Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 11:13   #61
Ono što bih ja dodala iz prve ruke je da sam imala prilike pri tretmanu čišćenja jetre SIPF-om korijena čička osjetiti (svoj ) pojačani miris zoja. Ili da se točnije izrazim "smrdila sam ko kuga", što mi inače nije običaj . Sigurna sam da miris tijela ima veze sa hranom koja se unosi. Moje je iskustvo da ljudi koji se uglavnom hrane mesom - imaju neugodan miris.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 21:11   #62
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Ono što bih ja dodala iz prve ruke je da sam imala prilike pri tretmanu čišćenja jetre SIPF-om korijena čička osjetiti (svoj ) pojačani miris zoja. Ili da se točnije izrazim "smrdila sam ko kuga", što mi inače nije običaj . Sigurna sam da miris tijela ima veze sa hranom koja se unosi. Moje je iskustvo da ljudi koji se uglavnom hrane mesom - imaju neugodan miris.
Sto naravno, ne znaci da vegetarijanci ne mogu "zamirisati". Ustvari, vazniji je stupanj detoksikacije, nego jedenje mesa
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:05   #63
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Kupio sam knjigu koja nosi ovaj naziv teme, pa me zanima ako ju je neko već čitao da je prokomentira!
U njoj se spominje sprega farmaceutskih kompanija, vlasti i agencije za lijekove. Autor kaže da je voda klonirana iznad granice dozvoljenog i da je nezdravo čak i tuširanje takvom vodom, zatim da fluor u pastama za zube djeluje loše na štitnjaču, zatim da rak kože ne uzrokuje sunce već kreme za sunčanje, da se u hranu stavljaju aditivi za glad i debljanje kako bi industrija hrane što više prodala/zaradila itd itd.
Da agencija za lijekove u Americi ne dozvoljava prirodne (jeftine i netoksične) lijekove jer bi to bila konkurencija za farmaceutske tvrtke. Da tvrtkama koje proizvode ljekove protiv raka rastu dionice budući je hrana puna toksina i sl.

Koliko u svemu tome ima istine!?
Vjerujem da u tome ima mnogo smisla, a svo to vrzino kolo oko namjernog trovanja širokih masa vode Rockfelleri i njihov potrčko Henry Kisinger.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:10   #64
Quote:
pufy kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je sve ili gotovo sve tamo napisano istina. možda kod nas u Hrvatskoj situacija nije tako "crna" kao Americi, ali jedno je sigurno, a to je da idemo u tom smjeru. Hvala Bogu da postoje trgovine zdravom hranom pa nismo prisiljeni jesti to šta nam prehrambena industrija silom trpa u usta. Inače mislim da je zdrava hrana jedino neprerađena hrana. svi lijekovi su otrovni za naš organizam time više što samo potiskuju simptome, a ne liječe bolesti. svi citostatici su bezobrazno skupi, a svaki bi se rak mopgao bez problema i nuspojava izliječiti vodikovim peroxidom. Ja poznam jednu Ženu koja je to uspjela i joj se divim šta je imala snage oduprijeti se farmaceutskim kartelima i svojoj okolini. Većina liječnika bi npr. gripu liječila antibiotikom ja to zanm i više im ništa ne vjerujem niti ih posjećujem. Svi oni dobivaju poticaje od farmaceutske industrije kao npr.putovanja ili sl. za određenu količinu lijeka koga propišu, pa drugi puta dobro pročitajet uputu iz tog lijeka i razmislite dva puta prije nego ga stavite u usta!!!

Ovo s antibioticima je jako točno. Ja sam kupio u DM-u vitamin C čisti prah, za 14 kuna i trudim se svakoga dana piti 1000mg. I ne treba mi nikakav antibiotik u ovo doba prehlade. Sva je sreća što sam naišao na takve savjete i imao vjere poslušati ih. Blago onom tko ne vidje, a povjeruje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:47   #65
a zamisli koliko tek vjere treba za pušiti njihove fore (mediji i sl), pa ekipa puši li ga puši . To je vjera, stari moj!
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:02   #66
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
a zamisli koliko tek vjere treba za pušiti njihove fore (mediji i sl), pa ekipa puši li ga puši . To je vjera, stari moj!
Puše oni svašta jer ne razmišljaju svojom glavom. A kako i bi kad za to nemaju vremena, volje, ubiti su u pojam od svojeg monotonog posla ili od šefa koji im je stalno za vratom. Onda kad vide npr. Coca-cola zero zero seven i sl. onda misle: pa postat ću fakin' Đoko bond ako to pijem.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:05   #67
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
a zamisli koliko tek vjere treba za pušiti njihove fore (mediji i sl), pa ekipa puši li ga puši . To je vjera, stari moj!
Da, lako je to reci, ali tesko je shvatiti da ono sto skoro svi govore nije istina. Ono sto te uce u skoli da nije istina. Ono sto skoro svatko koga pitas, pa ti odgovori nije istina.

Doci do prave istine, kad su ovakve zavjere u pitanju, nije lako. Ja znam koliko je meni tesko shvatiti da farmaceutska industrija zeli da smo mi bolesni, da patimo, a samo zato da bi oni zaradili sto vise.

I kad kazem zavjera, ne mislim da je to zavjera od bas svakog u tom lancu koji djeluje protiv obicnog covjeka. Dovoljno je kontrolirati obrazovanje, pa ce svi buduci lijecnici zaista vjerovati da cine dobro, a to sto primaju i "malo" novca za "pomaganje" ljudima je samo dodatna motivacija.

Najteze je skinuti krpu pred nasim ocima, kad nam je krpa stavljena u ranom djetinjstvu i kad je ostala tokom cijelog naseg zivota. Zato, ne trebao odvise ostro suditi ljude koji ne vjeruju. Treba im pokusati pomoci, a ako ne ide, treba ih pustiti njihovoj patnji, jer im onda ona i treba. U trenutku kad im patnja vise nece trebati, shvatit ce da postoje lijekove koji zaista djeluju i nisu skupi...

No, ja o tome volim razmisljati da je bol, bolest i patnja skola, a lijek je diploma. Oni koji shvate, dodu do lijeka, jer su prosli skolu patnje. Dok se ne nauci, ne izlijeci se.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:11   #68
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
a zamisli koliko tek vjere treba za pušiti njihove fore (mediji i sl), pa ekipa puši li ga puši . To je vjera, stari moj!
Čini mi se da me malčice prozivate zbog moje vjere. Ja samo tvrdim da nekim savjetima ipak treba povjerovati, doduše ne slijepo nego kad se prouče činjenice. A nisam ni ja počeo tek tako uzimati 1000mg dok nisam proučio dvadesetak stranica gusto tipkanog teksta, ako ne i više. + čuo od još nekolicine ljudi da to uzimajuj, ali to mi je bio samo dopunski izvor informacija. Jer sve da i nitko ne uzima, a ja nađem za shodno uzeti, onda ću i uzeti. Ali neću tek tako naći za shodno da nešto uzmeme dok ne proučim bar donekle to o čemu se radi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:15   #69
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Najteze je skinuti krpu pred nasim ocima, kad nam je krpa stavljena u ranom djetinjstvu i kad je ostala tokom cijelog naseg zivota. Zato, ne trebao odvise ostro suditi ljude koji ne vjeruju. Treba im pokusati pomoci, a ako ne ide, treba ih pustiti njihovoj patnji, jer im onda ona i treba. U trenutku kad im patnja vise nece trebati, shvatit ce da postoje lijekove koji zaista djeluju i nisu skupi...
A znači podržavaš me. Super. Drago mi je što razmišljaš na takav način. Ima ljudi koji ne bi uzeli ništa što dogktor nije prepisao, pa taman im prepisao i otrov. Dočim ako im običan čovjek ponudi nešto pa ma bilo jako dobro, neće htjeti ni pomisliti da to uzmu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:28   #70
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Čini mi se da me malčice prozivate zbog moje vjere. Ja samo tvrdim da nekim savjetima ipak treba povjerovati, doduše ne slijepo nego kad se prouče činjenice. A nisam ni ja počeo tek tako uzimati 1000mg dok nisam proučio dvadesetak stranica gusto tipkanog teksta, ako ne i više. + čuo od još nekolicine ljudi da to uzimajuj, ali to mi je bio samo dopunski izvor informacija. Jer sve da i nitko ne uzima, a ja nađem za shodno uzeti, onda ću i uzeti. Ali neću tek tako naći za shodno da nešto uzmeme dok ne proučim bar donekle to o čemu se radi.
ma nee, nisi shvatio... ovo je bilo na račun "onih drugih" što se klanjaju bijeloj kuti, dogmi i sl ... ne na račun tebe, tebe je post podržao!
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:58   #71
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
ma nee, nisi shvatio... ovo je bilo na račun "onih drugih" što se klanjaju bijeloj kuti, dogmi i sl ... ne na račun tebe, tebe je post podržao!
Koji put se pitam kome se klanjaju oni u bijelim kutama? Nažalost, znam da je prava slika zdravstva nedaleka onoj iz naših TV serija. Ne zbog mladih koji rade svoj posao i imaju mozak istreniran na znanju iz udžbenika nego zbog starijih koji više nemaju toliko znanja o novim stvarima, ali zato imaju ego na izvoz. I da, takvi pišu knjige koje čitaju mladi...
Dakako, svaka generalizacija nije pravedna. Ima super liječnika i liječnica, ljudi koji služe zdravlju svojih pacijenata i koji proučavaju novu literaturu i stvarno dobro rade. Ali ima mediokriteta i idiota da ne možeš ni zamisliti kakvih.
Kad malo razmisliš, vidiš da su doktori u velikoj gabuli. Toliko toga moraju znati, čovječji organizam je beskonačno kompliciran i što je najgore po znanost, individualan.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:37   #72
Da bi se došlo do istine, prvo se treba doći do sebe. A da bi se došlo do sebe potrebno je provesti neko vrijeme u miru sa samim sobom. E, sad to je problem. Posao, obaveze, televizija, jurnjava iliti vječna tema - kako biti što više izvan sebe. A kad smo izvan sebe, onda nam mogu imputirati bilo što jer nemamo osjećaj, a to je glavni kriterij kako odabrati između onog korisnog i onog štetnog. Tada nastupaju drugi, bogovi izvana koji nešto nude uglavnom pod maskom pomoći - bila to coca cola ili još jedan lijek. Tu prestaje svjesnost a počinje nesvjesnost i manipulacija ....
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 00:01   #73
wow, kako lijepo, i kako istinito.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:14   #74
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
A znači podržavaš me. Super. Drago mi je što razmišljaš na takav način. Ima ljudi koji ne bi uzeli ništa što dogktor nije prepisao, pa taman im prepisao i otrov. Dočim ako im običan čovjek ponudi nešto pa ma bilo jako dobro, neće htjeti ni pomisliti da to uzmu.
Recimo, ja sam ti imao Crohna. I to je bilo prilicno gadno (iako ima ljudi kojima je zaista gore). Ukratko, nisam jeo, stalni proljev, tablete protiv bolova cijeli dan, svaki dan, cijelo vrijeme samo lezim u krevetu, nisam ni za sto i opcenito, veselo.

Pa sam shvatio da od alopatske medicine nema pomoci. I okrenuo sam se alternativi. Trajalo je dok sam nasao pravu stvar (www.miraclemineral.org), ali pored nje sam nasao i jos mnoga sredstva koja zaista pomazu i nisu skodljiva kao mnogi "lijekovi" koje nam propisuju.

I sad, ono sto sam shvatio, to je bilo da sam trebao nauciti lekciju. Kad sam ju naucio, lijek je polako dolazio meni, ili pak ja njemu, zavisi kako tko voli na to gledati. I iako mislim da bi mnogim ljudima moglo biti puno bolje, shvacam da nisu svi "sazreli" da im zaista i bude bolje.

Vjerujem pored toga da ovo nije jedini "zivot", tj. da nema smrti u smislu gdje je smrt kraj svega, vec je to samo jedan dogadaj u pravom zivotu. A sad, ako netko mislim da sam glup, moje je misljenje da je to njegovo misljenje, a ja imam svoje. I ne nastojim svakog uvjeriti u svoje misljenje, a takoder znam da drugi samo iznosenjem svojeg misljenja ne mogu promijeniti moje.

I pored toga, znam sto je meni pomoglo i vec sam cuo da se radi o placebu. Ako je placebo, moram reci da je to prilicno dobar placebo. I preporucam taj placebo svima.

A tebi kazem, nije tvoj problem tuda muka. Pomogni sebi, pokusaj pomoci drugima. Ako oni to ne zele, idi dalje. Cak i kad se radi o osobama koje su tebi drage (clanovi obitelji, prijatelji...), ne mozes im pomoci. Recimo, cak i neki clanovi moje obitelji, koji nesumnjivo vide koliko je meni pomogao natrijev klorit, ne zele ga uzimati. Iako imaju bolesti koje se sigurno lijece s njime. Ja ne inzistiram (odvise). Ne treba se mjesati u tudu sudbinu i tude lekcije u zivotu.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:20   #75
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Da bi se došlo do istine, prvo se treba doći do sebe. A da bi se došlo do sebe potrebno je provesti neko vrijeme u miru sa samim sobom. E, sad to je problem. Posao, obaveze, televizija, jurnjava iliti vječna tema - kako biti što više izvan sebe. A kad smo izvan sebe, onda nam mogu imputirati bilo što jer nemamo osjećaj, a to je glavni kriterij kako odabrati između onog korisnog i onog štetnog. Tada nastupaju drugi, bogovi izvana koji nešto nude uglavnom pod maskom pomoći - bila to coca cola ili još jedan lijek. Tu prestaje svjesnost a počinje nesvjesnost i manipulacija ....
Ja bih se tu htio ponoviti, jer je forum ipak dovoljno velik da ljudi ne znaju sve sto se u njemu desava. Zbog toga lici malo na pravi svijet. Treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme da bi se doslo do prave informacije.

Dakle:

Bolest je skola. Lijek je diploma. Da bi se mogli izlijeciti, mi moramo nauciti lekciju, koja god ona bila.

I da to prosirim:

Problem je skola, rjesenje je diploma.

Samim time, problemi, bolesti nisu nesto sto je lose. To je nesto sto zelimo rijesiti, ali prvo moramo nauciti neke stvari. Koje tocno stvari, to ovisi o mnogo stvari, pa na kraju krajeva, to i nije vazno, zar ne? Vazno je rijesiti problem. A to postizemo tako sto ucimo. Niti nauka nije losa stvar, samo se cesto upotrebljava da bi se postigli losi ciljevi. A to rade losi ljudi. Ukratko, ako je sto lose, to su ljudi. Ovo je svijet ljudi i ljudi ga stvaraju i kontroliraju. Svijet je onakav kakvim ga mi napravimo. Ako se netko muci i pati, to nije zbog svijeta u kome zivi, vec ljudi s kojima zivi.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 09:36   #76
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post

Bolest je skola. Lijek je diploma. Da bi se mogli izlijeciti, mi moramo nauciti lekciju, koja god ona bila.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:37   #77
Ja se čudim ovom kumeku. Po količini gluposti i zadojenosti koju taj čovjek može napisati, mogu samo zaključiti da se bavi medicinom, farmakologijom ili nečim sličnim i da je apsolutni ateist, što znači da ne vjeruje ni samom sebi. Ne mogu se načuditi ljudima koji ne vide zlo i spregu farmaceutske prehrambene industrije (npr. FDA), pa to nije ništa novo. Ne tvrdim da je antibiotik nepotreban, ali ne smatram da je potreban onoliko koliko se prepisuje. druga stvar što ova knjiga ne navodi načine liječenja, čišćenja itd, nego te šalje na njihov web site koji moraš platiti.
Drago mi je da je čovjek širokim masama dao misliti o problemima i trovanjima koja se sustavno provode u svijetu. Ne samo kroz hranu i lijekove, nego i kozmetiku, vodu i zrak.
Zavjera postoji, u to nemojte uopće sumnjati, zato rađe pripazite na ono što ste naučili. Cilj svjetskim moćnicima, je između ostalog, smanjiti svjetsku populaciju na milijardu i manje ljudi, tako da su sve ovo samo načini postizanja tog cilja, vjerovali ili ne. Izbor je vaš. Danas je liječenje toliko skupo, a u budućnosti će biti još skuplje, da si mali broj ljudi može to priuštiti. naučite kako da budete zdravi, dijagnosticirajte si probleme. deficit ili ekces yanga bubrega, alopatska medicina vam neće otkriti, a to vam može izazvati velike probleme u organizmu, na kraju i infarkt, a naizgled je sve u redu. Puno je različitih pristupa i metoda. neprijatelja je najlakše pobijediti, ako ga opkolite, tako i bolest. treba je napasti sa svih strana. promjena prehrane, čajevi, vježbe, razne terapije, detox, zapper, vitafon, inače samo liječite simptome.
Pozdrav svima i sretno, a kumeku i sličnima Bog neka pomogne
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 22:38   #78
Quote:
EXORCIST XXX kaže: Pogledaj post
Cilj svjetskim moćnicima, je između ostalog, smanjiti svjetsku populaciju na milijardu i manje ljudi, tako da su sve ovo samo načini postizanja tog cilja, vjerovali ili ne.
Ustvari, ja sam jos malo u stanju soka. Nedavno sam tragao za DMSOom i gledao sam da li site isporucuje stvari internacionalno. I kad tamo, pise da u Europu isporucuju samo osnovne vitamine minerale, nista pored toga. Zbog Codexa.

I onda jucer navecer, pocnem citati novi Nexus (malo sam kasnio, citao sam druge stvari), kad tamo, procitam sto Codex jeste.

Ukratko, radi se o necemu sto se zove Codex Alimentarius. Zakoni o hrani. I onda, mrak. Ljudi, to je katastrofa. Hitler je prema njima dobar covjek, koji je eto, malo nesimpatizirao Zidove, Slavene, mentalno bolesne i slicne, ali ipak ok.

Codex je njihov nacin gdje zele pobiti skoro sve svjetstko covjecanstvo i imaju sredstva, a to je hrana. U Europi, kao i drugdje po svijetu se polako uvode neke odrednice. A krajnje odrednice su katastrofalne za ljudsku vrstu.

Necete moci vise kupiti vitamine i minerale u iole upotrebljivim dozama (morali biste uzeti 100+ tableta da bi imalo efekta), zatim, necete moci nekom ni reci da vitamini, minerali, enzimi, esencijalne masti i sve sto spada pod hranu, ili dodatke istoj, ima ikakvu ljekovitu vrijednost. Drugim rijecima, ako nekome tko je obolio od skorbuta (a takvih ce tada biti jako puno) kazete da ga vitamin C moze izlijeciti, vi cete krsiti zakon i moci ce vas uhapsiti. Takoder, ni na faksu (bilo kojem, a kamoli na medicinskom) se nece uciti o hrani kao lijeku, u bilo kojem obliku.

Sva hrana ce biti ozracivana (sto se u SADu vec sada radi).

Ukratko, da ne duzim, FAO i WHO procjenjuju da bi u 10tak godina bilo ubijeno preko 3 milijarde ljudi, ako Codex stupi na snagu.

Ovo je nesto gadno, a kao dokaz da Nexus ne lupeta gluposti je to sto sam sasvim slucajno naletio na to gledajuci u stvarnoj trgovini na netu, da li isporucuju stvari internacionalno. Tad nisam ni znao sto je Codex. A sad sam u komi.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 22:57   #79
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ustvari, ja sam jos malo u stanju soka. Nedavno sam tragao za DMSOom i gledao sam da li site isporucuje stvari internacionalno. I kad tamo, pise da u Europu isporucuju samo osnovne vitamine minerale, nista pored toga. Zbog Codexa.

I onda jucer navecer, pocnem citati novi Nexus (malo sam kasnio, citao sam druge stvari), kad tamo, procitam sto Codex jeste.

Ukratko, radi se o necemu sto se zove Codex Alimentarius. Zakoni o hrani. I onda, mrak. Ljudi, to je katastrofa. Hitler je prema njima dobar covjek, koji je eto, malo nesimpatizirao Zidove, Slavene, mentalno bolesne i slicne, ali ipak ok.

Codex je njihov nacin gdje zele pobiti skoro sve svjetstko covjecanstvo i imaju sredstva, a to je hrana. U Europi, kao i drugdje po svijetu se polako uvode neke odrednice. A krajnje odrednice su katastrofalne za ljudsku vrstu.

Necete moci vise kupiti vitamine i minerale u iole upotrebljivim dozama (morali biste uzeti 100+ tableta da bi imalo efekta), zatim, necete moci nekom ni reci da vitamini, minerali, enzimi, esencijalne masti i sve sto spada pod hranu, ili dodatke istoj, ima ikakvu ljekovitu vrijednost. Drugim rijecima, ako nekome tko je obolio od skorbuta (a takvih ce tada biti jako puno) kazete da ga vitamin C moze izlijeciti, vi cete krsiti zakon i moci ce vas uhapsiti. Takoder, ni na faksu (bilo kojem, a kamoli na medicinskom) se nece uciti o hrani kao lijeku, u bilo kojem obliku.

Sva hrana ce biti ozracivana (sto se u SADu vec sada radi).

Ukratko, da ne duzim, FAO i WHO procjenjuju da bi u 10tak godina bilo ubijeno preko 3 milijarde ljudi, ako Codex stupi na snagu.

Ovo je nesto gadno, a kao dokaz da Nexus ne lupeta gluposti je to sto sam sasvim slucajno naletio na to gledajuci u stvarnoj trgovini na netu, da li isporucuju stvari internacionalno. Tad nisam ni znao sto je Codex. A sad sam u komi.
Točno tako, a još više o tome i mnogo čemu drugome imate u filmu "ESOTERIC AGENDA"
OBAVEZNO POGLEDAJTE SVI!!!
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 19:36   #80
ne bi baš rekla da je svinjska mast zdrava, ne mogu vjerovati, mislim apsurd, bolje maslac ili neprešana ulja, ali svinjska mast, svinjetina cjelokupna jedno veliko NE što se tiče zdrave hrane
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.