Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2023., 10:00   #1
Kozmetičke preporuke #3

Cure, nova tema jer je stara prešla 10000 postova.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 10:18   #2
Koji je najbolji puder za setiranje okoločnog područja? Bitno je da ne isušuje i da ne ističe nepravilnosti.
kayalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 15:10   #3
@bug_lady Pa da, dakle Listerine nikako.

Hvala! Budem Parodontax. Pastu koristim godinama, 10+. S vodicom sam krenula dosta kasnije, ali nikako Parodontax probat jer je i pasta prilično jaka pa sam si tako pozbrojila 2 i 2.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 15:32   #4
Pitam i ja...:
trebam spf za dečka koji ima malo bradu. spf mora biti bwz alkohol denat.a tako da eucerin lrp i sl. otpadaju
uvijet: ne iritira oko ociju, da se dobro upije i da nema bijelih tragova kad se nanese. i da nije previse mastan. ja sam isprobala valjda sve s alkoholom tako da moja iskustva nis ne koriste
Prije nego kupim, razmisljam o avene cleanance spf 50 fluid, avene sun fluid spf 50, ducray melascreen light fluid, ducray keracnyl melascreen spf 50 fluid, rilastil allergy spf 50 fluid, rilastil anti age cream spf 50, bioderma spot age spf 50, svr spf 50 cica, uriage brown spot fluid spf 50, aderma matirajuci spf50 fluid.. netko imao nesto id navedenih da usporedi
hvala unaprijed
CERN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 19:51   #5
Rephr će uskoro prodavati Saibikoho cheek brush, za cca 88 USD (akcijska cijena, inače je skoro 200 USD). Vrijedi li to toliko novaca? Je li to prilika koja se ne propušta?

Znam da moram sama odlučiti, ali je li to potrebno nekome tko nije profi šminker?

Njihovi obični kistići od "loše" kozje dlake su mi odlični!
lilla.roosa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 21:01   #6
Quote:
lilla.roosa2 kaže: Pogledaj post
Rephr će uskoro prodavati Saibikoho cheek brush, za cca 88 USD (akcijska cijena, inače je skoro 200 USD). Vrijedi li to toliko novaca? Je li to prilika koja se ne propušta?

Znam da moram sama odlučiti, ali je li to potrebno nekome tko nije profi šminker?

Njihovi obični kistići od "loše" kozje dlake su mi odlični!
Iskreno, mislim da se ne isplati, ali kao sto si i sama rekla, odluka je na tebi treba li ti. Imam 2 luksuzna kista od vjevericje dlake, suqqu cheek i hakuhodo b6 i oba su izvrsna, koristim ih godinama(10+), fenomenalni su i njih bi ti preporucila. Rephr su mi izvrsni ovi kao sto kazes, od obicne kozje dlake, jer su vrlo mekani i nije rezana dlaka.

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 22:04   #7
Planiram si ove godine prvi puta kupiti neki adventski kalendar, moze biti solo dekorativa, solo preparativa, moze mix... do nekih 120- 150 eura... imate preporuke?
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2023., 23:40   #8
@kajalis - Možeš li napisati puni naziv oba pudera pošto te marke najvjerojatnije imaju više različitih pudera.
ne mogu kvotati post sa zaključane teme


prešani puder - bio je forumska preporuka, ovaj ne djeluje brašnjavo na suhoj koži
Radiant Fusion Baked Powder
naručen je baš s njihove stranice
Kiko - kao brand mi je savršen - za te novce se dobije solidna količina solidne kvaliteta proizvoda, velik izbor, samo lakovi za nokte ne idu ili većinom ne idu u paket

najsavršeniji puder u prahu je ipak CHANEL Poudre Universelle Libre, moj je kupljen u nekadašnjem Feelunique, ne nalazim link pa evo s Notina

za nijansu - posjeti Findation
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 06:10   #9
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
@bug_lady Pa da, dakle Listerine nikako.

Hvala! Budem Parodontax. Pastu koristim godinama, 10+. S vodicom sam krenula dosta kasnije, ali nikako Parodontax probat jer je i pasta prilično jaka pa sam si tako pozbrojila 2 i 2.
ima dosta bikarbone pa jače polira, ako pod tim misliš ,,jaka,,
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 08:54   #10
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
@kajalis - Možeš li napisati puni naziv oba pudera pošto te marke najvjerojatnije imaju više različitih pudera.
ne mogu kvotati post sa zaključane teme


prešani puder - bio je forumska preporuka, ovaj ne djeluje brašnjavo na suhoj koži
Radiant Fusion Baked Powder
naručen je baš s njihove stranice
Kiko - kao brand mi je savršen - za te novce se dobije solidna količina solidne kvaliteta proizvoda, velik izbor, samo lakovi za nokte ne idu ili većinom ne idu u paket

najsavršeniji puder u prahu je ipak CHANEL Poudre Universelle Libre, moj je kupljen u nekadašnjem Feelunique, ne nalazim link pa evo s Notina

za nijansu - posjeti Findation
Wendy hvala ti na preporuci!
kayalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 09:56   #11
Quote:
CERN kaže: Pogledaj post
Pitam i ja...:
trebam spf za dečka koji ima malo bradu. spf mora biti bwz alkohol denat.a tako da eucerin lrp i sl. otpadaju
uvijet: ne iritira oko ociju, da se dobro upije i da nema bijelih tragova kad se nanese. i da nije previse mastan. ja sam isprobala valjda sve s alkoholom tako da moja iskustva nis ne koriste
Prije nego kupim, razmisljam o avene cleanance spf 50 fluid, avene sun fluid spf 50, ducray melascreen light fluid, ducray keracnyl melascreen spf 50 fluid, rilastil allergy spf 50 fluid, rilastil anti age cream spf 50, bioderma spot age spf 50, svr spf 50 cica, uriage brown spot fluid spf 50, aderma matirajuci spf50 fluid.. netko imao nesto id navedenih da usporedi
hvala unaprijed
Većina tih krema ti ostavlja bijelo i ljepljive tragove na licu. To su više teški spfovi za na plažu ili ljeti kad se znojiš, za svakodnevnu zaštitu meni osobno bolje pašu korejski. Lagani su i ponašaju se kao obične kreme, ne iritiraju oči. Od ljekarnički mi jedino Avene nije smetala na okoloočnom, od svih drugih bi se rasplakala a najgora je bila SVR Blur, ta mi je užasno iziritirala oči i kožu.
Cukarinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 10:16   #12
Ja sam sad od azijske Mary May dobila fleku jer sam hodala po suncanom danu a ne obnavljam spf. Obnavljam ga samo na plazi i ne koristim retin ni tret ni kiseline vec jako dugo. Fleka se fino vidi.
Azijske su ok ovako dok nije jako sunce evo kao danas, za ljeto plazu i suncano vrijeme nisu koliko god ih volim.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 10:19   #13
Quote:
kayalis kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji puder za setiranje okoločnog područja? Bitno je da ne isušuje i da ne ističe nepravilnosti.
Meni PMG puder bas koji je namijenjen za okoloocno.
Chanel sam imala isusivao me, By Terry nije los u prahu i u kamenu a CT me isto isusivao.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 10:21   #14
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
@bug_lady Pa da, dakle Listerine nikako.

Hvala! Budem Parodontax. Pastu koristim godinama, 10+. S vodicom sam krenula dosta kasnije, ali nikako Parodontax probat jer je i pasta prilično jaka pa sam si tako pozbrojila 2 i 2.
Ja sam otkrila Alverde vodicu, imam i Paradontax Alverde mi je draza i bas je blaga.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 11:08   #15
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Meni PMG puder bas koji je namijenjen za okoloocno.
Chanel sam imala isusivao me, By Terry nije los u prahu i u kamenu a CT me isto isusivao.
Molim te, možeš li napisati koji je to točno puder i gdje ga je najpovoljnije nabaviti?
Mislila sam kupiti Chanel, no sada više nisam sigurna, budući da iako imam masnu kožu lica, ispod očiju mi je koža jako tanka i suha sa dosta onih tankih malih borica ... bi li Chanel isto bio OK? Nisam probala ni jedan od preporučenih pa je svaki savjet dobrodošao.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 11:35   #16
https://www.patmcgrath.com/products/...31204851220549
Ne znam gdje je najpovoljnije ja sam sa sephore fr narucila.
Mozda bi tebi i Chanel bio ok.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 11:48   #17
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
https://www.patmcgrath.com/products/...31204851220549
Ne znam gdje je najpovoljnije ja sam sa sephore fr narucila.
Mozda bi tebi i Chanel bio ok.
Puno, puno hvala!
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 12:00   #18
@Natalija5, imaš PMG i na Cultbeauty.

http://www.cultbeauty.com/pat-mcgrat.../13951286.html
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 12:47   #19
Ja sam tad narucila sa sephore jer nije nigdje bilo nijanse koju sam htjela, sad je najbolje pratiti akcije i pmg zna imati dobre akcije.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2023., 16:23   #20
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Molim te, možeš li napisati koji je to točno puder i gdje ga je najpovoljnije nabaviti?
Mislila sam kupiti Chanel, no sada više nisam sigurna, budući da iako imam masnu kožu lica, ispod očiju mi je koža jako tanka i suha sa dosta onih tankih malih borica ... bi li Chanel isto bio OK? Nisam probala ni jedan od preporučenih pa je svaki savjet dobrodošao.
trebaš poraditi na obnovi kožne barijere, pojačati hidrataciju da se smanji lučenje sebuma niacinamidom i odgovarajućom preparativom
gore spomenuti su baš za setiranje i apsolutno za svaki tip kože, s njim sam preko ljeta setirala samo SPF, samostalno ima nešto malo boje ali on ne daje podlogu niti cover kao ni prešani; moji su zimske nijanse pa sam ih znala miksati s jako svijetlim bronzerom
naglašavam da su oba jako fine teksture

ako se baš jako mastiš - papirići za blotanje spašavaju stvar, pa onda sasvim malo pudera za popravak, Chanel je u velikoj kutiji i samim tim je nepraktičan za nošenje izuzev ako si dekantiraš malo, no opet - to je prah i u žurbi se lako razleti;
ako ga i uzmeš, nemoj onu zaštitnu naljepnicu odmah odljepiti do kraja jer i rupice su jako velike pa izleti dosta proizvoda, presavini po pola za prvu ruku
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.