Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 19:01   #101
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Frupy je u pravu, krema je baš za suhu kožu, a prema ovome što pišeš mislim da bi ti mogla biti dobra. Meni je , i to baš u kombinaciji s essence. Šteta što nisi u RH da ti pošaljem malo da probaš...
Ko zna zašto je to dobro. Da sam u HR do sad bi kupila dekante 300 proizvoda
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 19:21   #102
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Meni je dobra i Dr Jart Cicapair, kod nje se dobije i lagana nijansa, to je najčudnija krema koju sam probala. Od Misshe očekujem da me pojačano zaštiti nakon izlaganja lošem vremenu, znači da je učinkovitija od Cice i za povremenu, ne svakodnenvnu upotrebu.

Ceramidin je isto dobar izbor.
Jesi li probala Jigott puževu kremu? Ona je malo jača od Mizon crne puževe.
I tebi mi možda odgovarala Cica krema
Znam da imaš problemčića s crvenilom, pa mi je baš zanimljiv tvoj komentar za ovu kremu.
Ja imam mini verziju koju sam izbidala, ali moram priznat da sam bila brzopleta i mislila da bidam onu verziju cicapair color correcting

Uglavnom, malo sam zbunjena s ovom kremom. Ja inače nemam problema s crvenilom, ali par puta nakon stavljanja ove kreme, lice mi se lagano zarumenilo i nažalost ne vidim ono lagano prekrivanje. Sad su mi stigla dva malo veća pakiranja Cicapair i Ceramidin kreme pa ću vidit

Za sada mi je crna Mizonka bolja od Cice

EDIT: sad sam kliknula tvoj link i vidim da je tvoja krema ona koju sam ja mislila da bidam. Moja je drugačija!

Zadnje uređivanje uppsala : 07.11.2017. at 20:04.
uppsala is offline  
Old 07.11.2017., 19:30   #103
Cure, jel netko ovdje spominjao tanaka masažu? Zanima me koliko često ju radi i da li koristi kremu ili ulje i naravno, imal' vajde od nje.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 19:36   #104
Tu sam, citam vas ali letimicno, sto bi rekli braco i seka iz 3,2,1 kuhaj - nisu mi dani

Xena, imam sum flawless pa ti mogu poslati 2-3 testera ako hoces uz premium?

Ima li netko guerrison essence za poslati dekant 2-3 ml za probu? Placam, mijenjam, whatever
Maria Flores is online now  
Old 07.11.2017., 19:54   #105
Kakve su vam dr. Jart maske? One rubber su dosta skupe, jesu li cemu? Probala sam obicnu sheet DR. JART+ Dermask Water Jet Vital Hydra Solution i ok je, ali mi nije vrijedna 5E koliko sam je platila, jesu li druge bolje?


Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Spominjani ceramidin ne koristim jer imam toner s ceramidima.
Cica krema nije toliko hranjiva koliko je za zaštitu i izjednačavanje tena. Meni osobno solo kreme više nisu tako važne koliko mi je važno ono što stavim prije njih ... tako je to s azijskom.

Jesi se sjetila Joseonke?
@wendy01, od koga si narucila cica kremu i jesu li te carinili?
Quistis is offline  
Old 07.11.2017., 19:57   #106
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Kakve su vam dr. Jart maske? One rubber su dosta skupe, jesu li cemu? Probala sam obicnu sheet DR. JART+ Dermask Water Jet Vital Hydra Solution i ok je, ali mi nije vrijedna 5E koliko sam je platila, jesu li druge bolje?
imala sam ceramidin i vital hydra solution deep hydration i obje su mi bile jako jako dobre.
sad, o cijeni bi se dalo raspravljati, ali mislim da nisu pretjerano napuhane
rubber nisam probala, nekako me ne privlace
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 07.11.2017., 20:06   #107
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imala sam ceramidin i vital hydra solution deep hydration i obje su mi bile jako jako dobre.
sad, o cijeni bi se dalo raspravljati, ali mislim da nisu pretjerano napuhane
rubber nisam probala, nekako me ne privlace
Ceka me jos za isporbati DR. JART+ Dermask Micro Jet Clearing Solution. Vidjet cu jos do sutra da li ce mi koza i dalje biti mekana od ove hydro, mozda sam previse ocekivala, nesto kao da cu vidjeti poptuno restaurirano lice nakon ove
Iako imaju akciju, 2 dodatne maske ako kupis 5...pa jos razmisljam
Quistis is offline  
Old 07.11.2017., 20:52   #108
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post


Što se tiče onih 7 skins ja sam to sinoć probala sa ružinom vodicom koju koristim godinama i moja koža je baš voli. Izgleda da nisam bila ni svjesna koliko je to u stvari jako. Poslije 7 slojeva stavila sam ulje i u roku od 5 minuta lice mi je gorilo i bilo crveno kao paprika!!!! Obrisala sam lice papirnom maramicom da skinem višak ulja i stavila Balea Aqua serum jer mi on uvijek nekako smiri kožu i nakon par minuta je prestalo goriti i malo se crvenilo smanjilo ali sam i dalje bila crvena.Do ujutro je sve prošlo ali to neću ponoviti.
ruzina vodica jako potice mikrocirkulaciju. sjecam se kad je meni dosla iz bugarske prva vodica i stavim na facu, kad je to krenulo, ja ko paradajz crvena.uzasno sam se uplasila jer nisam znala da to radi jos si mislim ajme meni kaj je unutra u tom..i onda sam procitala za mikrocirkulaciju.tokom vremena mi manje koza reagira ali bome je svaki put osjetim.ti si sa 7 koraka onak dobila mega mikrocirkulaciju! uzmi mozda neki drugi toner za te korake.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Cure, jel netko ovdje spominjao tanaka masažu? Zanima me koliko često ju radi i da li koristi kremu ili ulje i naravno, imal' vajde od nje.
ja je radim sad vec 2 god ili tak nesto. meni je savrsena, ja koristim ulja za nju, bazno ulje mi je uvijek kokosovo a onda gore jos stavim malo nekog drugog ovisi koji efekt hocu, npr sulwhasoo ginseng ulje ako zelim turbo mikrocirkulaciju (ali ovo zbilja uzasno jako bude ali ja volim jednom tjedno!),whoo camelia za jos dodatnu hidrataciju, probat cu ovih dana i samo kukui ulje, mislim da ce biti jako dobro. ja je radim 3 puta tjedno, i efekt je super, ja imam baby face i moram paziti na 2 stvari a to je da nemam hrcak face i da mi ne padne sto se cesto desava sa takvim licem.ovo mi ga drzi pod kontrolom, prezadovoljna sam! samo ako je radis radi je jako polako, jos polakse nego na videu.ipak se tu radi jaka akupresura i mice koza uz to pa da ne bude problema.
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 07.11.2017., 21:10   #109
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post


ja je radim sad vec 2 god ili tak nesto. meni je savrsena, ja koristim ulja za nju, bazno ulje mi je uvijek kokosovo a onda gore jos stavim malo nekog drugog ovisi koji efekt hocu, npr sulwhasoo ginseng ulje ako zelim turbo mikrocirkulaciju (ali ovo zbilja uzasno jako bude ali ja volim jednom tjedno!),whoo camelia za jos dodatnu hidrataciju, probat cu ovih dana i samo kukui ulje, mislim da ce biti jako dobro. ja je radim 3 puta tjedno, i efekt je super, ja imam baby face i moram paziti na 2 stvari a to je da nemam hrcak face i da mi ne padne sto se cesto desava sa takvim licem.ovo mi ga drzi pod kontrolom, prezadovoljna sam! samo ako je radis radi je jako polako, jos polakse nego na videu.ipak se tu radi jaka akupresura i mice koza uz to pa da ne bude problema.
Hvala ti.
Čiji video da pogledam?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 21:20   #110
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Hvala ti.
Čiji video da pogledam?
evo tu je video KLIK

znaci samo fino polako i stavi puno ulja na lice, ruke moraju kliziti po njemu.pri kraju masaze lice ce jako upijati ulje pa ako vidis da ruke vise bas i ne klize svakako dodaj jos.
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 07.11.2017., 21:22   #111
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
ruzina vodica jako potice mikrocirkulaciju. sjecam se kad je meni dosla iz bugarske prva vodica i stavim na facu, kad je to krenulo, ja ko paradajz crvena.uzasno sam se uplasila jer nisam znala da to radi jos si mislim ajme meni kaj je unutra u tom..i onda sam procitala za mikrocirkulaciju.tokom vremena mi manje koza reagira ali bome je svaki put osjetim.ti si sa 7 koraka onak dobila mega mikrocirkulaciju! uzmi mozda neki drugi toner za te korake.



ja je radim sad vec 2 god ili tak nesto. meni je savrsena, ja koristim ulja za nju, bazno ulje mi je uvijek kokosovo a onda gore jos stavim malo nekog drugog ovisi koji efekt hocu, npr sulwhasoo ginseng ulje ako zelim turbo mikrocirkulaciju (ali ovo zbilja uzasno jako bude ali ja volim jednom tjedno!),whoo camelia za jos dodatnu hidrataciju, probat cu ovih dana i samo kukui ulje, mislim da ce biti jako dobro. ja je radim 3 puta tjedno, i efekt je super, ja imam baby face i moram paziti na 2 stvari a to je da nemam hrcak face i da mi ne padne sto se cesto desava sa takvim licem.ovo mi ga drzi pod kontrolom, prezadovoljna sam! samo ako je radis radi je jako polako, jos polakse nego na videu.ipak se tu radi jaka akupresura i mice koza uz to pa da ne bude problema.
Hajde onda neće barem biti trajnih posljedica

Tu masažu bi i ja mogla probati, daj neki provjeren video
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.11.2017., 21:25   #112
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Tu sam, citam vas ali letimicno, sto bi rekli braco i seka iz 3,2,1 kuhaj - nisu mi dani

Xena, imam sum flawless pa ti mogu poslati 2-3 testera ako hoces uz premium?

Ima li netko guerrison essence za poslati dekant 2-3 ml za probu? Placam, mijenjam, whatever


Kako je tebi sum flawless sjela? Moze usporedba s pljukancima? Imamo slicnu kozu pa me bas zanimaju iskustva. Narucila sam testere nakon svih hvalospjeva ovdje i sad sam nestrpljiva


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 07.11.2017., 21:30   #113
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
evo tu je video KLIK

znaci samo fino polako i stavi puno ulja na lice, ruke moraju kliziti po njemu.pri kraju masaze lice ce jako upijati ulje pa ako vidis da ruke vise bas i ne klize svakako dodaj jos.
Ne pritiskati lice jako ili?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 21:43   #114
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Hajde onda neće barem biti trajnih posljedica

Tu masažu bi i ja mogla probati, daj neki provjeren video
bas probaj mislim da ce ti super pasati, onaj gore video je dobar.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ne pritiskati lice jako ili?
za pocetak nemoj jako pritiskati ali onda ces nakon par masaza vidjeti kako ti najbolje pase. i ako malkice ali naglasak na malkice boli na npr obrazima nemoj se uplasiti to nije lose jer ako imas potkozne masti kao npr ja malkice zna boljeti.ako ako jace boli odmah smanji pritisak, masaza mora biti ugodna a ne bolna. meni je pogotovo turbo ugodna oko ociju i celo..ajmee celo zna biti jako errr ugodno
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 07.11.2017., 22:21   #115
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Kakve su vam dr. Jart maske? One rubber su dosta skupe, jesu li cemu? Probala sam obicnu sheet DR. JART+ Dermask Water Jet Vital Hydra Solution i ok je, ali mi nije vrijedna 5E koliko sam je platila, jesu li druge bolje?



@wendy01, od koga si narucila cica kremu i jesu li te carinili?
i uppsala

Ja sam [Dr. Jart+]★ Sale 45% ★ (sd) Cicapair Re-Cover kremu kupila nakon preporuke od menni, sad se ne sjećam jesam li ili nisam prvo probala dekant.
Naručila sam je sa Sweetkoreje, no link je neaktivan i zato sam stavila random link na eBay.

Koreanci, barem većina njih, na kutiju piše manji iznos nego što je stvarna vrijednost. S njima se može dogovoriti, prije konačnog klika ih se zamoli s par rečenica da ne pišu puni iznos već xy,00 $ - iako većina njih to radi i ovako i bez zamolbe, no ima sellera koji pišu samo puni iznos.

Baš gledam svoju bilješku o toj kupovini, bila je 284,00 kn totalka sa shippingom i nisu me carinili (sama Cica je bila oko 27 $ ili 188 kn.
U biti vizualiziraj si paket, ako je jedna skupa krema od nekih 30 ili 40 $ i nije fizički velik paket, još par uzoraka, kao kod mene - tad držiš palčeve da prođe bez PDVa (carina je drugi namet našoj državi, na luksuzne proizvode).
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 22:31   #116
Ja sam sinoć posčela koristiti SU:M Secret Repair liniju,
kako ja to volim, mislim moja koža.
Čak sam i zaboravila što sve tu ima, našla sam i overnight maske za koje sam bila i zaobravila - divotica ...
Samo što su mi uzorci pri kraju, mislim da će to biti slijedeća narudžba kod topinkgirl. Imam i Flawless, i to će val doći na red.
I ovo novo - za Lisa Knox protiv bora ... uh ...

Ja inače poludim kad odem u njen dućan, najradije bih probala SVE. Onako mi sve dođe žao, gledam ove novopridošle divotice i znam da moram čekati. Radije to nego da buknem.

Ubiše me ovi uzorci, neki dan razmišljam kako ja dugo nisam kupila cijeli komad neke kozmetike, ili su uzorci ili dekanti.
Isto mi je interesantno - kako mi se lice ne buni u tolikom intenzitetu kao ranije. Da sam ranije mijenjala toliku količinu preparata - ne znam kako bi to završilo.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 22:47   #117
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
evo tu je video KLIK

znaci samo fino polako i stavi puno ulja na lice, ruke moraju kliziti po njemu.pri kraju masaze lice ce jako upijati ulje pa ako vidis da ruke vise bas i ne klize svakako dodaj jos.
U kojem koraku radiš masažu?
Na kraju rutine?
ines.a is offline  
Old 07.11.2017., 23:01   #118
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Glupa sam Baš sam ti trebala poslat malo Guerissona da probaš, ispravit ću narednih dana...
Ubacila sam ti Sooryehan ginseng essence, pa vidi možda će ti biti dobar. Ja volim ginseng, skoro kao frupy , meni je taj essence . Koristim ga noću, a ovaj 'konjski' Guerisson ujutro.
Ma daj molim te, kakvo ispravljanje. Pronasla sam nekoliko razlicitih sampleova pa cu se baciti u isprobavanje
A ginsengu se veselim

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Cure, jel netko ovdje spominjao tanaka masažu? Zanima me koliko često ju radi i da li koristi kremu ili ulje i naravno, imal' vajde od nje.
Neko vrijeme sam ju radila gotovo svakodnevno. S obzirom da vrlo rijetko stavljam ulja, bila mi je prvi korak s uljem za ciscenje. Vec dugo mi se ne da, ali konture su mi se bas pocele dizati dok sam ju radila.

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Xena, imam sum flawless pa ti mogu poslati 2-3 testera ako hoces uz premium?
Hvala ti, ali evo bas sam pronasla 2 vrecice, dala mi je nedavno @rosa vecinu linije, tek sam veceras probala. Krasan osjecaj pod rukom, bas me zanima kakva cu biti ujutro


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 07.11.2017., 23:27   #119
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć posčela koristiti SU:M Secret Repair liniju,
kako ja to volim, mislim moja koža.
Čak sam i zaboravila što sve tu ima, našla sam i overnight maske za koje sam bila i zaobravila - divotica ...
Samo što su mi uzorci pri kraju, mislim da će to biti slijedeća narudžba kod topinkgirl. Imam i Flawless, i to će val doći na red.
I ovo novo - za Lisa Knox protiv bora ... uh ...

Ja inače poludim kad odem u njen dućan, najradije bih probala SVE. Onako mi sve dođe žao, gledam ove novopridošle divotice i znam da moram čekati. Radije to nego da buknem.

Ubiše me ovi uzorci, neki dan razmišljam kako ja dugo nisam kupila cijeli komad neke kozmetike, ili su uzorci ili dekanti.
Isto mi je interesantno - kako mi se lice ne buni u tolikom intenzitetu kao ranije. Da sam ranije mijenjala toliku količinu preparata - ne znam kako bi to završilo.
bas danas mi je dosao njezin paketic vidjela sam da je konacno dosla isa knox retinol eye kremica, nije je bilo jedno vrijeme, pa sam brzo uzela, izvrsna mi je! bojim se uopce probati ostatak linije :bankrot:
uzela sam i flawless kremicu back upove i jos je samo upalo whoo intense wrinkle concentrate, to je mislim slicno isa knox-ovom a ja sam "malkice" opsjednuta okoloocnim dijelom, hoce mi se raditi one dehidracijske borice valjda od kompa ne znam , pa da vidimo kaj ce ovo napraviti...

sum secret je divota, i ja je obozavam!!

e i samo da prijavim, konacno sam probala kukui ulje i za kosu, fantasticno je, kosa mi turbo sjajna i nahranjena a nista mi nije otezalo kovrce!hvala ti puno na savjetu!

Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
U kojem koraku radiš masažu?
Na kraju rutine?
ne , na pocetku. kad zavrsis sa masazom vidjet ces da koza jako pocinje upijati sto god imas vec, pa ce onda i druge stvari brze upiti, plus zato jer si vec imala ulje ne trebas poslije jako puno koraka.
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 07.11.2017., 23:59   #120
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Kako je tebi sum flawless sjela? Moze usporedba s pljukancima? Imamo slicnu kozu pa me bas zanimaju iskustva. Narucila sam testere nakon svih hvalospjeva ovdje i sad sam nestrpljiva


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam ju stavljala cijelo ljeto pa sam zaboravila vec kakav utisak mi je ostavila. Sjecam se samo da mi je bila dobra, hidratantno/hranjiva a lagana. Od pyunkanga imam samo mist toner a ovo je essence pa ne mogu usporediti na zalost
Maria Flores is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.