Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 10:20   #61
bas je nedavno u slobodnoj bio ovaj clanak http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...4/Default.aspx
budite pozitivni, iako je sigurno jako tesko. idite dan po dan, korak po korak. sve najbolje maloj obitelji
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
Ani O is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:08   #62
ajme, suze su mi dosle

i ja sam palčić, rođena sa manje od 7mj. prije 29 godina i evo me, velika, zdrava i trudna...bit će to sve ok, danas je medicina toliko napredovala..

pomolit cu se za vas i mrvicu malu...
__________________
djetešce
maniakalna Zvjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:11   #63
Sashice baš mi je žao, bit će sve dobro, mora biti
drži se
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:46   #64
Saschice.ne mogu ni zamisliti kako ti je..ali imaš borca... mora sve biti dobro..mora
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:16   #65
Sashice..
Koja prica..bas si me rasplakala..
Tvoja djevojcica je posebna..vjeruj u to!
Saljem ti ogroman i tebi i tvom muz,da izdrzite.
Za malenog borca puno
__________________
08.2011.
lili36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:08   #66
@Sachica
sve nesto mozgam, jesi li profilakticno dobila antibiotike nakon sto si zavrsila u bolnici?
znam da sam ja taj dan kad sam se poradjala dobila profilakticno jer u tom trenutku nisu znali da li je porod krenuo prijevremeno zbog eventualne infekcije..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 15:57   #67
sashice, tako mi je žao šta si to sve morala prolazit. Drži se
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 17:33   #68
Sachica nemam riječi.... ali tako mi je žao što morate prolaziti kroz sve to, ali molim se da se vaša cura izbori za svoje mjesto pod suncem......
držite se
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:11   #69
Sashice moja
beba iz članka je moja nećakinja, koja danas ima 99 dana, preko 2kg, i grlila se sa svojom mamom danas
bitno je da ne odustajete, znam da je lako nama pričati, al ako ti naša potpors barem malo olakša, dobro je
__________________
"If you know exactly what are you going to do, what is the point of doing it?"
alsinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:53   #70
Alsinija bas sam pomislila da je tvoja necakinja u pitanju al sam se ipak suzdrzala napisati

Sash kako je danas?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:58   #71
Cure, hvala svima na podršci, puno mi to znači

Bila sam jako u depresiji ova 3 dana, ali danas sam malo bolje, jer se napokon moja mrva micala, sad kad smo je dragi i ja došli vidjeti popodne, sva se protezala, rastezala, ručicama trljala po licu, uhvatila cjevčicu od respiratora i gurala je i još se nogicama odgurivala od pelenu Ljubav naša Pedijatrica nas stalno drži prizemno, ali eto, mene male stvari vesele

Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
@Sachica
sve nesto mozgam, jesi li profilakticno dobila antibiotike nakon sto si zavrsila u bolnici?
znam da sam ja taj dan kad sam se poradjala dobila profilakticno jer u tom trenutku nisu znali da li je porod krenuo prijevremeno zbog eventualne infekcije..
Nisu i to sam malo ljuta na njih. Imala sam nalaze briseva (sterilnih) iz lipnja pa su rekli da nema smisla ponavljati briseve (kako su mogli biti sigurni da nije nešto u međuvremenu nastalo?!), samo su mi izvadili krv taj dan i kako CRP nije bio povišen, nisu mi dali nikakav antibiotik. Ali, nisu mi nakon toga vadili krv 2 dana, nego tek 3. dan, kad je meni navečer krenuo porod (trudovi), bilo je kasno za nalaze. Pedijatrica mi je rekla da je bebica došla inficirana, jer je dobila infekciju od mene, plodna voda je bila mekonijska i smrdljiva na porodu. Ljuta sam, jer su mi trebali svaki dan vaditi krv pa bi vidjeli da se nešto događa i porodili me, a ne ovako, sirota je pobrala infekciju
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 22:24   #72
sashica

mislim na vas i vašu malu mrvicu!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 22:40   #73
Sashice draga, zao mi je sto sve ovo morate proci. Drzite se
Biti ce sve ok
callgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 10:16   #74
Sashice, drago mi je da si bolje a i bebica napreduje
Bit će sve super
__________________
sara29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 20:47   #75
Sashice
__________________
"Nije život more da sve je samo slano,puno toga slatkog od Boga nam je dano!!!!"
fritula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 19:14   #76
Ne pisem ovdje nikad, ali pratim sve vase price jer mi je jedna jako draga prijateljica prosla trnovit put MPO i sada ceka dva mala zlata da joj dodju u zagrljaj...

Sashice, molim za tvoju palcicu, da se izbori za svoje mjesto pod suncem, a tebi i tm zelim puno snage i ljubavi i da na kraju puta odvedete vaseg malog hrabrog borca kuci...
__________________
26.07.2010. 23:37 :)
Alinamera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 10:40   #77
Hvala svima na potpori
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 19:20   #78
Sashice molim za vašu palčicu, i za vas da što lakše izdržite ove dane.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 19:36   #79
Sashice, iako te ne znam...... otkad sam slučajno naletjela na tvoje postove neki dan, svaki dan svraćam ovdje da vidim kako cura napreduje

vidjela sam i tvoj potpis i čim MM završi s razgovorom, zvrcnut ću......oni trebaju i zaslužuju samo najbolje

htjela sam ti reći, da svaku večer molitva iz malog gradića na Neretvi putuje sve do Zagreba i jedne male borilice.
često mi padne na pamet stih:'' nek' se sliju molitve'' - i neka se sliju..... sve do jedne sobice pune malih boraca, a posebno do jedne male borilice za koju se svim srcem nadam i molim da će iz svega izaći kao zdrava, velika i lijepa cura.....

Veliki pozdrav tebi i na kraju

PALAC GORE ZA PALČIĆE
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:37   #80
Sashica...nisam znala...slučajno sam naletila na ovu temu....stvarno su te izmrcvarili....
Jako mi je žao....ali bit će sve ok...mora!
Domenica 29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.