Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2013., 16:11   #21
Exclamation čudni "snovi"

ovako..ovo mi se dogodilo sinoc..čitajući Vaše objave i komentare shvatio sam da se događaju slične stvari i nekim ljudima ovdje...pa ako itko ima neki odgovor slobodno nek komentira jer me zanima što mislite o tome što mi se dogodilo...


Znači..sinoć se legnuou krevet i spremio za spavanje cist normalno ko i svaki dan...i skoncentrirao sam se na spavanje....počeo sam osijećati jaku toplinu u dlanovima (istraživajući prije po netu o telepatiji telekinezi chi energiji..pomislio sam da mi se sakupila energija u dlanove i isijavala je toplinu.. već i prije sam znao meditirati i u dubokoj koncentraciji osjecati kako energija struji tijelom ali nikad nisam mogao kontrolirati i usmijeriti ju negdje) uglavnom da nastavim...i sad jos sam se vise skoncentrirao i pokusao tu energiu rasporediti po tijelu zapravo na noge jer su mi uzasno bile hladne...no u međuvremenu sam zaspao i ne znam koliko sam dugo spavao uglavnom probudilo me jako zujanje u ušima koje je bilo sve jače i jače...pokušao samo se pomaknuti ali nisam mogao imao sam osjecaj kao da sam zarobljen u svome tijelu kao da sam se gledao kako se ne mogu pomaknuti kao da mi je tijelo ukoceno...svjestan sam tog sveg bio...znal sam da ne mogu pomicati nista ni ruke ni prste nista aa zujanje u usima je bilo jos jace...uglavnom bilo je jezivo...tad sam zatvorio oci i pojavio sam se na nekomo mjesti di je bilo ko neko brdašce di su bbila tri anšela barem sam tako rekao u snu isto sam to bio svjestan ali dva su bila sive boje i jedan koji je bio na vrhu brdašca taj je blještao bijelim sjajem..rekao sam ja idem prema ovome anđelu..i kad sam pogledao pomaknuo je krlo ili tako nesto nisam siguran prikazao mi se broj 20 i opet me to vratilo natrag u tijelo koje nisam mogao pomaknuti ...no zviždanje u ušima je bilo još jače...znamd a sam jos nesto rekao "tamo" ali nisam siguran što tad sam se vratio odnosno probudio sa šumom u ušima koji je slabio...hmmm kako ovo objasniti????
RaizoRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 17:39   #22
Ne znam sta je sa tih cudnih snova iz price o zarucniku, ali previse je cudno. Zamislite da sanja non stop jednu te istu osobu a ne smije joj to reci, jer su snovi postali morbidni, a sta ako ta osoba to zna? Ne znam o kome se radi, ali ako vam je ta osoba bliska, malo se preispitajte u kom smislu vam je bliska, da li vas cesto zove da joj dodjete, da li vas rado doceka kolacima, ruckom i slicnim, a onda malko prostudirajte njen privatan zivot, sa kim se druzi, sa kim zivi i slicno.Ne mora znaciti da ona nesto namjerno radi,mozda nesto podsvjesno dolazi od nje ka tvom zarucniku a da ni ona ne zna. U svakom slucaju nista ne govorite njoj dok ne skontate sta se zapravo desava.Mozda sve to ima veze i sa proslim zivotima ko bi ga znao...Meni se desavaju isto cudni snovi.Sanjam masu nepoznatih ljudi. Sioc sanjam grad u kom radim i mjesto gdje radim (ustanova je uvijek puna ljudi) i sanjam kako sam ostavila mobitel pored deke na krevetu gdje sam lezala i otisla nesto do stana da uzmem a prvo mi je proslo kroz glavu da mi neko na poslu moze uzet mobitel i procitat sifru bankomat kartice na njemu...a inace je tel. star i nemarim za njega. I tako kad sam dosla u stan uzela st sam trebala ne znam tacno sta vracajuci se prolazila sam izmedju nekih zgrada i vidjela masu ljudi nepoznatih odjednom je zasvirala uzbuna za opcu opasnost i svi su poceli bjezati u podrume.Ja sam ih pitala zasto i od cega bjeze ali mi niko nije odgovorio.Pmislila sam avioni. Ja jesam dozivjela rat, ali duuugo dugo nista nisam sanjala nesto sto je vezano za rat.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 16:58   #23
Nedavno sam imao nesto kao mjesavinu lucidnog sna i paralize sna. Prije toga sam se nešto probudio i ponovno zaspao. I u jednom trenutku sanjam da ležim u krevetu, u položaju u kojem sam stvarno i ležao. Gledam prema ormaru u sobi (odnosno sanjam, oci su definitivno bile zatvorene) i cuje se nekakva buka, sve nešto tutnji, netko viče, a sve nešto čudno, sivo iz poda između kreveta i ormara. Cijelo vrijeme pokušavam otvoriti oci, probuditi se, ali ne mogu. I onda na kraju strašno zasljepljujuće, sve postaje nekako bijelo.
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 18:23   #24
Evo da se i ja javim u zadnjih par dana jako lose spavam i cudno sanjam. Prije koja tri dana sam sanjala da kitim bor s djecakom od kojih 6-7 godina i poceli smo letjeti oko bora i to kao da smo se probijali kroz neku gustu smjesu i doslovno sam osjetila neku negativnu energiju i jako se preplasila i htjela pobjec kroz hodnik al nisam uspjela i pogledala tog djecaka on se pretvorio u neku zenu i htio me primit i to sam se uspjela probudit sva uzdihana.
Dan poslije sanjam kako idem do prijateljice i na jednom spomeniku je crna vrana koja se okrece i ja se priblizavam njenoj ulici i pocinje me pratit smrt i dodem do njenog dvorist i smrt me jos plasi i ja pocnem vristat i uspijem nekako uc i ono ode.
I sljedeci dan sanjam kako idem do decka u bolnicu al on nije htio da dodem i kad sam dsla pogledali smo se i tako se radnosno nasmijao imaoo je najljepši osmijeh na svijetu i nisam ga mogla zagrlit i pitat sto mu je nego smo se samo drzali za ruke i gledali...
Eto ako ovo ima ikakvo znacenje hvala!
kokosjajuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:34   #25
pozz svima. Nije me dugo bilo na forumu, pa odmah na omiljene teme

Quote:
kokosjajuha kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim u zadnjih par dana jako lose spavam i cudno sanjam. Prije koja tri dana sam sanjala da kitim bor s djecakom od kojih 6-7 godina i poceli smo letjeti oko bora i to kao da smo se probijali kroz neku gustu smjesu i doslovno sam osjetila neku negativnu energiju i jako se preplasila i htjela pobjec kroz hodnik al nisam uspjela i pogledala tog djecaka on se pretvorio u neku zenu i htio me primit i to sam se uspjela probudit sva uzdihana.
Ovo ti je cisti duh bozicnih praznika. Unajmile korporacije magove da sanjaju s nama Iduci put obecaj da ces potrositi sav kesh, i ispeglati karticu. Zlo uvijek dojde u slatkom ili nevinom obliku

Quote:
Dan poslije sanjam kako idem do prijateljice i na jednom spomeniku je crna vrana koja se okrece i ja se priblizavam njenoj ulici i pocinje me pratit smrt i dodem do njenog dvorist i smrt me jos plasi i ja pocnem vristat i uspijem nekako uc i ono ode.
Smrt ne odlazi. Samo svakome tko krene putem magije ili introspekcije najavi svoju prisutnost. Vise o temi svakako viditi u dijelima T. Pratchetta. Vranu taman barim i potkupljujem za kucnog ljubimca pa molim da je se ne mijesa u isti kontekst
Quote:
I sljedeci dan sanjam kako idem do decka u bolnicu al on nije htio da dodem i kad sam dsla pogledali smo se i tako se radnosno nasmijao imaoo je najljepši osmijeh na svijetu i nisam ga mogla zagrlit i pitat sto mu je nego smo se samo drzali za ruke i gledali...
Eto ako ovo ima ikakvo znacenje hvala!
Vidi pod prvim snom. Nema darova pa nije htio da dodjes. Smajla nakon sto ovo procitas vise nece biti pa se sjeti kupiti djetetu nesto , i to jos u bolnici
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:37   #26
Quote:
Papirus Magnus kaže: Pogledaj post
Nedavno sam imao nesto kao mjesavinu lucidnog sna i paralize sna. Prije toga sam se nešto probudio i ponovno zaspao. I u jednom trenutku sanjam da ležim u krevetu, u položaju u kojem sam stvarno i ležao. Gledam prema ormaru u sobi (odnosno sanjam, oci su definitivno bile zatvorene) i cuje se nekakva buka, sve nešto tutnji, netko viče, a sve nešto čudno, sivo iz poda između kreveta i ormara. Cijelo vrijeme pokušavam otvoriti oci, probuditi se, ali ne mogu. I onda na kraju strašno zasljepljujuće, sve postaje nekako bijelo.
Pozz

Astralna projekcija
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:43   #27
e zasto sam se uopce opet nakalemio na forum. Kopao sam nesto pa sam na temu naletio. Ja sam sanjao cijeli jedan paralelni zivot sa curom koju inace znam na bog bog iz grada dok smo bili jos srednjoskolci, ali vec godinama zivi u drugom gradu. Osjecaji, ljubav, mržnja, svasta nesto u tim snovima. Sve je to trajalo nekoliko godina, ne svakodnevno ali ni ne toliko rijetko. I onda je vidim sad nakon par godina, mislim da nikad u zivotu nismo pricali duze od minut i raspricamo se kao najbolji friendovi iz prve. Bas me zanima sto ljudi mile o tome da mozda dijelimo taj neki sneni paralelni zivot s nekim. Bilo bi nice ili spooky?
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 15:45   #28
pozdrav.ja sam vec imao dosta puta iskustva sa tim "snovima" ali ovo najnovije ma malo potreslo/izivciralo. Naime prekjucer sam isao spavati i nisam odma zaspao. Pocelo mi je biti sila na wc pa sam otvorio oci i ugledao kod vrata od sobe kao nekakvog starca duge sijede brade. Nisam znao sta cu i krenuo sam prema njemu i nestao je samo. A jucer cim sam zatvorio oci kao da je neko prstima prosao kroz moju kosu i krenuo od cela do nosta prstima.Otvorio sam oci i nikog nije bilo normalno.Pogledao sam prema vratima i kao da su mi oci pocele "zumirat" prema vratima kao da me nesto vuklo tamo. Znam da ovo sve zvuci glupo i meni je glupo i nestvarno i cak me malo sram posto nisam bas klinac... Jel imao netko slicna iskustva pa da udjeli neki savjet? Hvala unaprijed
galaxy_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:23   #29
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
ja nisam sanjao osobu,ali sam čuo glas u snu koji me očito htio upozoriti.
glas je bio povišen i jeziv,čuo sam ovo: u srijedu navečer ne idi na posao u skladište,moglo bi ti biti posljednje
to su riječi o kojima sam cjelo jutro danas razmišljao,može biti da ništa ne
znači,ali u srijedu ne idem na posao,izmislit ću problem,danas ne radim.

što mislite o ovim riječima,što bi mi moglo biti zadnje
evo ja sam prije mjesec dana čula glas, opisala bih ga kao muški, dubok i strog (bila sam budna i ležala u krevetu) rekao je: ići ćete u Sloveniju.... e sad, još se ništa nije desilo...al čekam....
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:27   #30
Quote:
RaizoRain kaže: Pogledaj post
ovako..ovo mi se dogodilo sinoc..čitajući Vaše objave i komentare shvatio sam da se događaju slične stvari i nekim ljudima ovdje...pa ako itko ima neki odgovor slobodno nek komentira jer me zanima što mislite o tome što mi se dogodilo...


Znači..sinoć se legnuou krevet i spremio za spavanje cist normalno ko i svaki dan...i skoncentrirao sam se na spavanje....počeo sam osijećati jaku toplinu u dlanovima (istraživajući prije po netu o telepatiji telekinezi chi energiji..pomislio sam da mi se sakupila energija u dlanove i isijavala je toplinu.. već i prije sam znao meditirati i u dubokoj koncentraciji osjecati kako energija struji tijelom ali nikad nisam mogao kontrolirati i usmijeriti ju negdje) uglavnom da nastavim...i sad jos sam se vise skoncentrirao i pokusao tu energiu rasporediti po tijelu zapravo na noge jer su mi uzasno bile hladne...no u međuvremenu sam zaspao i ne znam koliko sam dugo spavao uglavnom probudilo me jako zujanje u ušima koje je bilo sve jače i jače...pokušao samo se pomaknuti ali nisam mogao imao sam osjecaj kao da sam zarobljen u svome tijelu kao da sam se gledao kako se ne mogu pomaknuti kao da mi je tijelo ukoceno...svjestan sam tog sveg bio...znal sam da ne mogu pomicati nista ni ruke ni prste nista aa zujanje u usima je bilo jos jace...uglavnom bilo je jezivo...tad sam zatvorio oci i pojavio sam se na nekomo mjesti di je bilo ko neko brdašce di su bbila tri anšela barem sam tako rekao u snu isto sam to bio svjestan ali dva su bila sive boje i jedan koji je bio na vrhu brdašca taj je blještao bijelim sjajem..rekao sam ja idem prema ovome anđelu..i kad sam pogledao pomaknuo je krlo ili tako nesto nisam siguran prikazao mi se broj 20 i opet me to vratilo natrag u tijelo koje nisam mogao pomaknuti ...no zviždanje u ušima je bilo još jače...znamd a sam jos nesto rekao "tamo" ali nisam siguran što tad sam se vratio odnosno probudio sa šumom u ušima koji je slabio...hmmm kako ovo objasniti????
ja bih rekla da su te zaista posjetili anđeli, obično se javljaju zujanjem u ušima (viskoa frekvenicija?)
izgleda da će biti nešto povezano sa tim brojem...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:30   #31
Quote:
galaxy_s kaže: Pogledaj post
pozdrav.ja sam vec imao dosta puta iskustva sa tim "snovima" ali ovo najnovije ma malo potreslo/izivciralo. Naime prekjucer sam isao spavati i nisam odma zaspao. Pocelo mi je biti sila na wc pa sam otvorio oci i ugledao kod vrata od sobe kao nekakvog starca duge sijede brade. Nisam znao sta cu i krenuo sam prema njemu i nestao je samo. A jucer cim sam zatvorio oci kao da je neko prstima prosao kroz moju kosu i krenuo od cela do nosta prstima.Otvorio sam oci i nikog nije bilo normalno.Pogledao sam prema vratima i kao da su mi oci pocele "zumirat" prema vratima kao da me nesto vuklo tamo. Znam da ovo sve zvuci glupo i meni je glupo i nestvarno i cak me malo sram posto nisam bas klinac... Jel imao netko slicna iskustva pa da udjeli neki savjet? Hvala unaprijed
ne ganjaj ga, već ga pitaj zašto je tu, što od tebe treba
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 21:36   #32
Jesam li navalila na ovu temu, volim te stvari tj. događaje, mogla bih vas danima čitat

i sama imam brdo događaja, od anđela, Boga, pokojnih i naravno demona...

kad bih krenula pisat, ispisala bih nekoliko stranica

ali evo reći ću vam predzadnje što mi se dogodilo.

Krenula sam spavati, počela se mi pred očima odvijati neka radnja (valjda sam počela tonuti u san) i pred očima sam vidjela svoju baku koju nisam vidjela već 25 godina. rekla mi je 13.04 i u mislima sam dobila pokojnog djeda koji je umro nekliko godina prije mog rođenja kojeg svi već zaboravili, a meni je bila neka želja posljednjih dana stupiti sa njim u kontakt.

Pitala sam tatu kad je djed umro, rekao je samo negdje u aprilu... zvala sam striču u njemačku i on mi je potvrdio datum... s tim da moram napomenuti da ja o tom djedi ništa nisam znala osim da je to onaj koji se objesio, nikad nisam pitala, nikad se nije o njemu pričalo...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:40   #33
Sanjala sam ljeto, brdo i zelenu travu sa puuuuno maslačaka i gospine trave (obje biljke su zute).Bas ta zuta boja bila mi je u snu nekako neobicno uocljiva. Brala sam prvo kantarion a onda i maslacak. Nakon 2 dana poceo me boliti zeludac i odmah odem na trznicu i kupim caj od kantariona....tj.gospine trave, jer je taj caj izvrstan za zeludac...
Ne znam sta znaci ovaj san, ali bio je ugodan....branje biljki, tj. cajeva, a narocito ovih zutih.Da li zuta boja oznacava ljubomoru?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:08   #34
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Sanjala sam ljeto, brdo i zelenu travu sa puuuuno maslačaka i gospine trave (obje biljke su zute).Bas ta zuta boja bila mi je u snu nekako neobicno uocljiva. Brala sam prvo kantarion a onda i maslacak. Nakon 2 dana poceo me boliti zeludac i odmah odem na trznicu i kupim caj od kantariona....tj.gospine trave, jer je taj caj izvrstan za zeludac...
Ne znam sta znaci ovaj san, ali bio je ugodan....branje biljki, tj. cajeva, a narocito ovih zutih.Da li zuta boja oznacava ljubomoru?
Eh da bar ja sanjam livadu hahaha

p.s. skuhaj si čaj u svakom slučaju
__________________
---------------------------------------------------
FANATIC & CO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:19   #35
Quote:
galaxy_s kaže: Pogledaj post
pozdrav.ja sam vec imao dosta puta iskustva sa tim "snovima" ali ovo najnovije ma malo potreslo/izivciralo. Naime prekjucer sam isao spavati i nisam odma zaspao. Pocelo mi je biti sila na wc pa sam otvorio oci i ugledao kod vrata od sobe kao nekakvog starca duge sijede brade. Nisam znao sta cu i krenuo sam prema njemu i nestao je samo. A jucer cim sam zatvorio oci kao da je neko prstima prosao kroz moju kosu i krenuo od cela do nosta prstima.Otvorio sam oci i nikog nije bilo normalno.Pogledao sam prema vratima i kao da su mi oci pocele "zumirat" prema vratima kao da me nesto vuklo tamo. Znam da ovo sve zvuci glupo i meni je glupo i nestvarno i cak me malo sram posto nisam bas klinac... Jel imao netko slicna iskustva pa da udjeli neki savjet? Hvala unaprijed
hipnagogne halucinacije
__________________
---------------------------------------------------
FANATIC & CO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:22   #36
Quote:
Papirus Magnus kaže: Pogledaj post
Nedavno sam imao nesto kao mjesavinu lucidnog sna i paralize sna. Prije toga sam se nešto probudio i ponovno zaspao. I u jednom trenutku sanjam da ležim u krevetu, u položaju u kojem sam stvarno i ležao. Gledam prema ormaru u sobi (odnosno sanjam, oci su definitivno bile zatvorene) i cuje se nekakva buka, sve nešto tutnji, netko viče, a sve nešto čudno, sivo iz poda između kreveta i ormara. Cijelo vrijeme pokušavam otvoriti oci, probuditi se, ali ne mogu. I onda na kraju strašno zasljepljujuće, sve postaje nekako bijelo.
Jesi imao osjećaj da je netko bio u sobi?
__________________
---------------------------------------------------
FANATIC & CO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 16:50   #37
Ne, ali to nešto sivo sluzavo, kao neki rastezljivi mjehurići su se rastezali iz poda i netko je vikao. Od tada sam istrazivao i malo nesto citao o tome i skuzio sam da je to stanje prije ap. Sad mi je zao sto sam se probudio iz toga
Sjetio sam se jos jednih cudnih snova koje nisam vec jako dugo imao. Radi se o tome da sam znao sanjati lica nekih random ljudi (koje ne poznajem), njihovi portreti na bijeloj pozadini i gledao sam ih kako jako brzo stare, kao da gledam time lapse video, ali starili su do te mjere da je to izgledalo doslovno strašno tako su se redali jedni za drugima. Užas.
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?

Zadnje uređivanje Papirus Magnus : 12.01.2014. at 16:57.
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 11:55   #38
Ne znam zašto mi se uvijek dešava..
Kada sam jako umorna a recimo zeznem se, pa kasnije naveče popijem kafu,,pa ne mogu spavati...obavezno imam čudne snove!
I to u nekom polusnu da tako kažem,,jer ne spavam normalno..znam da sam budna,,samo žmirim i pokušavam zaspati i obavezno- uvjek mi dodju neke čudne slike,,uvjek je netko od mojih prisutan,,uvjek neki strah, uvjek netko od nekoga bježi, skriva se i sl.
To sam primjetila 3 ili 4 puta kada sam tako umorna a ne mogu zaspati..svjesna sam da sam budna..ali slike se redaju i dogadjaji...puni straha koji osjećam uvjek..
__________________
** Na neke stvari te prosto, i ovaj život natjera.. **
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 13:32   #39
Sanjala sam da sa grupom mladih ljudi (kao neka ekskurzija) cekamo autobus i kupili smo puno gajbi piva koje smo utovarili u autobus. Putem smo stali u trgovinu i ja sam htjela kupiti voće no sve je bilo trulo (lubenice i banane). Nakon povratka u autobus sam zapalila cigaretu koja mi je bila prejaka (smjelo se pusit u autobusu). Nakon toga sam stigla pred veliku kuću katnicu, bio je mrak. Usla sam u kucu i popela se na kat...Tamo je bilo 4-5-6 starijih zena. Sjedile su na podu, moja baka mi je bila okrenuta leđima a jedna je sjedila na klupici nekakvoj i pozvala me, i uhvatila me za ruku i zazmirila kao da mi cita buducnost. nakon toga sam se našla pred svojom kućom, mama je lezala na podu i bicikl je bio na njoj (vjerovatno je pala sa bicikla) a baka je klečala na podu okrenuta meni leđima i molila se. :S
fenixtears is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 14:48   #40
Sanjala sam 5 dana za redom snove o vragu. 1. san - ja i on imamo dijete te se ja sa djetetom skrivam od njega u jednoj kući. Odjednom u kući svi mrtvi. Oživljavaju. nalazim se u šumi, magla pokušavajući se sakriti u drvetu.
2. san - vrag se pod maskom čovjeka, u školi pokušava približiti meni. Ja znam da je to on i pokušavam se odmaknuti od njega.
3. san - stara crkva, on je tamo i ima spolni odnos sa nekom ženom. Ja sam u vjenčanici. Pokušavam nestati.
4. san - nekakva magična zemlja, bježim od divova. Ugledam starca i njegovu ženu, lijepa kucica. Tražim kod njih pomoć. Divovi ne mogu prijeći prag gdje je ta kuća. Nedugo shvatim kako je to vrag koji se pretvorio u starca te mi je smjestio zamku.
5. san - ne mogu se baš sjetiti ali znam da kad sam se počela buditi, dogodilo mi se to da je nešto u snu, polu snu viknulo "J...ti Bog mater. ( Inače nikada nisam opsovala tako). To je odjeknulo u mojim mislima i od straha sam se probudila.
Otrčala sam u drugu sobu, upalila svjetlo. Neko vrijeme sam hodala po sobi i izašla na stubište. Vidjela sam da je puni Mjesec.
__________________
Create a sensual feeling about everything...

Zadnje uređivanje Latiosa : 25.03.2014. at 15:23.
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.