnje vrijeme. "Intikam" ukinuli prije nego sam stigla post napisati, opjevano-oplakani "Fatih", ukinuli. "Igru sudbine" selili po terminima ko beskućnika. (Valjda nisam takvi pehist, ili da prestanem gledati radi ostalih ).

Quote:
gubitnica kaže: Pogledaj post
Ali mala Nariin iz 1996. mi se čini puno hrabrija od sadašnje Malena je baš ponosna, lijepo je sve rekla majci, ne odustaje lako, uči i pod dekicom. Samo nema sreće s onakvim roditeljima i bratom. Mehmet mi se ne sviđa. U 2013. Narin izgleda često na rubu plača, kao da će se slomit svaki trenutak
I ja sam stekla takav utisak, da je mala Narin nekako hrabrija. Ili je to samo dječja nevinost, a s godinama postaje sve teže nositi takav teret i jednostavno se umoriš od neprestane borbe . U nekoliko situacija sam mislila da će reagirati, a ona je samo odtrpila.

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Da se i ja ubilježim među cijenjeno gledateljstvo.

Eto mu, pa neka sad šeta sa onom minom za tehničku (ni sise, ni guzice, a kao trebala bi biti neka bomba ) Tek je prva epizoda, a Irmak (vjerojatno izvedenica od iritantna) već ne mogu da gljedam
Bold - fenomenalno (iako je i opis od @Zezica isto takav), imaš kad god poželiš.
Iako, baš jer je Irmak toliko iritantana (pretpostavljam svima), čini se prejednostavno. Narin, a i Deniz, ti moraju bit draže jer Irmak baš ničim ne izaziva simpatiju, i pitaš se: što je vidio u njoj i koliko mu treba da progleda? Valjda neće dugo .

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Eto i mene na prijavku! Jedva sam čekala da nešto počnem pratiti onako kako spada, a ovo mi se čini dosta dobro.
Cura nije njonja ( iako me suze za tzv. ocem čudom čude, jel' to gđa Željka gleda, mislim - sve je po ps-u jel'?), mala Narin izvanredno sugestivno glumi, Firat - vrijedi već samo zbog njega gledati, pao poljubac u epizodi 1.
Sad čekam rasplet što se dogodilo sa preblentavom materom, tupoabijem i ablom. Za pater familijasa vidimo da je nažalost živ.
Posebni pozdrav i tebi, drago mi je da si tu, isto kao što mi je drago da nisam bila jedina koja je se sinoć sjetila dotične gospođe i obitelji jel, po ps-u .
Poljubac-samo da nije navlakuša, netko je to već napisao.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Scene iz djetinjstva jesu grozno mučne, ali je dio iz sadašnjosti taj koji me tjera na gledanje. Vidimo da je Narin, očito izranjavana traumama iz djetinjstva, ipak došla do svog cilja - školovala se i osamostalila.
Zanima me koji joj je sad obrambeni mehanizam, na koji način sad čuva zdrav razum, vidjeli smo da je kao dijete ponavljala gradivo nakon svakog divljanja onog kretena od oca. Još uvijek mi nije jasno zašto prati i zanima ju što manijak od oca sad radi?

Možda griješim, ali nadam se da u ovako kratku seriju neće uspjeti utrpati scenarističke prosere. Kao što se i nadam da kiss u bolum 1. neće biti tek navlakuša da gledamo dalje, pa ostanemo na suhom do pitajBogakojeg boluma.
Iako mi radi teške teme iz djetinstva i strašnih scena dođe i da odustanem od gledanja, i mene je dio iz sadašnjosti zaintrigirao kao sudbina onih nesretnika iz Narinine obitelji, da li su se brat i sestra uspjeli izvući iz kaljuže, za majku mislim da nema spasa. (Što se oca tiče, takvi su, na žalost, neuništivi ).
I sviđa mi se da serija nema previše epizoda čime su "scenaristički proseri", da citiram jer je predobro, malo vjerovatni, nadam se i ja.


Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Mala Narin mi je odlična..Pametna, borbena, ustrajna, snalažljiva
Izuzetan lik i malena glumi fantastično.

Što se Firata tiče, karizmatičan mi je, iako i malo ukočen, nadam se da će se razgibati .

Majku nisam posebno komentirala jer sve što je napisano je točno, ali evo jedan link na članak iz SD, od jučer/prekjučer, dosta je pročitati naslov, na žalost.

Mislim da sam se pre-pisala, treba ostaviti mjesta i drugima. Nadam se da ćemo se pisati i čitati.
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:03   #98
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Ali nista mi jos nije jasno.

Zasto on nije rekao da je zna? Kako je mogao praviti se da se ne poznaju, da se ne oda? Mislim, ona je bila pijana, usporene reakcije, ali on dolazi trijezan?

Kako je ona mogla ujutro, iako mamurna, zaboraviti da ga je srela?
Evo lik iz hororca (onaj što misliš da si ga se riješila) jos jednom.
Pozdrav i tebi, samo sa kratko na ovo osvrnem.

To da je zaboravila da ga je srela, radi alkohola, moguće je , iako ti može nevjerovatno zvučati.

Ovo pravljenje da se ne poznaju je meni bez veze, ali bez toga nema zapleta, nema napetosti.
Jer 10 godina (mislim da je spomenula 10) nije dovoljno dugo da zaboraviš kako netko izgleda pa ga ne prepoznaš.
Isto tako, da ju otac, kakav god da je, nije prepoznao, mi je nevjerovatno, možda je ne želi vidjeti, jer joj zamjera: da je ona pametna a oni su svi glupi , ali nema šanse da je ne prepoznaje.
Ali onda već cjepidlačimo, a nema potrebe .

I sada, Fraser has finally left the building .
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:23   #99
Pozdrav

Serija jako obećava..prva epizoda..još kockice kao i dojmovi neposloženo.
Super mix prošlosti i sadašnjosti..kako doznajemo život likova iz prošlosti bit će nam jasniji u sadašnjosti.

Likovi odlični..posebno Narin i Firat..ona jaka i uspješna žena..jako lijepa i zgodna..on..također uspješan i čoook zgodan tip..ima ono nešto.

Prvi susret nakon puno godina ..Narinina reakcija..neznam..vjerojatno šok..nevjerica..šaka u u pleksus ..mučnina u kombinaciji sa alkoholom i povraćanje po Firatu ..a pogotovo kasnije nedoumica i mišljenje koje je muči..da ju nije prepoznao ..

Firat mi baš tajanstveno izgleda..meni je to super..ima neki zavodnički pogled ..

!996 a..teški obiteljski odnosi i život..otac nasilnik i siledžija..majka izgubljena u vremenu i prostoru..neshvatljivo da žena može gledat dok otac tuče i nasilnički se ponasa prema djeci..to mi nikad nije bilo jasno..gdje je majčinski instikt pitam se..poriv da ih zaštiti

Mala Šadije bojažljiva i preplašena..Mustafa..neznam..dečko ne izgleda toliko loš koliko mu je otac loš primjer..šteta za djecu.

Mala Narin..bistro i pametno dijete..hrabra i izdržljiva..vidi se odmah da je drugačije dijete od Šadije i Mehe.Meho sanja o nogometnoj karijeri u Bešiktašu samo nema oca iza sebe da mu bude podrška i oslonac koji će ga pogurat očinski i vodit brigu o njemu..žalosno..stari samo očekuje lovu od ugovora

Narinina prijateljica Deniz..super cura..otkačena..opuštena..vrckasta i izgleda dobra osoba.Sestra Irmak..ukočena..umišljena ..prozirna glista..al takav je lik..

Poljubac Firat i Narin ..u prvoj epizodi..uf..bio je dobar.Neočekivan i na prepad.
Baš su mi dobar par..jedan od dražih i boljih u turskim serijama.

Eto ..vidjet ćemo...
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:35   #100
opet pogledala jučer seriju,sada i na ekranu kad je gledam 2. put čini mi se još bolja. teška je priča,ali vidjet ćete da treba svaku epizodu gledati kako bi se razumjelo. meni što serija dalje odmiče bila sve bolja.
merhametica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.