Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 17:09   #1
Lightbulb DIANA VILJEVAC

https://s24.postimg.org/5elk6mu11/32...f7b72e37e8.jpg
Bok svima!
Ima li tko iskustva s ovom dizajnericom? Osobno ništa nisam kupovala kod nje, ali torbe su mi jako lijepe, možda preskupe. Ne znam. Za razliku od Dojčinović ona sve proizvodi u Hrvatskoj kako je rekla u intervjuu. Jel istina ili ne, ne znam pitam vas. Prijateljica je kod nje kupila dvije haljine iz ove blagdanske kolekcije i to mi se čini korektno. Osobno bi možda kupila kaput ili neku bolju haljinu, ali mi se čini možda malo skupa pa evo. Ako netko ima kakve dojmove i savjete neka mi kaže da se lakše odlučim.

Zadnje uređivanje makyca : 15.01.2017. at 18:08. Reason: prevelika slika
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:49   #2
Quote:
ancibella kaže: Pogledaj post
https://s24.postimg.org/5elk6mu11/32...f7b72e37e8.jpg
Bok svima!
Ima li tko iskustva s ovom dizajnericom? Osobno ništa nisam kupovala kod nje, ali torbe su mi jako lijepe, možda preskupe. Ne znam. Za razliku od Dojčinović ona sve proizvodi u Hrvatskoj kako je rekla u intervjuu. Jel istina ili ne, ne znam pitam vas. Prijateljica je kod nje kupila dvije haljine iz ove blagdanske kolekcije i to mi se čini korektno. Osobno bi možda kupila kaput ili neku bolju haljinu, ali mi se čini možda malo skupa pa evo. Ako netko ima kakve dojmove i savjete neka mi kaže da se lakše odlučim.
Zanimljivo da nitko nema iskustva...

meni na slikama izgleda sve super, čak kvalitetnije od Dojčinovićke

njene haljine sam probavala, i sve su mi plastične

a kaputi su rađeni za 185 djevojke
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:02   #3
[QUOTE=Leeloo.;66470711]Zanimljivo da nitko nema iskustva...

meni na slikama izgleda sve super, čak kvalitetnije od Dojčinovićke

njene haljine sam probavala, i sve su mi plastične

a kaputi su rađeni za 185 djevojke[/QUOTE

bila sam s kolegicom kod nje, kad je išla na probu haljine. mogu samo reć da je isto sranje kao dojčinovička, s tim da dojčinovička to drži na malo višem nivou.
90% haljina je od poliestera u kojem se usmrdiš dok kažeš keks a o flekama pod pazusima da ne pričam.
s tim da ne znam kako to može ić pod 'dizajn' kad tamo ne možeš nać ništa čeg nema u obližnjem importaneu, za 10 puta manju cijenu. i to kažem jer sam neki dan bila.
znam da kada smo gledale fotke na fejs stranici bile smo ugodno iznenađene i očekivala sam puno više-a uživo nit su haljine tako dobre, nit je dizajnerica pristupačna.
plavusa86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:56   #4
meni su njene haljine lijepe, ali mi vecina izgleda kao da bi ih se moglo kupiti na asosu, npr. Mika, Rita i Bella izgledaju ko haljine sa cvorom/preklopom kakve imam s asosa, a one čipkaste mi pare ChiChi haljine
na tu šemu vam svaka malo bolja krojačica može sašiti takve haljine (na preklop/sa čvorom, spuštenim ramenima) jer ni kroj, ni uzorci joj nisu baš revolucionarni
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.