Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 12:07   #1
Hrvatska - Srbija 32:22

fortaleza is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:21   #2
Udarno pitanje: HRT stream?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:13   #3
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Udarno pitanje: HRT stream?
HRT ne prenosi prvenstvo već RTL. Vjerojatno će biti stream na https://play.rtl.hr
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:15   #4
Srbi, dobrodosli kod svojih, tu ste svoj na svome. Pozdravljaju vas dica Orjunasa i stovatelja Smoje

ps: za Srbiju smo u rukometu svemirski brod, tako da, nemojte mi zamjerit', ali ovo je veceras srpski Titanic, potop u pravom smislu rici !
Plavi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:19   #5
Quote:
Plavi555 kaže: Pogledaj post
Srbi, dobrodosli kod svojih, tu ste svoj na svome. Pozdravljaju vas dica Orjunasa i stovatelja Smoje
Kobelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:10   #6
Neće biti lako kako se očekuje, naši će bit u grču, prva je utakmica, pred punom dvoranom tako da očekujem spor ulaz u utakmicu plus Srbi će bit nabrijani, nemaju šta za izgubit.

Tvrda pobjeda od 2-3 razlike max.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:24   #7
zaboravio sam koliko mi ide na živce ova sveopća umjetna euforija koja zahvati pola države svaki put pred početak prvenstva
slušam ova izdrkavanja po radiju i samo se naživciram od količine patetike,lijepo je i normalno dati podršku ali kad se krene pričati o nekim suzama u očima,srcima,naježenoj koži kad krene himna,zlatnim medaljama,našim kaubojima i na kraju ona izbljuvotina što puštaju na otvorenom na otvorenom smuči mi se
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:41   #8
DJ igrač utakmice

Znaju dolje napraviti pravu atmosferu,danas će biti ludnica.Puno mi se više sviđa Spaladium nego Arena.Nekako mi se čini da su tribine puno bliže terenu i da su strmije.

Jedva čekam da krene,naši na papiru bolji,nadam se da će to i potvrditi.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:51   #9
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
zaboravio sam koliko mi ide na živce ova sveopća umjetna euforija koja zahvati pola države svaki put pred početak prvenstva
slušam ova izdrkavanja po radiju i samo se naživciram od količine patetike,lijepo je i normalno dati podršku ali kad se krene pričati o nekim suzama u očima,srcima,naježenoj koži kad krene himna,zlatnim medaljama,našim kaubojima i na kraju ona izbljuvotina što puštaju na otvorenom na otvorenom smuči mi se
Slažem se u potpunosti.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 16:41   #10
Ovakav hype nije bio ni pred finale vaterpola
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:03   #11
Nadam se da ce jednoga dana doći pameti i promijeniti retardirani nadimak kauboji, mozemo slobodno biti i gaučosi.
water strider is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:19   #12
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce jednoga dana doći pameti i promijeniti retardirani nadimak kauboji, mozemo slobodno biti i gaučosi.
Kome je to uopće prvome palo na pamet kao dobra ideja?
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:17   #13
ja se ne slazen uopce,vec podrzavan sve navedeno,osim pisama na otvorenom jer ne znan o kojima se radi.
bez obzira sta smo bolji od srba,nervoza moze od sigurne pobjede napraviti debakl,no decki su u fantasticnoj formi,opusteni,spremni i jedva cekan kraj utakmice da proslavimo
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:36   #14
Podvojeni osjećaji. S jedne strane, Hrvatski rukometni savez je gori od nogometnog saveza, iako je to teško za povjerovati. Jedan čovjek, bivši konobar danas - Mamić hrvatskog rukometa i Karamarkov prijatelj, i jedan klub koji drmaju svime, koji su uništili bilo kakve oblike konkurencije van Zagreba, u nikakvu mladost, infrastrukturu ili trenere se ne ulaže, samo se sirovi talenti brže-bolje razgrabe i dovedu u RK Zagreb. Stoga bi im najradije uputio jednu "sve izgubili dabogda" kao i nogometnoj "repki". Opet s druge strane, igramo protiv Srba u Splitu... pošteno bi bilo da večeras pobjede a sve ostalo spuše.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:54   #15
Malko ti je to bezveze i nedosljedno. Ako bi da izgube sve, onda si i za najcrnjeg đavla s obzirom da malo toga dobrog predstavljaju.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:12   #16
U svemu smo najbolji i najjaci samo nas jebu grc i nervoza
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:24   #17
Umjesto Indire su trebali zvati Skoru neka otpjeva *tko je gazda u dvoristu*
Trokutas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:03   #18
Ja najvise zalim za Pesicem. Alilovicu vise ne vjerujem.

A njemacki suci kuhaju...
ferengic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:06   #19
Komedija,užas,igrati bez pravog šutera na lijevom vanjskom

Raspast će se Srbi u drugom,koštat će ih taj maraton prijateljskih utakmica i putovanja.

Luka sjajan na desnom vanjskom.

Dominikovića milina slušat,milina
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:11   #20
Nedosljedno je želit da Vatreni sve spuše zbog Mamića a "Kauboji" da pobjeđuju iako je Gobac isti kurac kao i Mamić samo manje eksponiran. Svi unutar HR rukometa znaju tko i što vodi taj sport u nas i što radi od njega, pa nisam primijetio da se nešto bune. Samo smjenjuju "nepopularne" izbornike. Kako poznato.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.