Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 04:27   #81
Pogledajte na tom uprknućkom skupu kako se junak samo smije. Valja se od smijeha, kao najveći pravednik svih vremena.Nevjerojatno što nam je učinio, a smije se bez srama, hoda bez srama, na sudu bez imalo srama. To moraš biti čudovište da učiniš svom narodu koji vjeruje u tebe,zlo, samo zlo.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 20:42   #82
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Pogledajte na tom uprknućkom skupu kako se junak samo smije. Valja se od smijeha, kao najveći pravednik svih vremena.Nevjerojatno što nam je učinio, a smije se bez srama, hoda bez srama, na sudu bez imalo srama. To moraš biti čudovište da učiniš svom narodu koji vjeruje u tebe,zlo, samo zlo.
A gle, da ima imalo savjesti i da nije toliko narcisoidan (i kao takav uvjeren da je bolji od svih i da ima veća prava od drugih), ne bi nam napravio to što je napravio. No s obzirom da nema savjesti i da jest narcisoidan, ima za sebe obilje opravdanja i izgovora i zato se tako besramno smije.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 13:25   #83
Thumbs up

Quote:
Kuzman kaže: Pogledaj post
Kakva ekipa! Uzvanike ‘Uprknuća’ TERETI se za ukupno 111 milijuna kuna ŠTETE


http://www.jutarnji.hr/uzvanike--upr...stete/1015076/
Blindirani auti koje kupovahu bogati roditelji djece koja ubijaše brzim autom djevojčice, Čačija i ostali tjelohranitelji, moć, novac,kamarila...a na kraju navlačenje sa prosjakinjom pred bircuzom
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prosjakinja-sanaderu-daj-mi-nesto-koju-kunu-znam-da-imas/610008.aspx
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 05:21   #84
Toliko mi se gadi ,da kad ga prikazuju na sudu, zagasim TV.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 08:12   #85
ništa "junaka" spriječiti ne može.
radi i dalje http://www.jutarnji.hr/u-pauzi-suden...-imas/1022151/
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 18:36   #86
Thumbs up

Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ništa "junaka" spriječiti ne može.
radi i dalje http://www.jutarnji.hr/u-pauzi-suden...-imas/1022151/
Genijalno mi je kako on hoda sam, ne boji se nikoga i ničega, smije se i ceri, dobre je volje, dobro zgleda, više nije ni bolestan...bogami pravi frajer
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 08:01   #87
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Genijalno mi je kako on hoda sam, ne boji se nikoga i ničega, smije se i ceri, dobre je volje, dobro zgleda, više nije ni bolestan...bogami pravi frajer
To mu je uvjek bilo najjače oružje. I sad se drži kao premijer, poručuje javnosti da je iznad svih i da ga se neće slomiti. Koji lik...

Zapravo nebi me iznenadlo da je ta promocija te bezvezne knjige pjesama samo igrokaz koji mu je Rošin organizirao da pošalje još jednu poruku javnosti: "Nabijem vas".
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 18:40   #88
da nije bilo Sanadera - Europe mi vidili ne bismo dok nam Srbija ne bi poručila preko svojih kotlokrpa i nakupaca sa jamčevinama zaliha Karađorđevićevog zlata iz Londona - ajte kmetovi motike u ruke , više bre niste stoka sitnog zuba
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 08:57   #89
Fiolić je u svojoj obrani priznao da su Sanader i Čobanković na njegov poticaj pristali na otkup zgrade u Planinskoj ulici od Mesnica Fiolić
No, Fiolić Uskoku nije rekao ono što su mnogi očekivali - da je dio 'zarade' (62 milijuna kuna, koliko je dobio prodajom svoje zgrade Vladi) dao visokopozicioniranim političarima.
Bivši ministar Petar Čobanković je priznao da je sudjelovao u otkupu Fiolićeve zgrade, ali da je postupao po nalogu Ive Sanadera.
......................
e sad , šta je bilo prvo , kokoš ili jaje..... čoban ili mesar.... (socijalistička) Republika Hrvatska ili HDZ.....
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 16:49   #90
Bit ce uprknuca u zatvoru, kako u alegorijskom, ali i u stvarnom smislu.
Homoerotske fantazije i skrivene pozude dr. Ive ce se napokon fizicki manifestirati u realnosti.
__________________
Ako itko ikada napise pjesmu nad pjesmama, to ce biti pjesma o srazu ljudskih bica i poganih svinja...sjeme im se zatrlo.
omoplata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 02:05   #91
Exclamation

Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
da nije bilo Sanadera - Europe mi vidili ne bismo dok nam Srbija ne bi poručila preko svojih kotlokrpa i nakupaca sa jamčevinama zaliha Karađorđevićevog zlata iz Londona - ajte kmetovi motike u ruke , više bre niste stoka sitnog zuba
Točno, da Sanader nije izručio Gotovinu i ostale ne bismo bili u EU. Ali ! I Srbija bi bila bolji izbor nego HDZ i Sanader !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 08:33   #92
Unhappy

Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
To mu je uvjek bilo najjače oružje. I sad se drži kao premijer, poručuje javnosti da je iznad svih i da ga se neće slomiti. Koji lik...

Zapravo nebi me iznenadlo da je ta promocija te bezvezne knjige pjesama samo igrokaz koji mu je Rošin organizirao da pošalje još jednu poruku javnosti: "Nabijem vas".
Točn tako...ali život nije autoprojekcija , tako da će njega uskoro stari robovi u Lepici nabijati...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 11:40   #93
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Točn tako...ali život nije autoprojekcija , tako da će njega uskoro stari robovi u Lepici nabijati...
Tek će se tada široko smješkati !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 18:26   #94
Talking

Smješkat će se on sad u nedjelju kad bude gledao reprizu od prije 10 godina kad ga Brane, Sova i kradljivci glasova dovedoše na tron u HDZ-u a uskoro lakovjerni narod proguta sve šuplje priče koje im Zlatousti dottore servira u svojoj bahatoj zafrkanciji
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 09:20   #95
Neki dan sam vidio u novinama da Sanader ide zbog noge na terapije u Dinamo. Mislim da je posrijedi ipak neka druga igra, jer su ovu jesen bile fotke po portalima kako se druze Tipuric (ili Tuduric, kako se vec preziva onaj sudac) i Mamic u nekom kaficu. A sad ce maminjo vratit neku uslugu iz proslosti, a vec mu je i pomagao s onim plakatima dinamo za hdz. Tako da sve manje vjerujem da ce nas Ivo bit osudjen na izravnu zatvorsku kaznu.
karibu2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:43   #96
Quote:
omoplata kaže: Pogledaj post
Bit ce uprknuca u zatvoru, kako u alegorijskom, ali i u stvarnom smislu.
Homoerotske fantazije i skrivene pozude dr. Ive ce se napokon fizicki manifestirati u realnosti.
Ajmo se kladit da će dr. Ivo bolje poći nego li ti i ja.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:32   #97
Kome li Ivo daje podršku za nedjeljne izbore??
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 02:02   #98
opa , ruski tajkun veli da mu je ukradeno 5 milijuna eura i da naš junak Ivo nema veze s tim . A sudac se uzmuckao ....
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:53   #99
Kulterer u Austriji osuđen na tri i pol godine zatvora za zlouporabu položaja ...
http://www.slobodnadalmacija.hr/Novo...4/Default.aspx

Eto, veeeeliki ortak/prijatelj junaka Sanadera Ive kao da pokazuje skoro "putovanje" svom ortaku/prijatelju u HR.
Austrija nam je često bila primjer ... zar ne?
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 23:52   #100
a šta će bit ako kaže da Ivo nije uzeo proviziju , kao i ovaj rus što veli da nema pojma tko je taj čovjek.... ha , ha -
velim ja , Ivo Sanader je junak koji je Hrvatsku doveo u Europu . Kad je pobjegao iz Hrvatske siguran sam da je to bio jedini način jer nemaš ti tu komu šta objasnit . Tako je i Ante morao , mada on nije mogao daleko zbog žene ....eh , moje mišljenje je bilo da je trebao u Afriku zbrisat.... ha , ha
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.