Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2015., 11:09   #81
a ja misliJo ti romanticna i postat ces moja Fata
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 04.12.2015., 11:18   #82
misliti je brati cvijeće. dragi moj, nesuđeni Mujo
ajd sad, kartonirat će nas, bježmo
anima sola is offline  
Old 04.12.2015., 11:18   #83
jesi kukavica
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 10.12.2015., 22:09   #84
sad mi se javljaju i biseks tipovi, pa stvarno se osjećam jadno
neprikosnovena is offline  
Old 10.12.2015., 23:30   #85
niti priblizno, drzim da se to ne moze
__________________
balance issues
oversteer is offline  
Old 11.12.2015., 03:44   #86
još nisam, valjda budem, ako ima koja ,neka se javi. hahahahah....
medeniZg is offline  
Old 11.12.2015., 09:07   #87
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Baš sam malo bacila pogled i - meni su ti ljudi na oglasima prečudni (ako smijem to reć ). Svi se kao furaju na neku posebnost, pokušavaju bit originalni, a zapravo napišu identične gluposti kao i ostali. I svi vole filmove i serije i odlazak u prirodu ( ovo o b a v e z n o ).
Osobno mi je vise 'creepy' kad napominju da im se jave samo ljudi koji su za nesto ozbiljno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.12.2015., 09:27   #88
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Osobno mi je vise 'creepy' kad napominju da im se jave samo ljudi koji su za nesto ozbiljno.
E ovo potpisujem.

Umjesto da pokušaš ostaviti dojam neke opuštenosti i neopterećenosti, napišeš esej koji ima sve elemente znanstvenog i administrativnog stila. Kužim da pojedinci, a možda čak i danas većina, ne stavlja oglase eto tako, čisto da ubije slobodno vrijeme s neobveznim dopisivanjem/izlascima, već želi upoznati osobu s kojom bi mogla započeti nekakav dublji odnos, bilo prijateljstvo u pitanju ili veza, ali čemu tolika doza smrtne ozbiljnosti? Ni to ni ne garantira nikakav uspjeh, pobogu.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 11.12.2015., 10:02   #89
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
E ovo potpisujem.

Umjesto da pokušaš ostaviti dojam neke opuštenosti i neopterećenosti, napišeš esej koji ima sve elemente znanstvenog i administrativnog stila. Kužim da pojedinci, a možda čak i danas većina, ne stavlja oglase eto tako, čisto da ubije slobodno vrijeme s neobveznim dopisivanjem/izlascima, već želi upoznati osobu s kojom bi mogla započeti nekakav dublji odnos, bilo prijateljstvo u pitanju ili veza, ali čemu tolika doza smrtne ozbiljnosti? Ni to ni ne garantira nikakav uspjeh, pobogu.
I ne samo to, nego stvara pritisak drugoj strani. Ides na cugu s osobom koja ti je rekla 'javi se ak si sam za nes ozbiljno' ? Kak da ne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.12.2015., 11:41   #90
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I ne samo to, nego stvara pritisak drugoj strani. Ides na cugu s osobom koja ti je rekla 'javi se ak si sam za nes ozbiljno' ? Kak da ne.
Pobjegla bih glavom bez obzira da mi nešto takvo kaže. Kava/cuga/što već bi trebali predstavljati obično upoznavanje kroz opušteni razgovor u kojem tek vidiš slažeš li se s dotičnom osobom koliko-toliko.
Ali nikad ne znaš, možda čak odmah na prvom izlasku odlučiš da ćeš nju/njega odvući pred oltar.
Ljudi previše očekuju, skužila sam u svojoj okolini da je to skoro uvijek glavni problem kod ostvarivanja nekakvog odnosa.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 11.12.2015., 14:10   #91
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
Pobjegla bih glavom bez obzira da mi nešto takvo kaže. Kava/cuga/što već bi trebali predstavljati obično upoznavanje kroz opušteni razgovor u kojem tek vidiš slažeš li se s dotičnom osobom koliko-toliko.
Ali nikad ne znaš, možda čak odmah na prvom izlasku odlučiš da ćeš nju/njega odvući pred oltar.
Kava/cuga/prvi dejt uvijek i je upoznavanje, osim ako ne ides na kavu sa prostitutkom, onda je to poslovni dogovor.
Ne treba nikada ici negativno, ali napomenuti sto zapravo trazis je korisno. Zapravo, bilo bi korisno da ljudi toliko ne lazu online. LD
AngryNomad is offline  
Old 11.12.2015., 14:11   #92
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Kava/cuga/prvi dejt uvijek i je upoznavanje, osim ako ne ides na kavu sa prostitutkom, onda je to poslovni dogovor.
Ne treba nikada ici negativno, ali napomenuti sto zapravo trazis je korisno. Zapravo, bilo bi korisno da ljudi toliko ne lazu online. LD
Ne radi se o tome, nego da ekipa pise 'ne javljajte se na oglas, osim ako ne mislite ozbiljno' s cime drugu stranu automatski stavlja pod nepotreban pritisak. Kak da ne, znam da hocu ozbiljno, a nisam ju dozivio mimo digitalnog.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.12.2015., 14:20   #93
.. a pogotovo ne možeš znati misliš li s tom osobom ozbiljno dok se ne upoznate i družite neko vrijeme...
crvena13 is offline  
Old 11.12.2015., 14:38   #94
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
.. a pogotovo ne možeš znati misliš li s tom osobom ozbiljno dok se ne upoznate i družite neko vrijeme...
Bio bi sretniji da se zeli u hitnijem roku nataknut na kurac, neg da zna dal bi ozbiljno ili ne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.12.2015., 15:07   #95
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bio bi sretniji da se zeli u hitnijem roku nataknut na kurac, neg da zna dal bi ozbiljno ili ne.
Tek nakon toga možeš i znati želiš li išta ozbiljno ili ne.
crvena13 is offline  
Old 11.12.2015., 18:53   #96
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
Tek nakon toga možeš i znati želiš li išta ozbiljno ili ne.
Oviso kak se natakne
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Old 11.12.2015., 19:19   #97
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
čemu tolika doza smrtne ozbiljnosti? Ni to ni ne garantira nikakav uspjeh, pobogu.
Naravno takva ozbiljnost nije pozeljna kod oglasa jer nikad ne znas kako ces se s nekim poklopit kad (ili bolje receno ako) se bolje upoznate.
Ali ono kaj potpuno podrzavam je zelju da su na oglase jave samo ozbiljne cure, a time mislim na one koje su zrele a ne balavice.

Meni osobno ih je za jedan zivot i previse. Cemu tratit vrijeme dalje na cure kojima su oglasi cisto zajebancija?
Takve stvari sam preraso davno jos u srednjoj skoli (toplo hladne igrice jel).
*Hades* is offline  
Old 11.12.2015., 21:00   #98
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Osobno mi je vise 'creepy' kad napominju da im se jave samo ljudi koji su za nesto ozbiljno.
Ja mislim da je poželjno kad netko zna što želi i to otvoreno napiše. Ali kužim na što ciljaš, "svi vi kojima je samo do avanture a ne do nečeg ozbiljnog, bolje vam je da se ne javljate!!!1" zvuči očajno i osuđivački i kao da osoba pošto-poto mora nekog imati.

S druge strane, ukoliko netko želi vezu, trebao bi to ipak nekako natuknuti, (tipa "bilo bi mi drago kad bi se javili oni koji su otvoreni i za mogućnost veze") jer nema smisla niti da se javljaju osobe koje npr. već u startu odbacuju mogućnost nalaženja irl, ali im je dosadno pa žele ubit vrijeme tipkanjem. Ali čini se da je dati to do znanja, a pri tome ne djelovati kao luzer, viša matematika za mnoge
Shaina is offline  
Old 11.12.2015., 23:52   #99
Kako god okreneš - ne valja. Al' ako ti se piše i imaš tu neopisivu želju pokušati pronaći nešto/nekog, boli te kurac, radi što želiš.
U najgorem slučaju možeš se osramotiti, no ubrzo će doći drugi i tvoj će biti zaboravljen.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 11.12.2015., 23:53   #100
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
Tek nakon toga možeš i znati želiš li išta ozbiljno ili ne.
"Trazim djevojku za seks, a ako dobro nataknemo, mozda i nesto vise"
AngryNomad is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.