Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2014., 01:08   #61
Quote:
Focus29 kaže: Pogledaj post
Ima ko kakve informacije o toj firmi?
Kakvi su uvjeti tamo, ljudi, radno vrijeme, plaća?
- ukratko ... loši !
- radim tamo godinu i pol kad sam dolazio ispričaju ti bajku europska firma ( ok Slovenija 14 dućana, Mađarska 6 ili 8 ) bla bla ... možeš napredovat, plača će rast, stimuliranje radnika hehehe ono klasika mazanja očiju, samo da dođeš što prije evo i sad im fali 8 ljudi minimalno ... a kad uđeš u sistem vidiš da nema slobodnih dana kako bi trebalo biti, prekovremene kojih će biti pun k... nečeš dobit nikakao, vidiš da plača može rasti samo pojedincima koji se uvlače u šupak i cinkare kojekakve sitnice, podmetanja, od napredovanja ništa osim ako ti tata mama ili neko treći nije dobar s nekim od direktora ... itd
- trgovkinje, radno vrijeme od 5 ahaaa dolaze cure u 03h da bi stigle pripremit a nitko naravno nitko prekovremene ne dobiva plaćeno to se zove požrtvovnost za firmu...
- jedina pozitivna stvar je ta šta u ova krizna vremena ta crkavica od plače sjedne redovito i tu se ne kasni !!! Eh da Plača je s razlogom tako nazvana PLAČE mi se kad dođe 10.
Vozać is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:00   #62
[QUOTE=tamaradujm;44155716]kako izgleda testiranje i razgovor za posao u mlinaru?[/QUO

Veoma ugodno i profesionalno.Popunis formular na pocetku i ugodan razgovor.
Sljedeci krug bi trebao biti psiho test.
dispet 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 11:25   #63
I jel se što promijenilo u Mlinaru na bolje??
Vidim da je bilo samo negativnih komentara.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 13:49   #64
I mene zanima, svaka informacija dobrodošla. Opet je objavljen oglas za radno mjesto tehnologa.
kimberly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:14   #65
I mene zanima, pozvan sam na razgovor za vozača. Ima li tko kakve informacije kakva je smjena, slobodni dani, kolika je plaća, kad sjeda plaća....Kakva su pitanja na razgovoru?
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 21:29   #66
njemu stalno treba ljudi jer ljudi masovno odlaze na bolje od mlinara je sve bolje...
lega-lega is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 12:34   #67
mlinar-projektant

Jel netko pozvan na razgovor za ovaj zadnje objavljeni posao projektanta?
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:19   #68
Pozdrav
Ima li ovdje studenata koji su u Mlinaru radili sezonu na moru? Kako to bude? Kakva je satnica? Jel atmosfera okej? Zajednicki smjestaj kakav je?
Oprostite na puno pitanja 🙂
Sumfak3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:27   #69
zna netko kak je u pogonu na radnom mjestu pakiranja?
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:05   #70
Pozdrav svima, da li netko zna kakve su plaće u Mlinaru u sjedištu? Npr neka administracija, i takve pozicije. Znači poslovi koji nisu vezani za rad u pekari.
abedeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:33   #71
Sjetila sam se sad frendice koja je bila kod njih na razgovoru za čini mi se nabavu, pa joj je ženska rekla da prvo neko vrijeme mora biti u pekari kako bi upoznala firmu. Ismijavali smo ju mjesecima koliko se sjećam, ponuđena plaća je bila loša, nije prihvatila ponudu.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:05   #72
U Mlinaru sa trudom i radom necete ama bas nista postici. Ali ako ste vjesti dupelizci onda je Mlinar idealno mjesto za rad ali onda morate biti svjesni da ce vas drugi radnici prezirati a a kako sa njima provodite vise vremena nego doma nece vam biti ugodno raditi.
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:16   #73
to je jasno. A budući da je skuplji od ostalih pekara jesno je komu ova ide u đep.
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:59   #74
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
to je jasno. A budući da je skuplji od ostalih pekara jesno je komu ova ide u đep.
Je skup ducan. Ali ima kvalitetne i svjeze sastojke. Od sendvica do salata...itd! Ponekad se isplati dati vise da znas sta jedes.
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:29   #75
Kolike su plaće trgovcima sada u zadnje vrijeme, je li se nešto promijenilo?
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:10   #76
Pozdrav, radi li tko kao koordinator maloprodaja, mozete li poblize objasniti sto tocno radite? Hvala!
Mcmaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:09   #77
mali savjet. izbjegavajte ovu firmu u širokom krugu!!!!!!!!!!!!!! moji uskličnici sve vam govore.
__________________
My life...my drama...so back off boy and girls, enjoy the show and keep quiet!!!!
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 11:33   #78
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
mali savjet. izbjegavajte ovu firmu u širokom krugu!!!!!!!!!!!!!! moji uskličnici sve vam govore.
Pa napisi par crtica da ljudi znaju...gdje i sto je bilo...kolika placa itd...
pura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 11:30   #79
rad u proizvodnom pogonu, plaća 3200 plus prijevoz. sa svim dodacima kao što je rad ned i 1 mjesečno dežurstvo od 7h dobije se oko 3600. međuljudski odnosi su sjebani, previše šefova koji vode svoju politiku, neznaš ko koga jebe, previše nepravde laži i izmotavanja od šefova, svi čuvaju svoje radno mjesto na taj način da cinkaju kolege i uvlače se u dupe voditeljima, ne poštuju se radnici nego neradnici koji imaju kakvu takvu vezu unutra. e sad ak vam treba posao i želite probati idite i uvjerite se sami. jer to dovoljno?
__________________
My life...my drama...so back off boy and girls, enjoy the show and keep quiet!!!!
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2019., 10:06   #80
Da li netko zna kako je raditi u mlinaru na sezoni, kao prodavač pekarskih proizvoda ?
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.