Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2011., 10:30   #1
Ivo Sanader oslobođen krivnje!

mediji protiv Sanadera , Nu2
generali protiv Sanadera , Cesic , Glavas
dijaspora protiv Sanadera .....
dobro se dobrim vraća
--------------
smatram da je bivši premijer dr. Ivo Sanader junak naše političke scene .
Što vi mislite , da li se treba pokajati ?
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 10:52   #2
Junaci su poginuli 1941. pa proglašeni narodnim herojima.
Da se kaje što je možda uzeo lovu ili što je dozvolio da ga uhvate?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:01   #3
i ne samo junak , ili kako vidim danas bolje razumijete engleski , heroj , nego je dr Ivo Sanader i đentlmen te i tako pokazuje svoju vrijednost kao čovjeka
suzdržan od komentara
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:09   #4
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Da se kaje što je možda uzeo lovu ili što je dozvolio da ga uhvate?
to je malo provokativno , u stilu tzv objektivnog novinara M. Bagota ( vidi spot pod dijaspora ) , pa ću pojasnit pitanje
- da li se I.S. treba pokajat pred sudom i priznat sve za što ga se tereti ?
Po dosadašnjim nastupima meni izgleda da neće šutjeti , a opet , i Polancec se odlučno branio pa je ipak politički poražen
kućni odgoj na TV
i potvrda o kućnom odgoju tzv novinara

Zadnje uređivanje plejer_as : 29.10.2011. at 11:15.
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:42   #5
Za stoku sitnog zuba Sanader je junak, za ostale je žrtva koja će presudom utjecati "da ostali političari ne kradu".
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:43   #6
Cesic : " Moram vam sad reći ....prije mjesec , dva dana , ono kad je ubijena Ivana Hodak ....ono kad su mi premećali stan , sad da vam kažem , cijeloj javnosti neka zna , kad vidili su da nemaju , da gube sa mnom sve sporove , onda su mi , gospodin Lazar Pajić zamjenik ŽDO , rekao je dobili smo anonimnu dojavu da kod tebe postoji dokumentacija da si povezan sa ubojstvom Ivane Hodak . Meni su se noge oduzele tada . I zbog toga mi ovako suze lete jer zamislite pa ljudi moji , ja , kao vojnik koji ne bi mrava zgazio i sve ostalo da vam se tako nešto ....znači , pokušavali su mi pakirat . Onda su mi došli ljudi iz službe koji su rekli pazi šta govoriš , mi sa Sanaderom pitali smo da pitamo Sanadera još nije dao odobrenje da ti napravimo prometnu ...... "
Cesic : Htjeli su me ubiti!
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 11:48   #7
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Za stoku sitnog zuba Sanader je junak
ajdi fala što imate lijepo mišljenje o sitnozubima . A što mislite o boravku u austrijskom zatvoru i kakvi se papira tamo skupilo ?
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 12:09   #8
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
to je malo provokativno , u stilu tzv objektivnog novinara M. Bagota ( vidi spot pod dijaspora ) , pa ću pojasnit pitanje
- da li se I.S. treba pokajat pred sudom i priznat sve za što ga se tereti ?
Po dosadašnjim nastupima meni izgleda da neće šutjeti , a opet , i Polancec se odlučno branio pa je ipak politički poražen
Nije Barišić njemu dao lovu nego meni.A koji put je davao i sirotinji jer jadnik nije znao što će sa lovom.
Njegovo je da se kaje ili ne.Ako optuženik bilo koji smatra da mu se ništa neče dogodit jer suprotna strana neće skupit dokaze za osudu onda neće ništa priznat.Ali puno puta se prevare pa se dokazi skupe.

Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
ajdi fala što imate lijepo mišljenje o sitnozubima . A što mislite o boravku u austrijskom zatvoru i kakvi se papira tamo skupilo ?
Tamo su ga uhvatili na osnovu međunarodne tjeralice i ne zanima ih ni pod razno skupljanje bilo kakvih dokaza.

I jeb.š đentlmena koji je u zatvoru.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 14:55   #9
Sanadera su uhapsili na osnovu međunarodne tjeralice i ne zanima austrijance ni pod razno skupljanje bilo kakvih dokaza.
još jedared se javi sa ovakvim glupostima pa ću te podržat da si tajkun , tj da tajiš kune
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 19:42   #10
Nisam tajkun a to je istina.njihovo ili bilo čije je da takvu osobu stave u pritvor i povjere zbog čega ga se traži da ne bi bio izručen pa osuđen zbog kakvog političkog procesa ili sličnih stvari.Nema nikakovih skupljanja dokaza.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 19:46   #11
Može li netko reći zašto je Sanader u pritvoru. Svjedoci su dali iskaze, Sanader je sam pristao na izručenje i još je i bolestan. Nameće se samo jedan razlog, osveta

Samo, Ivo Sanader je pametniji od cijele vlade Jadranke Kosor pa bumo vidjeli kao će ispasti..............
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 21:41   #12
Zbog opasnosti od bijega jer je već bježao.Da je htio izručenje ne bi se žalio i došao bi za mjesec ako ne i prije.Ovako je nislio da će dobit politički azil u Austriji i proći bez problema pun love.

Ha ha trenutno je Jaca i Vlada sposobnije jer su vani a Ivo je u buksi iz koje neće tako brzo izaći.Jedino što može napravit je sve priznat i ostatak ekipe dovući kod sebe ali izaći neće.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 00:25   #13
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
--------------
smatram da je bivši premijer dr. Ivo Sanader junak naše političke scene .
Što vi mislite , da li se treba pokajati ?
Pokajati i što onda? Bajić i Turudić će reči, ok Ivek, nikom ništa, kaj si buš popil ? Ili što ?

Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Može li netko reći zašto je Sanader u pritvoru. Svjedoci su dali iskaze, Sanader je sam pristao na izručenje i još je i bolestan. Nameće se samo jedan razlog, osveta

Samo, Ivo Sanader je pametniji od cijele vlade Jadranke Kosor pa bumo vidjeli kao će ispasti..............
Genijelno razmišljanje ! Ako je ovo što si je napravio od života u zadnje dvije godine, od predsjednika vlade spao na najvećeg lopova u povijesti Hrvata dokaz pameti, onda svaka čast njemu i tebi !
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 09:11   #14
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
Pokajati i što onda? Bajić i Turudić će reči, ok Ivek, nikom ništa, kaj si buš popil ? Ili što ?
Da bi se pokajao moraš nešto i priznat da si napravio.Znači priznanje,kajanje,odavanje kompletne ekipe i mjesta gdje je lova.Kako si doprineo brzom završetku suđenja,pomogao u daljnjim kaznenim progonima,nadoknadio štetu za zahvalu dobiješ smanjenju kaznu ali ne i oproštenu.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:50   #15
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Može li netko reći zašto je Sanader u pritvoru. Svjedoci su dali iskaze, Sanader je sam pristao na izručenje i još je i bolestan. Nameće se samo jedan razlog, osveta
predsjednik Sabora jamči svojom imovinom da Sanader neće pobjeći .
Dakle , tu nešto debelo ne štima , nekom se gadno zamjerio i sad je u šemi
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:59   #16
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
Pokajati i što onda? Bajić i Turudić će reči, ok Ivek, nikom ništa, kaj si buš popil ? Ili što ?
kod taubeka dva ti ova spika prolazi a kod mene ovako preko foruma kako tako , uživo bih te prvo opomenuo a onda nabio nogom u guzicu .
Lijepo napišem , a ti se sprdaš ,
dakle , ako bi se Sanader pokajao , značilo bi da prizna sve za šta ga se tereti a mogao bi čak i biti svjedok -pokajnik , što bi značilo da bi dobio simboličnu kaznu ako bi teretio druge , tj one koji su se okoristili preko njegovih leđa .
Da li je on spreman za takvu osvetu i da li je to političko samoubojstvo ?
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 12:05   #17
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
Da li je on spreman za takvu osvetu i da li je to političko samoubojstvo ?
To se ne zove osveta nego poštenje s jedne strane a s druge je poštivanje Ustava RH "Svatko je dužan držati se Ustava i zakona i poštivati pravni poredak Republike Hrvatske." a to nas vodi do Kaznenog zakona gdje stoji "Neprijavljivanje pripremanja kaznenog djela" i "Neprijavljivanje počinjenog kaznenog djela".

On je politički mrtav bez obzira na završetak bilo kojeg procesa protiv njega.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 18:53   #18
Sanader je junak-lupeža.
Tako doći i otići,pun para i satova,može lik bez srama u zemlji budala.
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:03   #19
Imamo mi li mi zakon koji nalaže nekome tko je ukrao ili slično, da dotični mora dokazati porijeklo imovine?
Zašto ne bi IS trošio svoje resurse u traženju dokumentacije o porijeklu materijalnih dobara?
Zašto ovo sve ide na račun naroda?
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:13   #20
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
predsjednik Sabora jamči svojom imovinom da Sanader neće pobjeći .
Dakle , tu nešto debelo ne štima , nekom se gadno zamjerio i sad je u šemi
Vizija o tvom promišljanju i mudroslovlju za početak

cca 400 umjetničkih djela u MSU-u

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/u...na-eura/part/2

a da debelo ne štima pogledaj barba Luku, samo provjera njegove diplome /Luke Bebića/ i da vidiš kako iz stojadina /Kragujevac/ uletavaš u biemdablyu
tisuću cvijetova
btw za Sanaderovu diplomu znaš tko mu je bio mentor i gdje
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.