Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 13:21   #241
Aj malo oladite s tim kopanjem po mobu.
Nes ti velikog kopanja!
Jos ce on ispasti pozitivac jer nije brisao dopiske s ljubavnicom posto slijepo vjeruje svojoj zeni rogatoj kopacici po tudjim mobitelima.

Prija je bila zarucena za lika koji je istovremeno bio zarucen u Brazilu. Pomorac, je li.
Da nije otisla poslati mail s njegovog kompa pa usput otvorila njegov mail, nikad ne bi za to saznala.
I onda okolina koja je NJU osudjivala. Majko moja!
Epla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:28   #242
Da, okolina je jako zanimljiva u tim trenucima, moralizira se do besvjesti oko ulaženja u tuđe mejlove i društvene mreze i mobitele i to se jako osuđuje i upire se prstom, ALI se istovremeno toleriraju i presucuju prevare, jebavanja, ons-i, ljubavnice, ljubavnici, jebači, odlaženja kurvama itd itd. Nije ni čudo da smo tako poremećeni kao društvo, zbilja.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:33   #243
house, jel njen muz saznao?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:43   #244
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
I cak ne bih to nazvala "kopanjem". Poruke su ostale otvorene, trebalo je samo uzeti mob u ruku i otkljucati screen.

I da nije moralno kopati po tuđim stvarima. Nije moralno ni jebati tuđu ženu i majku dvoje djece, isto. Nije moralno dolaziti doma svojoj ženi nakon jebanja tuđe žene, isto.
Ajmee, stvarno je smotani amater 🙈
Ali možda je podsvjesno i htio da saznaš.

Baš, čovječe! Nije moralno ni varat pa se vara.
Ma to pričaju samo oni kojima je krivo što ih se tako ulovilo u bludu
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:55   #245
Najbolje mi je ovo o "kopanju" po "privatnim" stvarima.
Meni to ni nije kopanje...
Ja na svom mobitelu niš ne skrivam i može ga uzet ko hoće.
Kaj bi to tak tajnovito i privatno trebalo bit da niko ne smije vidjet?
Neke pozive kaj imam?Bezveze poruke?
E daj kupi kruh! Ili razgovore sa frendicama o poslu ili djeci...
To nije ni meni zanimljivo,a kamoli nekom dr.
Pa ne radim za jebeni FBI.

Ujutro mi je muž uzeo nekaj novaca iz torbe.Iz novčanika.
Pitao me jel imam.Ja reko imam.Zemi si.
Ne pada mi napamet da se dižem u 5 ujutro zbog svoje "privatnosti".

A i njegov mob je uvijek na izvolte.
I sve drugo.
Mi se sami tak "posluživamo". Ja ne vidim tu nikakvo zadiranje u privatnost,ni problem.
Pa nije to neki nepoznati lik.Muž mi je.
Znamo se već 100 godina.
I sad da ja manijakalno skrivam svoj mob i torbicu ili on od mene...
Pa više mi je to bolesno.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:01   #246
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Zato se moj mobitel može otključati samo mojim otiskom prsta. Ne znam od kud ljudima uopće pravo kopati po tuđim mobitelima ili drugim stvarima.
Najgore je kopat pa se desi ovako nesto s čime se ne možeš ili jako teško nosiš. Nadam se da ćeš nakon ovoga više poštovati tuđu ali i svoju privatnost.

ček da dođem k sebi pa da sročim još nešto
osim smajla
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:15   #247
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ako neko posumlnja u neveru, naravno da treba da pogleda u mobilni svog dragog/drage!
Ili je to veći zločin od prevare?
Vidiš da je veči. Privatnost je u pitanju
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:15   #248
mda,
sigurno bi bilo bolje da je živjela i dalje u sretnom braku,
poštovanje tuđe privatnosti se stvara...

ja recimo ne bih kopala,
jer da dođem u situaciju gdje osjećam
da trebam čeprkati ionako je već sve ošlo kvragu,

obično se kopa tamo gdje se i iskopa nešto,
jer eto treba u životu ponekad imati kičmu
i biti fer prema drugoj strani,
a ne misliti samo na svoje dupe,
obično se obije o glavu...

HM imam dojam da važeš..i da ćeš prevagnuti za ostanak,
u svakom slučaju želim ti puno, puno sreće
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:32   #249
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post

HM imam dojam da važeš..i da ćeš prevagnuti za ostanak,
u svakom slučaju želim ti puno, puno sreće
Važem, da.
Ne zato jer se samozavaram ili se ne postujem ili mislim da za mene ne postoji bolje ili blablabla, nego ga jednostavno jos uvijek u ovom trenutku volim, i ne mogu ga prestati voljeti koliko god to suludo svima vama zvučalo, moji osjecaji su se stvarali godinama i trebat ce neko vrijeme i da nestanu, imaju ipak nekakvu težinu i razlog i značenje.

Svjesna sam svih nasih razlika i pogresaka i sranja u posljednjih 6 godina i cijele aktualne situacije, ali u ovom trenutku ga volim. Cijela situacija bi bila neusporedivo laksa da ga ne volim, naravno.

E, hocu li ga voljeti i dalje, ili ce prezir i gorčina ipak nadvladati osjecaje, ovisi o puno toga.
Hocu li prevagnuti za ostanak, isto ovisi o puno toga. Ne samo o tome volim li ga. Ili on mene. Hocu li moci ostati s njim, gradeci nas odnos ispocetka, povjerenje i postovanje i sve ono cega sad nedostaje, to tek treba vidjeti.

Iskreno sad bih najradije nekakav printani prirucnik how to, u kojem tocno pise "moras i trebas to to i to"... Imal' toga na ibeju
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:32   #250
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
mda,
sigurno bi bilo bolje da je živjela i dalje u sretnom braku,
poštovanje tuđe privatnosti se stvara...

ja recimo ne bih kopala,
jer da dođem u situaciju gdje osjećam
da trebam čeprkati ionako je već sve ošlo kvragu,

obično se kopa tamo gdje se i iskopa nešto,
jer eto treba u životu ponekad imati kičmu
i biti fer prema drugoj strani,
a ne misliti samo na svoje dupe,
obično se obije o glavu...

HM imam dojam da važeš..i da ćeš prevagnuti za ostanak,
u svakom slučaju želim ti puno, puno sreće
O kopanju smo već milijun puta svi ovdje napisali što mislimo. Netko bi, netko ne bi...jbg.
Ali ovo boldano...nisam shvatila da li je to na njoj da odluči???
Oprosti ako nisam iščitala nigdje da se on kaje i želi nov početak
Sreću joj svi želimo, jer trebati će joj
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:34   #251
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
house, jel njen muz saznao?
Kolko ja znam nije jos. Čekam da gospođa uzgoji kičmu i sjedne i porazgovara s njim.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:42   #252
House, zašto smatraš da je nužno da žena s kojom tvoj muž spolno ( i moguće emotivno ) opći; mora svojem mužu reći što se dešava?

Tim više, ukoliko vi odlučite ostati skupa; muž i ti; onda ta žena i njena situacija nisu nimalo bitne.

Jedino, i samo jedino, u slučaju da svaki odete svojim putem ( a to ti je najbolja opcija; ne treba ti priručnik sa jebaja već zdrav razum ) pa da otac tvog djeteta ostane sa tom ženom u vezi, ozbiljnoj jel, tek tada te ima zeru zanima ona kao ona.......

Jer i ona će biti dio života tvog djeteta.

Jasno, ovo je samo laprdanje " što ako"

Hoću reći, nimalo nije bitno jel ona ili nije i dali hoće ili neće reći svome mužu .......
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:46   #253
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Da, okolina je jako zanimljiva u tim trenucima, moralizira se do besvjesti oko ulaženja u tuđe mejlove i društvene mreze i mobitele i to se jako osuđuje i upire se prstom, ALI se istovremeno toleriraju i presucuju prevare, jebavanja, ons-i, ljubavnice, ljubavnici, jebači, odlaženja kurvama itd itd. Nije ni čudo da smo tako poremećeni kao društvo, zbilja.
ma, samo zanemari takve komentare. oni koje to govore/pišu, zapravo nemaju dovoljno emocionalne inteligencije da pišu o samoj tematici.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:51   #254
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
O kopanju smo već milijun puta svi ovdje napisali što mislimo. Netko bi, netko ne bi...jbg.
Ali ovo boldano...nisam shvatila da li je to na njoj da odluči???
Oprosti ako nisam iščitala nigdje da se on kaje i želi nov početak
Sreću joj svi želimo, jer trebati će joj
nije rekao
jbg...intuicija
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:52   #255
ono što je muž napravio je nesumljivo smećarski. ali nitkoga ovdje ne poznaje i ne zna njegovu stranu da može dijeliti savjete autorici.

primjerice, ako on jednostavno ne zna komunicirati, ne zna se nositi s problemima i negativnim općenito, a ima kvaliteta i dobra je osoba, postoji način da se problemi riješe.

autorica piše da su 6 godina u raznim problemima. dakle, ona je prolazila pored slona u stanu i ni njoj nije išla komunikacija i rješavanje problema.

samo autorica zna kakva je osoba njen muž i ima li šanse da skupa idu rješavati probleme. ako da, onda će obavezno morati kod terapeuta, bit će dugotrajno, jako teško, ali na kraju oslobađajuće i mogu imati, na kraju, bolji brak od većine. za to oboje moraju imati jednako čvrstu volju.

ako frajer jednostavno nema emocionalnog kapaciteta, onda bi ga trebala prekrižiti.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:58   #256
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
ono što je muž napravio je nesumljivo smećarski. ali nitkoga ovdje ne poznaje i ne zna njegovu stranu da može dijeliti savjete autorici.

primjerice, ako on jednostavno ne zna komunicirati, ne zna se nositi s problemima i negativnim općenito, a ima kvaliteta i dobra je osoba, postoji način da se problemi riješe.

autorica piše da su 6 godina u raznim problemima. dakle, ona je prolazila pored slona u stanu i ni njoj nije išla komunikacija i rješavanje problema.

samo autorica zna kakva je osoba njen muž i ima li šanse da skupa idu rješavati probleme. ako da, onda će obavezno morati kod terapeuta, bit će dugotrajno, jako teško, ali na kraju oslobađajuće i mogu imati, na kraju, bolji brak od većine. za to oboje moraju imati jednako čvrstu volju.

ako frajer jednostavno nema emocionalnog kapaciteta, onda bi ga trebala prekrižiti.
To sve stoji i drži vodu do onog momenta kad se prisjetimo tajminga ove prevare...e tu već dobrahno imamo problem, žišku?
Taman da je slon bio veći od kuće...ovaj tajming jednostavno nije smio biti odabran sa njegove strane. Ništa drugo mene iskreno ne zanima....samo taj dio.
Pa jbt dijete ti se doslovce bori za normalan život, a ti se svemirski zaljubljuješ...e to je problem.
Taj čovjek je zaista dotakao dno. Samo to.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:00   #257
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Važem, da.
Ne zato jer se samozavaram ili se ne postujem ili mislim da za mene ne postoji bolje ili blablabla, nego ga jednostavno jos uvijek u ovom trenutku volim, i ne mogu ga prestati voljeti koliko god to suludo svima vama zvučalo, moji osjecaji su se stvarali godinama i trebat ce neko vrijeme i da nestanu, imaju ipak nekakvu težinu i razlog i značenje.

Svjesna sam svih nasih razlika i pogresaka i sranja u posljednjih 6 godina i cijele aktualne situacije, ali u ovom trenutku ga volim. Cijela situacija bi bila neusporedivo laksa da ga ne volim, naravno.

E, hocu li ga voljeti i dalje, ili ce prezir i gorčina ipak nadvladati osjecaje, ovisi o puno toga.
Hocu li prevagnuti za ostanak, isto ovisi o puno toga. Ne samo o tome volim li ga. Ili on mene. Hocu li moci ostati s njim, gradeci nas odnos ispocetka, povjerenje i postovanje i sve ono cega sad nedostaje, to tek treba vidjeti.

Iskreno sad bih najradije nekakav printani prirucnik how to, u kojem tocno pise "moras i trebas to to i to"... Imal' toga na ibeju
Ima, ima. Ima i priručnik za rastavu. Svega ima.

Rijetke su žene kojima je to uspjelo, bez zamjeranja i gledanja prema unatrag.
Ne znam koliko greške s tvoje strane to trebaju bit da on jebe okolo a ti hodaš po neonatalnom...

Znam da se jednom na chatu vodila rasprava o Borisu Novkoviću i ostavljanju žene nakon nešto sitno od poroda i nikad ni nisu bile jasne takve situacije u kojime se dijete planira/dogodi... da si neka osoba (konkretno taj koji jebe okolo- to dozvoli)

Ja bi si na tvom mjestu dala vremena, ono obično promijeni perspektivu. Mjesec dana nekomunikacije napravi čuda... onda najbolje osjetiš onaj kick želiš li dalje sama ili ne.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:04   #258
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
House, zašto smatraš da je nužno da žena s kojom tvoj muž spolno ( i moguće emotivno ) opći; mora svojem mužu reći što se dešava?

Tim više, ukoliko vi odlučite ostati skupa; muž i ti; onda ta žena i njena situacija nisu nimalo bitne.

Jedino, i samo jedino, u slučaju da svaki odete svojim putem ( a to ti je najbolja opcija; ne treba ti priručnik sa jebaja već zdrav razum ) pa da otac tvog djeteta ostane sa tom ženom u vezi, ozbiljnoj jel, tek tada te ima zeru zanima ona kao ona.......

Jer i ona će biti dio života tvog djeteta.

Jasno, ovo je samo laprdanje " što ako"

Hoću reći, nimalo nije bitno jel ona ili nije i dali hoće ili neće reći svome mužu .......
Ma nije bitno, da, ali eto, kad vec pricamo o koječemu pa i to da spomenemo. Ja sam radoznala po prirodi pa volim zaviriti ispod svakog kamena

Inace, on s njom emotivno opći. Nisam sigurna da je do spolnog uopce doslo. Tvrdi da nije, iako mu ja naravski ne vjerujem, a u konačnici nije ni bitno. Jebo seks.

Ne mora ona svom muzu reci, zasto bi.
Postoji opcija da se ona sada, kad stvari vise nisu tajnovite i uzbudljive zbog skrivanja, naprosto usere i odluci ostat doma. Sa svojom djecom, u braku.
A ovaj moj izvisi lol

Postoji i opcija da muz to sazna od drugih pa istorpedira u nju kišu metaka, nedajbozenikome, jel.
Ili mu ona prizna a on se sam, mirno, ukloni s puta i olakša joj stvar.
Postoji opcija da ona, takva beskičmena kakova je, i dalje šuti i šuti i šuti...dok ne puknu zbog drugih stvari. Ili ne puknu, pa ostanu skupa nesretni do lijesa.

Sad postoje stotine opcija i ako nista drugo ja cu si ispeći kokice, zavaliti u fotelju i gledati kak se stvari razvijaju

Priznajem, jedan zlocesti dio mene ce se sad malo naslađivati promatranjem na koje sve nacine ce se oni izvlaciti iz govana u koje su se zakopali.
I nemoj da mi netko moralizira sad i drzi prodike o tome da je to nisko, jadno i besmisleno.
Je, ali svo zlo u tome.
Imam i ja pravo na malo humora, makar i crnog, makar i na vlastiti račun.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:05   #259
lela o, ja se u potpunosti slažem da je to govnarski čin. imam dvoje male djece, znam kako je biti trudna i kako je imati mini dijete. stvarno trebaš svu podršku svijeta, a ne sranja.
ali tim više je frajer zabrazdio sada. jer takvi koji se ne znaju nositi s problemima, pređu svaku granicu onda kada je situacija najteža. nije slučajno da to nije napravio prije dvije godine, npr.

to sve pišem pod pretpostavkom da je on ipak ok osoba. ako je u glavi jednostavno propuh, onda uopće ne želim potrošit jedno slovo na njega.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 15:14   #260
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Sad postoje stotine opcija i ako nista drugo ja cu si ispeći kokice, zavaliti u fotelju i gledati kak se stvari razvijaju
Sve sam pročitala i mogla bi ti štošta pričati, no ne volim o ovakvim stvarima preko foruma.

A zašto sam izdvojila samo ovu rečenicu....

Samo zato, da te pitam, ili zaključim ( s obzirom da si rekla da važeš o ostanku tj ne prekidu braka ) kako to činiš ( makar si ne priznala sada ) poradi sigurnosti.

Ono što ti je najbitnije naučiti je da smo mi ljudi bića koja su robovi navike.

Tako smo dijelom sazdani a takvima nas i društvo još više čini.

Rijetki igraju " otvorenih karata " i bez kulisa. I zato imamo puno promašenih brakova, puno muljanja, puno ovog ili onog.....

Dam se okladiti da vaš brak nije ni sam po sebi bajan; da ste se više ( nego manje ) stalno krpali ( svaki iz svojih " sigurnosnih " razloga )

I sada je jedan pukao.

Iz komocije ne treba ostajati u lošem društvu, pogotovo ne u braku.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.