Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2011., 21:26   #241
ne znam

kako je kod tebe,imam jednog tipa njegov mjesec u konjukciji sa mojom lilith,moj lilith na njegovom mjesecu u jedan.uvjek me vuce prema njemu,ko zapececena se osjecam ali mi je i saturn iz sedme na njegovom marsu i suncu u osam.ludim za njim a imam utisak da nije za mene,ali ipak.nit opozicija nit konjukcija nisu dobre,bas se nadam odgovoru,ovo je nesto scim ne mogu racionalno da vladam..
shopgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:09   #242
Quote:
shopgirl kaže: Pogledaj post
kako je kod tebe,imam jednog tipa njegov mjesec u konjukciji sa mojom lilith,moj lilith na njegovom mjesecu u jedan.uvjek me vuce prema njemu,ko zapececena se osjecam ali mi je i saturn iz sedme na njegovom marsu i suncu u osam.ludim za njim a imam utisak da nije za mene,ali ipak.nit opozicija nit konjukcija nisu dobre,bas se nadam odgovoru,ovo je nesto scim ne mogu racionalno da vladam..
Pa i lilth i je iracionalno,ona vlada potsvjesnim nagonima i strastima, nadam se odgovoru lilit mi je fascinantna
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 00:44   #243
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Vidim da se nešto svi boje Lilitha u Škorpionu, a ovo je moja kombinacija
I meni je Lilith u Škorpionu i sve je točno što se piše o tome. I da, seks i smrt su usko povezani, a sado mazo igrice su numero uno.
I grijeh i blud i razaranje svoje i tuđe veze, na žalost, također točno, kao i enormna seksualna energija koja je podmuklo skrivena u osobi.
BabyLou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 00:12   #244
Kakav je polozaj Lilith u ribama, 9. kuca ?
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 00:32   #245
Šta kažete na položaj Lilitha u 11. kući, na 23 stupnja i 8 minuta Vage?
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 01:37   #246
Ako Lilith (lav,7.polje) ne pravi ni jedan jedini aspekt, znači li to da nije toliko bitna za tumačenje ?
Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 14:26   #247
Ako netkog zanima povijest Lilith donosim mu link o tome. naime Lilith se spominje i u Bibliji a korijen vuče iz drevne Mezopotamije.

http://povijestokultnog.blogspot.com...opotamije.html
sizif100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 16:07   #248
moja je lilit u 7oj kuci, u strelcu. Drustvo joj prave i juno i vesta. Sa sve neptunom.

Da se brinem?
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 13:47   #249
Evo, nasla sam nesto vise o mojoj situaciji:

http://caitastro.blogspot.com/2009/0...-conjunct.html

Dakle, Lilit u 7oj kuci, u strelcu, konjukcija desendant.

lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:11   #250
Nadam se da mi neko moze protumaciti polozaj Lilith u 8.kuci u Blizancima u konjukciji sa Vertexom.

Dakle, ovaj dio Lilith konjukcija Vertex posebno me zanima. Ukoliko ima ikakvo znacenje.
Red Riding Hood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 17:53   #251
Moja je u petoj kući. To mi se čini jako loše . Pogotovo ovaj dio:
"Uz nepovoljne aspekte sve ovo je jos pogorsano; osoba koja vecno trazi i nikad ne nalazi; lazni porodjaj, mrtvorodjena deca. Opasno za osobe koje imaju naglasenu Ribu u horoskopu..."
Ja sam riba .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 17:57   #252
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Moja je u petoj kući. To mi se čini jako loše . Pogotovo ovaj dio:
"Uz nepovoljne aspekte sve ovo je jos pogorsano; osoba koja vecno trazi i nikad ne nalazi; lazni porodjaj, mrtvorodjena deca. Opasno za osobe koje imaju naglasenu Ribu u horoskopu..."
Ja sam riba .
Da,Luciferia,i moja je u 5.polju,u Ovnu,i sa dispozitorom Ma radi kvadrat i pol(135).A od aspekata 150 sa Pl.egzaktno,90 sa Ne i Ju,180 sa Suncem..Divota..Inace sam i ja citala da je njezin polozaj u 5.polju jako los,razara ljubavni zivot,a donosi i ljubavne skandale.Nego,zezaju li i tebe zbog nicka poput mene?
I da,moze li mi netko odgovoriti na ovo pitanje-Je li Lilith sluzbeno priznata u astrologiji?Meni je ona izrazito interesantna pa bas zelim znati.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 23:07   #253
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Da,Luciferia,i moja je u 5.polju,u Ovnu,i sa dispozitorom Ma radi kvadrat i pol(135).A od aspekata 150 sa Pl.egzaktno,90 sa Ne i Ju,180 sa Suncem..Divota..Inace sam i ja citala da je njezin polozaj u 5.polju jako los,razara ljubavni zivot,a donosi i ljubavne skandale.Nego,zezaju li i tebe zbog nicka poput mene?
I da,moze li mi netko odgovoriti na ovo pitanje-Je li Lilith sluzbeno priznata u astrologiji?Meni je ona izrazito interesantna pa bas zelim znati.
U loše stvari ne vjerujem
(kud baš ljubavni život )

Moja je u Vodenjaku (10°48') i u konjukciji sa Saturnom.. I drugo ništa ne vidim.

Ne zezaju . Tvoj mi se više sviđa .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 13:45   #254
što može značiti Lilith u Jarcu u 4.kući? hvala
pisces911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 14:43   #255
Lilith mi je u 8. kući, u biku. Nisam nešto zainteresirana se seksulane aktivnosti.
Ali zato su mnogi zainteresirani za mene u tom pogledu!

Pa zar ne bi položaj Lilith trebao govoriti o meni kao osobi, a ne o onome kako me drugi doživljavaju?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 16:11   #256
waaa, meni je lilith retrograndan u 12 KUĆIIII u blizancima.... a 12 kuća je sve mračno okultno, zatvori ludnice bolnice...
može li mi netko pojasniti samo ukratko značenje mog lilitha? nije aspektiran..
gemini1206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 13:32   #257
Imam lilith u 7. kući i strijelcu, može li mi tko pobliže objasniti što ovo znači?
Sanjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:15   #258
Quote:
gemini1206 kaže: Pogledaj post
waaa, meni je lilith retrograndan u 12 KUĆIIII u blizancima.... a 12 kuća je sve mračno okultno, zatvori ludnice bolnice...
može li mi netko pojasniti samo ukratko značenje mog lilitha? nije aspektiran..
I meni je tu, al me ne brine previše radi kvadrat s plutonom i lilith mi je najbliže asc-u. Tu mi je i saturn, ni to me ne brine.
Malo sam čitala o lilith u 12 kući i način na koji ću izgubit nevinost i bome su uboli u bit. i o ostalom sam čitala, al sam zaboravila većinu.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:29   #259
Quote:
Ensi kaže: Pogledaj post
I meni je tu, al me ne brine previše radi kvadrat s plutonom i lilith mi je najbliže asc-u. Tu mi je i saturn, ni to me ne brine.
Malo sam čitala o lilith u 12 kući i način na koji ću izgubit nevinost i bome su uboli u bit. i o ostalom sam čitala, al sam zaboravila većinu.
daj reci mi to za nevinost molim te hahah, posalji link? ja googlam i ne mogu bas nist naci posebno o lilithu vezano uz seks i tako to a oduvijek me zanimalo bas to di mi pise to za nevinost ajd budi srce ako ti se da <3
btw. ja sam se totalno s*ebala, meni je lilith u 8 kući, retrograndan u blizancima xD al i 8 kuća mi je vezana vecinom uz strasti, seks...

Zadnje uređivanje gemini1206 : 13.08.2012. at 14:37.
gemini1206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 15:22   #260
Quote:
gemini1206 kaže: Pogledaj post
daj reci mi to za nevinost molim te hahah, posalji link? ja googlam i ne mogu bas nist naci posebno o lilithu vezano uz seks i tako to a oduvijek me zanimalo bas to di mi pise to za nevinost ajd budi srce ako ti se da <3
btw. ja sam se totalno s*ebala, meni je lilith u 8 kući, retrograndan u blizancima xD al i 8 kuća mi je vezana vecinom uz strasti, seks...
Tu sam našla za aspekte. i lilith kvadrat pluton nije strašan.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.