Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 00:34   #10021
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
super, jest da više uopće ne sjećam o čemu se radi, ali

nego. ova tema nije sasvim kao druge, tek toliko da se neš natipka. dajte malo svi skupa kad pišete potrudite se prenijeti priču, scenarij, da se kuži tko što i zašto radi. BooBaby je zato bila tako popularna - ne moraš ovo pisati kao zadaću, ali piši brate SUVISLO.

plus ovo:



ovo je naročito upućeno onom momku koji se tu nedavno lijepo hvalio kak je dobar u vezi, zakamuflirano u svoje tzv šupendarstvo. prepoznat će se i sam.
Slazem se s tobom, ali nismo se svi toliko ostvarili na ljubavnim poljima da nam tude laganju u lice ne znaci nista ako ne traje godinama. Nekad se i u kratko vrijeme mozes vezat za osobu, ovisno o odnosu. I to jest ono posebno u svakome od nas, sto neki skacu na prvu a neki ni na 31. Uglavnom, sto sam htjela reci, ne mozes suditi neciju pricu prema vremensko prostornim kategorijama. Svatko tko se odluci ovdje nesto napisati valjda ima za to dobar razlog koji boli i ne jenjava, inace bi postojala oglasna ploca s identitetima debila na kojoj bi se supendare isto tako potpisivale imenom i prezimenom.
Sto se tice ovih prvih postova istina da su kvalitetno napisani, no nemamo svi visoke izrazajne sposobnosti.

Peace
lalola is offline  
Old 19.11.2015., 02:05   #10022
ti si mene totalno krivo shvatila. govorio sam o razumljivosti, smislenosti pripovijedanja, a ne o tome da priča mora obuhvatiti toliko i toliko vremena i toliko i toliko drame jer da inače nije dobra.
kad kažem tko, što i zašto, mislim s time, odredi likove tako da čitatelj može pratiti što se zbiva, a kronološki da priča ima početak - sredinu - kraj. ovo za šupendarenje NIJE bitno je li trajalo 6 mjeseci ili 6 godina, bit je u svjesnom gutanju sranja.

nije istina da su samo prvi postovi kvalitetno napisani - potraži postove BooBaby pa ćeš vidjeti. ne, nismo svi nadareni pisci, ja prvi među njima, ali ono, daj si malo truda, vrati se natrag u tekstu, dodaj neko ime (naravno da će biti izmišljeno, nije bitno, samo da se dade pratiti radnja) umjesto samo 'on' i 'ona', ubaci koji zarez i točku i novi red... ne košta ništa.
uzadnjicas is offline  
Old 28.11.2015., 20:31   #10023
ON: Da li me voliš?
JA: (blekasto) Da.....a ti mene?
ON: (maksimalno ozbiljno i pokroviteljski) to su prevelike riječi za kazati...
JA: ....


Jučer sam prosvijetljena spoznajom da nakon 6.mj. veze ne smijem očekivati prevelike riječi...micek moj..baš sam kokoš...:klap:
merijem is offline  
Old 28.11.2015., 21:30   #10024
Run, Forrest, run!
Racine Carree is offline  
Old 28.11.2015., 21:46   #10025
Tebala bi, znam..
merijem is offline  
Old 29.11.2015., 17:19   #10026
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Run, Forrest, run!
Quote:
merijem kaže: Pogledaj post
Tebala bi, znam..
Ne bi Forrest mogao pričati svoju priču, da je ovako mlako reagirao, kad je trebalo bježati.
AMedvjedić is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.