Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 23:32   #21
Da pokušam i ja sa svojim pitanjem, iako mi izgleda da topic nije nešto atraktivan

Ako je netko danas upratio emisiju Serbus Zagreb, bio je gost neki lik koji je pričao o liječenju karcinoma na ''prirodan način'' ili tako nešto na tu temu. Izdao je i knjigu o tome, navodno bio u Americi i sl - zanima me tko je on, ime i prezime.
Pa ako je netko kojim slučajem gledao isto, javite
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 12:41   #22
Ljudi jel se to meni cini, il se to Jabuka TV emitira u 16:9?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 13:34   #23
da, i jabuka u 16:9 od neki dan
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 13:48   #24
od jučer
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 00:12   #25
Program je sve losiji, jedna od rijetkih dobrih emisija je Obzori, emisija o kulturi i umjetnosti.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 07:17   #26
neki se nebi složili ;-) dosta ljudi gleda Fio show, Groznicu subotnje večeri, Pjesmom te zovem...
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 08:57   #27
Pjesmom te zovem je i dosta dobra, cak i nema puno reklama tipa ulje , kreme i slicno.

Ona Stalica je potpuno nepotrebna emisija, voditelji losi, Pjesme koje srce diraju su bile puno bolje.

Kad je Fio bio na radiju, bilo je dobro, a sad je to previse na isti kalup.

A ono Nitko nema dva zivota je preucestalo, cemu od ponedjeljka do cetvrtka?

Kod Flajsa su svirali i jako dobri sastavi kao Lutalice, Triler i Kasim, Hotline , Bonita i Samir Dobrostal.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 09:43   #28
i u Fio show-u ima dosta dobrih bendova
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 12:53   #29
Rubala je dovodio prave majstore u emisiju, ali je previse reklamirao kreme, pa i pogrebnike.

Ali, emisija nedjeljom od 8 do 12 je terminski bila odlicna, jer u tom terminu vecina domacih telki ima slabi program.


Flajs ima na TV Banovini, ali koja nije dostupna vecem broju ljudi.

Po meni je Mladen Keser koji ima petkom nesto bolji od Fije.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:19   #30
nitko nema dva zivota mi je užas samo zbog onog ćelavog hiperaktivca šta si umišlja da je smješan a uopće nije smješan

najbolj mi je fio jer su tamo najbolji bendovi i simpatična mi je ona crnka

općenito televizija sa razlogom ima titulu najgledanijom regionalnom
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:52   #31
S kojim razlozima?

Mreza ima puno zanimljiviji program, samo kaj uglavnom nemaju glazbene emisije.

Onaj voditelj Sanjin je poprilicno nametljiv, i on bi trebao s Jadrankom voditi muzicke emisije, to bi bilo cak i mozda zanimljivo.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:33   #32
mreža?? stvarno mreža? samo ću se nasmijati HA HA..prvo na toj televiziji rade totalni amateri i drogeraši koji nisu u stanju normalno vodit emisiju, kad god prebacim vidim onaj njihov lamon i njihovi čarobni gelovi-stvarno apsolutni su rekorderi po tv prodaji koja im čini evo sad sam izbroja 2h40min u odnosu na jabuku koja ima 1h15min..jabuka ima stvarno raznovrsne emisije od vjerskih informativnih zabavnih obrazovnih talk showa dječjih dokumentarnih kulinarskih čak i kulturnih..dok se mreža može pohvaliti jedino sa spartakom i u zdrav mozak. morao sam pogledat onaj njihov dnevnik koji me toliko izfascinirao, uopće nisu objektivni u iznošenju informacija pitanje je jesu li ti ljudi završili osnovnu školu..a i vamo su kao wannabe hdz tv, a nedavno su imali onaj sfrj za početnike gdje su svi zajedno tugovali za njihovom jugom

ali dobro ovo nije tema o mreži o njima se može još svašta napisat, ovo je tema o jabuki koja je prihvatila činjenicu da je regionalna televizija pa imaju vijesti iz grada zagreba i okolnih županija, i vidi se da dobro rade kad su jedina televizija koja posluje u višemilijunskom plusu
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:22   #33
Do 2010. su se zvali Otv, i to je ime trebalo ostati. Vjerski program je sponzoriran za Rijec Zivota.

Jabuka isto ima prodaju, tj. Tv Izlog, a Mreza isto ima zupanijske emisije, a ima i emisija Pod brajde.

Jabuka reprizira neke kulinarske emisije stare desetak gofina, a neke sam vidio i na Otv Valentinu iz Bih.
Jabuka pretjeruje s djecjim emisijama, kao i s Nitko nema dva zivota, vec sam naziv emisije je uzet iz Zeciceve pjesme, Groznica subotnje veceri je parodija na Lijepom nasom, i termin poznatog filma .
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:37   #34
Jabuka je neozbiljno ime.Ne znači ništa.Nije televizijski.Nema privlačnosti.Nema branda u sebi.
Predlažem neku kraticu.Npr.UNTK(Udružene nezavisne televizijske kuće)
A ti sine Brute is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 19:46   #35
Mozda im je ideju dao novinar Hrt-a Ivan Jabuka?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 20:01   #36
Quote:
A ti sine Brute kaže: Pogledaj post
Jabuka je neozbiljno ime.Ne znači ništa.Nije televizijski.Nema privlačnosti.Nema branda u sebi.
Predlažem neku kraticu.Npr.UNTK(Udružene nezavisne televizijske kuće)
reci da se šališ
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 20:58   #37
kaj falilo imenu otv?

to je bilo "brend" ime
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 21:15   #38
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Do 2010. su se zvali Otv, i to je ime trebalo ostati. Vjerski program je sponzoriran za Rijec Zivota.

Jabuka isto ima prodaju, tj. Tv Izlog, a Mreza isto ima zupanijske emisije, a ima i emisija Pod brajde.

Jabuka reprizira neke kulinarske emisije stare desetak gofina, a neke sam vidio i na Otv Valentinu iz Bih.
Jabuka pretjeruje s djecjim emisijama, kao i s Nitko nema dva zivota, vec sam naziv emisije je uzet iz Zeciceve pjesme, Groznica subotnje veceri je parodija na Lijepom nasom, i termin poznatog filma .
otv se zvao..onda je došao taj tvoj net mreža u još jednom pokušaju da osnuju televiziju konkurentnu nacionalnim i naravno nisu uspjeli to sve propalo a jabuka je kao ime samo ostala..a ovo tvoje što se tiče vjerskog imaš i zvjezdana linića, što se tiče hrane i vino to su dakle novine koje izlaze mjesečno i objavljuju svoje recepte na lokalnim televizijama u državama koje djeluju (u slo je vaš kanal, u hr vox i jabuka, a u bih je taj otv valjda)..ja ti govorim o količini tv prodaje koja je duplo manja, a županijske emisije imaju zbog postotka koje moraju imat..pola sata dnevno i vikendom ujutro uopće nije pretjerivanje dječje tv...zecic im je dao dopuštenje da se tako zovu, a ovo zadnje nije istina
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:27   #39
prvi naziv OTV 1989 je bio omladinska teelvizija
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:03   #40
Program OTV/Jabuka je nekad imao bolje emisije,imali su Večernju školu,Normalnofobiju,Laku noć Hrvatska...Danas nemaju neke dobre zabavne emisije,bar ne u usporedbi sa onima koje su imali prije.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.