Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 10:18   #61
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
7 L je limit...


Babi, ti si trebaš kupiti jednu kravicu jer si gori od teleta.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 10:40   #62
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
da, bijela kava je super

ima sad franck bijelu kavu s okusom čokolade
mislim da opet pričaš o nekakvom pripravku.
mi kupujemo Franckovu cikoriju, skuhamo je, slegne i u šalici miješamo s mlijekom

Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
dnevno 4 litre mlijeka
kak stojiš s masnoćama?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 11:33   #63
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post

kak stojiš s masnoćama?
Mislim da je veći problem kumulatuvni učinak steoridnih hormona (ako se hrani kupovnim mlijekom).
Ostalo neću ni spominjati.

OnToPično:
Kakao kakav se u ranijim periodima mogao kupiti ne nalazim više na policama naših trgovačkih centara.
Kvalitativnu i kvantitativnu analizu nisam učinio (jbg. nemam vremeplov za uzorkovanje )
Organoleptički kompas mi je jedini orijentir - primjerice, nisam mogao nikada pojesti cijelu čajnu žličicu kakaa bez vode, mlijeka.
Danas mi to nije problem.
Prigovor na ovu metodu postoji u vidu promjene funkcije čula okusa protekom vremena (hrane, tekućine, kave, etila...).
No, onda opet u prilog ide činjenica kako danas mogu pojesti manji maseni udio čokolade sa 90% kakaa u komparaciji sa 70%-tnom čokoladom.
U prilog istome ide i činjenica kako slične opservacije ima poveći krug ljudi koje poznajem (naravno, ne radi se o znanstvenom istraživanju, već o opservacijama pojedinaca).


Supstitut kakao-prahu nalazim u čokoladnoj Bianki te Caotini (zalomi se katkad u nekom Mulleru).
Probao sam i nekakve "bio"-pripravke kakaa,no nisam baš bio nešto impresioniran.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 12:28   #64
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Mislim da je veći problem kumulatuvni učinak steoridnih hormona (ako se hrani kupovnim mlijekom).
Na koje misliš ? Na estrogen i prostaglandin ili na glukokortikoide ?

Koja je razlika, u pogledu steroidnih hormona, između kupovnog i "domaćeg" mlijeka ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 12:42   #65
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Na koje misliš ? Na estrogen i prostaglandin ili na glukokortikoide ?

Koja je razlika u pogledu steroidnih hormona između kupovnog i "domaćeg" mlijeka ?
Domaća kravica ima samo svoje hormone.
U određenoj količini.

Prostaglandin nije hormon već citokin (derivat pretežito arahidonske kiseline uz pomoć ciklooksigenaze - indicubilne i konstitutivne) , medijator upala (neki proupalnog, a neki protivupalnog učinka), agregacije trombocita... i još brojnih učinaka.
Nužni su, ali nekad rade piz...
Pretpostavljam da misliš na progesteron(e)

Ciljam na "žensku" skupinu (kortiko)steroidne grupe hormona i njihov dugotrajni učinak na ljudsku populaciju.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 13:17   #66
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Domaća kravica ima samo svoje hormone.
U određenoj količini.

Prostaglandin nije hormon već citokin (derivat pretežito arahidonske kiseline uz pomoć ciklooksigenaze - indicubilne i konstitutivne) , medijator upala (neki proupalnog, a neki protivupalnog učinka), agregacije trombocita... i još brojnih učinaka.
Nužni su, ali nekad rade piz...
Pretpostavljam da misliš na progesteron(e)

Ciljam na "žensku" skupinu (kortiko)steroidne grupe hormona i njihov dugotrajni učinak na ljudsku populaciju.
Dobro misliš. Ali nisam bio siguran ciljaš li ti na IGF-1.

Mene ovo ne brine jer je za čovjeka iskoristivost (biodostupnost) prirodnih steroidnih hormona iz kravljeg mlijeka minimalna.
Ako ne piješ 4-7 l dnevno

Što se tiče dodavanja hormona ne bini. Oni se u Hrvatskoj ne upotrebljavaju. Ni u štalici kumice s placa ni na farmi Belje s 1000 muzara. Sigurno !!! O uvoznom mlijeku ne bih jer ne znam.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 13:39   #67
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Dobro misliš. Ali nisam bio siguran ciljaš li ti na IGF-1.

Mene ovo ne brine jer je za čovjeka iskoristivost (biodostupnost) prirodnih steroidnih hormona iz kravljeg mlijeka minimalna.
Ako ne piješ 4-7 l dnevno

Što se tiče dodavanja hormona ne bini. Oni se u Hrvatskoj ne upotrebljavaju. Ni u štalici kumice s placa ni na farmi Belje s 1000 muzara. Sigurno !!! O uvoznom mlijeku ne bih jer ne znam.
Ptico-prepelico, tu sam te čekao
Pošten odgovor.

No, donose li tebi uzorak na ruke, ili ti kao pravi hajduk upadaš usred noći nepozvan, iznenada i uzmeš random uzoraka par puta mjesečno, kad god se tebi sprdne?
Ili možda ideš od jednog do drugog trgovačkog snetra i uzorkuješ mlijeko iz original pakiranja ponuđenog pučanstvu sa svake police par puta mjesečno?
E-ee...

Kod Babija je uistinu impresivan (da ne kažem, zabrinjavajuć) podatak o konzumaciji mlijeka upitne kvalitete.


Za prirodne hormone ni mene nije strah, ali sintetika je vrlo često opaka i poprilično penetrabilna.
To ni najkvalitetniji kakao iz najskupljeg bio-shopa svojim antioksidativnim potencijalom ne može kupirati
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 14:33   #68
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
To ni najkvalitetniji kakao iz najskupljeg bio-shopa svojim antioksidativnim potencijalom ne može kupirati
Ne treba Babiju ni eko-bio kakao, niti antioksidanti. Iz njegove kuhinje i otrovi pobjegnu, gdje neće jadni mali hormončići.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:04   #69
ne vem o kakvoj je kemiji i ovisnosti riječ

zanimljivo da mi mlijeko samo po sebi ništa ne predstavlja, kao ni čokolada bez koje mogu i ne vuče me posebno

ali čokoladno mlijeko

ne radi se ni o nekom kompulzivnom poremećaju jer je ljubav nastala još u sedmoj godini života kad sam prvi put kušao KIMov trokut ,i mnogo su me brinile česte nestašice osamdesetih

čak sam i na čokoladu službeno alergičan (rebro 2007) i kad popijem samo gutljaj onog gustog dukatovog od 1L spreman sam na bolne korake prema najbližoj wc školjki

ni dulja konzumacija veće količine isključivo čokoladnog mlijeka nije najsretnije riješenje , puno brže dođe do tog jako neugodnog žarenja u ustima (evo guglam sad , pretjerana produkcija sluzi ? sumpor ?)
ali slične simptome imam i kad se najedem češnjaka tako da mlijeko samo po sebi sigurno nije glavni uzrok


Čuo sam da se ti hormoni iz mlijeka vezuju s povećanim rizikom od karcinoma prostate, sad ima svaki dan neka novost ili neki demanti vezan za nastanke karcinoma, valjda ne bu mene


Svakako nastojim naći supstitut i ograničiti se na 2 L dnevno, pa s obzirom da sam ipak krupnije građe , 2L bi značila ko 1L normalno građenoj osobi
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 16:16   #70
KIM-ov trokut ) Maan!!! To je bilo dok je još kefirov poklopac na čašici bio napuhan, jer je bio pravi kefir)
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:13   #71
Da rezimiramo, u Hr. se više nema gdje kupiti pristojan kakao prah?
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:23   #72
u Lidlu, Konzumu, Kauflandu i Billi ne... možda Muller?
u Sparu ima Bensdorp koji je korektan ali nište više od toga, i jedan austrijski kojeg nisam probao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:14   #73
Da li je netko probao neki kakao iz dućana zdrave hrane? Npr.

primjer 1
primjer 2
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:58   #74
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao neki kakao iz dućana zdrave hrane? Npr.

primjer 1
primjer 2
ne znam za te ali ove mogu preporučiti
https://www.biobio.hr/kakao-u-prahu-proizvod-19921/
http://www.tvornicazdravehrane.com/d...hycaAohP8P8HAQ
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:13   #75
Ja kupujem greencajgov sirovi kakao prah, rekla sam na prosloj stranici. Cijena mu je ista kao i krasevog, ali je puno kvalitetniji.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:32   #76
Jel znaš možda koji je postotak kakao maslaca?
I kakve je boje taj kakao, na onoj slici mi djeluje prilično svijetlo
edit: vidim da je cijena 14 kuna, a jučer je bila 10.50
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 14:56   #77
Da. Greencajg i TZH imaju periodičke, mjesečne, vikend i svakakve akcije.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 14:58   #78
Ja imam pitanjce. Jesu ovi po trgovinama tipa kandit, kraš i slični napravljeni od sirovog kakaa? Surfam, čitam deklaracije, ali nigdje ne piše da je sirov.
Ne treba mi za kolače, cugala bi ga i htjela bi da je sirov jer navodno ima više u sebi hranjivih tvari jer nije uništeno preradom i prženjem.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:26   #79
Nije baš čisti kakao, no vrlo ukusan derivat istog.

Caotina original.
Muller.
Švicarski pripravak, uz nešto i njihove čokolade sa kojih 19% kakaa (deklariranih).
Usporedbe radi, Bianca (čokoladna) ima kojih 10-12% kakaa (deklariranih).

Vrlo aromatično pomiješa li se sa Jacobs instant espresom, čak i sa Nescafe-om, posebice u ova tmurna, hladna, zimska vremena.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:49   #80
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ja imam pitanjce. Jesu ovi po trgovinama tipa kandit, kraš i slični napravljeni od sirovog kakaa? Surfam, čitam deklaracije, ali nigdje ne piše da je sirov.
Što bi značilo da je sirov? To je kakao u prahu, eventualno mu oduzmu dio kakao maslaca pa onda piše "kakao prah smanjene masti".
evo piše ovdje:
Quote:
a. Kakaov prah, kakao je proizvod dobiven od očišćenih, oljuštenih i prženih kakaovih zrna, koji sadrži najmanje 20% kakaovog maslaca, računato na suhu tvar i najviše 9% vode;

b. Kakao smanjene masti, kakaov prah smanjene masti je kakaov prah koji sadrži manje od 20% kakaovog maslaca, računato na suhu tvar.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.