Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 08:31   #241
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
meni je crna najbolja...i po zimi i po ljeti kad sam opako crna.obozavam crnu i prihvacam svaku uniformu ako je zenstvena i crna.a njihove jesu..bar ovdje u usa...narocito kad si namazana jace,pa u crnom,dolazi do izrazaja jako.a super je to kaj su dekoltei malo veci-ne kao obicne mondure...sve ostale boje su mi za posrat se.onda sam radije u svome.
e pa ja mislim da crne nebit ,osim hlacama ali ism da ce mjie bii bijele ili tako nesta..a sta se dekoltea tice mislim isto da ih nece biti.neznam zasto stalno naglasavas jaci make up,nitko to nije ni spomenuo na razgovoru i cure dolaze i bez sminke cak..to ne igra nikakvu ulogu..a boje su lijepe inace ,crna je ok ali u svakoj parfumeriji su zene u crnom
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:59   #242
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
koga to pitas?
ako mene-seph. mi je bila odskocna daska.za jednu agenciju za modele u san franciscu-kasnije la-u.ne placaju bog zna sta..ni vizaziste a niti sales ljude.ali je jako cool raditi tamo.barem bilo.i bio je part time,i jedno i drugo.a kad se firma odselila u la,onda bi ja stalno morala ici sim pa tam..a imala sam klince.tada sam posve prekinula sa bilo kojim poslom,takoreci od 99-2003..iako sam tu pa tamo radila do 2001..e onda sam posve prestala da budem sa djecom..i onda sam se odselila iz calif.i radila u struci(rn)jer je lova bila dobra,beneficije,osiguranje...sto je za samohranu mamu jako bitno da ima.imala sam tu pa tamo part time..cisto iz ljubavi prema make up-u!
no,pokusavam poceti neki poslic-samo za sebe...ali kroz kozm firmu..da radim kad hocu a da i dalje imam posao koji mi placa racune i sve sto treba.za sada mi je to hobi i naravno,tu pa tamo sminkam ko me zatrazi za neke prilike...evo,bas drugu subotu imam jedan party...(2 cure)..i tak.obozavam to i kako kazem uvjek-ja sam make up savjetnik za sve svoje poznate i familiju..i sve one oko njih..kak to ide po vezi!
rekla am sefu da mi da dio u office-u i dan u tjednu da samo to radim-ja sam bila ozbiljna a on se zajebavao...

Da, tebe sam pitala! Ma baš šteta, ali nadam se da si se našla u novom poslu i da ćeš otvoriti svoj buisness. Prava si ambasadorica ljepote, trebala si doći ovamo i biti Store Manager u Sephori
A vjerujem ti da ti samoj nije lako sa djecom...
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:40   #243
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
e pa ja mislim da crne nebit ,osim hlacama ali ism da ce mjie bii bijele ili tako nesta..a sta se dekoltea tice mislim isto da ih nece biti.neznam zasto stalno naglasavas jaci make up,nitko to nije ni spomenuo na razgovoru i cure dolaze i bez sminke cak..to ne igra nikakvu ulogu..a boje su lijepe inace ,crna je ok ali u svakoj parfumeriji su zene u crnom
pa naglasavam to zato jer moje sephorasice su sve jako i profi namazane...pa ljeti kad su crne(a ima ih tokom godine crnih puno i tamnih) u tim crnim oblekama izgledaju super. rijetko da sam vidla-bar u moje dve lokacije-da netko nije jace namazan a bez sminke-to nema.valjda to ide po regijama...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:47   #244
Quote:
Loulou kaže: Pogledaj post
Da, tebe sam pitala! Ma baš šteta, ali nadam se da si se našla u novom poslu i da ćeš otvoriti svoj buisness. Prava si ambasadorica ljepote, trebala si doći ovamo i biti Store Manager u Sephori
A vjerujem ti da ti samoj nije lako sa djecom...
ja nisam bila u sales...kase me ne privlace ni malo.dapace,mrzim raditi po blagajnama.ne mislim ja otvarati svoj biz...ja samo zelim nesto svoje da radim kad se meni prohtje i da je placeno vise nego usluge..poznatima i njihovim frendovima..jer to je malo drugacije..cak i kad naplatis...ali je zabavno ako to volis.pa da je totalno badave.
inace nisam ja bas posve sama sa djecom,ali hocu reci-neudana!
a cuj,dokle njihov tata placa mjesecno..i ja imam posao koji placa-nema frke.za sve ostalo je baka servis-e tu sam vise nego sretna..fakat.nemres to mjeriti ni sa cime.a najmanje vani..gdje je babysitanje uzasno skupo.okruzena ja sam ja familijom sa svih strana...i dapace-ne zelim muza niti nekoga koga bum prala i cistila i ko ce mi zanovjetati 24/7.davno me to proslo.a mozda zato jer sam oduvjek bila financijski samostalna.

inace sefora je ok za ako si sama,mlada,uz fax recimo...u protivnom-to je mizerija od place-kolko vidim u zg-u i u usa isto.ali kaj se funa tice...to stoji.jedno jako super mjesto za provesti radne sate.
a freebies tek...ak radi nicega-bar je to vrijedno!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:55   #245
nego,nikada nisam bila ni u jednoj evropskoj sephori,pa mislim da ce mi prva biti bas ta zagrebacka...ako ne prije,sljedece proljece.inace kad dodem u zg,prodem sve zive kozmeticke ducane i pokupujem sve sto nema kod mene.ali kozmetika vam je kriticno skupa,naspram ovoj ovdje..i da..pricam o brand names isto kao i americkim trafickim koje kod vas prodaju kao neki brand...to me uvjek raspizdi.
vec imam u planu nabaviti citavu paletu art deco sjenila(kupila sam neka kad sam bila) jer su izuzetno dobre kvalitete.a i cjena je skoro pa badave.deborah ima kadkad lijepe quads-e..tako da cu u sephoru zaviriti sto posto.a narocito volim uci u mjesta/ducane cije lance i ja imam u usa,da usporedim.
grad u koji bi htijela ici ba zbog kozmetike koje i nema u ostatku svijeta a odlicna je,je tokyo.
sve bi pokupovala.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:08   #246
koja si ti bila, ja sam ona iz mullera
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:18   #247
joj,mueller ima najbolje kekse...one male hrskave cokoladne svabske...u crvenim vrecima dole u podrumu...ima toga jos?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:27   #248
nema kao i puno stvari koje smo imali, stopirali nam robu
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:34   #249
Erna, ti radis u Mülleru u CC1? Znas li hocete li opet dobiti Bio Primo proizvode?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:38   #250
ne na trgu, koliko ja znam necemo za sada, barem mi na trgu. ovaj na jankiju ti je drugaciji od naseg pa ti ne znam.
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:44   #251
ej bok erna neznam koja si od njih dve nisam zapamtila ..ja sam ona sta je kraj tanje sjedila preko puta tebe..daj mi se javi na pm
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 20:46   #252
Aha, cula sam da su vlasnici toga na Trgu Slovenci, tj. da je fransiza.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 21:28   #253
Quote:
erna12 kaže: Pogledaj post
nema kao i puno stvari koje smo imali, stopirali nam robu
kaj to znači da su vam stopirali robu?!
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:22   #254
ERNA,E A KOJA JE TO VELIKA/VISOKA ZUTA KRATKO OSISANA SA NE TAKO CISTIM LICEM,KOJA JE KAKTI VIZAZIST I obicno se smuca dole oko art decoa???

i ona stara dosadna gore oko diora i collistara,kaj je isto dosadna i za penziju vec???ta mi se isto posrala u nos...uzela sam diorov cleanser i jos nekaj..i stavila tamo kraj sebe dok sam birala collistarov bronzer a ona capi i odnese ..ja ju gledam..velim,gda,a kam ste mi odnesli moje stvari??a ona onak..aaa..a vi cete to kupiti???
da niste vi mozda mislili,bit ce mi drago..velim..onda je onak ljuta isla po to..onak je oko 60,suha vise..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 22:50   #255
Ha, ha, super anegdota. A baš su užas u Muelleru, stvarno.
Ja mislim da ova Sephora neće baš ličiti na tipične europske. Tj biće prilagođena Istočnoj Europi.
Meni je najdraža Sephora u Parizu...mmm...uživancija!
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 02:19   #256
da,ja neznam kakve su evropske ali ove moje su super.mislim da su mi cak njujorske nekako bolje nego kalifornijske..ili kad sam u calif. u njih isla,tada su tek stigle..pa nisu imale tolko stvari,kaj ja znam.ali imam par u ny-u koje mi nisu ni malo simpa.jednostavno,nekak su antipaticne.cak i u nekima neke gadne tipice rade i kad mi ducan nije simpa,onda u njega i ne ulazim...opisi,po cemu je pariska sephora uzivancija?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 10:00   #257
Ni ja ne ulazim više tamo gdje mi nisu ljubazni, ugodni, susretljivi...
Ova je na Champ-Elysee i najveca je u Francuskoj. Ima preko 1000 m2. Sve je nekako kraljevski, a i zbog mjesta gdje se nalazi. Kada sam ja bila jos su imali onaj njihov crveni tepih pa si imao osjecaj da ulazis u palacu. Prodavaci su jako ljubazni, a i sam Store Manager koji je non stop tu i participira u prodaji!
Uvijek je puno, odlicna muzika, prosto te sve nesto nosi da kupujues i kupujes, a pri tome uzivas i dobijes odgovarajuci savjet - ja nikad, a li nikad do sada nisam dobila pametan savjet u parfimeriji ovdje u RH i BiH, dapace, uvijek me nesto prevare, pa ja onda poludim!
Blago tebi u NY, planirao ici uskoro na neki kraci odmor NY u proljece...
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 20:20   #258
ona dole jedino zuta moze biti nasa teta s blagajne, jedino mi je cudno sto ona nije dosadna, u biti nju boli briga sta gledas samo da njoj ne dosadujes. a za ove gore ne znam jer ima tona umisljenih promotorica koje nemaju pojma ni ocem. nisu sve takve ali vecina je.
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 20:43   #259
ne,ona dole zuta je vizazist za art deco..a dosadna stara teta je smedokosa sa cviksama i gore je!
ova dole zuta je velika,mesnata,svojih 40 god..bar po izgledu,mada vjerujem da je mlada..a ovo da nema pojma-to sam primjetila!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 22:09   #260
mislim da znam na kog mislis, nje nema vise, sada je jedna mlada i super je cura.
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.