Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 17:16   #7981
Ljepotica ��

Hase87 is offline  
Old 10.12.2017., 17:44   #7982
Burberry košulja


M. Kors čizme


Karl Lagerfeld satchel


Hilfiger trapke
bejo is offline  
Old 11.12.2017., 10:37   #7983
U zadnje vrijeme svašta nešto...
ZARA
ONA crna pernata jakna, nema potrebe stavljati sliku :-)

Body, 139 kn


Suknja, 229 kn


C&A
Trapke 199 kn (u šoku sam kako su dobre, nikad mi nije palo napamet tamo probati trapke... nadam se da je i kvaliteta ok)


Orsay
Torbica, 299 kn - 30%


Stradivarius
Cipele 143 kn


Mango
Majica, 169 kn


Asos
Haljina, 22 GBP


Šlape dva para, 6,4 GBP (predobre su, udobne i tople )


i nešto Barry M šminke...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Old 11.12.2017., 15:19   #7984
ja sam se ipak odlučila za drugu jaknu u Zari:
https://www.zara.com/hr/hr/jakna-s-p...0502&v2=499002

i taman snizili cijenu s 549 na 299,90
__________________
Ne prodajem ništa, samo kupujem ;)
groficamaja is offline  
Old 12.12.2017., 19:51   #7985
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Kupila sam jučer ove tenisice, prvi put da imam Geox cipele. Trebala sam nešto za zimu, da je nepromočivo, razmišljala i o Timberlandicama, ali nisam došla do njih da jih uživo probam, na kraju uzela te.

Koliko novaca?
jesu njihove tenisice true to size?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 12.12.2017., 19:56   #7986
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Koliko novaca?
jesu njihove tenisice true to size?
Bile su oko 140 €, pa su bile snižene na 115 €. Vidjela sam dan kasnije da su na netu snižene na 94 €, da sam znala prije, naručila bi jih.

Ja imam 38 i te 38 su mi tiptop. I jako udobne - bila sam danas na poslu od 6 do 17, bez problema u njima.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Old 13.12.2017., 18:45   #7987
Stigla bundica danas, Image Haddad, to sam u noći sa subote na nedjelju naručila i evo je već. Prekrasna je i mekana, stvarno me dugo nešto nije toliko oduševilo, boja uživo je krasna.. i ovi široki rukavi i ova kapuljača .
A kako je sve došlo divno upakirano, lijepa velika bijela sjajna kutija i moje ime lijepo napisano krasopisom, inače obožavam takve stvari kad se netko baš potrudi lijepo upakirati i stvarno evo javno ih pohvaljujem, prekrasno i svaka čast, baš sam sretna .





Hellcat is offline  
Old 13.12.2017., 22:07   #7988
Predivna je...cijena?
charlizeos is offline  
Old 13.12.2017., 22:11   #7989
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Predivna je...cijena?
prošli tjedan u dućanu su bile snižene 40%. originalna cijena mi se čini oko 800kn da je bila ali nisam sigurna 100%.
ima ih u više boja
mali_cox is online now  
Old 13.12.2017., 22:22   #7990
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Predivna je...cijena?
Hvala!

Inače je ova 899 kn, ja sam platila 431 kn, s popustom 40% i dodatnim popustom još 20% koji je bio samo za vikend na gotovinu ili na plaćanje pouzećem (u mom slučaju)

Ima i kraćih, te su malo jeftinije, ali ja sam si uzela ovu najkonkretniju i meni najljepšu.
Hellcat is offline  
Old 14.12.2017., 09:18   #7991
Jel zna tko kojoj veličini bi odgovarala ova univerzalna veličina od Image Haddada? Odlične su im stvari.
jopko_bopko is online now  
Old 14.12.2017., 13:16   #7992
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Jel zna tko kojoj veličini bi odgovarala ova univerzalna veličina od Image Haddada? Odlične su im stvari.
Ja inače nosim S. Mislim da najbolje i odgovara tako S i M, (tako nekako mi izgleda i ova lutka na kojoj je bundica pa eto po toj lutki se može procijeniti kako stoji recimo na S/M) išlo bi i na L sigurno, široki su ti rukavi i sama bundica je takvog retro šireg kroja koji mora padati... i kopča se samo na taj jedan gumb pod vrat pa ne znam kako bi to izgledalo i funkcioniralo na veće. Netko tko je XS ili je sitniji bi se definitivno utopio u tome... ne bih ni nižim curama preporučila... Ima takvih kraćih pa onda bolje kraću ako je netko niži/sitniji. Kažem, ja nosim S, ali ne smatram se sitnom. Mogu napisati svoje mjere pa možda nekom pomogne visoka sam 168, prsa 91, struk 62, širina od ramena do ramena mi je 37 cm.

Da, baš super stvari imaju, kad mi bude božićnica planiram još nešto uzeti.
Hellcat is offline  
Old 14.12.2017., 13:26   #7993
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Bile su oko 140 €, pa su bile snižene na 115 €. Vidjela sam dan kasnije da su na netu snižene na 94 €, da sam znala prije, naručila bi jih.

Ja imam 38 i te 38 su mi tiptop. I jako udobne - bila sam danas na poslu od 6 do 17, bez problema u njima.
Ja kad odaberem delivery country croatia, nestane snizenje.
kako je tebi snizenje??
Sanjch is offline  
Old 14.12.2017., 16:57   #7994
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Ja kad odaberem delivery country croatia, nestane snizenje.
kako je tebi snizenje??
A gle stvarno ! Ja sam samo vidjela reklamu, da su 94 €, nisam jih stavljala u košaricu. Onda mi nije žao što sam jih u dučanu kupila . Ja sam inače iz Slovenije, kod mene izbaci cijenu 143 €.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Old 14.12.2017., 23:31   #7995
https://static.e-stradivarius.net/5/...=1506083234805

U Stradivariusu kaput, 50e, nisam mogla da cekam snizenje, garant bi prosao. Fenomenalno stoji! Ima malo vune u sebi: Exterior: 60% polyester, 19% wool, 11% acrylic, 5% viscose, 3% polyamide, 2% cotton Mrtva sam zadovoljna!
papavero is offline  
Old 15.12.2017., 09:48   #7996
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Ja inače nosim S. Mislim da najbolje i odgovara tako S i M, (tako nekako mi izgleda i ova lutka na kojoj je bundica pa eto po toj lutki se može procijeniti kako stoji recimo na S/M) išlo bi i na L sigurno, široki su ti rukavi i sama bundica je takvog retro šireg kroja koji mora padati... i kopča se samo na taj jedan gumb pod vrat pa ne znam kako bi to izgledalo i funkcioniralo na veće. Netko tko je XS ili je sitniji bi se definitivno utopio u tome... ne bih ni nižim curama preporučila... Ima takvih kraćih pa onda bolje kraću ako je netko niži/sitniji. Kažem, ja nosim S, ali ne smatram se sitnom. Mogu napisati svoje mjere pa možda nekom pomogne visoka sam 168, prsa 91, struk 62, širina od ramena do ramena mi je 37 cm.

Da, baš super stvari imaju, kad mi bude božićnica planiram još nešto uzeti.
E hvala ti puno, slične su mi mjere tak da bi trebalo biti ok
mislim da će ova haljina definitivno pasti iza božića
jopko_bopko is online now  
Old 15.12.2017., 12:19   #7997
Kakve su im veličine haljina?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 15.12.2017., 13:49   #7998
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Kakve su im veličine haljina?
standardne rekla bih.
uzela sam nekidan ove dvije, prva je kao pletivo, nju sam S uzela.
inače sam u gornjem dijelu tijela 36-38, u donjem 40-42. trenutno sam trudna 7mj
i ova mi je taman do koljena na moju visinu 170cm.
http://www.haddad.hr/proizvod/haljina-23-lavinia-4/

ovu drugu sam M uzela jer je ravnig kroja pa zbog donjeg dijela, bokove stvarno imam i noge jake
http://www.haddad.hr/proizvod/haljina-26-noname-13/

također do koljena na moju visinu
mali_cox is online now  
Old 15.12.2017., 18:14   #7999
Coxice, čestitam za trudnoću, nisam znala! Divna vijest. Haljine obje prekrasne i ja bi ih mogla uzeti. Jeste to sve preko neta? Ja bih, ipak, probala... Ja sam znala ulaziti u više različitih Image-Haddad-brojeva...
Maiken is offline  
Old 15.12.2017., 19:22   #8000
Čestitam!

A onda mislim da imaju veće brojeve ako si uzela S.. šteta što nemaju XS ponuđeno..
A i poštarina 38 kuna je za današnje prilike previše u smislu danas kurirske dostavljaju i za manje, a pogotovo ako imaju neki deal..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.