Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 22:50   #61
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao da u tom ima nešto loše, još je bolje što se više ljudi javi tako da se ti isti ne osjećaju nenormalnima
i uvide da ima puno takvih
Dobro rečeno...ovo bi i trebala biti poanta teme, da uvjerimo ljude da nema ništa loše i nenormalno u tome, jer na nažalost, puno njih misli da je to ogroman problem, pa onda bolje da nas se što više javi jer nekim će ljudima, nadam se, biti lakše...
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Old 15.09.2009., 22:54   #62
Quote:
USB-stick kaže: Pogledaj post
Nemam ja nikakva bremena!!
Istina neobičnost jest ali to meni breme nije niti kompleks... samo ja znam što je to meni!!

A što se tiče toga treba li raspravljati o ovim stvarima? Pa 50 i nešto postova i preko 2tis čitanja su jasan dokaz za to da treba raspravljati o ovim stvarima!!
Dobro, bez ljutnje, no hard feelings...Nema potrebe za vikanjem, a tko želi govoriti, nek govori....ja ostajem pri svome mišljenju...pozdrav
jajanka is offline  
Old 16.09.2009., 01:38   #63
Ljudi... Seks je precijenjen, a "prvi put" toliko uzdignut u nebesa da to nije normalno. Ja nikad nisam skocio s padobranom, nisam odletio na Mjesec, nisam se skijao, pa sto? Mozda cu sve to jednog dana uciniti. Seksao se jesam, prvi put u 22. godini. Opterecivao sam se do tad time, a danas mi je to smijesno. Ponovit cu: seks je precijenjen. Da nema silnih drustvenih tabua, seks bi bio poput igranja nogometa ili stolnog tenisa. Hocemo nabaciti jednu? Moze, nema problema. I nitko u tome ne bi vidio nista posebno. Ovako, jedna stvar koja uopce nije losa uzrokuje silne emocionalne i drustvene probleme. Povezuje ju se s ljubavlju, odanoscu, pa opet ljubavlju, pa se mnogi cuvaju za pravog/pravu, pa nakon nekoliko godina s pravim/pravom shvate da su u startu negdje zajebali jer se pitaju kako to izgleda s nekim drugim... I tako...
ZPat is offline  
Old 16.09.2009., 01:54   #64
Pa dobro ljudi zašto ovaj topic nije među alternativom, barem naslov tako sugerira
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Old 17.09.2009., 15:41   #65
ajme ludih li ljudi,vi ste tu svi skupa ili ludi ili ružni nema druge mogučnosi,bolesno!!!!!!!!
Emalina is offline  
Received Infraction
Old 18.09.2009., 16:19   #66
.

Moram nesto nadopisati i odgovoriti na gornje napise.

Radim kao putnik, obilazim i po pedesetak prodajnih mjesta dnevno u kojem većinom rade sve žene. Od mladih do starih. Ružan nisam, a niti debeo. Nekad sam bio ali zadnjih godina držim se teretane, puno hodanja i svaki dan izgledam sve bolje

Mene muči strah od žena, i to za ozbiljno. Imao sam na jednom mjestu slučaj da je jedna cura (a bila je prekrasna) svaki puta išla za menom u kombi kao "pomoći mi složiti robu", a jasni je pravi razlog. Naravno mi se sprijateljili, zezali i tako ali nebi je pozvao van ili susreo izvan tog "radnog" okruženja jer bi valjda umro od straha

Mislim ničega me nije strah, sve dok ne dođem pred osobu suprotnog spola, onda se totalno zablokiram...
__________________
Burn rubber, not your soul...
hacklordsniper is offline  
Old 18.09.2009., 16:40   #67
Quote:
hacklordsniper kaže: Pogledaj post
Moram nesto nadopisati i odgovoriti na gornje napise.

Radim kao putnik, obilazim i po pedesetak prodajnih mjesta dnevno u kojem većinom rade sve žene. Od mladih do starih. Ružan nisam, a niti debeo. Nekad sam bio ali zadnjih godina držim se teretane, puno hodanja i svaki dan izgledam sve bolje

Mene muči strah od žena, i to za ozbiljno. Imao sam na jednom mjestu slučaj da je jedna cura (a bila je prekrasna) svaki puta išla za menom u kombi kao "pomoći mi složiti robu", a jasni je pravi razlog. Naravno mi se sprijateljili, zezali i tako ali nebi je pozvao van ili susreo izvan tog "radnog" okruženja jer bi valjda umro od straha

Mislim ničega me nije strah, sve dok ne dođem pred osobu suprotnog spola, onda se totalno zablokiram...
Ma daj, malo hrabrosti te neće ubiti. U kakvoj sam ja situaciji pozvao jednu žensku na kavu, pomislio bi da imam čelična muda, al nije mi bilo svejedno. Probaj pa kud puklo.
Draiman is offline  
Old 18.09.2009., 16:57   #68
Lako je to reći
__________________
Burn rubber, not your soul...
hacklordsniper is offline  
Old 18.09.2009., 17:05   #69
Pa jel te strah i pred ženama koje ti se ne sviđaju?
dainty is offline  
Old 18.09.2009., 17:32   #70
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Pa jel te strah i pred ženama koje ti se ne sviđaju?
Koliko znam nimalo nema veze sa time sviđa li mi se ta osoba ili ne.
__________________
Burn rubber, not your soul...
hacklordsniper is offline  
Old 18.09.2009., 22:04   #71
Gledajte sve to s vedrije strane, idete u raj izravno
trešnjica is offline  
Old 18.09.2009., 22:17   #72
Quote:
Kinky_Lady kaže: Pogledaj post
nejdem u disko. ne volim plesnjake.
bila sam registrirana na iskrici al ti spojevi na sljepo bas nisu za mene.
a ocito nisu ni muskarci...
Jednu večer se žrtvuj, pa se lijepo pojebi i eto, bit ćeš mirna!
Tvoj je problem bar lako riješiti.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 18.09.2009., 22:56   #73
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Gledajte sve to s vedrije strane, idete u raj izravno

Upravo si mi podarila novi smisao života
__________________
Burn rubber, not your soul...
hacklordsniper is offline  
Old 19.09.2009., 00:20   #74
Quote:
hacklordsniper kaže: Pogledaj post
Lako je to reći
Možeš malo bit pičkica, ali nemoj uvijek. Pobogu, gdje bi te odvelo?
Jednostavno, zapitaš se što imaš izgubit ako odeš do neke ženske i uputiš joj par riječi...ništa. Jer ako te odjebe, opet si na istome, ako te ne odjebe, super.
Draiman is offline  
Old 19.09.2009., 04:30   #75
Quote:
Kinky_Lady kaže: Pogledaj post
nejdem u disko. ne volim plesnjake.
bila sam registrirana na iskrici al ti spojevi na sljepo bas nisu za mene.
a ocito nisu ni muskarci...
Sto ne volim ovako kad ljudi kukaju da im nesto fali, a ocigledno je da sami odbijaju prilike da dobiju to sto zele
Pa ako ne ides u disko,neces da se nalazis na sljepo sa muskarcima sa interneta,kako onda mislis da se uopste upoznas sa nekim novim ?
rpglord is offline  
Old 19.09.2009., 04:32   #76
Quote:
hacklordsniper kaže: Pogledaj post
Upravo si mi podarila novi smisao života
nema na čemu
trešnjica is offline  
Old 19.09.2009., 04:36   #77
hacklordsniper ti si tezak slucaj
Sljedeci put pokusaj pozvati je samo na kafu,ne mora zvucati kao dejt odmah...toga te ne bi trebalo biti strah ?
rpglord is offline  
Old 20.09.2009., 15:40   #78
Quote:
rpglord kaže: Pogledaj post
Sto ne volim ovako kad ljudi kukaju da im nesto fali, a ocigledno je da sami odbijaju prilike da dobiju to sto zele
Pa ako ne ides u disko,neces da se nalazis na sljepo sa muskarcima sa interneta,kako onda mislis da se uopste upoznas sa nekim novim ?
valjda postoje i drugi načini.
kaj imas nesto protiv toga kaj ne volim plesat pa mi seres?
kao da ti volis sve na ovome svijetu. svatko ima nesto sto voli i sto nevoli i u skladu s time ja nevolim disko i kaj sad. ja bi sad po tebi trebala ostati sama do kraja života ako ne odem plesat. ko da sve cure koje idu u disko imaju decka, mos mislit. ja vise volim otvorene prostore, znas, i ne kanim se žrtvovat da bih se nekome svidjela jer decko u disku nije decko po mom ukusu.
i mos mislit da bi meni kao netko prisao tamo...nekako sam dobila dojam da je tamo samo važno da sam laka i polugola...ma dobro. nije ni važno, moga ja bit i sama, ako jednog dana dode neki decko super, a ako ne- mogu i bez njega
Kinky_Lady is offline  
Old 20.09.2009., 15:47   #79
Quote:
Kinky_Lady kaže: Pogledaj post
ma dobro. nije ni važno, moga ja bit i sama, ako jednog dana dode neki decko super, a ako ne- mogu i bez njega
i ja imam isti stav...
duron1942 is offline  
Old 20.09.2009., 18:12   #80
Quote:
Kinky_Lady kaže: Pogledaj post
nemrem ja sad doc van i povikat: "oce se tko jebat samnom??"
cak i da to napravim nitko mi se nebi javio, svi bi mislili da sam luđakinja.
Citajuci tvoje postove, dobijem dojam da si malo ......... hm....agresivna.
Da nije u tome problem?

Ne moras izlaziti na ulicu i urlati. A to da ti se nitko nebi javio, cisto sumnjam.
Zek0slav is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.