Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2013., 01:43   #10041
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Nema negativnih misli, ne nerviram se sto su ostali u vezi, osecam se kao da sam se ponovo rodio, ne brojim godine, imam motiv za ostale stvari, nemam pritisak...itd
I da to sve nisi mogao imati mimo te kurve? Mislio sam da je tvoj problem kompliciran, a zapravo nakon svega ovoga, ispalo je vrlo lako i jednostavno riješiti sve što te muči...
Quote:
HubbleNaut kaže: Pogledaj post
Pa seksualni, pobogu Miki!
To nije ni izbliza točno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.12.2013., 01:52   #10042
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I da to sve nisi mogao imati mimo te kurve? Mislio sam da je tvoj problem kompliciran, a zapravo nakon svega ovoga, ispalo je vrlo lako i jednostavno riješiti sve što te muči...

To nije ni izbliza točno.
Kako gubljenje djevičanstva nije važna promjena?

...

Što te toliko muči što se Goku osjeća ugodno u svojoj koži?
HubbleNaut is offline  
Old 22.12.2013., 01:52   #10043
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Nema negativnih misli, ne nerviram se sto su ostali u vezi, osecam se kao da sam se ponovo rodio, ne brojim godine, imam motiv za ostale stvari, nemam pritisak...itd
Iskreno, meni se čini da je tu nekako najveća korist od prestanka mistificiranja tog čina u svojoj glavi.

Da, ok, može on biti i poseban i lijep i ovakav i onakav.
No generalno, da 'jebote pa skoro ništa ne osjećam' je šok kojeg dožive mnogi muški.
I ono što je rečeno - kad iz promatrača koji proživljava kroz maštu - ideš u ulogu sudionika.
Ima tu hrpa kočnica i blokada.

Još ako ti je jako stalo, ono, mislim da se sa stabilnom erekcijom i postizanjem orgazma treba oprostiti barem prvih par puta. Aha, ajd ti muškom objasni to bez da se ne osjeti umlaćeno i samoizdano i da ne dođe u 'tko me izda, više mu ruku ne pružam'

Mislim da je upravo taj opis kojeg si dao, tehnički opis, jako dobra stvar za pročitati. Jer da, to je upravo to - tehnička radnja. Fora je da si sve to stignuo pouočavati, jer, stres ziher nije bio minimalan. Ako si za koga ziher da bi trebao znati što radi, to je ženska preko puta tebe...

Ovo što neki kažu 'šuti, nemoj priznati nikad'.
Iskreno, ako kad osjetiš da ti je netko jako bitan, i ovo te bude grizlo, onda joj reci. Izjedanje je sranje, big tajm.
Ono što pokušaj je ne slagati neku priču krivu oko toga, radije prešuti ili reci 'nisam djevac, ne bih o tome' i bok.

Obzirom da si rekao da je kondom plesao, ako ti išta bude čudno - doktoru na kontrolu. I nakon 3 mjeseca napravi test na hiv i hepatitis, just in case. Pretpostavljam da i kod vas ima neki državni free centar za testiranje barem na to dvoje?

Ako naletiš na žensku kojoj neće biti tabu da si kresnuo prostitku, tim bolje. Al ono, kužim potencijalne probleme pa je mudro malo taktitizati. Samo ono, nemoj lagati, to je sranje.
enigma in red is offline  
Old 22.12.2013., 01:54   #10044
Quote:
macevalac kaže: Pogledaj post
ja nisam nikog prevario, ja sam dobar
Vjerujem na riječ.
Quote:
i muskarci su budale na svojevrstan nacin. njih nije ni potrebno prevariti, to umjesto vas napravi njihov spolni organ.
Nisam škužala.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 22.12.2013., 01:56   #10045
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Vjerujem na riječ.

Nisam škužala.
Reče čovjek 'muški razmišljaju kurcem ne mozgom', ukratko
enigma in red is offline  
Old 22.12.2013., 01:57   #10046
uff, prvi put pa hiv. to bi stvarno bio peh.
macevalac is offline  
Old 22.12.2013., 01:59   #10047
Quote:
HubbleNaut kaže: Pogledaj post
Kako gubljenje djevičanstva nije važna promjena?

...

Što te toliko muči što se Goku osjeća ugodno u svojoj koži?
Pa važna je, no eto MOJE mišljenje je da je ipak važnije s kojom osobom to radiš jer on će se cijelog života sjećat kako je prvi put bio s kurvom, no eto, njemu je bilo lijepo s njome, premda ona ne osjeća apsolutno ništa prema njemu, sve dok on plaća.

I sad fakat ne znam zakaj ama baš svi vi mislite da mene to toliko jebeno muči i sl., više se ne smije ništa komentirati, ništa kritizirati, a da se netko ne digne odmah na zadnje noge i počne prigovarati zbog tog mog mišljenja. Onak ljudi, ohladite.
Meni je samo jadan takav način da dođeš do toga da si sretan i da se dobro osjećaš u svojoj koži, eto, to je samo moje mišljenje, a kome se ne sviđa, neka ga slobodno isprinta i baci u smeće, briga me.
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Reče čovjek 'muški razmišljaju kurcem ne mozgom', ukratko
Srećom pa to nema veze s vezom.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.12.2013., 02:00   #10048
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Reče čovjek 'muški razmišljaju kurcem ne mozgom', ukratko
Eto. Ipak se žene više razumiju. Hvala.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 22.12.2013., 02:10   #10049
Quote:
macevalac kaže: Pogledaj post
uff, prvi put pa hiv. to bi stvarno bio peh.
Nije stvar peha. Stvar je sexualno odgovornog ponašanja.
'draga, znaš, ja sam jebao prostititku'.
:šok i nevjerica:
'clean sam, evo test'
:uzdah olakšanja:

Testirati bi se trebalo zapravo nakon svakog partnera. Jer jedino test je ono čemu možeš vjerovati, sve ostalo je 'na riječ'. Skandinavske zemlje to potiču među mladima, dapače, čak trebaju dati popis svojih bivših partenra i ustanova po službenoj dužnosti obavještava one prethodne da se idu testirati ako je netko zaražen, da se provjeri...

Možda je negdje sumnja manja ili razloga za sumnju, ili je uopće nema, no u stvari, možeš znati samo za sebe što si radio, ako već nisi zaboravio, a činjenica je - ševiš se s tom osobom, i svima s kojima se on/a ševio.

Meni je u setu pitanja 'ispitivanja terena' i pitanje koje pokriva brigu za vlastito i tuđe zdravlje. 'vidio sam joj u očima da nije zarazna' nek si okači o šešir. Ili recimo stav o blowjobu s kondomom. Ono, ako micek smatra da 'neće njemu neka pušiti s kondomom', a za sex traži kondom, onda je u stvari taj micek pizda kojoj puca kurac za moje zdravlje i samo mu je bitno da on nešto ne spuši, pa eto, ostao je bez BJa, a da nije ni znao da je možda imao šansu

A hiv je ono, pizda. Ima ljudi koji se kresnu s nekim zaraženim jednom i popuše ga iz prve, ima onih koji se krešu mjesecima i nikom ništa.
Slično i za hpv. A može ga se pokupiti i prvi put. Nije urbana legenda, nažalost, neke informacije imam iz okoline, neke direktno iz HUHIV centra.

Jebanje sa sobom nosi (trebalo bi nositi) i određenu odgovornost - prema sebi i svom zdravlju, prema drugom i njegovom zdravlju, prema potencijalnim trudnoćama/izbjegavanjima istih.
enigma in red is offline  
Old 22.12.2013., 02:10   #10050
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I sad fakat ne znam zakaj ama baš svi vi mislite da mene to toliko jebeno muči i sl., više se ne smije ništa komentirati, ništa kritizirati, a da se netko ne digne odmah na zadnje noge i počne prigovarati zbog tog mog mišljenja. Onak ljudi, ohladite.
A ono, mislim da je stvar u tome da se ponavljaš.
HubbleNaut is offline  
Old 22.12.2013., 02:12   #10051
Quote:
HubbleNaut kaže: Pogledaj post
A ono, mislim da je stvar u tome da se ponavljaš.
A jbg, nisam sam u tome, mnogi ovdje se isto tako ponavljaju.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.12.2013., 02:24   #10052
Quote:
macevalac kaže: Pogledaj post
uff, prvi put pa hiv. to bi stvarno bio peh.
ja da sam na mjestu gokua vjerojatno bi oso na testiranje nakon onog iskustva
random101 is offline  
Old 22.12.2013., 02:29   #10053
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa važna je, no eto MOJE mišljenje je da je ipak važnije s kojom osobom to radiš jer on će se cijelog života sjećat kako je prvi put bio s kurvom, no eto, njemu je bilo lijepo s njome, premda ona ne osjeća apsolutno ništa prema njemu, sve dok on plaća.

I sad fakat ne znam zakaj ama baš svi vi mislite da mene to toliko jebeno muči i sl., više se ne smije ništa komentirati, ništa kritizirati, a da se netko ne digne odmah na zadnje noge i počne prigovarati zbog tog mog mišljenja. Onak ljudi, ohladite.
Meni je samo jadan takav način da dođeš do toga da si sretan i da se dobro osjećaš u svojoj koži, eto, to je samo moje mišljenje, a kome se ne sviđa, neka ga slobodno isprinta i baci u smeće, briga me.

Srećom pa to nema veze s vezom.
Sori ali zračiš nekakvom negativnošću cijelo vrijeme, kao da se osjećaš superiornije nad nekima ovdje i cijelo vrijeme im pokušavaš solit pamet sa svojim nepogrešivim putem. Eto tak to meni izgleda.

I reko si da ti je jadno već negdje desetak puta.
atari2 is offline  
Old 22.12.2013., 02:32   #10054
Quote:
atari2 kaže: Pogledaj post
Sori ali zračiš nekakvom negativnošću cijelo vrijeme, kao da se osjećaš superiornije nad nekima ovdje i cijelo vrijeme im pokušavaš solit pamet sa svojim nepogrešivim putem. Eto tak to meni izgleda.

I reko si da ti je jadno već negdje desetak puta.
Superiornije.

Sad me još prozovite da sam Arijevac...
No dobro, nek bude onda po vašem, da ja samo loše za njih mislim, da ih podcjenjujem, da im solim pamet i spuštam sve u svrhu da meni ego bude veći hehe Eh te čari foruma.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.12.2013., 02:35   #10055
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ja da sam na mjestu gokua vjerojatno bi oso na testiranje nakon onog iskustva
Mislim, u HUHIV centru imaju info da neke prostituke imaju još najčišće nalaze, pogotovo kad se gleda u nekom odnosu na broj partnera. Ono, ženska od par komada u životu, ima bakterije i koješta, prostitutka s 400 godišnje clean u potpunosti.
Jebiga, nekima je 'radna knjižica' upravo čist nalaz.

I recimo, da prostitutka želi bez kondoma za iste/veće pare, ja bi se lijepo zahvalila i otišla na drugu stranu. Da kaže 'no way', onda bi to već imalo neki drugi dojam.

Hrpica random cura se 'boje ginekologa' i 'njih je sram'
Pa tako do 55e. Nije ih sram jebat se s kojekim. No sram je kontrolirati se. A i na kondomu se ne inzistira 'jer je dečko rekao da će paziti'.... Da, ima takvu spermu da će sve pred sobom poubijati

Tako da, tehnički može biti sigurnije kresnut se s prostitukom nego random ženskom vani.

No, point je - mudro je nakon svake promjene partnera pripaziti i na zdravstveni dio (jasno, i prije i za vrijeme).

Zato su npr djevci safe, ako jel ne muljaju da su djevci
Viš umjesto da se reklamiraju kroz prednosti (npr 'možeš me učiti sve što ti se sviđa, brzo učim' ), oni drame o nedostacima, ah, što je perspektiva
enigma in red is offline  
Old 22.12.2013., 02:37   #10056
mozda je miki zapravo prikriveni djevac
znate ono da su najveci homofobi zapravo gayevi...
macevalac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.