Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2016., 14:23   #781
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Po prvom linku, trenutno, 0,68mbps download, 0,22 upload.
U 21. stojeću?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 16:13   #782
Brzina je ona najmanja kod iskona, ali ipak, ako se ne varam, to bi trebalo biti <2(ili <4) mbps


Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Nakon toga testiraj ovo. Kolika ti je brzina na tome?
Sad kad sam skinuo, skužio sam u čemu je poanta Još gledam što si mi poslao office da skidam Mislim da je i tada, većinom bilo do 70, uz još jedan torrent kojem je tada brzina pala na 10, dakle opet 80ak kbs.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 18:15   #783
Kako se utorrent postavkama određuju:
Global maximum number of connections
Maximum number of connected peers per torrent
Number of upload slots per torrent

Koje vrijednosti tu trebam stavit? Da li to ima veze s brzinom uploada i downloada ili? Kako vi to određujete?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:54   #784
Čitam tutorial, fala MEP , Deluge klijent bi trebao funkcionirat ako svijetli dolje zeleno svijetlo (meni crveno da se okrenem na glavu ) a da bi to dobio moram otvorit port u ruteru i taj isti u firewallu? Jednostavno, ne..

Win7 Firewall>advanced settings>inbound rules>new rule>port>TCP/58846>alow the connection>Domain/private/public i trebao bi biti otvoren port u firewallu?

THOMSON ST780 Game & Application Sharing>Create a new game or application>Manual Entry of Port Maps>Any/58846>Assign a game or application to a local network device>Deluge>device Unknown-00-22-15-20-1b-b5 otvoren port?

firewall

ruter

ruter 2

ruter3

Šta nisam dobro napravio? Šta? Šta? Jel trebam u deluge nesta podesit, taj port 58846 on ima "predlozen"
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 09:53   #785
Što je s ovim VPN-om za torrente? Na mnogim stranicama s torrentima se javlja upozorenje da treba zaštiti privatnost IP adrese?
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 10:01   #786
Imam doma šugavi internet (još par dana) od 2 mbit/sek.

Znači maks download je 240 kb/sek cca.

I uvijek problemi sa tim torentima,nikad konstantna brzina bla bla.

Probao sve fore, od smanjivanja uploada na skoro nulu, pa do razno raznih podešenja.

I sad negdje pročitao - da ako upload stavim na 7 kib/sek, da će najbolje raditi.

I vidi vraga-stvarno istina, evo jutros uključim 8 GB downloada, vrti se brzina od 50 kib/sek do 150. Stavim upload na 7 kib/sek, evo stalno je od 220-240 kib brzina skidanja.
Geralt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:04   #787
Problem s Bittorrentom

Pozdrav,

u zadnja 2 mj. Bittorrent mi konstantno stvara probleme. Naime, svaki puta kada stavim nešto skidati, pukne mi veza tj. po modemu i u postavkama sve je uredu, znači nema crvenog križića na onoj ikonici za net. Ali, stvar je u tome kada otvorim browser nema teorije da učita, ili da torrent skida sve dok ne resetiram računalo. Čak i nakon resetiranja, znalo mi se događati da skida svega 5 min i opet isti problem. Googlao sam i otkrio da je vjerojatno problem u Bittorrentu, i izmijenio sam neke stavke u Bandwithu i Advanced opcijama, ali i dalje bez uspjeha. Jedino mi pada na pamet da nije možda do Win 10. Zanima me da li je imao netko od vas takav problem, i ako jeste, kako ga riješiti? Torrente skidam oko 10 god. i nikada nisam imao takav problem.

Hvala unaprijed.
Dovakiin22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:23   #788
Ak nisi vec, probaj limitirat upload brzinu na 70% brzine koju stvarno imas.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:25   #789
ljudi postoji li koja poštena stranica kao KICKASS što je bio osim thepiratebay, sve ostale torrent stranice kao da su propale u zemlju.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:32   #790
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
ljudi postoji li koja poštena stranica kao KICKASS što je bio osim thepiratebay, sve ostale torrent stranice kao da su propale u zemlju.
Piratebay radi, ako ne nadjem na privatnim torrentima poput partisa ili torrenthra skidam preko torrentz2.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 23:56   #791
Dijeli netko pozivnicu za privatni tracker na PM?Imam dobar link i upload nije problem.

thx
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:01   #792
pa ravno u tutorijal temu. a ova tema je tu za ukras?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=218272&page=483
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 21:47   #793
Može li mi netko reći kako se u Wuze clientu mijenja status torrenta iz 'Queued' u 'Seeding'?

hvala.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:15   #794
po nekoj logici trebao bi povećati broj torrenta koji su odjednom aktivni. u postavkama nema takve opcije?

edit: našla sam neke threadove na njihovom forumu koji bi ti eventualno mogli pomoći
prvi
drugi
wiki

ili se jednostavno prebaci na stariji utorrent. imam 2.2.1 i radi kao urica.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 00:07   #795
Ima.
Povećao sam, restartao i seeda 1h.
Onda prebaci na queue mujamjkuisstru

uTorrent 3.5.3 je do prije par mjeseci radio savršeno i onda je počeo izvoditi neke svoje bijesne gliste i to samo na torrentima skinutim sa THR-a.
Ono...'Access is denied' ili 'Missing files' iako su svi fajlovi na hardu tamo gdje sam ih i stavio da se skidaju.
Detaljno sam objasnio sys opu problem i dobio odgovor u stilu 'HnR bodove dobijaš zato što ne seedaš po pravilima blabla...tip očito nije ni pročitao upit sa objašnjenjem do kraja.

Kakogod...jedan od linkova koje mi je poslao, sadržavao je popis clienata i ja sam onak na prvu kliknuo na Wuze i sad imam novi problem

Hvala na linkovima. Jedan tip ima isti problem kao i ja, ali soluciju još nisam našao.
Idem spavat. Probat ću sutra.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:36   #796
Ovaj utorrent mi je upao u oči odmah radi cirkusa sa tom verzijom zbog kojih je baniran na većini trackera, ne znam koji Wuze koristiš al vjerojatno ni on nije na popisu, al pogledat ovakve stvari koje citiram u nastavku su valjda osnove osnova.

ps. Preporuka svakako za utorrent 2.2.1

C/P sa THR;
Kod:
Dozvoljeni klijenti
Molimo Vas da koristite samo dolje navedene verzije klijenata.

        BitTornado 0.3.xx
        Deluge 1.3.X
        rTorrent 0.8.x
        rTorrent 0.9.2
        Transmission 2.XX 
        uTorrent 1.6.1
        uTorrent 1.8.5
        uTorrent 2.0.4
        uTorrent 2.2.0 Build 24683
        uTorrent 2.2.1 Build 25302
        Vuze 4.7x
        qBittorrent 2.9.x
        qBittorrent 3.x.x
        BitTorrent 7.x
        KTorrent 4.x.x
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:42   #797
je, 2.2.1 i nikakvih problema s torrent hr ili bilo kojim drugim trackerom.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 18:00   #798
Hvala na preporuci.

uTorrent 2.2.1 instaliran
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 18:34   #799
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
tvom odgovoru ovdje nije mjesto i obrisan je. ovdje je tema u kojoj možeš pitati za preporuku trackera, ali pozivnice ne možeš tražiti iz razloga koji i sam znaš.
Ispričavam se, ali to nije bilo traženje preporuka za tracker, nego sam ljepo pitao pitanje u vezi tog THRa, i naveo razlog i sve sam odmah napisao, hvala što si mi pokazao gdje mogu pitati za nešto drugo osim tog THRa, ali ja dalje nisam dobio odgovor na pitanje koje je obrisano, zašto nesmiju svi na taj THR, ne kužim?
Podvez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 20:33   #800
zato što se radi o privatnom trackeru tj vlasnik je odlučio da ne može bilo tko doći na njega.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.