Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2003., 12:51   #1
Angry U boj, u boj, protiv Cyber-Fašizma !

Klikni OVDJE i pogledaj što nam najmiliji Cyber Fašisti spremaju.
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 22:16   #2
So FUCK MEDIA PLAYER!

Postoje mnogi drugi playeri i šta te uopće zaboli za media player ?

Barem će se većina ljudi osloboditi od tog smeća!

I u najgorem slučaju, nać će se dovoljno crackera/geeksa da razjebu i najjaču zaštitu Windoza od ovoga/onoga...

A što će biti sa matičnim pločama zbilja neznam...

Taj Fritzov čip je jako interesantan.

PS
A što se tiče stoke i smradova u Intelu, ništa, kupujte AMD.
gigi4you is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 10:38   #3
Problem je sto je i AMD kurvetina za taj chip. Nema nam druge nego cyrix. Mozda je sporiji ali barem ti neki debil iz amerike ne odredjuje sta ces voziti na kanti
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 12:51   #4
Quote:
AxMi-24 kaže:
Problem je sto je i AMD kurvetina za taj chip. Nema nam druge nego cyrix. Mozda je sporiji ali barem ti neki debil iz amerike ne odredjuje sta ces voziti na kanti
agrid
__________________
Kako oblikovati potpis
Edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 10:52   #5
Ne brine mene Media player (nikada ga niti ne koristim), brine me hardverska implementacija TCPA-a. u najrazličitije komponente.

I pogrešno je to promatrati u isključivom kontekstu nemogućnosti slušanja mp3. Radi se o začecima mnogo dubljih promjena.

Moje mišljenje je da bi trebalo što više proširiti informaciju o anti-TCPA siteu po internetu.
Ja sam eto postao o tome na nekoliko foruma i stavio link na moj Homepage, a kad nađem vremena, stavit ću i banner sa linkom.

BANNERI
__________________
BLOG (sadrži izbor iz IMF topica u kojima sam pisao) -> http://sanherib.blog.hr
Sanherib is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 16:47   #6
hardverska implementacija... užaaaaas. sva sreća pa nisam bacio ni 386icu niti starog pentijuma200mmx.. a imam i windowse 3.1 negdje doma..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:59   #7
Hm ja to probavam objasnit svakoj ovci koju sretnem. Samo je pitanje koliko se to moze. Jer na krajuce biti muzicka ili ina industrija koja ce dati par milijardi Bushu i to ce biti to

Evo cak je imbecilni EU poceo srati i gazit prava potrosaca. Sve vise je to sugavi kapitalizam.

Nema druge nego da se kupi zadnji K8 bez tog sranja i onda dosta. Pa kad propadnu jer ih niko nekupuje onda ce valjda skuziti koji je Q.

Nego nesto se mislim sta mislite koliko bi bilo tesko organizirati tako nesto??? Jednostavno totalno bojkot stvari koje gaze korisnikova prava (zasticeni CD:i i sve takvo redom)????
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 22:14   #8
nema shansi. to im ne smije proci. imbecili.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.