Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2005., 11:17   #21
Talking

misli, misli!
i probaj manje generalizirati da bi mogao shvatiti!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 12:26   #22
Talking

pa di je baphomet!! heeelp!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 13:57   #23
Ma tu sam no imam nekih mundanih problema sa rješavanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 00:54   #24
Exclamation



12 zakon otvaranja vrata: vrata ne postoje ako postoji potreba za otvaranjem sa obe strane, a sa one strane je uvijek tako-

Quote:
Aca kaže:
dok misao luta slobodno prostorijom, riječ razbija zidove i vrata!
13 zakon pričanja: nikad ne-pričaš o onome što si planirao, jer trošiš energiju događaja-
nikad ne pričaš O ljudima sa kojima si u sukobu jer ih hraniš na astralu
odnosno, daješ im energiju jer im pridaješ značaj,
jer da su stvarno nebitni, nitko o njima nebi pričao-
na drugoj strani, ako im daš odgovarajući uvredljiv nadimak...
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 14:32   #25
K vragu Mrki, pa napisao si sve zakone

Jel' si napisao da kad se jednom otvore Vrata onda ih je nemoguće zatvoriti?

Kao kada otvoriš pokvarenu konzervu punu crva
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 17:54   #26
Quote:
Baphomet kaže:
K vragu Mrki, pa napisao si sve zakone

Jel' si napisao da kad se jednom otvore Vrata onda ih je nemoguće zatvoriti?

Kao kada otvoriš pokvarenu konzervu punu crva
pa dodala bih da su vrata za neke otvorena oduvijek, možda ima veze i sa 1 i 2 zakonom.
naravno da ih je nemoguće zatvoreiti kada su samo čekala da ih vidimo, ona žele biti otvorena.u biti, dakle i nisu vrata, samo djeluju tako dok ne pređemo prag.
čini se da zakoni na neki način imaju i predestinacijski faktor-nešto neki očigledno vuku "otprije". a deterministički kaos čini se kao jedini način kako bih si to mogla objasniti (rezonanca)
__________________
The other day, a small gnome tunnelled up from closet. His watch was of Swiss make, and I assumed him to be from Zurich, but still, one never knows. He spoke flawless Antlantean, and told me through my pineal gland that what we were doing here was a Good Thing. "The world tries to make itself out to be a very serious place, grasshopper, but We know it to be not true. Peoples is peoples. Heirarchy, pecking orders, fame, fortune -- these make mere mortals into myths in their own time. Tear down these walls (but be sure to put some different ones in their places, so as not to frighten the rubes). Add confusion to people's lives, so'n they might think from time to time. Knock those gurus offa their local maxima
terra incognita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 17:56   #27
Quote:
Baphomet kaže:
K vragu Mrki, pa napisao si sve zakone

Jel' si napisao da kad se jednom otvore Vrata onda ih je nemoguće zatvoriti?

Kao kada otvoriš pokvarenu konzervu punu crva
12b!

ovaj bob je za grizlija:
Quote:
Bob kaže:
jednom kada sam pronašao ključeve Lelandove psihe, uvijek sam lako mogao ući!
(...dok je Leland bio mali, pitao sam ga: želiš li se osvetiti?
Leland je rekao :da!
Bob: pusti me onda unutra! )
terra
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 22:40   #28
nisam ja ko' krauli- ja kad, napišem jedan, onda idem meditirat i šetat, pa tad tek nađem drugi-

možda i nisu svi, to će vrijeme pokazati,
ali svakako je podloga da netko može već živjeti po tom-
ali svakako je najvrednija tema na forum.hr-u zasad-

siguran sam i da se nijedno gnostičko evanđelje nije pisalo preko noći niti u par dana-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 22:50   #29
Talking vic

znate što je banishing?
to je dan kada je krauli odapeo-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 14:25   #30
14 zakon dvostrukog efekta- ili zakon dualnosti
zbog toga što smo u bezdanu, bezdan je vrijeme
svaki efekt, svaka pojava u ovom svemiru se odvija dvostruko-
i po zakonu kako je gore-tako je dole-u svakom smjeru-
gurdjiev je ovo zvao "kundabufer"-ono što netko radi nekome-događa se i (u) njemu samom, ako on to taj trenutak proživi, onda nije vezan da to ponovi- (vidi točku 7-zakon hexagrama?


15 nema "zbog" u odnosu na ono što ti jesi, na bitak-
biće ili stvorenje koji primjenjuje zbog je egoista, stoga nije magičar-
nema zbog! radiš ono što jesi, ono što ti paše(kao masovni ubojica ) ako radiš "zbog"-zbog podrazumijeva relaciju- "u odnosu na nešto"-objekt-subjekt- 2točke koje čine linearnost- a ovo rade samo psi- koji sve rade "zbog" gospodara- sa kojim su u relaciji zbog- svi psi imaju svog gospodara- na kraju krajeva- razum-
i biće automatski pada u bezdan razuma- i tamo spava sa psima kreacije-

sam zbog-nema zbog iza sebe-ili ima?
raditi sve u odnosu na nešto, nikad na ono što jesi- imaju samo psi kreacije-

čak i "zbog" sebe je previše, jer nema "sebe" ako nema "zbog sebe"- ima samo "ja"(jesam)

nema tog psa, zbog "sebe"

taj zbog kojeg radiš, taj ti je nadređen(tome kanalu kojem on prirpada si podređen
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 14:42   #31
Talking evo još zakona baphey!

16 zakon zaštite- ako bilo tko, ustane i zaštiti drugo biće, osobu, životinju zbog nekog razloga- ona postaje njegov rob-
a po zakonu dvostrukog efekta-i njegov gospodar-*
(jer tko šeta koga? pas gazdu ili gazda psa? ego gazde kaže: "ja šetam" (koga? ) "JA ŠETAM SVOJEG PSA!" (kojeg psa? toga psa ili sebe? ili, zbog koga to radiš?
a njegov sebe jest pas-čim ga šeta-
on tako vidi nižu verziju sebe-

*i zato je bitno znati zbog kojeg kanala si ju zaštitio, jer taj kanal ti je to namjestio- i recimo ako si ustao zbog psa-ovo ti je namjestio sirius- i sada ti robuješ tom kanalu-

i stoga je najbitnije odrediti o kojem kanalu se radi, iz kojeg kanala ti je to došlo-

u zenu jedino pitanje je: "što je ovo?"

posljedica "tvoje ego-intervencije" tvog "vrbovanja u kanal" jest da si ti automatski mobiliziran u rat u tom području- i možeš gadno najebat- recimo, da zaštitiš psa a mačka si(iniciran si u mačku)-pogibat će članovi obitelji- i obrnuto!
(vidi 17zakon)
kanali se međusobno ne-toleriraju-
zato je uvijek bitno znati u što se iniciraš- jer sve je inicijacija-!- s kim se družiš, koga voliš, koga šetaš, tko tebe šeta-
"zbog" koga interveniraš, koga štitiš- dakle- OTKUDA JE TO?
jer tome kanalu robuješ!
jer kako je gore, tako je dole-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 14:55   #32
Ok, mislim da je vrijeme da potražim pomoć pošto sam sve razumio što je napisano

Još sam se malo zbunio jer je nedostajala rečenica da se do psa (siriusa) dolazi preko pojasa (yesod=daath, seks=kaos) lovca (orion) ili možda obratno? Pas preko pojasa dolazi do lovca?

Vrag će ga znat
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 15:10   #33
hoodoo

17 nema "izvan toga" jer svi su u istom polju sila, i prosječni ljudi koji žive isključivo u materiji su u polju sila, čak i lutka, barbie-
ona je samo igračka nekog kanala-


18žena je moćnija od muškarca, po defaultu, jer žena je sfera, muškarac je samo jezgra(baš kao ra i ma) ili circumferencija( the other guy? )

zato je bitno oko čega se vrtiš-

muškarci koji se vrte oko muškaraca-impotenti su i boje se pravih žena kao seksualnog polja izuzetne snage!

prava žena nije impotentna lutka za jebanje, kojoj pička ne-radi ili je slaba(prosječna žena) nego je izuzetno inteligentna i nimalo paranoična(i nema nikakve strahove(nema pse) -W.Reich- )
znači nije impotentna partijanerica(faget queen!
prava žena jest-polje sila-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 15:20   #34
Quote:
Baphomet kaže:
Ok, mislim da je vrijeme da potražim pomoć pošto sam sve razumio što je napisano

Još sam se malo zbunio jer je nedostajala rečenica da se do psa (siriusa) dolazi preko pojasa (yesod=daath, seks=kaos) lovca (orion) ili možda obratno? Pas preko pojasa dolazi do lovca?

Vrag će ga znat
to tak izgleda, ali svaki kanal je direktan-
npr- dosta ti je da imaš psa- da si rob siriusa-
a ako imaš dinosaura- tada si viši čin na siriusu-

ako imaš mačku, tada si Orionovo vlasništvo-

krokodila ako imaš- tada si kanal za draconis-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 03:17   #35
Talking V.V.V.V.V

19 zakon volje(svAugustin+Aca) - iti jedna volja nije suprotna niti podređena "nečijoj" volji 1+1+1...=1
stoga ne-postoji "nametanje svoje volje drugima" kao što se vječno bune bezvoljni,
čovjek(i bilo koje drugo biće) nema nikakva druga prava nego činiti po svojoj Volji!
ako činiš po svojoj Volji, nitko ti (se usuditi) neće reći ne:
Volja dakle otvara sva odgovarajuća vrata-
kad je Volja prisutna, ne-postoje vrata(strahovi)
Volja je jedino što netko ima, i jedino što netko može biti- nema ništa drugo osim Volje- i ništa je-
0=1 po Volji.
nema ništa iznad Volje, čak i bog je podređen-Volji logosa(defaulta)-

p.s. Volja nije htjenje

Volja je direktna manifestacija kanala
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 10:45   #36
Quote:
sam zbog-nema zbog iza sebe-ili ima?
raditi sve u odnosu na nešto, nikad na ono što jesi- imaju samo psi kreacije-

čak i "zbog" sebe je previše, jer nema "sebe" ako nema "zbog sebe"- ima samo "ja"(jesam)

nema tog psa, zbog "sebe"

taj zbog kojeg radiš, taj ti je nadređen(tome kanalu kojem on prirpada si podređen
Pa ionako i ovako "zbog" relacija je Maja
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 10:47   #37
Quote:
a po zakonu dvostrukog efekta-i njegov gospodar-*
(jer tko šeta koga? pas gazdu ili gazda psa? ego gazde kaže: "ja šetam" (koga? ) "JA ŠETAM SVOJEG PSA!" (kojeg psa? toga psa ili sebe? ili, zbog koga to radiš?

Slažem se ja sa ovom i mnogim ovdje stvarima..

Ali svi ti zakoni su TAKODJER "mentalni racionalizam" ... kao što si i ti tvrzio za stvar o kojima sam ja pisao
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 10:50   #38
Quote:
posljedica "tvoje ego-intervencije" tvog "vrbovanja u kanal" jest da si ti automatski mobiliziran u rat u tom području- i možeš gadno najebat- recimo, da zaštitiš psa a mačka si(iniciran si u mačku)-pogibat će članovi obitelji- i obrnuto!


Koja glupost:

Onda "prijatelji životinja" koji stalno štite životinje NEBI IMALI nikog živog od rodbine u svojoj okolini



Ovdje zanemaruješ JAKO važnu stvar

Taj "sebe" JE TAKOĐER SVE OVDJE ŠTO SI NAPISAO

"Ja jesam" je IZNAD SEBE i svih ovih rakona .. jezika .. riječi i uma..
Ovi tvoji zakoni samo su umne tvorevine....

Dijeliš svoj vlastiti UM na dva dijela...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 10:52   #39
Ja jesam .. zapravo tocnije .. apsolut.. tj nemanifestirani ja.. čini SVE što jest.. TEBE I TVOJU SVIJEST TAKOĐER KOJA SUDI i čino ove zakone...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 11:44   #40
Re: hoodoo

Quote:
muškarci koji se vrte oko muškaraca-impotenti su i boje se pravih žena kao seksualnog polja izuzetne snage!
Boje se da ne postanu robovi
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.