Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2016., 09:13   #21
Jadna Irina, stavili je u entradi čak iza loga i bez ikakve naznake da je protagonistica.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 11:49   #22
Entrada, dok ne obrišu: https://www.youtube.com/watch?v=a8XFCs4QzCs



Na logou samo piše Vino amor. Nema "el".
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 15:12   #23
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Rio Roma?!
Maa

Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Na logu samo piše Vino amor. Nema "el".
Da, baš gledam logo, koji vrag, nemre biti bez "el" nikak gramatički. -.-

EDIT: imaa ga, ima ga! Samo ga mi nismo vidli, ili ga oni nisu stavili u prvoj entradi fakat;ali evo ga, u ovoj crvenoj kakti kućici/panorami/veduti, što god da to je: http://novelalounge.com/wp-content/u...-1200x1200.jpg - i bolje im je

MIslim, pjesma je prekrasna , ali ovaj Castro-stil - i

Nego...kojeg crnog vraga Laura Carmine radi ovdje?!
Jadna ja.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Jadna Irina, stavili je u entradi čak iza loga i bez ikakve naznake da je protagonistica. :r ofl:
Ma zato što je ona, kao što piše, estelar, mada to meni nema smisla, čak i prvi protagónico smije se predstaviti kao takav. Aaah...Castro. -.-
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 09.08.2016. at 15:36.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 16:13   #24
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post

Da, baš gledam logo, koji vrag, nemre biti bez "el" nikak gramatički. -.-

EDIT: imaa ga, ima ga! Samo ga mi nismo vidli, ili ga oni nisu stavili u prvoj entradi fakat;ali evo ga, u ovoj crvenoj kakti kućici/panorami/veduti, što god da to je: http://novelalounge.com/wp-content/u...-1200x1200.jpg
Malo im je nestao, događa se.

Quote:
Nego...kojeg crnog vraga Laura Carmine radi ovdje?!
Jadna ja.
Ona ima kratku ulogu, gotovo gostujuću. Ona umire u narednim epizodama. Bilo je vijesti o tome, a i po trailerima i promosima se vidi da ovaj tupan pati za suprugom, da ne dobijem po prstima za spoiler

Quote:
Ma zato što je ona, kao što piše, estelar, mada to meni nema smisla, čak i prvi protagónico smije se predstaviti kao takav. Aaah...Castro. -.-
Pa da. I Eli je ovo prvi protagonico u ADC pa joj je ime na mjestu na kojem i treba biti.
A font i u entradi i u salidi gotovo da se i ne razlikuje od PyP.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 16:35   #25
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Malo im je nestao, događa se. :rofl :
A vjerojatno, da.
Sjetila sam se kako je bilo strke i u CQM oko zvuka padanja lančića o pod.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ona ima kratku ulogu, gotovo gostujuću. Ona umire u narednim epizodama. Bilo je vijesti o tome, a i po trailerima i promosima se vidi da ovaj tupan pati za suprugom, da ne dobijem po prstima za spoiler : D
Ma to...
Jao, nisi mi mogao dati bolju vijest!
Gracias , odmah mi je dan ljepši jer ne moram ovo gledati.
EDIT: shvatih.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Pa da. I Eli je ovo prvi protagonico u ADC pa joj je ime na mjestu na kojem i treba biti.

Ma daa, znam, i MaPatica je svojim curama davala njihovo mestu u entradama. A očito je Castro svoja priča. Meh. Ionako mu je entrada mješavina PyP, Malqueride i LQNPA; jedini je plus zapravo pjesma.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
A font i u entradi i u salidi gotovo da se i ne razlikuje od PyP. : lol:
Maa svee isto.

Inače, ne mogu odoljeti - Castrica
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 09.08.2016. at 16:48.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 21:45   #26
Duhice, exoduše,... čitamo se na temi ili ne?

@exodus - ono što si spomenuo za spoiler, pa i nije ono spoiler, bilo u promosima, pa onda valjda to nije spoiler? A i svi smo pogledali spoilere...?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:25   #27
Ja sam ovaj put odlučio ne imati posla s Castrom.
Kad ovo bude tamo pri kraju i kad vidim neke generalne kritike i dojmove, možda pogledam.

Iako za sada izgleda obećavajuće, no izgledale su tako i LM i PyP.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:59   #28
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj put odlučio ne imati posla s Castrom.
Kad ovo bude tamo pri kraju i kad vidim neke generalne kritike i dojmove, možda pogledam.

Iako za sada izgleda obećavajuće, no izgledale su tako i LM i PyP.
Nisi kul.

Mene najviše zanima ova nova Irina (za mene nova, nisam ju nigdje gledala ), pa pratim zbog nje. A i + su lijepi krajolici. Gledam je sigurno dok ne počne Mujeres de Negro.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 23:26   #29
Mogla bi ti ja pravit drustvo @coko dok jos imam vremena
makar par epki ali nista ne znam o seriji pa ako moze sadrzaj i tko koga glumi
da znam sta gledam

I ovdje bar znam glumce za razliku od anonimusa kod Damiana

Sta ce to biti da @exodus preskaceCastra

I da nije kul
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 23:33   #30
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Sta ce to biti da @exodus preskaceCastra

I da nije kul
Već će tebi Levy završiti kod Mejie pa ćeš dobiti onda svoje.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 00:45   #31
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Duhice, exoduše,... čitamo se na temi ili ne? :kokic e:

@exodus - ono što si spomenuo za spoiler, pa i nije ono spoiler, bilo u promosima, pa onda valjda to nije spoiler? :m isli: A i svi smo pogledali spoilere...? : misli: : D
Maa nije neki spoiler, ali lega je išao na sigurno.
Ja sam u biti upala kao padobranac s pitanjem jer sam vidjela Lauru u entradi pa onak bez da sam odgledala promose i trailer.

A ne znam baš; ja sam se isto sve žive i mrtve putove opekla s Castrom, aali ono; mogu baciti okeco dok još imam vremena; ionako mi je u zadnje vrijeme najmanji problem odustati nakon 2., 5. ili 20. epizode. Naprosto kad mi nešto ne leži, gotova priča, šteta dragocjenog vremena.

Noo, ajde, ajde, skida se.
Bacam oko samo radi nje, ako ne prije, onda ću odustati kad je ubiju nakon tih 5 ili koliko već epizoda..

Mali off - exodus (lat. izlazak) - znači, nema veze s duhovima, "s" je "s" i nema nikakve palatalizacije koliko znam.
Perdón, morala sam. Nemojte me kamenovati, porfis ;#lega, nemoj zamjeriti, naprosto me zaboli "uho" na to svaki put.


Por cierto, slobodno nabacite link na pjesmu kad izađe. xD

#pips umirem ROFL
Ajde, ajde, bez prcanja. Ja znam kako je to gledati radi ekipe, a isto tako znam kako je to imati najdražu glumicu u sapunjari i ne gledati. Taak da...ha ni Televisa nije što je nekad bila.

Hm...baci oko na trailer, ni ne znam postoji li živući sinopsis uopće.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 01:13   #32


‘Vino El Amor’ Sinopsis y Elenco: Conoce Historia y Quién Es Quién En Nueva Telenovela De Televisa


Odgledao prvu epku i šta znam. Nije loše. Azela će ih sve pojesti za doručak. Žena je stvorena za villane.

Bacio sam pogled i na original, "La chucaru" i tamo ovaj deo u prošlosti nije ni postojao. tj. prva epizoda počinje dolaskom glavne natrag u kuću glavnog. Valjda to ovde bude u narednoj epizodi. Nadam se da ovu prošlost neće daviti duže od dve epizode.

U originalu su takođe likovi Carmine i Kimberly blizankinje.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 01:17   #33
Uuu, ipak postoji.
Pa kaj bih ja bez vas upućenih?!

Hvala, @friend.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 20:07   #34
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Mali off - exodus (lat. izlazak) - znači, nema veze s duhovima, "s" je "s" i nema nikakve palatalizacije koliko znam. :z ubo:
Perdón, morala sam. Nemojte me kamenovati, porfis ;#lega, nemoj zamjeriti, naprosto me zaboli "uho" na to svaki put.
:r ofl:
Ma to sam ja zabrijala da je on ...duh, a ne ....dus, pa zato duše.

@pipa - za tebe kratki sadržaj: dakle Soto i Laura Carmine su u braku i imaju curicu (nju će kasnije glumiti Castrova kćerka). U sretnom su braku, ali ona umre. Prema traileru ona umre kada ta njihova kći odraste, jer se vidi da nad Laurom plače Castrova kćer.

Laura ima sestru, nju glumi Kimberly Dos Ramos (Graciela), koja je ludo zaljubljena u Sota (David).

Majka od Lise i Graciele je Azela Robinson (Lilian).

Christian de la Campa (Juan) glumi prijatelja od Sota (Davida), ali u biti je on negativac.

Radnja započinje kada je Irina Baeva (Luciana) mlada djevojka od kojih 13 godina. Na imanju od Sota (Davida) živi Luciana, njezin brat, majka Cynthia Klitbo (Marta), brat (nebitan) i tata (Alejandro Ávila) Marcos.
Lilian ih prijavi jer oni nemaju papire i moraju biti deportirani (Luciana i njezin otac),...

Luciana odrasta, u međuvremenu joj tata umre, pa se ona poželi vratiti k majci... u to vrijeme umre i Davidova žena, pa on bude sav ukomiran i tako započinje njihov love-hate odnos, barem tako piše u opisu likova.... vidjet ćemo.

Luciana diplomira agronomiju, specijalizira enologiju. To je važno s obzirom da David ima vinograd.

U seriji glumi i Mar Contreras, ona će biti Lucianina prijateljica.

Nadam se da si skužila, pisala sam zbrda-zdola. A i vjerojatno sam neko ime krivo napisala.

Pogledaj si trailer, pa ćeš bolje skužiti ove moje bilješke: https://www.youtube.com/watch?v=OXY7UjoYIJU


@ Duhice - gledaj s nama ako imaš slobodnog vremena



http://television.televisa.com/telev...ersonajes4.jpg lijepo izgledaju na slici, valjda će imati kemije
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 20:41   #35
Hvala svima na sinopsisu @frendu
i mojim dragim curkama @coko i @duhici

Jos samo da pogledam epku ali budem obecajem

Znaci Soto vec ima ulogu oca odrasle kceri interesantno
i zanimljiv sinopsis moram priznati

@exodus ne izazivaj vraga s Meijom i Levyem dosta je bilo dva puta
sad je red da se vrati Carli ali ako ode k Meiji opet
morat cu gledati nema mi druge opcije
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:04   #36
#čoko, već sam ja njoj prevela sinopsis; ali ajde, ni dopune ne škode.
A ne znam...bacala bum okeco vjerojatno direktno (7 je sati sasvim u redu termin ); ali sigurno će doći do toga da odustanem jer ovo definitivno ne liči na sapunjaru za mene.

Jaooo...čim pročitam Castricino ime, sva mi se kosa diže u zrak.
Odgledala ja dve čuvene epizode.

A dojmovi su sljedeći...

- Avila u pozitivnoj ulozi?! Stvarno?! Paa divan je ROFL Ne, fakat, bilo je ful čudno to vidjeti u prvoj sceni, ali vidim da mu jako dobro ide.
hm...nije tak ni loš početak; mada vidim da nije tip serije u koju bih se ja zabuljila; ali eh...Castro, Castroo, tko te ne zna, skupo bi te platio; početak neloš, a onda poslije sve ode vrit.

- Glavna misao: pa dobro, zašto ovaj Castro ima tako mračnu atmosferu u serijama?! Mislim, sjećam se dok sam bacala oko na prve epizode LQNPA, Malqueride i PyP i uvijek isto – dobijem neki loš osjećaj. Sve mi je nekako crno, turobno, i ono malo kakti pozitivnih likova kao da ih prati zla kob već na početku, a kad uspoređujem jedne i druge, dobijem onu crno-bijelu podjelu likova koju tako ne volim?! Možda je djelomično zbog sinopsisa jer točno znam da će pol ljudi poubijati na početku pa tako to percipiram?! Hm. Njet, jer da je tako, isto bi mi se dogodilo i s CQM i LSDP, a nije bilo tako jer sam nalazila divne pozitivne točke u svim zavrzlamama. Njet, ne sviđa mi se atmosfera nimalo. -.-

- Onaj Cristian de la Campa ili kako god se zvao - oooogavan je.

- Opet nema el u logu u entradi.

- Lisa je divna. Jedino ne bi bilo loše da si ubuduće makne te šiške, fakat joj ne trebaju. xD
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:08   #37
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
- Onaj Cristian de la Campa ili kako god se zvao - oooogavan je.
On je jedan od glumaca na koje se moraš naviknuti. Fizički je dosta napuhan, usne su mu također izraženije i to mu dosta utječe na dikciju i iznošenje uloge. Nije loš kao glumac, ali, kažem, treba se naviknuti na taj njegov način glume i sveukupni dojam. Točno te razumijem jer je to i meni bio prvi dojam kad sam ga vidio u Diabli na Telemundu.

Što se tvoje konstatacije oko Castra tiče, u pravu si. Kod njega nema sivila, ili je crno ili je bijelo. Pozitivci uglavnom do grla u problemima, negativci ih potpuno "prekrivaju" u radnji i svemu... A veliki je problem i to što, iako je to po njemu plus, oni radnju pišu jako malo epizoda ispred one na televiziji (ako sam se dobro izrazio) kako bi pokušali ugoditi guštu publike i onda se izgubi cijeli kontinuitet.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:28   #38
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
On je jedan od glumaca na koje se moraš naviknuti. Fizički je dosta napuhan, usne su mu također izraženije i to mu dosta utječe na dikciju i iznošenje uloge. Nije loš kao glumac, ali, kažem, treba se naviknuti na taj njegov način glume i sveukupni dojam. Točno te razumijem jer je to i meni bio prvi dojam kad sam ga vidio u Diabli na Telemundu. : D
Jaoo...nemoj.
Mislim, hvala na..em, iscrpnom opisu..., ali ne mogu. Užas.
Mislim, okej, rijetko kada sudim na prvu jer svi znamo da su mi određeni ljudi isto tako bili za fejspalm na početku; ali već u drugoj, trećoj epizodi počela sam ih proučavati da vidim jesu li stvarno fejspalm ili se ipak krije samo lik iza toga;ali mislim da je ovo drukčije. Kao i Castrica; čudan osjećaj, ali tako je. Kad ja poželim baciti daljinski u lika koji mi je (a prvi ga put vidim), sumnjam da ću ikada promijeniti mišljenje. I, ne, mislim da nema veze trenutno s likom koji ima. -.-

Da me krivo ne shvatiš, nije do izgleda; fakat mislim da nema veze s usnama ili nečim takvim. Naprosto neke ljude nemrem probaviti i to je to. Nije meni ni Castrova mala ni ružna fizični, ni ne znam kooliko kriminalna u glumi, ni ne znam kaj; ali naprosto je iritantna i gotovo. xD

Isuse, i ona glupačetina Graciela, mislim, kakvo je to ime za tako antipatičnu, nadrkanu i napuhanu spodobu?! I još kad je majčica zazove onako milo „Grace“, paa , dođe mi da ih gađam obje šlapom! Uglavnom – ultraturbomegagiga-iritantna ženska; si quieren saber mi opinión.

EDIT: What?! 92. godište?! O, Zeuse, spasi me!

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Što se tvoje konstatacije oko Castra tiče, u pravu si. Kod njega nema sivila, ili je crno ili je bijelo. Pozitivci uglavnom do grla u problemima, negativci ih potpuno "prekrivaju" u radnji i svemu...
Uuuuh. Drago mi je da nisam jedina koja ima takav dojam; sad mi je lakše, bez zahebancije.

E, baš sam to htjela nadodati; kao da su svi ili totalno pozitivni , ili totalno negativni, i to se primjećuje odmah na početku. A to definitivno nije po mom guštu. Naprosto volim vidjeti nekakve realne odnose, nekakvo, kako si ti rekao, "sivilo", dobre strane u negativcima, pa i ne taako dobre u protagonistima.

En fin, ne znam koliko sam se dobro izrazila, ali...tak je, kak je.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
A veliki je problem i to što, iako je to po njemu plus, oni radnju pišu jako malo epizoda ispred one na televiziji (ako sam se dobro izrazio) kako bi pokušali ugoditi guštu publike i onda se izgubi cijeli kontinuitet. : kava:
Jesi, jesi, shvatih.
No, da, i onda sve ispadne zbrda-zdola; pa onda protagonist ispadne negativac, a najveći neprijatelj s početka najveći pozitivac; i dobijemo - što?! Totalno nedosljedne i proturječne likove i radnju s kraja koja nema veze sa sredinom, a kamoli s početnom pričom.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 10.08.2016. at 21:53.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:33   #39
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Isuse, i ona glupačetina Graciela, mislim, kakvo je to ime za tako antipatičnu, nadrkanu i napuhanu spodobu?! I još kad je majčica zazove onako milo „Grace“, paa , dođe mi da ih gađam obje šlapom! Uglavnom – ultraturbomegagiga-iritantna ženska; si quieren saber mi opinión.

EDIT: What?! 92. godište?! O, Zeuse, spasi me!
Joj, i Kimberly ti je slično kao i Christian.
Njoj su prije par godina uloge razmaženih klinki stojale kao šamar budali na Telemundu, ali kako odrasta, tako se bome i razvija. A inače je glumica kao osoba jako, ali jako pričljiva i priča 100 na sat i sva je vrckava i luda i to u tolikoj mjeri da ne znaš da li preglumljava ili je stvarno takva (slično kao Emilia za one koji gledaju GOT). No meni je simpatična, ne mogu reći ništa loše.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 21:47   #40
A ma vidi, to su vjerojatno ljudi koji ti ili sjednu ili ne sjednu. A sa mnom je očito ova druga opcija u pitanju.
A hebiga, loša sreća.

Ili i ne tao loša, zapravo, jer, kažem, vrlo vjerojatno ubrzo odustajem od ovoga; ili ću mooožda gledati tako da prevrtim 2/3 epizode; taako da, okej, bolji izbor glumaca ostao je za...hm... tzv. od mene cijenjene producente.

Ajde, ajde, ima čak jedna sitnica u svemu tome koja mi se sviđa.
Dvije, u biti.
Jedna je savršenstvo od pjesme entrade ; ti RioRoma imaju moćnu emociju u pjesmama , a druga je prva scena u entradi koju sam skužila tek nakon 4. premotavanja.
Dakle, prva scena - dvojac iz prošlosti, Lisa&David, onako u magli , prije nego što krene ono dosadno predstavljanje glumaca. To mi je lijepo. Šmrc. Hh.

EDIT: nakon salide (koja nema muzike, to ne biti dobro, ali nimalo) prvo logo Telemunda (!?) pa tek onda Televise?! To kao neka suradnja s Telemundom s obzirom da radnja nije skroz u Mx-u ili sam krivo vidjela?! Ili..što?!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 10.08.2016. at 22:07.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.