Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2016., 09:26   #1
Smile Chat, Prst sudbine - Vol. 59 - Hot in the city

Otvoren je novi chat

Polako nam dolazi ljeto, pa eto da nam ne utihne chat, otvaram novu temu.

Pišite, družite se i volite se

p.s. poštujte moderatorska pravila da nam svima bude ugodnije
Daisy28 is offline  
Old 14.06.2016., 09:30   #2
Evo meni sammich
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 09:31   #3


Da se zabilježim.



http://imgur.com/gallery/bYo7GRu

Primijetih da chat traje jedno godišnje doba.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 14.06.2016., 09:35   #4
Bravo leptirice

Daisy28 is offline  
Old 14.06.2016., 09:35   #5
Nice pussy
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 09:36   #6
tu sam.
Laetitia is offline  
Old 14.06.2016., 09:38   #7
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post

Primijetih da chat traje jedno godišnje doba.
Nekako mi se čini da će ovaj pokriti ljeto, jesen i zimu

Sve manje i manje se piše
Daisy28 is offline  
Old 14.06.2016., 09:43   #8
Tužno je to, zapraf. Ljudi se upare, a do tada su pisali. Pa malo pišu, i jebu se. Onda, kad ta faza prođe, loču i malo pišu. Onda, za vrijeme te faze, krenu i žderat i malo pisat. I onda se na kraju zgade jedno drugome, vele: ti nisi čovjek za kojeg sam, jel...I onda se svi vrate na chat kao masni alkosi i chat oživi, oni se dovedu nazad u formu, netko ih primjeti i opet završe u vezi.
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 09:47   #9
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Nekako mi se čini da će ovaj pokriti ljeto, jesen i zimu

Sve manje i manje se piše
Moguće.

I meni se sve manje piše na chatu.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 14.06.2016., 09:47   #10
Hahahahaha koja teorija
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 14.06.2016., 09:50   #11
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Moguće.

I meni se sve manje piše na chatu.
A zašto ti se sve manje piše? Sise zaljubila možda?
Daisy28 is offline  
Old 14.06.2016., 09:54   #12
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
A zašto ti se sve manje piše? Sise zaljubila možda?
Ne piše mi se. Manjak vremena, a i ne da mi se, nemam nešto pametno za napisati pa... Ne, nisam se zaljubila.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 14.06.2016., 09:55   #13
Oh noes
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 09:57   #14
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
Tužno je to, zapraf. Ljudi se upare, a do tada su pisali. Pa malo pišu, i jebu se. Onda, kad ta faza prođe, loču i malo pišu. Onda, za vrijeme te faze, krenu i žderat i malo pisat. I onda se na kraju zgade jedno drugome, vele: ti nisi čovjek za kojeg sam, jel...I onda se svi vrate na chat kao masni alkosi i chat oživi, oni se dovedu nazad u formu, netko ih primjeti i opet završe u vezi.
sto bi simba rekao: circle of fuck
ZgSash is offline  
Old 14.06.2016., 10:05   #15
Oho, novi cet...pa da se predbelezim.

Sjecam se vremena kad nam je cet trajao cca 2 tjedna, isPissivali smo po 50 stranica dnevno -vrstu opsjednutosti kakvu uopce tesko mi je zamisliti ponovljenu.
Da napravim mjesta za neke nove klince, pocela sam pisati na 40+ cetu (sad jedini zivuci primjerak iz te postave razgovara sam sa sobom u nadi da reanimirat ce ga), no tamosnja ekipa...u sirem smislu zapravo ne postoji. Nikad se nisu druzili kosto mi jesmo, a nit su bili dovoljno kreativni da barem to 40+ utociste opstane im. Zalostan bas prizor, nakon samo 2 nastavka. Zato...cestitke Prstu na prezivljavanju! Selio se i na offtopic i na druge forume, al ipak je jos tu

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Old 14.06.2016., 10:07   #16
leptirice, aj me i ti odjebi, pokupio sam odjebe od svih feminentnijh forumašica, pa da sad ne kompliciramo
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 10:09   #17
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ne piše mi se. Manjak vremena, a i ne da mi se, nemam nešto pametno za napisati pa... Ne, nisam se zaljubila.
Pa šta se čeka?

Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Oho, novi cet...pa da se predbelezim.

Sjecam se vremena kad nam je cet trajao cca 2 tjedna, isPissivali smo po 50 stranica dnevno -vrstu opsjednutosti kakvu uopce tesko mi je zamisliti ponovljenu.
Da napravim mjesta za neke nove klince, pocela sam pisati na 40+ cetu (sad jedini zivuci primjerak iz te postave razgovara sam sa sobom u nadi da reanimirat ce ga), no tamosnja ekipa...u sirem smislu zapravo ne postoji. Nikad se nisu druzili kosto mi jesmo, a nit su bili dovoljno kreativni da barem to 40+ utociste opstane im. Zalostan bas prizor, nakon samo 2 nastavka. Zato...cestitke Prstu na prezivljavanju! Selio se i na offtopic i na druge forume, al ipak je jos tu

via tapatalk
Sjećam se da se to nije moglo upratit sve u jednom danu, pa ako si jedan dan izostao, imao si šta čitat unatrag ako ti se dalo, da poloviš sve konce

Da, bjuti priča sam sa sobom, a taj chat je mrtav već davnih dana
Daisy28 is offline  
Old 14.06.2016., 10:13   #18
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
leptirice, aj me i ti odjebi, pokupio sam odjebe od svih feminentnijh forumašica, pa da sad ne radimo probleme
Šta?

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Pa šta se čeka?
Šta bi se čekalo? Ne vidim razloga za zaljubljivanje.


Koliko sam primijetila, još prije godinu dana se puno više pisalo, ali sada puno slabije. Možda ovaj vol. chata živne.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 14.06.2016., 10:18   #19
http://www.sanjarica.hr/kita_cvijeca/
Bebi Zombi is offline  
Old 14.06.2016., 10:21   #20
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post

Sjećam se da se to nije moglo upratit sve u jednom danu, pa ako si jedan dan izostao, imao si šta čitat unatrag ako ti se dalo, da poloviš sve konce
Latica je bila najrevnija u hvatanju koncica cinimise. Ko zna kakve je sve zapise iz tog vremena oNama dokumentirala doxmo mi svoje skracene traktate po cet-papirusu, bezbrizni, smjestali.

Zato mi je tesko povjerovati da svi ti nasi mikroeseji iskrenosti iznesenih problematika nisu rezultirali iskoristavanjem od strane kojekakvih prepredenih stalkera kao sto je to -navode ovi novopridosli panicari - danas slucaj.


via tapatalk
scarletlemur is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.