Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 23:19   #2881
Mali oftopic, ali nasmijao sam se ovome:
Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.
Jack Bauer can talk about Fight Club.

i za kraj, meni najjača:
As a boy, Jack Bauer interrogated his parents on Easter until they revealed the location and contents of each hidden egg.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 01:22   #2882
Quote:
hmmhmm kaže: Pogledaj post
Mali oftopic, ali nasmijao sam se ovome:
Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.
Jack Bauer can talk about Fight Club.

i za kraj, meni najjača:
As a boy, Jack Bauer interrogated his parents on Easter until they revealed the location and contents of each hidden egg.
....postaje konkurencija chuck norrisu


ot: nekako bi bezveze ova scena u kojoj logana histerična bivša žena ubada nožem
i još kao trebalo bi biti napeto hoće li preživjeti ili ne, to je sad manje-više nebitno
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 03:05   #2883
može li mi netko napisati što se dogodilo u drugoj polovici večerašnje epizode jer sam zaspao a zaboravio programirati snimanje.
KRAVUN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 10:45   #2884
Quote:
hmmhmm kaže: Pogledaj post
Mali oftopic, ali nasmijao sam se ovome:
Jack Bauer once forgot where he put his keys. He then spent the next half-hour torturing himself until he gave up the location of the keys.
Jack Bauer can talk about Fight Club.

i za kraj, meni najjača:
As a boy, Jack Bauer interrogated his parents on Easter until they revealed the location and contents of each hidden egg.
Mrak.
Inače prezirem to američko indoktrinarno preseravanje,a ovo tvoje je prava razina na kojoj treba pratiti ta smeća.
Ako uopće treba.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 13:36   #2885
Quote:
KRAVUN kaže: Pogledaj post
može li mi netko napisati što se dogodilo u drugoj polovici večerašnje epizode jer sam zaspao a zaboravio programirati snimanje.
otprilike najvažnije je da:

- je jack uspio dojaviti lokaciju gredenka
- markoff je upozorio gredenka na to i spremni su lansirati ostale a-bombe
- tom lennox je lagao (na nagovor potpresdjenika) optuživši assada da je pokušao ubiti predsjednika
- logana je teško ranila bivša žena
- i da...ekipa ctu-a je upala u konzulat i vjerojatno ubila markoffa

ako sam nekaj zaboravio neka me netko dopuni
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:57   #2886
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
otprilike najvažnije je da:

- je jack uspio dojaviti lokaciju gredenka
- markoff je upozorio gredenka na to i spremni su lansirati ostale a-bombe
- tom lennox je lagao (na nagovor potpresdjenika) optuživši assada da je pokušao ubiti predsjednika
- logana je teško ranila bivša žena
- i da...ekipa ctu-a je upala u konzulat i vjerojatno ubila markoffa

ako sam nekaj zaboravio neka me netko dopuni
mislim da ga je ubila, na kraju epke je bila _________________________ *beeeeep*

btw meni je ovo najgora epizoda , Logana žena je bezveze postupila... a i počelo je jebeno prekasno!
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:19   #2887
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
....postaje konkurencija chuck norrisu


ot: nekako bi bezveze ova scena u kojoj logana histerična bivša žena ubada nožem
i još kao trebalo bi biti napeto hoće li preživjeti ili ne, to je sad manje-više nebitno
e baš to, nisam je toliko ludu zapamtio... malo glup preokret, tek da ga bude.

ajd, nije loša epka dakako
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 22:15   #2888
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
otprilike najvažnije je da:

- je jack uspio dojaviti lokaciju gredenka
- markoff je upozorio gredenka na to i spremni su lansirati ostale a-bombe
- tom lennox je lagao (na nagovor potpresdjenika) optuživši assada da je pokušao ubiti predsjednika
- logana je teško ranila bivša žena
- i da...ekipa ctu-a je upala u konzulat i vjerojatno ubila markoffa

ako sam nekaj zaboravio neka me netko dopuni
šta nisu još fayid i gradenko spremni za lansiranje druge bombe
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:17   #2889
Zna netko gdje mogu skinuti ostale nastavke ove sezone. Naime, u ponedjeljak nisam vise na godisnjem sto znaci nema gledanja Bauera do 01-02 ujutro...
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 01:12   #2890
.....ne kuzim zakaj ovaj forsira nuklearni napad?
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 01:18   #2891
Peenategnuto je ovo bilo danas, oni u roku od manje 20 minuta okupe taktički tim i neutraliziraju ove koji nikako ne osiguraju područje oko kontrolne sobe, ne stave nikakav zaštitni mehanizam da mogu odmah detonirat bombu u slučaju preventivnog djelovanja vlasti...bla bla bla, za kontigencijski plan u životu nisu čuli...

Serija 24 je pod utjecajem američkih vlasti ako ne znate, u onoj sezoni kad su sa F-117 skinuli Air Force 1 u scenariju je bilo da američki predsjednik umre, a onda kad su ovi u Bijeloj Kuću za to doznali to su im zabranili jer serija ima natan utjecaj na američku javnost. Tako i ako nisam gledao preostale epizode, pretpostavljam da nema šanse da ovi detoniraju preostale 2 nuklearke, sve od sada je predvidljivo u ovoj sezoni ma koliko oni pokušali učinit neprevidivim
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:26   #2892
Quote:
mario_t kaže: Pogledaj post
mislim da ga je ubila, na kraju epke je bila _________________________ *beeeeep*
pa moglo je još biti i reanimacije

Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
šta nisu još fayid i gradenko spremni za lansiranje druge bombe
zapravo treće, i dobro se rade zakamuflirao u rusa ali svi znamo da Hrvatska stoji iza tih napada

Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
Zna netko gdje mogu skinuti ostale nastavke ove sezone. Naime, u ponedjeljak nisam vise na godisnjem sto znaci nema gledanja Bauera do 01-02 ujutro...
imaš torrente i razne forume za koje ne smijem stavljati linkove tu

ako ne znaš kaj su torrenti tu imaš sve lijepo objašnjeno

Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Peenategnuto je ovo bilo danas, oni u roku od manje 20 minuta okupe taktički tim i neutraliziraju ove koji nikako ne osiguraju područje oko kontrolne sobe, ne stave nikakav zaštitni mehanizam da mogu odmah detonirat bombu u slučaju preventivnog djelovanja vlasti...bla bla bla, za kontigencijski plan u životu nisu čuli...

Serija 24 je pod utjecajem američkih vlasti ako ne znate, u onoj sezoni kad su sa F-117 skinuli Air Force 1 u scenariju je bilo da američki predsjednik umre, a onda kad su ovi u Bijeloj Kuću za to doznali to su im zabranili jer serija ima natan utjecaj na američku javnost. Tako i ako nisam gledao preostale epizode, pretpostavljam da nema šanse da ovi detoniraju preostale 2 nuklearke, sve od sada je predvidljivo u ovoj sezoni ma koliko oni pokušali učinit neprevidivim
ma nije problem za 20 min okupiti ekipu kad je lokacija 3 min od ctu-a ....
ni ctu se više ne čini tako sigurnom mjestom...

Ovo za neki utjecaj sa strane na seriju sam si i mislio, tako je za film black hawk down američka vojska rekla posuditi "mašineriju" uz uvjet da oni imaju pravo na veto na neke scene budu li oni smatrali da to ne treba prikazivati.
Ali ih je ridley scott odjebao pa mu je trebalo par godina više da ga snimi

Što se tiče A-bombi, ja sam mislio da će ih sve 5 spriječiti ali je serija daleko od toga da je predvidljiva....akcije ne fali, te novi likovi se pojavljuju, te stari nenadano se pojave, te preobrati, te pizde materine...ma divota
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:49   #2893
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
pa
zapravo treće, i dobro se rade zakamuflirao u rusa ali svi znamo da Hrvatska stoji iza tih napada
kako treće mi je nešto promaklo?
nisam još gledala jučerašnju..suzdržavam se od čitanja kaj je bilo

hehe rade
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:50   #2894
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Peenategnuto je ovo bilo danas, oni u roku od manje 20 minuta okupe taktički tim i neutraliziraju ove koji nikako ne osiguraju područje oko kontrolne sobe, ne stave nikakav zaštitni mehanizam da mogu odmah detonirat bombu u slučaju preventivnog djelovanja vlasti...bla bla bla, za kontigencijski plan u životu nisu čuli...

Serija 24 je pod utjecajem američkih vlasti ako ne znate, u onoj sezoni kad su sa F-117 skinuli Air Force 1 u scenariju je bilo da američki predsjednik umre, a onda kad su ovi u Bijeloj Kuću za to doznali to su im zabranili jer serija ima natan utjecaj na američku javnost. Tako i ako nisam gledao preostale epizode, pretpostavljam da nema šanse da ovi detoniraju preostale 2 nuklearke, sve od sada je predvidljivo u ovoj sezoni ma koliko oni pokušali učinit neprevidivim
bla bla bla

nego, jel ex-predsjednik na umoru uopće spomenut sinoć?
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:51   #2895
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:04   #2896
Quote:
His Airness kaže: Pogledaj post
pa moglo je još biti i reanimacije
ma nije problem za 20 min okupiti ekipu kad je lokacija 3 min od ctu-a ....
ni ctu se više ne čini tako sigurnom mjestom...

Ovo za neki utjecaj sa strane na seriju sam si i mislio, tako je za film black hawk down američka vojska rekla posuditi "mašineriju" uz uvjet da oni imaju pravo na veto na neke scene budu li oni smatrali da to ne treba prikazivati.
Ali ih je ridley scott odjebao pa mu je trebalo par godina više da ga snimi

Što se tiče A-bombi, ja sam mislio da će ih sve 5 spriječiti ali je serija daleko od toga da je predvidljiva....akcije ne fali, te novi likovi se pojavljuju, te stari nenadano se pojave, te preobrati, te pizde materine...ma divota
Ma jednostavno mi je jučerašnja epizoda bila prenategnuta, inače je ova sezona skroz dobra i draža mi je nego prošla. Ono postrojenje odakle su pilotirali, da su samo bolje nadgledali prostor okolo, nema šanse da bi ih spriječili. Detektiraš vlasti da se približavaju ili u trenutku napada, programiraš letjelicu u kojem smjeru da ide i u čemu je problem propucat onda računalo kojim se upravlja letjelica i adio....ja sam se nadao da će letjelica doć do cilja i detonirat.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:07   #2897
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
kako treće mi je nešto promaklo?
nisam još gledala jučerašnju..suzdržavam se od čitanja kaj je bilo

hehe rade
brojim i onu što je spriječena

Quote:
mario_t kaže: Pogledaj post
nego, jel ex-predsjednik na umoru uopće spomenut sinoć?
ni ja nisam primjetio

Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
http://www.fox.com/24/images/promo_save_the_day.jpg
http://www.tv.com/video/14921/redemp...gumballs#blank
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 17:35   #2898
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
... pretpostavljam da nema šanse da ovi detoniraju preostale 2 nuklearke, sve od sada je predvidljivo u ovoj sezoni ma koliko oni pokušali učinit neprevidivim
Sigurno da nema šanse. Amerika ne može dozvoliti 2 detonacije. I ovu što su je detonirali im se posrećilo radi razjedinjenosti protivnika. Sad će Jack odlučno krenuti i riješiti sve probleme i bombe i PTJ i Bijela kuća. Ali bit će nepredvidljivih obrata to je sigurno.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 18:08   #2899
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
šta nisu još fayid i gradenko spremni za lansiranje druge bombe
fayid i gradenko
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:51   #2900
Quote:
Forum071 kaže: Pogledaj post
fayid i gradenko
šta je pak sad tebi smješno
opet te niš ne kužim
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.