Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 15:23   #1
La doble vida de Estela Carrillo (2017)

Rosy Ocampo za 2017. godinu priprema još jedan projekt. Radni naziv jest "La Doble Vida de Estela Carrillo" i pod tim nazivom telenovela je predstavljena i na Univisionovom Upfrontu.
Ne zna se još kada je planiran početak emitiranja, još nisu počela ni snimanja.



Priča govori o Esteli, učiteljici glazbene umjetnosti i to u Los Angelesu. Estela jednog dana svjedoči brutalnom ubojstvu za koje je krivac Nathan Rodriguez. Umjesto da kaže istinu, prisiljena je lagati i osloboditi ubojicu bilo kakve krivnje zato što biva ucijenjena od njega. Naime, Estela Carrillo je njezin lažni identitet. Njeno pravo ime je Laura Oviedo i meksička je imigrantica bez ikakvih papira, mračne prošlosti i velike želje za uspješnom glazbenom karijerom. Kako bi održala identitet Estele, prisiljena je na mnoge korake, pa tako i na razna odricanja.
Hoće li njene tajne iz prošlosti biti otkrivene?



Elenco još nije formiran, a za ulogu protagonistice Rosy jako želi Maite Perroni
s kojom je radila na svom zadnjem projektu i gotovo je potvrđeno da će to biti upravo ona.
Za sada se zna samo da je ovaj projekt dobio zeleno svjetlo i da će biti realiziran.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 20:33   #2
Fora ovo zvuči. Bilo bi zanimljivo da bude mračno malo i da serija nema klasičan happy end
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 17:14   #3
Neki pišu da je Rosy odgodila ovo za 2017. godinu te da su protagonisti Ariadne Diaz i Danilo Carrera. Neki pak upravo to opovrgavaju.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 16:49   #4
Šuška se da bi protagonisti mogli biti Ariadne Diaz i Valentino Lanus, a villana Fabiola Guajardo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 19:17   #5
Protagonisti Danilo Carrera i Ariadne Diaz.

Trebala bi krenuti nakon La Candidate u 21h.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 20:20   #6
Potvrđene su i Erika Buenfil i Africa Zavala.
A što je sada sa Horaciem Pancherijem? Spominjao se je kao protagonist , a onda da uopće nije unutra. Danas je Pepe Origel rekao da je on također unutra.
Meni je svejedno. Glavno da je Ariadne protagonistica. Radije bi da je Maite , ali što se može .

Najviše me zabrinjava da bi ovo opet moglo prvo na Univision kako se pričalo protekli tjedan . Dobro da nema previše epizoda , da ju majstori previše ne prekroje .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 23:16   #7
Jok, Horacio Pancheri je potvrdio da neće bit u seriji, a navodno neće ni Ariadne.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 23:20   #8
Već sad mi se sviđa ova najava. Moglo bi biti jako dobro. U kojem mjesecu bi to mogli očekivati otprilike?
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 17:11   #9
Rosy Ocampo potvrdila Ariadne Diaz.

https://www.youtube.com/watch?v=fvgkWIUMstQ

Navodno će imati 67. epizoda .

Protagonist je navodno David Zepeda , a villano Danilo Carrera. A nisu ih mogli za promjenu zamijeniti. Zepeda je bolji kao negativac .
A mogao bi se i malo odmoriti. Taman bi u Mexicu mogla završiti TVA , a on bi odmah opet na tv. Mislim stvarno.

Potvrđeni i Cesar Evora i Delia Casanova.
Snimanje bi trebalo početi idući tjedan .

http://www.radioformula.com.mx/notas...8490&idFC=2016
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 17:40   #10
Zepeda bi mogao jednostavno reć ne glumi. Tj. njemu netko treba reć da ne zna glumit, ni ko villano ni kao protagonist.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 18:23   #11
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Zepeda bi mogao jednostavno reć ne glumi. Tj. njemu netko treba reć da ne zna glumit, ni ko villano ni kao protagonist.
Da , imaš pravo. Loš je glumac , a još gori pjevač. Ne znam što vide u njemu kad ga stalno nekamo guraju. Nadam se da je ovo nije istina , ali radioformula ne bi baš tako objavila vijest jer već idućeg tjedna počinju snimanja .
Ne znam kako drugima , ali meni je Zepeda bio najbolji u Sortilegiu.
Još mi je bio dobar u MPV , valjda jer mu je i lik bio takav .
Ali sve ostalo loše i katastrofa .

Mogli su ostaviti i Horacia , ali on će valjda prije prvo k Nathalie opet .
Ali stvarno nema drugih glumaca osim Zepede . Rosy je mogla dati priliku Cordobi ili Oliveri.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 18:42   #12
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Zepeda bi mogao jednostavno reć ne glumi. Tj. njemu netko treba reć da ne zna glumit, ni ko villano ni kao protagonist.
I to sto kazes ali ocito to ne vide nego ga guraju non stop u glavne uloge

@Altairfan slazem se za Sortilegio
a mogla je dati i njima prilike ali ne mogu si pomoci nego uvijek istim licima davati protagonice

a Zepeda je poznat da radi kratke pauze izmedju projekata
ne voli ocito da odmara rad samo rad
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 19:33   #13
Mogli bi i Lanusa vratit, čovjek ne snima ništa od 2012.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 19:50   #14
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Mogli bi i Lanusa vratit, čovjek ne snima ništa od 2012.
Snimio je ove godine neku thriller seriju Maldita Tentacion sa Anom Layevskom
za Mundo Fox navodno.
Ali su priče da ima nekih problema sa njime.Spominjao se je za AMQL i za MDN , a i za neke druge zadnjih 2-3 god. A mislim da je bilo riječ o novcu ako me pamćenje služi.

Imaš na str. br.2 od MDN . Lanus je trebao igrati Oliverin lik . I riječ je o premalo novca valjda.
Ne znam što Lanus misli. Pa nije kategorija 1 Hollywooda ,da odbija sve zbog premalo novca.
Ali bolji glumac od Zepede sigurno jest. To je istina.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 21:12   #15
Zepeda

Danilo () je trebao biti protagonist. A ne volim ni Ariadne. Preskačem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:28   #16
Protagonisti: Danilo Carrera i Ariadne Diaz, villana: Africa Zavala.

Foto
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 11:58   #17

Ajme, ovo će bit "seljačka" telenovela, oni njihovi mariachiji i slično. Još će Zepeda pjevat. Majko mila.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 12:36   #18
Taj čovjek niti je lijep niti zna pjevat, a bome ne zna ni glumit. Ja ne znam na temelju čega je on neka zvijezda.

Nema šanse da ovo gledam. Zvuči dobro sinopsis, ali postava...

Još i ovaj LOGO.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:27   #19
Premijera je u ponedjeljak 13.02. Zamjenjuje La Candidatu.
Znači uskoro će promosi .Ako ništa drugo , Rosy uvijek ima dobre promose.
Samo da nema Zepede , sve bi bilo savršeno.
Uz sve što nas očekuje slijedećih mjeseci na Televisi : Sada , Lucero , Nicandro , Mejia , a spominju se dalje Nathalie , Larrosa , Osorio , ovo bi mogao biti spas za sve koji hoće gledati nešto dobro i kvalitetno . Barem prema meni .

http://www.radioformula.com.mx/notas...4716&idFC=2017
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 17:55   #20
PROMO 1 :

https://www.youtube.com/watch?v=Qe9EF4MscVI

Meni izgleda dobro . U Rosynom nekom stilu. Odmah u prvom promu gura protagonisticu i njenu priću u prvi plan .

Inače , promo je izašao još prije 3 dana . Ali svi su videi bili u najlošijoj kvaliteti . Ovaj je do sada i najbolji .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.