Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 22:09   #21
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
pa ono,i je i nije,ja bi prije rekla da sam prezivcana...al to je valjda slicno

reko mi je frend da sam ja poput kompjutera kojem procesor konstano radi na 100%,cak i kad je ugasen ( spavam)
Neka lagana meditacija mogla bi ti pomoći da smiriš um.Što se tiče bake koju si spomenula - koliko ste bile bliske dok si bila dijete i koliko ste slične po karakteru? Je li ti to mama od tate ili od mame i iz kojih je krajeva?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:34   #22
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neka lagana meditacija mogla bi ti pomoći da smiriš um.Što se tiče bake koju si spomenula - koliko ste bile bliske dok si bila dijete i koliko ste slične po karakteru? Je li ti to mama od tate ili od mame i iz kojih je krajeva?
jakojako tesko mi se koncentrirat,i zaspat...i jako rijetko mi se tijelo samo uspava,sad sam naucila redoslijed, prvo uzdahnem duboko,i onda mljackam i proizvodim zvukove,osjecam kao da me krevet vuce u sebe i zaspim, vrlo komplicirano za normlane ljude koji jednostavno-zaspu, pojam spava mi se za mene ne postoji, vise neka misao u glavi koja kaze umorna sam,al da mi se oci sklapaju mozda jednom godisnje dozivim... s bakom sam jako bliska, hvala bogu jos je ziva,ona mi je vise majka nego baka,odgojila me, to je tatina mama..ona je dosta hladna po karakteru,i ja sam,ali brzo planem i nemam kontrolu,ona je opet mirnija,samo nema osjecaja bas,takav mi je i tata a i ja..mi smo sa istoka zemlje, kakve to ima veze?
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:06   #23
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
jakojako tesko mi se koncentrirat,i zaspat...i jako rijetko mi se tijelo samo uspava,sad sam naucila redoslijed, prvo uzdahnem duboko,i onda mljackam i proizvodim zvukove,osjecam kao da me krevet vuce u sebe i zaspim, vrlo komplicirano za normlane ljude koji jednostavno-zaspu, pojam spava mi se za mene ne postoji, vise neka misao u glavi koja kaze umorna sam,al da mi se oci sklapaju mozda jednom godisnje dozivim... s bakom sam jako bliska, hvala bogu jos je ziva,ona mi je vise majka nego baka,odgojila me, to je tatina mama..ona je dosta hladna po karakteru,i ja sam,ali brzo planem i nemam kontrolu,ona je opet mirnija,samo nema osjecaja bas,takav mi je i tata a i ja..mi smo sa istoka zemlje, kakve to ima veze?
Čisto zbog narodnih vjerovanja, ne brojim ti krvna zrnca. Ako je tatina, onda vjerovatno nosite isto prezime pa je podsvjesna identifikacija snažnija. (Čak i ime zna biti bitno, u obiteljima gdje se imena prenose iz generacije u generaciju.) U djetinjstvu si vjerojatno upila i ta njezina vjerovanja - čak i ako sad ne vjeruješ u vještice i čudesnu moć krunica, u podsvijesti je to ostalo. Izbija ti kod stresa i premorenosti, a tablete isto remete ciklus sna tako da si malo u banani.

Pazi na prehranu, pokušaj (u dogovoru s liječnikom) zamijeniti tablete biljnim suplementima (valerijana, itd.), više se kreći, vježbaj da se izmoriš i ozbiljno shvati ovo s meditacijom, to ti najviše treba. Jesi li vjernica?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:34   #24
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Čisto zbog narodnih vjerovanja, ne brojim ti krvna zrnca. Ako je tatina, onda vjerovatno nosite isto prezime pa je podsvjesna identifikacija snažnija. (Čak i ime zna biti bitno, u obiteljima gdje se imena prenose iz generacije u generaciju.) U djetinjstvu si vjerojatno upila i ta njezina vjerovanja - čak i ako sad ne vjeruješ u vještice i čudesnu moć krunica, u podsvijesti je to ostalo. Izbija ti kod stresa i premorenosti, a tablete isto remete ciklus sna tako da si malo u banani.

Pazi na prehranu, pokušaj (u dogovoru s liječnikom) zamijeniti tablete biljnim suplementima (valerijana, itd.), više se kreći, vježbaj da se izmoriš i ozbiljno shvati ovo s meditacijom, to ti najviše treba. Jesi li vjernica?
ne nosimo isto prezime jer se preudala dok sam bila mala,djed je umro,nisam ga upoznala,ime mi je neobicno nema ga nitko u obitelji niti u blizoj okolici,kao mala mi je to bilo interesantno,ali nisam niakd vjerovala u to....sto se tice lijekova nazalost nemogu se utjesiti biljnima,jednostavno ne djeluju uopce na mene,imama hrpu cajeva i sve sam probala,cak mi ni dormicum koji je dijelom anestezija ne pomaze,imam jedne koje pijem i to je to...nebi rekla da sam vjernica, orijentirana sam prema wicci, sve ostalo su mi hrpe gluposti,tj. ove ˝umjetne˝religije...bilo bi paradoksalno da se bojim vjestica kad sam ja takorec te religije mislim da su zivci u pitanju i to je to,nerijetko se uhvatim da mozgam o banalnim glupostima tipa,kako funkcionira televizor,do zadnjeg detalja,kako se odvijaju kemijske reakcije u tijelu i slicno,sto normlana osoba bas i ne mozga previse..procesor na 100%
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:24   #25
Gaiaree, tek sam sad vidio da je onaj tvoj, ajmo reć prvi, post napisan u četiri ujutro. Znači ozbiljno.
Prvo, stavi iglu ispod jastuka, još večeras. Ako je "morilja" u pitanju trebalo bi je spriječiti.
Drugo tjelovježba. Oznoji se, nađi pola sata barem dnevno za sebe, izaberi bilo što, ne moraš niti izaći iz sobe.
Treće, već navedeno, meditacija. Kad se dobro iznojiš, baciš pod tuš sjedni ravne kičme i diši u drob. Broji sekunde, ili otkucaje srca, i ništa više. Nemoj ić na neke vizualizacije, samo broji. I ustraj. Možda će ti trebat vremena, ali bit će ti bolje.
I zadnje: valerijana, ili slični čajevi imaš ih u svojim knjigama, tableta te baca u komu a ne u san.
Sretno.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:06   #26
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Gaiaree, tek sam sad vidio da je onaj tvoj, ajmo reć prvi, post napisan u četiri ujutro. Znači ozbiljno.
Prvo, stavi iglu ispod jastuka, još večeras. Ako je "morilja" u pitanju trebalo bi je spriječiti.
Drugo tjelovježba. Oznoji se, nađi pola sata barem dnevno za sebe, izaberi bilo što, ne moraš niti izaći iz sobe.
Treće, već navedeno, meditacija. Kad se dobro iznojiš, baciš pod tuš sjedni ravne kičme i diši u drob. Broji sekunde, ili otkucaje srca, i ništa više. Nemoj ić na neke vizualizacije, samo broji. I ustraj. Možda će ti trebat vremena, ali bit će ti bolje.
I zadnje: valerijana, ili slični čajevi imaš ih u svojim knjigama, tableta te baca u komu a ne u san.
Sretno.
hvala,a ne da je ozbiljno,nego nisam od jucer spavala od 16 h popodne kad sam ustala...zivot mi se svodi od mjeseca do mjeseca kad pokupim sanvale i raznorazne kemijske patvorine od kojih prisilno zaspim,kad ih popijem,ajmo jovo nanovo...dvije tri godine mi se smirila nesanica,sad je opet pocela divljat,s tim da sam te dvije tri godine imala abnormalne kolicine lijekova u terapiji da ih se ni ne sjecam kako sam prozivjela...jel moze igla od goblena ? trenutno mi je ta jedina blizu kreveta jer vezem da se okupiram dok gledam fimove
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:14   #27
Igla od goblena! U sridu. Mislim da je malo šta prikladnije.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:03   #28
U mojim paralizama mi uvijek dode ta jedna osoba plave kose, bolesne boje koze i zelenih zlih ociju. I svaki put me zeli ugusiti jastukom. Dobro je da se to nije dogodilo vec par godina. Ali ju dosta cesto sanjam. Ne znam tko je taj covjek.

Zivim u kuci gdje nitko nije umro tako da nije neki zalutali duh il kaj ja znam.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:46   #29
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
U mojim paralizama mi uvijek dode ta jedna osoba plave kose, bolesne boje koze i zelenih zlih ociju..
Ako je zao(ili svejedno kakav) pošalji mu svoju ljubav. Ljubav ima puno višu frekvenciju koja im je nepodnošljiva, odbojna, i slabi im negativnu orijentaciju. Ona je i najmoćnija sila koja postoji. Ništa ju ne može probiti. Ljubav koju širiš pruža ti najbolju zaštitu.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:13   #30
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Igla od goblena! U sridu. Mislim da je malo šta prikladnije.
Oštre predmete pod jastuk? Ljudi, pa jeste li vi normalni?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:57   #31
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Oštre predmete pod jastuk? Ljudi, pa jeste li vi normalni?
od goblena nije ostra,nego zaobljena
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:12   #32
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
od goblena nije ostra,nego zaobljena
Sumnjam da će se mački svidjeti kad joj je zabiješ u dupe, a ti kako hoćeš.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:57   #33
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će se mački svidjeti kad joj je zabiješ u dupe, a ti kako hoćeš.
ma nece joj nitko nista zabit u dupe,stvar je u tome da i ako stavim tu iglu pod jastuk ce kad tad nestat misteriozno a treba mi pa necu riskirat,a macka ne smije dirat jastuk jer ispod njega cuvam cepove za usi a ona ih obozava ukrast i sakriti..tako da sumnjam da bi dirala i iglu ispod jastuka i deke..
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:25   #34
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
U mojim paralizama mi uvijek dode ta jedna osoba plave kose, bolesne boje koze i zelenih zlih ociju. I svaki put me zeli ugusiti jastukom. Dobro je da se to nije dogodilo vec par godina. Ali ju dosta cesto sanjam. Ne znam tko je taj covjek.

Zivim u kuci gdje nitko nije umro tako da nije neki zalutali duh il kaj ja znam.
Phantasia iz nesvjesne psihe.

Sav tak vidni dojam je personifikacija nekog nsv. konflikta koji se izrazava na taj nacin jer se mora obraditi odredjeni sadrzaj koji cini neuskladjenost sa samim sobom. Kad se razmotre zivotni zadaci i odredjeni strahovi sa kojima se ne mozes za sada suociti, te fantazije ce proci i tjeskoba isceznuti.

Sta je u pitanju to samo zna onaj o kome se radi i nije neki tezak problem.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:23   #35
Gaiaree, radi li igla?
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:54   #36
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Gaiaree, radi li igla?
nisam ju stavljala jer cu ju zasigurno izgubiti i onda necu moc pravit goblen al doduse nisam zadnja 3 dana nit spavala pa nije bilo ni potrebe za iglama
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:11   #37
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Gaiaree, radi li igla?
Ne bih se htio ponavlljat, ali...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 20:46   #38
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Ne bih se htio ponavlljat, ali...
spavam normalno,nisam imala nikakve paralize,tu i tamo neka nocna mora al to je to
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 00:00   #39
Sa iglom ili bez? Ako je sa iglom, probaj je izvadit jednu noć (pa ako ponovo uleti paraliza onda je vratiš), da vidimo hoće li se šta desit.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 14:12   #40
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Sa iglom ili bez? Ako je sa iglom, probaj je izvadit jednu noć (pa ako ponovo uleti paraliza onda je vratiš), da vidimo hoće li se šta desit.
bez igle,et nocas me uhvatila paraliza,al to cim legnem na leđa ,ako sam stalno na boku nemam paralize...
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.