Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 21:42   #6621
Dali netko ima Lillangen visoki uski ormar sa ogledalom? Zanima me koliko je kvalitetan i praktican . Jos razmišljam kupiti iki ne i otvoreni bocni dio, jer stane na knap. Sam visoki ormar cini mi se da ima samo 2 noge, dali je moguce dokupit i namontirat jos 2?

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:00   #6622
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima Lillangen visoki uski ormar sa ogledalom? Zanima me koliko je kvalitetan i praktican . Jos razmišljam kupiti iki ne i otvoreni bocni dio, jer stane na knap. Sam visoki ormar cini mi se da ima samo 2 noge, dali je moguce dokupit i namontirat jos 2?

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Ja imam bez ogledala i onaj sa rupama za prljavi veš. Doduše nemam ih dugo, od prošlog ljeta i više sam nego zadovoljna. Dapače, za sada mogu reći da su mi fenomenalni. Što se nogica tiče nama su rekli da se mogu montirati 4 nogice. Mi smo čak i kupili po 4 nogice za svaki ali na kraju nismo montirali niti jednu. Sve smo montirali na zid kako je i zamišljeno. Jer ti si ormari namijenjeni da se ušerafe u zid. Tako su barem nama rekle prodavačice u Ikei.
Evo ih na slici ako ste na to mislili....ovaj uži je pretpostavljam taj na kojeg mislite, samo verzija sa ogledalom.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:43   #6623
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
bila sam u 1.mj. s dva takva vaučera u kupnji i iskoristila ih.

međutim, na računu od te kupnje, pri dnu je isprintano da su popusti po vaučeru br xxxxx s rokom valjanosti 29.5.

ako želiš, pošaljem ti sliku tog računa pa se idi s njima uvjeravati
ajd, pliz, inbox
Nisu mi rekli do kada vrijedi, a ja nisam smatrala za shodno tada provjeravati na webu. Kasnije vise nisam nasla. Hvala!

---

PAX: gledam okvir 75 jer mi taman stane, i na njega jedna Ballstad vrata od 50. Ona druga vrata od 25 s ogledalom mi nikako ne sjedaju. Da li je netko kombinirao neka druga vrata, postoji li negdje nesto iste teksture kao Ballstad? Na materijal mislim, pa da se izreze po mjeri i kantira...
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:06   #6624
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima Lillangen visoki uski ormar sa ogledalom? Zanima me koliko je kvalitetan i praktican . Jos razmišljam kupiti iki ne i otvoreni bocni dio, jer stane na knap. Sam visoki ormar cini mi se da ima samo 2 noge, dali je moguce dokupit i namontirat jos 2?
ja imam visoki lillangen, bijeli
stoji na 4 nogice, nije usarafljen u zidu, ok je, zadovoljna sam
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:19   #6625
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
ajd, pliz, inbox
Nisu mi rekli do kada vrijedi, a ja nisam smatrala za shodno tada provjeravati na webu. Kasnije vise nisam nasla. Hvala!

--
rekli su da vrijedi do 31.1., ali zato to ovo i pričam, na računu piše da je rok trajanja vaučera 28.5.

lani sam imala problema s njima već u 2.mj. ali je šef bio u blizini blagajne, pozvan je i odobrio je
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:40   #6626
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post

PAX: gledam okvir 75 jer mi taman stane, i na njega jedna Ballstad vrata od 50. Ona druga vrata od 25 s ogledalom mi nikako ne sjedaju. Da li je netko kombinirao neka druga vrata, postoji li negdje nesto iste teksture kao Ballstad? Na materijal mislim, pa da se izreze po mjeri i kantira...
ja sam vec par puta dala da mi stolar napravi dvoja vrata od po 37.5 cm za te korpuse od 75, pa onda posljedično i na sva krila koja se dodiruju da se ne razlikuju. jako sam zadovoljna kako sam izbjegla to nesretno ogledalo
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:45   #6627
Pozz ekipa trebao bih savjet.Dakle dvoumim se
Trebao bi mi.ormar te bih si slozio pax,al malo mi je soba uza pa sms mislio mozda ic na soluciju ovu od 38 cm dubine
Eh sad me.zanima dal je to dovoljna dubina tipa kad slozis majice i hlace.Bio sma u ikei al nikad nisma obrsco paaznju da tu dubinu ormara vidim uzivo.Dakle dal je ta dubina tipa dovoljna za robu te isto jos.jedno pitanjce vrzanu za izvlacnu sipku https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/20256900/ dal se sipka krivi naprijed kad.se objesi vise stvari te dal je tesko tipa izvuc nesto sta si stavio skroz iza?
Dal je sipka "zgodna,prakticna"?
CROgore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:31   #6628
Quote:
CROgore kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa trebao bih savjet.Dakle dvoumim se
Trebao bi mi.ormar te bih si slozio pax,al malo mi je soba uza pa sms mislio mozda ic na soluciju ovu od 38 cm dubine
Eh sad me.zanima dal je to dovoljna dubina tipa kad slozis majice i hlace.Bio sma u ikei al nikad nisma obrsco paaznju da tu dubinu ormara vidim uzivo.Dakle dal je ta dubina tipa dovoljna za robu te isto jos.jedno pitanjce vrzanu za izvlacnu sipku https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/20256900/ dal se sipka krivi naprijed kad.se objesi vise stvari te dal je tesko tipa izvuc nesto sta si stavio skroz iza?
Dal je sipka "zgodna,prakticna"?
dubina ti je i više nego dovoljna za složiti odjeću, majice, hlače itd.
što se šipke tiče, ne znam kakva je njihova ali te šipke nisu pretjerano skupe, mi imamo u dječjoj sobi ugradbeni ormar od cca 35cm i unutra su šipke koje se vuku van ali su metalne,ne znam gdje ih je stolar nabavio, pretpostavljam elgrad/iverpan.
možda da razmisliš o toj soluciji ako uzimaš pax, ne mora sve biti ikeino unutra
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:51   #6629
Šipka je ok, jer ovo što je iza dođe u dobru vidljivost. http://idolza.com/a/f/k/komplement-p...eap-dining.jpg
Kad složiš stvari na police, dobra je dubina za 1 red stvari i ručnika, ja skroz visoko imam i 2 jastuka srednje veličine..
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:37   #6630
Quote:
CROgore kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa trebao bih savjet.Dakle dvoumim se
Trebao bi mi.ormar te bih si slozio pax,al malo mi je soba uza pa sms mislio mozda ic na soluciju ovu od 38 cm dubine
Eh sad me.zanima dal je to dovoljna dubina tipa kad slozis majice i hlace.Bio sma u ikei al nikad nisma obrsco paaznju da tu dubinu ormara vidim uzivo.Dakle dal je ta dubina tipa dovoljna za robu te isto jos.jedno pitanjce vrzanu za izvlacnu sipku https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/20256900/ dal se sipka krivi naprijed kad.se objesi vise stvari te dal je tesko tipa izvuc nesto sta si stavio skroz iza?
Dal je sipka "zgodna,prakticna"?
dubina 35 je meni super jer taman stane jedan red složene odjece (dok u 60 ne stanu dva pa me nervira), ali mi šipke nisu drage pretjerano - stane relativno malo odjeće, pogotovo u širinu 75 (1 šipka samo), dakle trebalo bi svakako ići na 100 cm pa 2 šipke - i u tih 35 dubine stane malo odjeće, a ako natrpaš onda odjeća gura vrata prema van

šipke se ne savijaju kad ih izvučeš jer su čvrste metalne, to je ok riješeno.
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:23   #6631
Super ekipa hvala vam.Evo narucio si upravo 35cm dubine s 2 korpusa jedan od 1m pa cu si stavit ovo sto je @pet reko 2 te izvlacne sipke van
Steta pa je nestastica balstad ili marnardal vrata ustedio bi.si puno al ovako sam trebo ic na 3 tanem vrata(trazio sam visoki sjaj i da nema nekih udubina tipa kao bergsbo) tu sam bas izgubio cca 400-500kn
Jos jednu samo stvarcicu,posto sam vidio.da ne dolaze nikakve ruckice,dal netko posjeduje neke ruckice iz ikee
Ja se razmisljam uzet neke.obicne bijele poput ovog https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/20284804/
CROgore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:19   #6632
Quote:
CROgore kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa trebao bih savjet.Dakle dvoumim se
Trebao bi mi.ormar te bih si slozio pax,al malo mi je soba uza pa sms mislio mozda ic na soluciju ovu od 38 cm dubine
Eh sad me.zanima dal je to dovoljna dubina tipa kad slozis majice i hlace.Bio sma u ikei al nikad nisma obrsco paaznju da tu dubinu ormara vidim uzivo.Dakle dal je ta dubina tipa dovoljna za robu te isto jos.jedno pitanjce vrzanu za izvlacnu sipku https://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/20256900/ dal se sipka krivi naprijed kad.se objesi vise stvari te dal je tesko tipa izvuc nesto sta si stavio skroz iza?
Dal je sipka "zgodna,prakticna"?
potraži na ovom PDF-u slike od Alice72, znam da ona ima takav ormar
nikad nije rekla da je premalo, plitko ili tako nešto...

edit: aha...vidim naknadno, naručeno je
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 21:48   #6633
Quote:
pet kaže: Pogledaj post
dubina 35 je meni super jer taman stane jedan red složene odjece (dok u 60 ne stanu dva pa me nervira), ali mi šipke nisu drage pretjerano - stane relativno malo odjeće, pogotovo u širinu 75 (1 šipka samo), dakle trebalo bi svakako ići na 100 cm pa 2 šipke - i u tih 35 dubine stane malo odjeće, a ako natrpaš onda odjeća gura vrata prema van

šipke se ne savijaju kad ih izvučeš jer su čvrste metalne, to je ok riješeno.
Ja u 60 imam dva reda složeno bez problema. Samo se majica ili hlače drugačije slože.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:22   #6634
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima Lillangen visoki uski ormar sa ogledalom? Zanima me koliko je kvalitetan i praktican . Jos razmišljam kupiti iki ne i otvoreni bocni dio, jer stane na knap. Sam visoki ormar cini mi se da ima samo 2 noge, dali je moguce dokupit i namontirat jos 2?

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Imam ga ja u kupaonici bas taj s ogledalom onaj najmanje dubine...nije za rucnike..to drzim ionako ispod umivaonika ..ali sva drogerija..higij potrepstine...apoteka..i sl kerefeke sve stane unutra ..neznam gdje bih svee to drzala...a doslovce sam ga zgurala između vrata i ljestvi radijatora...ne smeta a puno znaci..a i fronta ogledala je odlicna..kvaliteta super obzirom na paru kod tusiranja..walk in tus..cesto puta posprican od klinaca...montiran na zid....uglavnom super je

Imam i onaj za perilicu ..također prezadovoljna
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:32   #6635
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ja u 60 imam dva reda složeno bez problema. Samo se majica ili hlače drugačije slože.
U 60 ja slazem u dva reda kao" T"....a ima kcer 35 dubine i fino jedan red ide
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:40   #6636
Quote:
CROgore kaže: Pogledaj post
Super ekipa hvala vam.Evo narucio si upravo 35cm dubine s 2 korpusa jedan od 1m pa cu si stavit ovo sto je @pet reko 2 te izvlacne sipke van
Steta pa je nestastica balstad ili marnardal vrata ustedio bi.si puno al ovako sam trebo ic na 3 tanem vrata(trazio sam visoki sjaj i da nema nekih udubina tipa kao bergsbo) tu sam bas izgubio cca 400-500kn
Jos jednu samo stvarcicu,posto sam vidio.da ne dolaze nikakve ruckice,dal netko posjeduje neke ruckice iz ikee
Ja se razmisljam uzet neke.obicne bijele poput ovog https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/20284804/

Kad poslozis vidjet ces mozda ti sa strane ostane mjesta..meni je to preporucila prodavacica u ikei da uz te izvlacne sa svake strane stavimo onu izvlacnu vjesalicu koja ima dosta kukica pa mozes objesit svasta...i hvala bogu da sam uzela...naknadno sam to uzela i sebi za ormar od 60 mada imam klasicnu sipku za vjesalice..namontirala je tik ispod i super mi npr za remenje
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:25   #6637
Ej ne bi vjerovala al cim sam vidio tu izvlacnu uzeo sam bas
Pogotovo ata kazes za remenje,cura ima par torba pa moze objesit bas super stvar

Eh sad jedva cekam da dode te da ga pocmem sklapat
CROgore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 10:27   #6638
Planiram kupovinu ormara no potreban mi je dostava, ima li tko preporuku? Radi se o dostavi za Zagreb, proivode bih kupial ja u trgovini pa da prijevoznik nakon toga pokupi robu i doveze je na kućnu adresu. Zadnji sam puta kupovala na webshopu, osim visoke cijene njihove dostave, nisam bila zadovoljna uslugom - dostava je kasnila vie od tjedan dana, nitko se nije javio, došli su van dogovorenog termina, a iz ikee su me kontaktirali naknadno telefonom, ako sam odabrala komunikaciju mailom.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:52   #6639
Isprike ako je već diskutriano, nisam uspjela naći:
Imaju li PAX ormari one šipke za spuštanje? ako mi je ormar 238 visok, stavila bi na gornji dio šipku za vješalice ako imaju te sa povlačnim sustavom za spuštanje.....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:43   #6640
Quote:
bubaspara kaže: Pogledaj post
Imam ga ja u kupaonici bas taj s ogledalom onaj najmanje dubine...nije za rucnike..to drzim ionako ispod umivaonika ..ali sva drogerija..higij potrepstine...apoteka..i sl kerefeke sve stane unutra ..neznam gdje bih svee to drzala...a doslovce sam ga zgurala između vrata i ljestvi radijatora...ne smeta a puno znaci..a i fronta ogledala je odlicna..kvaliteta super obzirom na paru kod tusiranja..walk in tus..cesto puta posprican od klinaca...montiran na zid....uglavnom super je

Imam i onaj za perilicu ..također prezadovoljna
Malo kasnim ali hvala puno na odgovoru. Planirala sam stavit i rucnike zarolane unutra, jer mi pokupe neku vlagu ispod umivaonika. Dvoumim se da kupim Godmorgon s ogledalom, al me strah da ne zatvori puno jer je stvarno jako malo mjesta u kupaoni, ali u ovog Lillangena ce jako malo toga stat.

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.