Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.11.2005., 13:04   #9
THX na odgovor za naknade.

ne kazem ja da ne treba ulagati no pri odabiru treba uzeti u obzir i varijablu tih dodatnih % tako da ako se investira na duzi rok od jedne godine (što je kao i preporučljivije) onda osim ulazno izlaznih davanja treba zbrojiti prosječnu (očekivanu) inflaciju tako da se realno ustvari isplati ulagati samo u fondove koji imaju prinose veće od 10% sto su već mješoviti i dionički fondovi ali s time raste rizik.

a to normalno jadna teta koja prodaje novčarske usluge u bekoj banci nema pojma i niti bi rekla.

btw jadni ti ljudi koje us preimenovali u "osobne bankare", prodaju sve od lizinga preko svioh kredita do fondova. ovi idioti iz ljudskih resursa nikako da objasne da financiski proizvodi nisu isto sto i roba široke potrošnje pa da se moze sve staviti na jedu policu pa da teta samo doda s nje sta mi pozelimo i lupi po kasi a izađe račin. To su prouzvodi koji spadaju u visu klasu i spadaju rang s autom i kućom. pa je količina potrebnog znanja i uze specjaliziranosti vovećana jer ljudi zele da ih vode stručne osobe a ne obični dileri novca....
knez is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.