Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 14:07   #341
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Šta ima neki Nizozemac prigovarati Brazilu? Nek pogleda svoje, na svakom SP slušamo o atomskom nogometu Nizozemske, a osvojili su 0 SP.

On se sječa Zica i Socratesa, naravno, jer ništa nisu osvojili,oni su mu bili, ovako, simpatični gubitnici...

Kako će Cruyff tek kukati, kad Brazil pregazi njegove, jao.
...Čitajući ove retardirane izjave bivših "zvijezda" Cruyff-a, Pele-a te ih usporedim sa Dunginim:
Dunga: Ljepota brazilske igre iz 1970. obična je televizijska manipulacija...Mislim da će DUNGIN Brazil otići do kraja...
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Old 30.06.2010., 15:34   #342
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Ili, jedno su kvalifikacije, a drugo je sam turnir ali sjebale su ga i ozlijede
Kako god, na ovom prvenstvu ima identičan učinak kao i najbolji nogometaš današnjice http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif
Byron M is offline  
Old 30.06.2010., 16:24   #343
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Cruyff: Nikad ne bih platio ulaznicu da gledam utakmice ovakvog Brazila

Unatoč 3-0 pobjedi protiv Čilea kojom je momčad Carlosa Dunge izborila četvrtfinale turnira i dvoboj protiv Nizozemske, legendarni Cruyff nije ostao impresioniran viđenim

Nekadašnji velikan svjetskoga nogometa Nizozemac Johan Cruyff smatra da je ono što Brazil pokazuje na Svjetskom prvenstvu u JAR-u dosadan nogomet i inzistira da ulaznice za njihove utakmice nikada ne bi platio. Unatoč 3-0 pobjedi protiv Čilea kojom je momčad Carlosa Dunge izborila četvrtfinale turnira i dvoboj protiv Nizozemske, Cruyff nije ostao impresioniran viđenim. Štoviše, tvrdi da se Brazil igrom ne ističe u odnosu na ostale momčadi koje su trenutačno u turniru na jugu Afrike.

- Nikada ne bih platio ulaznicu da gledam utakmice ove brazilske reprezentacije. Pitam se gdje je na ovom Mundijalu nestala brazilska momčad kakvu svi poznajemo. Sjećam se igrača kao što su bili Gerson, Tostao, Falcao, Zico ili Socrates. Sada vidim Gilberta, Mela, Bastosa i Baptistu.

- Gdje je njihova čarolija? Ne mogu shvatiti zbog čega je Dunga izabrao neke pojedince i gdje je playmaker momčadi ili uopće umijeće u veznome redu. Mislim da niti jedan gledatelj za njih ne bi platio ulaznicu. Uopće nisu posebni, ne ističu se u odnosu na ostale.

- Istina je da Brazil ima talentirane igrače, ali isto tako je točno da igraju obrambeni nogomet i da nisu uzbudljivi za gledanje. Šteta zbog navijača i samog turnira - kazao je Cruyff pred utakmicu u petak u Port Elizabethu.
Cruyff je naporan tip koji se svako malo javlja kao i Pele sa svojim opservacijama za koje ljude boli kurac.Brazil ne igra lipo za oko i šta sad,ne triba ih gledati ako mu se ne gleda.Ovaj Brazil će vrlo teško od nekog izgubiti na turniru,volija bi finale Argentina-Brazil i da gaučosi to uzmu.
esteban30 is offline  
Old 30.06.2010., 17:31   #344
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Taj Brazil je prije utakmice s Italijom imao četiri čiste pobjede s gol razlikom 13-3. Na toj tekmi im je dosta bilo neriješeno za prolaz, ali su oni kod 2-2 nastavili igrati na pobjedu.
Generacija '86 u kojoj je bilo dosta igrača iz '82 do četvrftinala dolazi gol razlikom 9-0, ali onda ispada na penale od isto tako sjajne francuske generacije. Plakao sam kad je Bats skinuo penal Socratesu. I slažem se s Rooseom, najbolja i najnesretnija brazilska generacija ikad.
Da, super ekipa nastavi igrati na pobjedu pa onda izgubi i ispadne. Ako si super ekipa, i pobijedit ćeš. Sjećam se te tekme, i znam da koliko su me nervirali Talijani koji su se sa tri remija provukli kroz grupu, isto toliko su me nervirali i Brazilci koji su zbog umjetničkog dojma valjda na treninzima slušali Labuđe jezero. Nogomet nije balet, pa rekli gledatelji što hoće. Pamti se Rossi, dakle ne neki poseban igrač, a ne što je Brazil igrao "lijepo za oči", i na kraju ispao.
sleng is offline  
Old 30.06.2010., 18:07   #345
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
nije bilo peta i potezića
Bilo je pokusaja ali neuspelih
Otkaceni Decko is offline  
Old 30.06.2010., 21:03   #346
A Cruyff
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 30.06.2010., 21:17   #347
Cruyff se opet nakrkačio pa nije u stanju primjetiti da više ni njegova Nizozemska ne igra nogomet kakav je igrala
__________________
Dr.Phil is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.