Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 08:26   #1361
nitko normalan neće dati popust ako zna da će prodati po svojoj cijeni, to su bookingovi reklamni štosevi isto kao i besplatno otkazivanje

ne znam da li je bolji položaj na tražilici za one koji imaju genius (pretpostavljam da je), ali meni i uz to piše da mi je rejting pao za 250 mjesta u odnosu na lani

e sad, tih 250 mjesta zvuči grozno, ali je sada 1000 smještaja više nego lani u to doba
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:19   #1362
Dajem popuste samo stalnim gostima. Moj Talijan prolazi za 50eura dnevno jeftinijr nego.ostali gosti u sezoni. Covik zasluzuje, em rezervira 2 tjedna, em se toga drzi kad rezerbira (ma zimu vec rezervira), em je cist (luda zena mu svaki dan s metlom), em cu kad tad ici kod njega u Veneciju pa neka ima to na umu!
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:12   #1363
hej ljudi, jer vi naplaćujete po gostu ili po apartmanu bez obzira na broj ljudi? Na bookingu mi se pojavljuju poruke/savjeti da stavim cijenu po gostu jer da 70% onih koji traže su male grupe od 2 ljudi, sad ne znam dal je to opet neka njihova navlakuša
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:34   #1364
ja sam davala popust ako je bila samo jedna osoba u dvokrevetnoj sobi, ali nakon što su mi treći rezervirali za jednoga, a došli dvoje sam odustala od te prakse

ne bi uopće bio problem da se nisu pravili mutavi da nemaju pojma o kakvoj ja nadoplati pričam, svi od reda su rezervirali za dvije osobe i svi od reda nisu kod sebe imali kopiju rezervacije (ni na netu)

da se razumijemo, radilo se o popustu od 10% što je kod mene između 3 i 4 eura i nije uopće stvar bila u tih dvadeset ili trideset kuna nego sam popi... jer me rade bedastom, nevjerojatno da ni stranci ni domaći odjednom ne razumiju o čemu ja pričam nego se malte ne zaklinju da im je ta cijena pisala za dvoje

how yes no, a broj rezervacija za samo jednog gosta nije opao

zanimljivo da kad nema razlike u cijeni onda većina solo gostiju rezervira za dvoje (iako imaju mogućnost staviti da dolazi samo jedan)
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:20   #1365
Cool Kod za popust APARTMANIJA

Pozdrav,

ako ima neko kod za popust oglašavanja na



APARTMANIJA.HR neka mi pošalje.

Hvala
Lukatoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:19   #1366
kod apartmanija

od za Apartmaniju:

pozivIG934
pozivKMW7W
poziv6TQ06



Quote:
Lukatoni kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ako ima neko kod za popust oglašavanja na



APARTMANIJA.HR neka mi pošalje.

Hvala
kumplir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:20   #1367
Quote:
Lukatoni kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ako ima neko kod za popust oglašavanja na



APARTMANIJA.HR neka mi pošalje.

Hvala
Poslano, ako još kome treba:
pozivT4Z4O
poziv2URQW
pozivTOJIT
pozivEJX49
Strumfici is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:59   #1368
Dobio sam poruku od b.coma:

'Poštovani partneru,

Čestitamo, nagrađeni ste s 5 rezervacija za koje ne plaćate proviziju.

Neke važne informacija za vas: vaša će se nagrada iskoristiti za prvih 5 rezervacija koje primite na temelju datuma prijave, a pritom se maksimalno može ne naplatiti do 200 EUR.

Rok za korištenje ove nagrade je 2018-04-28, zato uredite profil svog objekta što bolje kako biste počeli primati rezervacije.

I na kraju. vaša će se nagrada poslati kao zasebno knjižno odobrenje s vašim računom. Platit ćete ukupan iznos računa od kojeg će biti oduzet iznos naveden u knjižnom odobrenju.'

Je li to istina? Ako jest, vjerujem da su i drugi imali slično iskustvo? I ovaj rok za korištenje me buni, piše 28.4.2018. Vrijedi li taj datum za rezervacije napravljene do tog datuma ili dolazak gosta mora biti do tog datuma da bi se popust ostvario?

Hvala.
Mr Tyler Durden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:52   #1369
Quote:
Strumfici kaže: Pogledaj post
Poslano, ako još kome treba:
pozivT4Z4O
poziv2URQW
pozivTOJIT
pozivEJX49
Iskoristio sam tvoj kod, hvala.

Inače, danas je zadnji dan prije poskupljenja oglašavanja na apartmaniji. Ako kome treba kod za popust evo ih par..
poziv55XST
poziv0W8Z1
pozivOZ8H9
pozivT5X9G
pozivJFZK4
mortinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:26   #1370
ebookers.com?

radi tko sa stranicom ebookers.com?
zanima me njihova provizija, vidim da su bili nominirani za masu nagrada u 2017.godini kao top agencija....
vinko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:34   #1371
Quote:
vinko3 kaže: Pogledaj post
radi tko sa stranicom ebookers.com?
zanima me njihova provizija, vidim da su bili nominirani za masu nagrada u 2017.godini kao top agencija....
i dal su slučajno već u grupaciji od homeaway, TUI, TA, BOOKING?
vinko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:49   #1372
Držim palčeve da Fewo što prije propadne

Još uvijek mi je važeća stara pretplata na Fewu, nemam aktivirano niti online plaćanje ni online rezervaciju.

I sada sam poslala gostima podatke za uplatu akontacije i vidim da im nije stigao IBAN jer ga je Fewo očito počeo kriptirati.

Unazad koji tjedan sve je uredno stizalo, ovo im je očito novi modus operandi kako svih natjerati na online poslovanje. Pun mi je više kufer zivkanja i raspravljanja sa njima, ne pridržavaju se ni pravila koja sami postave..
bušić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:55   #1373
Jedno pitanje za one koji oglašavaju smještaj na homeaway-u:

Kako ste riješili problem sa bankovnim računom za naplatu? Kad prilikom izrade profila dođem do koraka 'payments' i 'I conduct my banking in....' odaberem Croatia (vidi sliku), kaže da ta država nije podržana i ne mogu završiti i objaviti oglas za apartman.


[IMG][/IMG]
miroslavv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 14:31   #1374
Quote:
mortinjo kaže: Pogledaj post
Iskoristio sam tvoj kod, hvala.

Inače, danas je zadnji dan prije poskupljenja oglašavanja na apartmaniji. Ako kome treba kod za popust evo ih par..
poziv55XST
poziv0W8Z1
pozivOZ8H9
pozivT5X9G
pozivJFZK4
Prosvijetlite me neukog. Pojma nemam ćemu ti kodovi služe i kako se koriste?
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 15:00   #1375
Quote:
bušić kaže: Pogledaj post
Držim palčeve da Fewo što prije propadne

Još uvijek mi je važeća stara pretplata na Fewu, nemam aktivirano niti online plaćanje ni online rezervaciju.

I sada sam poslala gostima podatke za uplatu akontacije i vidim da im nije stigao IBAN jer ga je Fewo očito počeo kriptirati.

Unazad koji tjedan sve je uredno stizalo, ovo im je očito novi modus operandi kako svih natjerati na online poslovanje. Pun mi je više kufer zivkanja i raspravljanja sa njima, ne pridržavaju se ni pravila koja sami postave..
Nemoj odustati, prebaci se na proviziju. Nemam više preko njih rezervacija kao prije, ali još uvijek bude koja.
zvjezdan1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:10   #1376
Quote:
Ja Osobno kaže: Pogledaj post
Prosvijetlite me neukog. Pojma nemam ćemu ti kodovi služe i kako se koriste?
Ukoliko nisi registriran na apartmaniji taj kod služi kao 100kn popusta na oglašavanje ali svaki kod se može iskoristiti samo jednom, znači tko prvi njegovo

Ukoliko treba nekome:
pozivF7HX1
poziv288BJ
poziv583XG
Strumfici is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:13   #1377
Smile

Quote:
Strumfici kaže: Pogledaj post
Ukoliko nisi registriran na apartmaniji taj kod služi kao 100kn popusta na oglašavanje ali svaki kod se može iskoristiti samo jednom, znači tko prvi njegovo

Ukoliko treba nekome:
pozivF7HX1
poziv288BJ
poziv583XG
Hvala.
Registriran sam. Kaj sad? Da se odregistriram pa se ponovno registriravam i čekam kod?
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:30   #1378
Apartmanija

Registrirao sam se na apartmaniju prije 4 mjeseca. Do sada sam imao 2 upita i 0 rezervacija. Katastrofalno lose!
Sto privlaci goste s te stranice? Ekstremno niska cijena?
nik-toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 05:11   #1379
Imam kuću u dalmatinskoj zagori, točnije 2 objekta na jednoj parceli. Prvi objekt(kuhinja,dnevni, blagavaonica, 2wc s tus, 4 sobe), drugi objekt (koji se sastoji od dva jednosobna apartmana(kuhinja, blagavaonica,wc, soba, dnevni) i kuće s kuhinjom, dnevnim, blagavaonicom, 1,5wc i 3 sobe).
Znaci ukupan kapacitet je 18 osoba, bez pomoćnih ležaja. Imam 5 parkirnih mjesta.
U tijeku je izgradnja bazena od 32m2 koji se nalazi između njih.

Odluka je pala da idem sam u oglašavanje bez nekih posrednika u smislu agencija.

Imao sam u planu postaviti na b.com i airbnb (nisam početnik, imam vec iskustva s njima od prije s apartmanima).

Zanima me imate li nekakve preporuke za druge stranice za oglašavanje?


Oprostite sto sam malo odužio post..

Hvala na odgovoru
VladeST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:21   #1380
Oglašavanje

Pozdrav!!!
Preporuke za ovaj poljski portal za oglašavanje: otochorwacja.pl

6-mjeseci - (promotivna cijena: 19,99 eura)
12-mjeseci - (promotivna cijena: 29,99 eura)
24-mjeseca - (promotivna cijena: 39,99 eura)

Da li je netko nešto napravio preko njih ili su to neki bezveznjakovići?
medulinac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.