Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2006., 18:00   #41
zar već na 2.? na 5 ih tek guze službeno!
možda su sad pomakli granicu, jer im fali klinaca za guženje.
kasnije na višim stupnjevima im "astralni klinci" čak piju spermu.
tako da "Klinci" nose astralno tijelo od svih OTO-bankara pa mogu raditi sa njima što hoće, kao sa magijskim lutkicama.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 19:34   #42
Quote:
mrQ kaže:
zar već na 2.? na 5 ih tek guze službeno!
Jednostavno "ne znam" bi bilo dovoljno

A ako ne znaš šta se zbiva na 2. onda ne znaš ni za ostale.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 20:15   #43
očito

Očito nitko tko se dosad javio nije došao dalje od 1. stupnja.Slijedom toga nitko ne zna što se događa na nekom višem stupnju-7,11,33.
Ako se uopće nešto događa.
Ili bolje reći KOME se bilo što događa ?
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 21:25   #44
Ma baljezgate gomilu pizdarija. U OTO-u niko nikoga ne guzi, osim ako obe strane nisu svojevoljno pristale na to. Sva moja brača i sestre, bar koje poznajem nemaju nikakve homoseksualne porive. Prije bi se moglo reć da su ovisnici o pizdi Nema ograničenja, znači moš bit peder, jebač/ica, budist, ateist itd. Nema problema. KAd se priča o seksualnoj energiji i seksualnoj magici, misli se na rad sa seksualnom energijom, a to je najkreativnija energija u čovjeku (pomoću nje nastaje novi život, zar ne?), a ta energija je istovjetna s Kundalini energijom. Poanta OTO-a je da okupi ljude koje zanimaju okultno, misticizam itd. OTO je red koji poučava, svaki eventualni napredak je trud samog pojedinca. Ide se sustavom inicijacija. Ono šta se iznosi na tim inicijacijama, virovali ili ne, ima smisla, samo mora ostat pod zavjetom šutnje. Iako već godinama nisan platija ni članarinu, a nisan ni iša dalje, nitko me nije ni izbacija ni ukorija. Za sad mi je bilo dovoljno "umrit" I jebote, mrtav san već nekih 6 godina EGC je ritual, misa; to je religiozni izraz OTO-a, a u samom ritualu kretnje, riječi i sav taj dramski ritual nosi odrđene "ukodirane" poruke koje ti niko neće reć, treba skužit sam. Radi se na razvijanju pojedinca. Inicijacije su ustrojene tako da kreću od simboličnog "začeća" preko "rođenja", "života", "smrti" itd.
Učenja reda spajaju tantru, zapadni ezoterizam, kudalini "prakse" itd. Svako može prakticirat šta oće. Ja san "zaglibija" u studiranju šamanizma, neko drugi u zen-budizmu, treći prakticira samo oblike zapadnjačke magike, ali sve se to nekako uravnoteži rukovodeći se Knjigom zakona. Kad su mi prije 10 godina rekli da je ta knjiga "Sveta" zamalo san dotičnu osobu posla u pizdu materinu, ali kad san je malo bolje prostudira, zaključija san da ima nešto u tome. I bilo je i više nego šta san očekiva. Iako san od samog početka orjentiran na šamanizam, OTO mi je pružija mogučnost da kontaktiran i komuniciran sa ljudima koji imaju slične interese. Da proširin svoje spoznaje. Dogme, i bilo kakva ograničenja su odstranjeni iz učenja OTO-a. Kad nebi tako bilo, onda nebi bili Telemiti
Eto, malo san ovo skuca nabrzaka, ako ima ko ikakvih pitanja, pitajte. Nema frke.
janus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 21:36   #45
Quote:
mrQ kaže:
zar već na 2.? na 5 ih tek guze službeno!
možda su sad pomakli granicu, jer im fali klinaca za guženje.
kasnije na višim stupnjevima im "astralni klinci" čak piju spermu.
tako da "Klinci" nose astralno tijelo od svih OTO-bankara pa mogu raditi sa njima što hoće, kao sa magijskim lutkicama.
A koliko si ti pizdarija nalupeta na ovome topicu

OTO je organizacija ka i svaka druga. Da bi preživila, treba lovu. NIje to crkva, ili neka organizacija koja se namlatila bogatstava kro masu stoljeća, i još dan danas prima milodare.
Imaš ti kakvih seksualnih problema? Da te nije ko zguzija u djetinstvu?

Kažeš da su sve to klinci, koji se furaju na nešto? Neznam nikoga u OTO-u, tko se inicira prije, u prosjeku 25 godina starosti. Zanimljivo je da "klinci i klinke" koji su tu došli jer su očekivali da će dobit "čarobni štapić" ili su se, kako kažeš "furali na nešto", vrlo brzo su se "ispisali".
Nije to zajebancija, Zakon Theleme je nešto šta je jako kompleksno i traži da ga se živi. Poznam masu ljudi koji žive ZAkon theleme, a da nikad nisu ni čuli za njega.
Baphomet ti je već lipo sve objasnija. OTO ne trče okolo i vuče ljude za rukav da dođu. Očeš-nečeš, tvoja privatna stvar.
janus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 21:38   #46
Quote:
ni ziv ni mrtav kaže:
Očito nitko tko se dosad javio nije došao dalje od 1. stupnja.Slijedom toga nitko ne zna što se događa na nekom višem stupnju-7,11,33.
Ako se uopće nešto događa.
Ili bolje reći KOME se bilo što događa ?
Nema toliko stupnjeva
janus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 03:43   #47
joj pamet-njakovića..
ja nisam iznio niti jednu laž ovdje. niti ću.
janus, band over junior! mladi i nadobudni
OK! sada moram primjeniti tajno oružje! Crowley je otvarao općenito egipatske kanale, radio je kao prosječni egipatski hierofant(čak je i istu drogu konzumirao ) KOJI KANAL JE OTVARAO?
lijepo kažem da je u 1. simbolu njegova potpisa simbol tog kanala. KOJI JE TO KANAL?
hajde, to mladi isfrustrirani klinci ne-znaju.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 17:11   #48
evo, janus nam je clan bratstva
vec sam mislila da se nece nitko od prave "brace" javit
ma meni je netko nesto bio pricao, pa da te pitam, cisto iz znatizelje..
jel istina da ti kao "brat" ako posjedujes neka ovozemaljska dobra pomazes svojoj ostaloj "braci" i darujes dio toga redu?
i ono da su sva "braca" obavezna velikodusno nuditi svoje usluge u pojedinim poslovima "velikoj lozi"?
e da, i jel istina da morate djecu (mislim opcenito - svu djecu) upucivat u zakon theleme i sl? to je kao sveta obveza...
a mislim i da opcenito morate ljudi privlacit tamo... tipicno za sektu
mislim, rituali su pola javni, pola skriveni ali zakon je za sve?
ja mislim da je to iskoristavanje.
fora mi je ono da uveseljavate i njegujete bolesnu ili staru bracu, bas ste brizni
i bracni partner vam mora biti iz reda?
najsmjesnije mi je ono, negdje sam procitala: "clanovi reda mogu ocekivati nalazenja prikladnih partnera u zajednici kojoj pripadaju, buduci da postoje zajednicki interesi, prirodno je da ce uzajamna privlacnost rezultirati vjencanjem i savrsenom srecom"
ili to nista nije tako?
i moje najglavnije pitanje: kolko para si im ostavio (dosad)??? (necu nikom rec da si reko )

Quote:
Baphomet kaže:
Pitaj mrQ-a, on sve zna, siguran sam da je upoznat i sa procesom inicijacije u drugi stupanj OTO-a.
ma ne zna, on je druga sekta
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 20:28   #49
Quote:
ugly duck kaže:
evo, janus nam je clan bratstva
vec sam mislila da se nece nitko od prave "brace" javit
ma meni je netko nesto bio pricao, pa da te pitam, cisto iz znatizelje..
jel istina da ti kao "brat" ako posjedujes neka ovozemaljska dobra pomazes svojoj ostaloj "braci" i darujes dio toga redu?
i ono da su sva "braca" obavezna velikodusno nuditi svoje usluge u pojedinim poslovima "velikoj lozi"?
e da, i jel istina da morate djecu (mislim opcenito - svu djecu) upucivat u zakon theleme i sl? to je kao sveta obveza...
a mislim i da opcenito morate ljudi privlacit tamo... tipicno za sektu
mislim, rituali su pola javni, pola skriveni ali zakon je za sve?
ja mislim da je to iskoristavanje.
fora mi je ono da uveseljavate i njegujete bolesnu ili staru bracu, bas ste brizni
i bracni partner vam mora biti iz reda?
najsmjesnije mi je ono, negdje sam procitala: "clanovi reda mogu ocekivati nalazenja prikladnih partnera u zajednici kojoj pripadaju, buduci da postoje zajednicki interesi, prirodno je da ce uzajamna privlacnost rezultirati vjencanjem i savrsenom srecom"
ili to nista nije tako?
i moje najglavnije pitanje: kolko para si im ostavio (dosad)??? (necu nikom rec da si reko )


ma ne zna, on je druga sekta
Pomažeš ako očeš. Sloboda volje i izbora. Uglavnom oni koji nemaju para posuđuju u onih koji imaju Ako imaš šta za darovat, i želiš darovat, a ko ti brani?

Velikodušno nudit usluge i obavljat radove bez plaće Pa nismo u srednjem vijeku ili u robovlasničkom sustavu.

Sveta obaveza propovidat i forsirat dicu??? Prvo, prisiljavat djecu na išta šta ne žele je ograničavanje, a prema Knjizi Zakona, Riječ grijeha je OGRANIČENJE Ma koje "svete obaveze", svete su samo obaveze koje imaš prema sebi i prema svijetu. I dobro, zavjeti koje daješ na inicijacijama.

Privlačit ljude tamo??? U Knjizi Zakona lipo piše "Ne raspravljaj, ne preobračaj, ne pričaj suviše..." Skupljat okolo ljude i navlačit ih na shemu npr. Jehovinih svjedoka bi bija čisti debilizam. Do OTO-a se dolazi sam, svojevoljno. Inaće nebi vridilo.

Moja supruga nema veze sa OTO-om. Žena mi je inaće agnostik sa katoličkom podlogom. Bila je samnom par puta na EGC, bilo joj je zanimljivo, ali to je sve. Nije je se nešto posebno dojmilo.Ta baza da će se muž i žena najbolje slagat ako su oboje u OTO-u ima smisla, jer djele interese. A opet s druge strane, kad se dvoje istih nađu, brzo iscrpe večinu mogučnosti. Meni osobno to nebi pasalo.

Briga za stariju i bolesnu braću, normalna je ljudska stvar. Doduše "starije" braće u Hrvatskoj baš i nema, ali kad je bolest u pitanju, tu svi skaču i pomažu koliko god mogu.

Koliko san in para ostavija? Negi oko 100 USD sve skupa, s time da godinama nisan platija ni članarinu (koja bi za moj stupanj bila negdi oko 15-20 USD godišnje)

Meni se čini da zamišljate ko zna kakve ideje u glavi. Ka da je Red nešto buuuuu!!! OTO nije sekta da se slipo treba držat nekih čudnih "pravila".Nije to neko ultra fantastično i mistično društvo, prepuno magičkih moći. Jedna inicijacija, i več možeš gospodarit silama Univerzuma
Eeee, kad bi to bilo tako...

OTO je zajednica muškaraca i žena koji dijele slične i iste interese. Svako postignuće mora se postić SAM za sebe. OTO nemože nikoga "uzdignit", može samo omogučit podršku i savjete ljudi koji su slične ili iste "pothvate" već napravili u životu. Svi smo tamo različiti, imamo svoje interese (dobro možda nas 5 sluša Floyde, 3 piče po partijima, a 6 se fura na slikarstvo), ali nas povezuje isti cilj.
janus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 21:09   #50
Quote:
mrQ kaže:
joj pamet-njakovića..
ja nisam iznio niti jednu laž ovdje. niti ću.
janus, band over junior! mladi i nadobudni
OK! sada moram primjeniti tajno oružje! Crowley je otvarao općenito egipatske kanale, radio je kao prosječni egipatski hierofant(čak je i istu drogu konzumirao ) KOJI KANAL JE OTVARAO?
lijepo kažem da je u 1. simbolu njegova potpisa simbol tog kanala. KOJI JE TO KANAL?
hajde, to mladi isfrustrirani klinci ne-znaju.
Nisan ja nikakav pametnjaković. Ja govorin iz svog iskustva, a iz čijega ti govoriš, nebi zna.

Ti imaš nekih problema sa guženjem, pederima i svojom seksualnošću? Koliko to forsiraš, sve više mi tako izgleda

Tjno oružje Je, večina mu se bazira na Egiptu, pored ostaloga, jer je čovik proputova cili svit. Do primanja Knjige zakona je bija Budista, ali to mi ništa specijalo ne govori osin da je eksperimentira sa svime i svačin.Ali na Egipatskim učenjima se bazira mnogo toga. Čak i biskupske mitre su po svom obliku Egipatske. I šta to dokazuje? Da je Egipat izvor velike većine teoloških i magičkih simbola u zapadnoj civilizaciji? Pa šta sad?
I misliš da je Heroina i Coccaina bilo u starom Egiptu? To još nisan čuja. Opijima da, ali ovo ostalo...

Ano misliš na potpis Ankh-an-fa-khonsu, ono "A" me najviše podsjeća na kurčinu Jebote nisan nikad ni pomislija ić detaljno proučavat njegov potpis i kanal koji je otvara. Aj bogati, prosvitli nas. Stvarno neman pojma, a sad me zinteresiralo.

Vidiš, ovde važi trostuka nejednakost: Crowley nije jednako OTO nije jednako Thelema. Ljudi koji misle da ako je Crowley jebava sve šta je stiga i drogira se s čime je stiga, pa da onda i oni to isto moraju da bi bili "pravi" Thelemiti, su najobičniji debili. Knjiga Zakona kaže: "Svaki muškarac i žena je zvjezda", dakle SVI smo različiti i unikatni. Ić imitirat nekoga radi postizanja nečega je čista glupost. Ako je njegova Volja bila radit sve ono šta je tadašnje društvo smatralo nemoralnim ludilom (a danas baš to inije nešto specijalno), to neznaći da je to moja ili tvoja Volja. Da se A.C. rodija možda, 1980. i da izvodi sve ono šta je izvodija, nebi ga niko danas ni primjetija. Nepostoje dvije iste Volje.

A šta se tiće mladih isfrustriranih klinaca i klinki (a na klinke si zaboravija, jel? Trenutno ovde kod nas ima više žena nego muških), takvi uglavnom odustanu puno prije nego se iniciraju. Iniciranje u OTO neće izlječit frustracije, može ih samo pojačat. Takvi uglavnom nemaju pojma o ničemu.

Željno iščekujem tvoj odgovor u svezi potpisa, jer to nikad dosad nisan čuja. Možda jesan, ali se nesičan.
janus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 23:44   #51
čovik nije proputova cili svit.
najdalje južno je bio u egiptu, najdalje istočno u indiji.
Quote:
Do primanja Knjige zakona je bija Budista
nema apsolutno ništa u njegovoj doktrini koja ima ikakve veze sa budizmom.
a knjigu zakona je pisao sam.

Quote:
ali to mi ništa specijalo ne govori osin da je eksperimentira sa svime i svačin.
so?

Quote:
I misliš da je Heroina i Coccaina bilo u starom Egiptu? To još nisan čuja. Opijima da, ali ovo ostalo...
bilo je da, iz južne amerike u svakom sarkofagu.

Quote:
Ano misliš na potpis Ankh-an-fa-khonsu, ono "A" me najviše podsjeća na kurčinu Jebote nisan nikad ni pomislija ić detaljno proučavat njegov potpis i kanal koji je otvara. Aj bogati, prosvitli nas. Stvarno neman pojma, a sad me zinteresiralo.
pa nije ni čudno da vidiš samo kurac u tome! vidjet ćeš ga na 5°!

Quote:
Nepostoje dvije iste Volje.
ajde, bar nešto!

Quote:
Željno iščekujem tvoj odgovor u svezi potpisa, jer to nikad dosad nisan čuja. Možda jesan, ali se nesičan.
naravno da nisi.
što znači da je OTO kanta za smeće.
oružja se ne pokazuju nego koriste.
ima taj znak jedna životinja na leđima.
životinja koju je krauli naišao u Indiji i onda je iniciran u isti kanal.
kanal koji je oduvijek zemlja Indija u prošlosti kanalizirala isto kao i dinastijski egipat nakon Ankhenatona.
JER TI UOPĆE ZNAŠ ŠTO JE RAD SA KANALIMA???
OTO je kanal čega ako je Krauli toga?
OTO je bez kraulija bio i ostao- ništa.
OTO može biti u Kraulijevom kanalu ili u nijednom.
doslovno: "svaki čovjek i svaka žena plaća članarinu!"
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 00:11   #52
Daj se vec jednom izjasni o tim kanalima, vidis da te nitko ne kuzi sto hoces reci! Kakva zivotinja, kakva ledja, kakva Indija?! O cemu je uopce rijec?!
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 00:14   #53
misliš da mi se žuri? procul o procul este profani! bahlasti ompheda! reče krauli I think..
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 08:11   #54
Postajes dosadan... Vidi se da nesto muljas i petljas sve naokolo. Jedina osoba koja je nesto suvislo, otvoreno, iskreno i s odredjenim iskustvom rekla o OTO je onaj njihov clan iz Dalmacije. Stoga, ako imas sta za reci... pucaj, inace ubrzano gubis vjerodostojnost!
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 09:29   #55
Quote:
mrQ kaže:
najdalje južno je bio u egiptu, najdalje istočno u indiji.
Jel Mexico na jugu? Propoutovo je Kinu gore dole, a Tibet vidio nije. Valjda da se ne bi sreo sa Lama Đorđem?

Quote:
mrQ kaže:
doslovno: "svaki čovjek i svaka žena plaća članarinu!"

A Riječ Zakona je "Plati na vrijeme!"?
__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 17:47   #56
da nije ovo? :-) :
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 18:16   #57
Quote:
SatansLittleHelper kaže:
da nije ovo? :-) :
bravo! pravi kanal se javio sa pravim kanalom! svaka čast.
sad idi u egipat da vidiš tko je auset i kakve veze ima sa spd(t) a onda vidi što nose faraoni na glavi sa istom namjerom te winged disc- radi isti taj simbol i otkrit ćeš koji kanal je krauli zapravo spuštao pod nadimkom "horusov"
naime, horus je izmišljeno božanstvo.
egipatski svečenici nisu mogli podnijeti da je Sut, grč Seth, kod kršćana:Sotona -vladar egipta, nakon što je raskomadao Ausara (Ozirisa) jer je sut bio zaštitnik pustinje i zaštitnik židova i crnaca koji su dogmizavali iz njegove pustinje u egipat (svaka čast crncima).
pa su izmislili horusa, her-wera, haroerisa, heru-a
krauli ga je samo prihvatio jer mu je odgovaralo za njegov eon vodenjaka.

kada je kraulijeva žena u Kairskom muzeju pala u trans usred bijela dana i rekla: "on te čeka!" "Horus!" (jer je krauli koristio žene za kanale kao crni magovi iz sumera, odnosno, krauli je spuštao kanale kroz žene) krauli se okrenuo i vidio kipić Sokhara pod rednim brojem 666 u muzeju.

a šta ćeš! sok-har hor-sak isti kurac?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 18:30   #58
Quote:
Ahu Soph Nia kaže:
Jel Mexico na jugu? Propoutovo je Kinu gore dole, a Tibet vidio nije. Valjda da se ne bi sreo sa Lama Đorđem?
piše se na hrvatskom kao što se čita: Dordje
a gdje ti je dokaz za kinu osim ji-jinga?
krauli je bio najveći lažljivac kojega je svijet znao.
samo 1/3 njegovog pisanog znanja je ispravna.
ostalo je sve za ma-geekove
sam je rekao nešto što je amado krauli zapisao: da se neka znanja prenose samo usmeno.
a šta ćeš, nije bio naivan, pa da se klinci furaju na njega!
ako se furaju, idu aiwassu na/za večeru.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 18:37   #59
dakle nije sothis alpha jedini kraulijev kanal, druga zvijezda je ona crvena..kako se zove a isti je kanal kao i ova..
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 18:39   #60
Quote:
Fazlija kaže:
Postajes dosadan... Vidi se da nesto muljas i petljas sve naokolo. Jedina osoba koja je nesto suvislo, otvoreno, iskreno i s odredjenim iskustvom rekla o OTO je onaj njihov clan iz Dalmacije. Stoga, ako imas sta za reci... pucaj, inace ubrzano gubis vjerodostojnost!
a ti SE nadaš da ćeš/ću izgubiti kre-debilitet.
e pa nadaj se!
ali prvo uzmi u obzir da si nebitan.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.