Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 10:02   #2701
Cure, ja sam tako tužna i jadna... Još ništa od mog rasta temp a već je 24. DC. Bojim se da niš od ovulacije usprkos eggu, cerviksu i grčevima... Druga je mogućnost da mi toplomjer ne radi dobro, al mi je to čudno. Ne znam kad da piškim test, ima li netko iskustva? Najdulji mi je ciklus do sada bio 44 dana, al je u pitanju bio stres olo svadbe i još nisam bila TTC pa nisam pratila.

Sent from my Xiaomi Mi5 using Tapatalk
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 25.02.2018., 10:17   #2702
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam tako tužna i jadna... Još ništa od mog rasta temp a već je 24. DC. Bojim se da niš od ovulacije usprkos eggu, cerviksu i grčevima... Druga je mogućnost da mi toplomjer ne radi dobro, al mi je to čudno. Ne znam kad da piškim test, ima li netko iskustva? Najdulji mi je ciklus do sada bio 44 dana, al je u pitanju bio stres olo svadbe i još nisam bila TTC pa nisam pratila.

Sent from my Xiaomi Mi5 using Tapatalk
Ako imas mogucnost odi na uzv i najbolje ces znati stanje. ili ce se vidjeti da ce O tek biti, debljina endometrija i folikul ako ga ima.
ili je bila a da ne znas uopce, u tom slucaju bi trebalo biti vidljivo zuto tijelo. Mozda ti zbilja nije dobar toplomjer.

Moze jos jedino biti anovulatorni ciklus, znaci bez ovulacije. Na zalost al dogadja se nekad.
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 10:39   #2703
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam tako tužna i jadna... Još ništa od mog rasta temp a već je 24. DC. Bojim se da niš od ovulacije usprkos eggu, cerviksu i grčevima... Druga je mogućnost da mi toplomjer ne radi dobro, al mi je to čudno. Ne znam kad da piškim test, ima li netko iskustva? Najdulji mi je ciklus do sada bio 44 dana, al je u pitanju bio stres olo svadbe i još nisam bila TTC pa nisam pratila.

Sent from my Xiaomi Mi5 using Tapatalk
A kako se sad osjecas? Imas kakvih simptoma da je prosla ovulacija? Bolne grudi, creamy? Lako ti je moguce da je toplomjer zakazao (jel digitalni?), mojem se istrosila baterija taman kad sam ostala trudna, on nije bio u stanju izmjerit vise od 36.3, a i dalje je kao uredno radio. Isprobaj drugi, il promjeni bateriju. A i moguce da je anovulatorni ciklus, al s obzirom da pratis i cerviks, i imas egg, prije bi rekla da je do toplomjera.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 25.02.2018., 10:59   #2704
Mislila sam otići na UZV dok mi prođe neki maksimum duljine normalnog ciklusa, oko 35 dana. Mislim da je bio anovulatorni, da. Sad se osjećam ok, normalno, žigaju me jajnici već par dana, cice normalne, CV blago creamy.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 25.02.2018., 11:03   #2705
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Mislila sam otići na UZV dok mi prođe neki maksimum duljine normalnog ciklusa, oko 35 dana. Mislim da je bio anovulatorni, da. Sad se osjećam ok, normalno, žigaju me jajnici već par dana, cice normalne, CV blago creamy.
Odi onda tako kako si mislila.
Mislim da je tako najbolje a i najsigurnije.
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 11:31   #2706
Evo, sad sam izmjerila temperaturu nakon ustajanja i hodanja, jela i svega ostalog... Niža je nego u krevetu, što mi je apsurdno jer bi trebala rasti.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 25.02.2018., 11:35   #2707
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Evo, sad sam izmjerila temperaturu nakon ustajanja i hodanja, jela i svega ostalog... Niža je nego u krevetu, što mi je apsurdno jer bi trebala rasti.
Imas neki drugi toplomjer da probas s njima?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 25.02.2018., 11:39   #2708
Eto prijavljujem da sam dobila men! Dan za nedobiti bi trebao biti oko 29.3!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 25.02.2018., 11:42   #2709
Cure, zasto je kod mene tako slaba druga crta? Jedva se i vidi. Sad sam radila, danas je 10 dan ciklusa.. Radila sam i u petak, tad se uopce nije vidjelo. Trakice. Su osjetljivosti 30, zbog dugih ciklusa.

Pia5 is offline  
Old 25.02.2018., 11:44   #2710
Quote:
Nemasekirancije kaže: Pogledaj post
Imas neki drugi toplomjer da probas s njima?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Samo s jednom decimalom...

Ma, označila sam manual na FFu da je ovulacija bila jedan dan "od oka", on lijepo napisao da je pokrivenost high, piškim za Dan žena ak ne dobijem prije i barem mi je sad duša mirnija.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 25.02.2018., 11:50   #2711
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Evo, sad sam izmjerila temperaturu nakon ustajanja i hodanja, jela i svega ostalog... Niža je nego u krevetu, što mi je apsurdno jer bi trebala rasti.
Probaj ako imas neki drugi toplomjer.
Gdje si mjerila temp? U ustima ili ispod pazuha?
Probaj na oba nacina.
Nesto tu ne stima s toplomjerom.
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 11:56   #2712
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Cure, zasto je kod mene tako slaba druga crta? Jedva se i vidi. Sad sam radila, danas je 10 dan ciklusa.. Radila sam i u petak, tad se uopce nije vidjelo. Trakice. Su osjetljivosti 30, zbog dugih ciklusa.
Mozda ti je ovulacija dosta kasnije, tipa 18,19 dc. Dok ti je ovako slabo mislim da je ok piskit svaki drugi dan. U koje vrijeme testiras? Znam da se ne smije s prvim urinom. I dva sata prije testa ne smiješ piskit, a ni jesti ni piti. Ja sam to recimo radila krivo (pila sam vodu) pa nisam nikako uhvatila peek. Nek me iskusnije cure isprave ak sam nešto krivo rekla.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ina7777 is offline  
Old 25.02.2018., 11:58   #2713
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Cure, zasto je kod mene tako slaba druga crta? Jedva se i vidi. Sad sam radila, danas je 10 dan ciklusa.. Radila sam i u petak, tad se uopce nije vidjelo. Trakice. Su osjetljivosti 30, zbog dugih ciklusa.

Koliko su ti dugi ciklusi? Mozda je jednostavno prerano za tamniju crticu. Al cim su dvije, prati i dalje svaki dan. Tako slabo osjetljive trakice su samo za one koji imaju pcos, bez obzira na duljinu ciklusa.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 25.02.2018., 12:00   #2714
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
Mozda ti je ovulacija dosta kasnije, tipa 18,19 dc. Dok ti je ovako slabo mislim da je ok piskit svaki drugi dan. U koje vrijeme testiras? Znam da se ne smije s prvim urinom. I dva sata prije testa ne smiješ piskit, a ni jesti ni piti. Ja sam to recimo radila krivo (pila sam vodu) pa nisam nikako uhvatila peek. Nek me iskusnije cure isprave ak sam nešto krivo rekla.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Ma sad sam radila, a jela sam prije pola sata.. Mislila sam da se crte uvijek trebaju pojavljivati, ali kod mene je nema uopce.

Sa sinom sam zatrudnila 20-i dan ciklusa, ali to je bili prije 3 godine..
Pia5 is offline  
Old 25.02.2018., 12:03   #2715
Ja sam davno vec par puta objasnila sve pa tako da sad zaista nemam vise niti volje ni snage za drobljenje jednog te istog svaki dan!
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 12:16   #2716
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Ja sam davno vec par puta objasnila sve pa tako da sad zaista nemam vise niti volje ni snage za drobljenje jednog te istog svaki dan!
Pa ja sam na forumu tek tjedan dana i nisam uspjela sve procitati, jer ima puno toga. Znam za ovo da nebi se trebalo 3 sata nist prije jest niti piti i da se test radi u popodnevnim satima.
Ovo za crte ne znam, mislila sam da se uvijek naziru obje crte, samo slabija ta crta koja treba biti jako tamna kad bude ovulacija. Ne znam, procitat cu kad ulovim vremena. Ne se ljutiti
Pia5 is offline  
Old 25.02.2018., 12:48   #2717
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Probaj ako imas neki drugi toplomjer.
Gdje si mjerila temp? U ustima ili ispod pazuha?
Probaj na oba nacina.
Nesto tu ne stima s toplomjerom.
Baš sam štreberko oko toga, uvijek u isto vrijeme, u ustima, ispod jezika, čak i s iste strane jezika. Kako mi je hladno u spavaćoj, a bome su i balkonska vrata blizu, možda je toplomjer nagrabusio zbog niskih temperatura, samo još glumi da je živ.

Sad će bit jako zgodno ak ostanem trudna, priča za unuke, nema što.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 25.02.2018., 12:51   #2718
Quote:
Pia5 kaže: Pogledaj post
Pa ja sam na forumu tek tjedan dana i nisam uspjela sve procitati, jer ima puno toga. Znam za ovo da nebi se trebalo 3 sata nist prije jest niti piti i da se test radi u popodnevnim satima.
Ovo za crte ne znam, mislila sam da se uvijek naziru obje crte, samo slabija ta crta koja treba biti jako tamna kad bude ovulacija. Ne znam, procitat cu kad ulovim vremena. Ne se ljutiti
Ne ljutim se niti najmanje. Samo mi nije jasno da netko kome je bar od mene bilo napisano jedno 5, 6 al vrlo poucnih postova. Isto tako od drugih cura i da se to jednostavno ignorira i postavljaju uvijek ista pitanja jer se odgovori nisu procitali.

Koliko vidim dugo si na forumu.
Mozda na ovoj temi tjedan dana. A u tjedan dana citanja ovdje je se puno moglo nauciti jer svako malo dolaze nove cure i svakoj uredno pomognemo i odgovorimo.

Ne razumijem zasto si isla raditi lh test ako si znala da se treba 3 sata suzdrzati od jela i pica. Ovaj post sto si napisala sad zadnji s fotkom izgleda kao da ocajno places sto tebi nije na 10 dc test pozitivan. A ciklusi dugi i znas kad si zatrudnila s prvim djetetom.

Andy ti je napisala da je ona radila na 8 dc jer ima krace cikluse i ne znam isto zasto si isla i ti tad raditi.

Bezveze trosis trakice a imas ih samo 10....a ciklusi su ti dugi.
Na zalost radis krivo a pokusavam ti pomoci i ti to ignoriras i onda pises kako ti nije vidljiva crtica.
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 12:54   #2719
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Baš sam štreberko oko toga, uvijek u isto vrijeme, u ustima, ispod jezika, čak i s iste strane jezika. Kako mi je hladno u spavaćoj, a bome su i balkonska vrata blizu, možda je toplomjer nagrabusio zbog niskih temperatura, samo još glumi da je živ.

Sad će bit jako zgodno ak ostanem trudna, priča za unuke, nema što.
E i to moze biti.
I meni je tako jedan riknuo pa je jedva davao znakove zivota :/
Ja ti zelim od srca da imas pricu za unuke
kajjetebi is offline  
Old 25.02.2018., 13:11   #2720
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Ne ljutim se niti najmanje. Samo mi nije jasno da netko kome je bar od mene bilo napisano jedno 5, 6 al vrlo poucnih postova. Isto tako od drugih cura i da se to jednostavno ignorira i postavljaju uvijek ista pitanja jer se odgovori nisu procitali.

Koliko vidim dugo si na forumu.
Mozda na ovoj temi tjedan dana. A u tjedan dana citanja ovdje je se puno moglo nauciti jer svako malo dolaze nove cure i svakoj uredno pomognemo i odgovorimo.

Ne razumijem zasto si isla raditi lh test ako si znala da se treba 3 sata suzdrzati od jela i pica. Ovaj post sto si napisala sad zadnji s fotkom izgleda kao da ocajno places sto tebi nije na 10 dc test pozitivan. A ciklusi dugi i znas kad si zatrudnila s prvim djetetom.

Andy ti je napisala da je ona radila na 8 dc jer ima krace cikluse i ne znam isto zasto si isla i ti tad raditi.

Bezveze trosis trakice a imas ih samo 10....a ciklusi su ti dugi.
Na zalost radis krivo a pokusavam ti pomoci i ti to ignoriras i onda pises kako ti nije vidljiva crtica.
Fala na savjetu, ocito sam malo zabrijala... Procitala sam tvoje postove, ali nigdje n temi nisam procitala da test moze pokazati samo jednu crtu. Mislila sam da uvijek moraju biti dvije. Nemoj nista zamjeriti, malo sam smotanko.

Pocet cu ij opet koristiti preksutra, ocito da je kod mene kasnija ovulacija. I prizdravat cu se ovog sa jelom i picem.

Ma malo me ulovila panika da necu uopce ostati trudna. Znam da si mi pisala i o pcos, ali na pregledu prije mj i pol mi je doktor rekao da su jajnici savrseni, tak da je ocito neki drugi poremecaj znog dugih ciklusa. Isto tak, reko mi je ginic da nije potrebno vadit spolne hormone samo zato jer mi je unazad 6 mj ciklus po 50 dana.

Nista, hvala i nemoj zamjeriti.
Pia5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.