Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 18:09   #6301
Pozdrav! Trebam pomoć u izboru okoloočne, mislim da sam se malo pogubila
Imam suho područje oko očiju, stalno izmučeno i dehidrirano, 32 godine i uvijek sam koristila neke malo bogatije okoloočne, još od rane mladosti. Međutim, kako vrijeme prolazi meni to područje postaje sve osjetljivije, smetaju mi u kremama parfemi, crvene se oči i imam iritacije, dobijem gris ili milije, i to sve bude još gore.
Pročitala sam koristan članak na Dear Skin blogu koji je forumašica gore linkala, ali bih još i vas da pitam, eto odustajem od njege protiv bora, za to imam neke maske i ulja, i samo tražim okoloočnu koja nije masna ali je jaako hidratantna i pogodna za osjetljiv oči. Imate li preporuka ili sličnih problema?
I ako je ikako moguće, preporuke u rangu do 150 kn.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 08:23   #6302
Quote:
HardRain kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Trebam pomoć u izboru okoloočne, mislim da sam se malo pogubila
Imam suho područje oko očiju, stalno izmučeno i dehidrirano, 32 godine i uvijek sam koristila neke malo bogatije okoloočne, još od rane mladosti. Međutim, kako vrijeme prolazi meni to područje postaje sve osjetljivije, smetaju mi u kremama parfemi, crvene se oči i imam iritacije, dobijem gris ili milije, i to sve bude još gore.
Pročitala sam koristan članak na Dear Skin blogu koji je forumašica gore linkala, ali bih još i vas da pitam, eto odustajem od njege protiv bora, za to imam neke maske i ulja, i samo tražim okoloočnu koja nije masna ali je jaako hidratantna i pogodna za osjetljiv oči. Imate li preporuka ili sličnih problema?
I ako je ikako moguće, preporuke u rangu do 150 kn.
meni s za sad najbolje ove dvije - bolje i od mnogo skupljih krema. muce me problemi kao i tebe, dehidrirana koza, osijetljive oci itd
http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ociju/?id=1298
http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ociju/?id=1476
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 21:27   #6303
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
meni s za sad najbolje ove dvije - bolje i od mnogo skupljih krema. muce me problemi kao i tebe, dehidrirana koza, osijetljive oci itd
http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ociju/?id=1298
http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ociju/?id=1476
Hvala puno.

Ova prva, s retinom i kolagenom mi je dnevni favorit već godinama
Odlična je podloga za šminku, vlaži, nije masna pa ne klizi korektor, a lijepo učvrsti i zategne to područje, čak i mrvicu posvijetli podočnjake s vremenom, odlična krema.

No, budući da tražim neku vlažnu i bogatu, a nemasnu za noć, budem probala ovu Hydra Termal - dosta dugo oko nje obilazim, čitam recenzije po netu, no nikako da ju kupim.

Zaboravila sam spomenuti da sam probala ove ljekarničke Avene, Vichy, Bioderma i slično koje su u principu jednostavne i služe da vlaže i ne iritiraju, ali meni to nije dovoljno, pa onda bih radije uvijek uzela ovu crveno-bijelu Afroditu jer je jeftinija.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:34   #6304
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Jep, samo Muller

Javi kakva ti je
Otišla danas po tu kremicu i nisam je našla, vidim samo maske imaju i ništa nisam uzela. Sad vidim da si napisala da koristiš tu masku kao kremicu hahah . Sad moram ponovno ići . Eto kad ne čitam pažljivo
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:25   #6305
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Otišla danas po tu kremicu i nisam je našla, vidim samo maske imaju i ništa nisam uzela. Sad vidim da si napisala da koristiš tu masku kao kremicu hahah . Sad moram ponovno ići . Eto kad ne čitam pažljivo
Ahahahaha, a joj joj
Znaju se i meni gafovi takvi događat. samouvjereno tražim proizvod koji ne postoji
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:57   #6306
Koju kremicu bi preporučili za natečene kapke?
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:29   #6307
Cure, jel neko isprobao ovu kremicu? Nekoliko dana je gledam
http://eu.strawberrynet.com/skincare.../39093/#DETAIL
lovemakeup is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:09   #6308
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Ahahahaha, a joj joj
Znaju se i meni gafovi takvi događat. samouvjereno tražim proizvod koji ne postoji
Kupila sam paketić jučer, jedan jedini ostao, ljudi čitaju forum haha. Ugl. meni je dobra, prva krema koju koristim za područje oko očiju tako da je ne mogu baš uzsporedit s drugim. Nastavljam ju koristit, hvala na preporuci
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 11:02   #6309
Cure, jel ima koja iskustva s ovom kremom: http://m.feelunique.com/p/Emu-Oil-We...Eye-Cream-25ml


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Paf paf
Andra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 16:50   #6310
navodno je jako dobra, evo c/p s makeupninja bloga:

Quote:
The Emu Oil Moisturising Eye Cream - do prije par mjeseci činilo mi se kako je nemoguće pronaći dobru jeftinu kremu za okoloočno područje, no nakon što mi je draga forumašica i čitateljica poklonila ovu kremu, i to se promijenilo. Kada bi cijena Green Girl For Your Eyes Only i ove kreme bila jednaka vjerojatno bih ponovno naručila GG jer mi je pinkicu bolja, no u razdobljima kada svaka kuna dobro dođe Emu Oil bi bila moj odabir. Za nekoga tko nema suho područje oko očiju ova krema je sasvim nepotrebna te bi bolja opcija bila neka lakša gelastija kremica, no za moju je kožu bila pravo blaženstvo. Baš i poput moje verzije GG kreme, još neko vrijeme nakon nanošenja se nije potpuno upijala zbog čega sam tijekom cijelog dana imala osjećaj ugode i nahranjenosti na tom području. Iako sam ja bila u potpunosti zadovoljna, krema je u mojim rukama završila upravo zato što je cura koja mi ju je poslala imala problem sa grisom oko očiju zbog ove kreme (ako se ne varam) što znači da nezadovoljnih ovom kremom ima, no mislim da se za ove novce isplati isprobati.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 22:35   #6311
tnx!
__________________
Paf paf
Andra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:40   #6312
gdje ma ova krema za kupiti? nisam nasla u dmu, ni u mulleru
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 18:37   #6313
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
gdje ma ova krema za kupiti? nisam nasla u dmu, ni u mulleru
ja sam svoju u Bipi kupila!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 20:48   #6314
ima i u kozmu
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 22:06   #6315
hvala
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 23:04   #6316
kupila sam afroditu natural lift okoloočnu i stvarno smanjuje natečenost!
prije valjda godinu ili više sam imala hydrathermal okoloočnu i ona je isto imala taj učinak.
kad se usporede te dvije kreme - hydrathermal je laganija i brže se upije, natural lift je masnija, ali i ona se dosta brzo upije i ne pravi probleme kod jutarnjeg šminkanja
već vidim da ću morati probati i ovu kamilicu kad je hvaljena!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 18:34   #6317
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
kupila sam afroditu natural lift okoloočnu i stvarno smanjuje natečenost! !
Ja je koristim nekih mjesec dana, i moram se složiti s tobom! Ne stvara mi milije, prištiće, ne isušuje me, fino hidratizira i koža mi je ujutro tak mekana i elastična. O efektu liftanja nemrem govorit jer tu nisam ništa primijetila.
Drago mi je da je ispala tak dobra jer sam se fino opekla s onom Nikel kesten.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 08:51   #6318
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
kupila sam afroditu natural lift okoloočnu i stvarno smanjuje natečenost!
prije valjda godinu ili više sam imala hydrathermal okoloočnu i ona je isto imala taj učinak.
kad se usporede te dvije kreme - hydrathermal je laganija i brže se upije, natural lift je masnija, ali i ona se dosta brzo upije i ne pravi probleme kod jutarnjeg šminkanja
već vidim da ću morati probati i ovu kamilicu kad je hvaljena!
definitivno best buy kreme uz prednost sto su na pumpicu na ne moram gurat svoje papke u teglicu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:35   #6319
em, jel ta krema sa mog linka na pumpicu? jel je zato nisam nasla?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 09:10   #6320
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
em, jel ta krema sa mog linka na pumpicu? jel je zato nisam nasla?
da, ta je na pumpicu

od okoloocnih krema na pumpicu su: natural lift, hydra thermal i hyaluron lift
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.