Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 20:42   #61
uvjerena da sam "pametna"

al stvarno od uvijek živjela uvjerena da mi intelegence baš ne fali))

...moj prvi post

u vezi godinu i nekoliko mjeseci. danas i u braku sa muškarcem koji je za mene ideal...oboje imamo izza sebe po jedan brak, ja jednog odraslog sina, ona dva mališana...svoje "kufere". do sada sve OK, jer tako i funkcionira sa svih strana.

zvoni telefon (u maju ove godine) da ima problem, da nešto ne "štima", da ide kod lječnika...za dva sata javlja diagnozu koja glasi: gonoreja!!!!!...

zoveš svoje "joke" prijatelje:ginekologa, infekcijska klinika...PANIKA.

oni se više ne šale,ja negativna, on diagnosticiran sa gonorejom. pitanja, pogledi, sumnje, čačkanje ppo netu...na kraju pada odlukaRAJ, o tome se više ne priča...jbg, i nije se više pričalo...al mene muče malkice pšroblemi...sa spavanjem))

danas je on još uvijek idealan partner: volimo se,nasmijan, brižljiv....ja se osjećam ko princeza njegovog života...al nešto mi ne da mira!


btw: možda stvarno nisam baš neko intelegentno žensko biče...i DA, bjonda sam...

p.s./ima neki komentar???
younony is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 03:12   #62
Exclamation

Šalji ga svako malo na testiranje, vidiš da je opasan, oprez !!
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:08   #63
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
Slažem se s time,iako bih sex svrstala u primitivnu ljudsku potrebu,manje važnu od nekih drugih osjećaja koje primamo od partnera.
Onda se ne slažeš s time?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:10   #64
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
A što ako to nisu promjene u ponašanju nego su cijelo vrijeme veze prisutne samo što ih partner ranije nije primjećivao pa se onda odjednom dogodi da vam se otvore oči pa shvatite da ste nekome slijepo vjerovali i da s eta osoba uopće nije promijenila nego je skoroz takva, samo što to niste registrirali?
Bila sam u vezi sa dečkom 2 i pol godine i nismo živjeli zajedno, a još smo bili i u različitim gradovima tako da zaista ne mogu govoriti o promjeni ponašanja, ali uvjerena sam da svaka osoba, bez obzira bila ona muško ili žensko ima sigurno intuiciju koja joj govori kada nešto ne štima.

Znate, kao onaj neki tihi glasić u glavi, a vi ga ignorirate? E to.

Uglavnom, htjela bih reći kako se po glasu itekako može skužiti kada osoba laže. Ja sam ga skužila preko telefona jer je bio govorio da ide nekamo i ja pitam kao, sa kime, i kada je trebao odgovoriti na to pitanje, onda je zastao sekundicu predugo (da bi smislio neko meni prihvatljivo ime) i tada sam jednostavno znala da laže. Ali šta, mogla sam se nasaditi na trepavice kad nisam imala fizičkih dokaza da laže, ali znala sam. I grižnja savjesti mu nije dala mira da bi me nakon koje minute nazvao i rekao kako ide nekamo s tom i tom nekom curom.

Želim samo reći kako znakovi sigurno postoje. Ako sam ja uspjela preko telefona skužit kako laže, onda netko tko živi godinama sa svojim partnerom i koji su u vezi ne znam koliko, to sigurno može primijetiti, samo mora prihvatiti ono što mu taj unutarnji glasić govori i pogledati znakovima u oči.
Nema drugog lijeka tome.

Nadam se da sam barem malo doprinijela temi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:18   #65
Quote:
katja123 kaže: Pogledaj post
...i sve super na raspolaganju...
Zauzmemo li stav da je ovo što Sanja piše točno, onda je ovo logička pogreška. Onda tek nemaju sve na raspolaganju. Nemaju na raspolaganju ono što im treba -- izazov, užitak lova.

(ja ne tvrdim niti jedno niti drugo nego samo primjećujem kak radite logičke pogreške na ovom topicu)
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:24   #66
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Znate, kao onaj neki tihi glasić u glavi, a vi ga ignorirate? E to.
E to, kad...


Mislim ja sam isto imao glasić u glavi (iako ne dugo prije nego što mi je priznala), ali ono, ja ga nisam ignorirao, ja sam samo odabrao na njegovu informaciju reagirati na drugi način nego što je tipično: dati joj šansu, jer sam smatrao da se traži, da je konfliktna sama sa sobom, da nije posložila kockice u glavi o tome koliko joj značim ja / mi, ili u krajnjoj liniji da će me odjebati, ali sam želio da ona to napravi, možda i "terapeutski", da prestane glumiti noja i bude mi u stanju reći "ne želim tebe."

Nipošto ga nisam ignorirao. Rekao sam "hvala stari na obavijesti, sad ću razmisliti kaj poduzeti po tom pitanju..." I onda smo pričali (i onda mi je priznala da me prevarila i iznenadila je da kak je nisam odjebao then & there, i od svega imam filing da joj je onda čak kao bilo manje stalo do mene jer kao kak sam beskičmen ili nešto... kako je promašila bila ceo fudbal )

Dakle kad se čuje glasić: komunicirati. Ako to ne ide, onda "eskalirati sukob". Ak imate to u sebi. Ak mislite da vam je kurac ili pička od zlata, e tu već počinju problemi. I ak zapravo egotripate u svom viđenju toga što vam je partner olfo "dužan". Zato mi se jako sviđa kako Joe Black piše na ovoj temi, olfo, ako se paušalno i petparački pristupi njegovim upisima ispada "apologetski" za one koji varaju, ali zapravo je -- promišljeno, staloženo i u najboljoj vjeri u ljudsku prirodu

Ja ne smatram da cura koja me prevarila je to radila da bi meni nešto pokazala, nego zato što je smatrala da joj je to potrebno.

Ono kaj je meni najveća misterija je zakaj nije s tim tipom, kad si očigledno pašu po hrpi stvari, senzibilitetu, ovo ono. To je ono di je zasrala i -- razočarala me, kao gledaoca, kao nekog tko rasuđuje, empatizira i razmišlja o tome što je dobro za ljude s kojima ukristm putove u životu. Nije me razočarala po tome kaj "nije bila za nas". U retrospektivi, tko bi bio, bili smo kao nitro- i -glicerin
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.

Zadnje uređivanje GnothiSeauton : 24.10.2008. at 08:33.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:44   #67
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Želim samo reći kako znakovi sigurno postoje. Ako sam ja uspjela preko telefona skužit kako laže, onda netko tko živi godinama sa svojim partnerom i koji su u vezi ne znam koliko, to sigurno može primijetiti, samo mora prihvatiti ono što mu taj unutarnji glasić govori i pogledati znakovima u oči.
Nema drugog lijeka tome.

Nadam se da sam barem malo doprinijela temi.
Apsolutno jesi i slažem se s ovim da znakovi sigurno postoje, samo je pitanje koliko smo ih spremni uočiti i zašto se nekad radije pravimo da ih ne vidimo.A o unutarnjem glasiću da i ne pričam,intuicija je doista moćno oružje. Veać kad s eprvi put pojavi, to je već znak da nešto ne štima i da se treba istjerati na čistac, jednostavno za umiriti savjest i utišati taj glasić.
Koliko biste štilitli vama blisku osobu da znate da je žrtva nevjere. Npr. da znate da vašu sestru vara budući muž? Biste li reagirali ili se odlučili ne mješati?
bondgirl007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 20:38   #68
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
Koliko biste štilitli vama blisku osobu da znate da je žrtva nevjere. Npr. da znate da vašu sestru vara budući muž? Biste li reagirali ili se odlučili ne mješati?
Prvo bih ozbiljno popričala s njim neka to izvoli srediti kako spada, ili ću u konačnici ja popričati s njom.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 22:13   #69
Pa evo mog iskustva kao odgovor na temu...
Prvo svakako intuicija, sitnice...
a onda nađeš paketić kondoma u autu - izgovor je bio, vidiš da nije otvoren.
i na kraju tajnovit službeni put u neku selendru iz koje se kao ne može javiti...
wild-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 23:23   #70
Quote:
polivalent kaže: Pogledaj post
zar samo muskarci varaju?

bome ima oko mene zena koje svoje decke/muzeve premazuju svim mastima...pokusavajuci im zamutiti pogled da ne vide kaj im rade.

a i koliko se cita iz postova, sve same svetice. ni jedna nije kriva za to kaj je on otisao drugoj. a jedna jos i napomene biser "pa u braku se PRESTAJEMO uredivati, biti lijepe bla bla". I? I? cemu onda cudenje kad partner ode drugoj? bolje je da razmislite o svojim postupcima i ponasanjima prije svega.

naravno, nicime, ali bas nicime necete sprijeciti partnera da vas prevari. mislim na oba spola. ali da ce zena u tome pomoci, hoce. i da, muskarci su lovci. ok. ali zene su nedorecene. lovci love i znaju cilj. no zene vecinom vrludaju od jastuka do jastuka vodene nejasnim ciljevima. nekakvim emocionalnim porivima beskrajne ljubavi koju ce bas tada dobiti. lol.

i potpuno ste u krivu u svojim procjenama prevare. dolaze one kad ljubavi nestane...ali zapamtite...pa same ste rekle..lovci.a koje veze ima lovac s ljubavlju?

a i postoji jos nekaj. zakaj se sve bunite na prevaru, osudujete je i slicno, a sve prevare ipak trebaju DVA aktera. pa kad je zenska svijest toliko jaka, zakaj onda ne osudite u startu tipa koji ulece sa spikom: pred rastavom sam..bla bla..ajd skidaj se a poslije cemo o ostalome.

i?

skinete se..a poslije prica..isti je kao i drugi. ko je tu onda lud? lovac ili lovina? kad se vec svrstavate u tu kategoriju, onda budite pojeb ovaj pojedene i tocka. mada, kako rekoh i na pocetku...bome znam za vise zena koje imaju nekoliko partnera nego muskaraca.
dobar odgovor na sve ovo...
ne znam sto da kazem..prevarit ce te onaj komu nije stalo do tebe, bila to zena ili muskarac, nije bitno, po meni je samo bitno to da prevaru oprostis, radi sebe, ali da ne dozvolis da se ponovi, tj. ostavis ga/je.
ako netko moze oprostiti i ostati s tom osobom i dalje, svaka cast, ali ja to nikad ne bi mogla..nikad ne bi mogla zivit s tim da je osoba koju volim, cijenim i postujem izigrala moje povjerenje, da me ponizila i to na najgori moguci nacin..da mi je pokazala da ono sto ja pruzam nije dovoljno i da se u trenutku prevare nije sjetila mene, ako i je, da je zanemarila sve radi nekakvog fizickog zadovoljstva ili sto vec..
a sto se tice znakova nevjere..ne znam..onaj tko ne zeli nista viditi, nece nista viditi, a onaj tko zeli, vidit ce znakova tamo gdje ih i nema..bitan je razgovor, iskrenost, razumijevanje..ako se osoba, ne znam, godinu dana pita vara li je partner i ne poduzima nista, onda ne znam sto radi s njim/njom..kakva je to veza u kojoj se jedno govori a drugo misli..nitko ti nece pomoci i nitko drugi nece uzeti tvoj zivot u svoje ruke i srediti ga.
ako se dovoljno volis i postujes, reci ces ono sto ti smeta i ako mozes promijeniti, a ne trositi vrijeme, doslovno zivot na sazalijevanje i pitanja 'a sto bi bilo kad bi bilo'...
Lili2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:03   #71
Wink Znak nevjere....

Jucer sam zaspao, zena dosla k meni a ja se nisam mogao probuditi. Cijelu noc sam sanjao, bio u stresu kako zena misli da sam nevjeran.
Stahl_Ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:07   #72
Quote:
Stahl_Ka kaže: Pogledaj post
Jucer sam zaspao, zena dosla k meni a ja se nisam mogao probuditi. Cijelu noc sam sanjao, bio u stresu kako zena misli da sam nevjeran.
hahaha
Lili2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 13:51   #73
Kao što je već netko napisao, ukoliko 'osluškujemo' partnera i sam odnos na svakodnevnoj bazi, teško je ne vidjeti znakove koji upućuju na nevjeru.
Pritom mislim na odnos koji uključuje emocionalni aganžman, koji ima tendenciju nastavka u budućnosti, a ne nek *ebačinu usput.

Neki od pokazatelja s kojima sam se susretala,a kasnije se ispostavilo da sam imala pravo i da me vara:

1. Mobitel - Kad smo bili skupa imao je isključen ton, ostavljao ga u jakni ili u kupaonici, ukratko dalje od mene... jednom me pitao nešto tko ti je poslao poruku i kad sam htjela pokazati, nije bio zainteresiran jer je znao da bih ga možda ja pitala da pokaže i on svoj.
2. Promjene u ponašanju - distanca, nervoza, napetost, sve manje vremena je želio provoditi sa mnom sa smiješnim izlikama. Počeo je kasniti (još više) i ne javljati mi se na pozive po sat, dva, tri...

Seks je bio ok, samo što je počeo uvoditi priče o seksu u troje, u smislu da bi me lako dijelio s još nekim, a do tada sam bila njegova i ničija.

Pričao je o budućnosti u kojoj mene nije ni spomenuo.

3. Društvene mreže - uklanjanje dokaza o 'ljubavi'- izbrisao je naše slike, status veze, a kad sam mu ja komentirala nešto iz čega se dalo zaključiti da smo skupa, to je ''lajkala'' neka xy, a on je to sve izbrisao. I to je bila kap koja je prelila čašu i onda sam na blef rekla da sam pričala sa tom curom i saznala da tu ima nešto. I bilo je. Sad su skupa.

Ukratko, sve se vidi i osjeti.... Kad te netko ne voli, a nevjera je samo posljedica toga.
__________________
keep on keeping on.
happychoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:42   #74
Quote:
slovo17 kaže: Pogledaj post
draga moja jako te dobro razumijem i jako dobro znam osjećaje koji te bude. iz vlastitog i trnovitog puta pokušat ću ti dati savjet.
nakon 15 godina braka velike ljubavi razumijevanja, konačno uz sto muka ostala sam čudom trudna, niko sretniji, bože koje idile kao u bajci, rodio se sin, ma ko u filmu, krstitke kao svadba, i onda URAGAN on ima drugu. Kada se sjetim toga srce staje. pakao od života trajao je godinu dana, doslovce pakao, svađe, vrijeđanja, jad, nespavanje, savjeti, svega. Međutimk draga moraš spoznati što ti želiš. ja sam shvatila želim obitelj i brak, teško je boriti se s nepovjerenjem, kopanjem po mobu, razmišljanjem gdje je, ali ako je želja jaka uspjeva se. Žena mora biti mudra,pametna i uspije se. Sačuvala sam svoj brak, shvatila sam što je život, nije bajka, postoje kompromisi, moraš se pametno boriti. isplati se, ali naglasiti da je to prvi i zadnji kompromis, moraš jasno izreći kako želiš dalje.jedino je sigurno, zaborava nema, boli uvijek kad se spomene, kad se čuje slično, kad se šali na taj način, ali postoji novi dan i vjera da se to neće ponoviti. Budi hrabra ne kopaj ,ne istražuj, ne nanosi sebi bol, stani i vidi što želiš i kreni tim putem
sretno
sorry ali ovo je totalno krivo.
do kad? dok te on ne ostavi?
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 00:55   #75
Quote:
polivalent kaže: Pogledaj post
.

a i koliko se cita iz postova, sve same svetice. ni jedna nije kriva za to kaj je on otisao drugoj. a jedna jos i napomene biser "pa u braku se PRESTAJEMO uredivati, biti lijepe bla bla". I? I? cemu onda cudenje kad partner ode drugoj? bolje je da razmislite o svojim postupcima i ponasanjima prije svega.

.
da prestala se šminkati i više nije vrijedna ljubavi???? lli se par kila udebljala. A di je ono u zdravlju i bolesti u dobru i zlu...u starosti?
u kakvom mi to svijetu živimo, kad ostarim muž će naći neku 20 g mlađu jer sam jbte ostarila zamisli?
O čemu ti?
Najbolje bi bilo da se niko ne ubračuje i nema djecu, nego da se svi jebemo okolo ko štuke. I ono izabrao si nekog sa svim manam i vrlinama i onda nakon nekog vremena skužiš da bi malo onešto drugačije, pa opet i opet. Čemu brak: Ajmo živit svi u čoporima i kad je vrijeme parenja se pariti i sve 5!
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 01:19   #76
Preljub je tema koja mi je postala interesantna unazad kojih godinu, dvije, kada sam uvidio koliko je to zapravo raširena pojava. Odnosno, da ne pretjerujem možda baš toliko, pojava puno raširenija nego što sam mislio kad sam bio mlađi (imam 30 godina).

Unazad 2,3 godine čuo sam stvarno puno priča iz uže i šire okoline. Kad ste mlađi, valjd vam o tome ne govore smatrajući da ne biste shvatili. Pa to je na neki način i točno jer je preljub malo kompleksnija stvar nego što se možda čini. Više je razloga zašto se ljudi u nj upuštaju, kao i uostalom u bilo koju drugu "ilegalnu" aktivnost. Naravno, među akterima tih priča ima onih od kojih bi to, hm recimo to tako, očekivali, bećari, lole, bekrije, galebovi, noćne ptice, kreteni i ostale kategorije, ali boga mi ima i ljudi za koje to zaista nikad ne bih pomislio. Meni su zapravo interesantni ovi drugi.

U braku nisam, nemam curu i iskustva s vezama su mi također minimalna, no moram priznati da je ova spoznaja bacila neko novo svjetlo na moje poimanje braka i vjernosti. Ne, ja nipošto ne racionaliziram u smislu da je to razlog zbog kojeg nisam u vezi ili braku niti osuđujem nekoga tko je počinio preljub. Tema je rekoh složena i da biste razumjeli zašto se netko upustio u to, trebali biste znati mnogo toga o toj osobi, njegovoj obitelji, psihološkom profilu, problemima, planovima i sl. Otprilike onako kako nam to opisuju realistički pisci u svojim romanima. Kad već to spominjem, vrlo je zanimljiva činjenica da je preljub jedna od nedvojbeno popularnijih književnih tema i motiva.

Ne bih sad ulazio u neku psihoanalizu, niti sam za to kompetentan, pa pokušato dokučiti koji su razlozi preljuba. Koga zanima, neka gugla, ne sumnjam da o tome ima brdo podataka, istraživanja i osobnih priča. Jedino što znam je da trebamo izbjeći olake osude tih ljudi i prepuštanje kojekakvim paušalnim objašnjenjima i generalizacijama. Svaki od tih ljudi, svaka od tih obitelji je priča za sebe. Znam uostalom mnoge ljude koji imaju ljubavni/ce/ke, a sasvim su na mjestu, baš onako dobri ljudi.

Isto tako, a to se valjd podrazumijeva, treba shvatiti i bijes i osjećaj poniženja u osobe koja je prevarena. Ni njima međutim ne treba propovijedati da trebaju učiniti ovo ili ono. Svi smo mi različiti i različito ćemo se postaviti prema istoj stvari. To su neke intimne drame u kojima bismo trebali sudjelovati jedino ako tim osobama možemo pomoći. Sve van toga nas se ne tiče.
džoni-šetač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 03:16   #77
1. Intuicija- nepogrešiva!
2.Spava s mobitelom, ili ga drži jako blizu sebe, ispod jastuka, ispod kreveta..
3. Na ispisu poziva, ako znaš mob ljubavnice ne mora biti birani broj, imaju shemu, da zovu sa skrivenog broja, to se ne vidi na ispisu, samo sms-ovi
4. Naravno, trza se na svaku tvoju drugačiju riječ, nervoza, živčan, otresit nekad
5. Ako si našla/našao neke dokaze, naravno poricanje do bola, nema druge nego ulovit inflagranti. Muško neće priznat nikad, ne kužim zašto,al dobro
6. Ne gleda u oči, izbjegava pogled
7.Šuti, zamišljen je
8. Neka nova pitanja, neke nove situacije
9. Prijetnje, rekla sam već , da da, ako nećeš ti, ima onih koji hoće
10. Sex nije pravilo, može ga biti, redovit, ne odbija, u odnosu zamijetiš nešto novo, nešto što nije prije radio, ne mislim na poze, nego na druge stvari , sitnice uglavnom, ali novitet u svakom slučaju
11. Dolazi doma kasnije nego prije
12. Ako uzmeš njegov mob, vidiš svaki dan u isto vrijeme masu propuštenih poziva, dakle nije se javljao ljudima u te i te ure, imao je važnijeg posla.
13. Konstantno brisanje poziva općenito i poruka
14. Za nesuglasice i probleme u braku kad želiš razgovarati, optužuje tebe da samo ti imaš problem, on/ona problema nema
15. Opća nezaineresiranost za tebe, šta radiš, kako si provela dan, kako si i sl. spike
16. Iznenadna promjena glasa kad ga nazoveš, a on je s njom, nema topline, mekoće, nervozan je, jedva čeka da te skine s k...
17. Šljokice na njegovom licu kad dodje doma sa " cjelodnevne šljake", a dela zidariju i sl...
18. Tuširanje više puta dnevno, ako to prije nikad nije radio
19. Promjena frizure , brige za sebe, izgled, zdravlje, mršavi, ako ima duge nokte na nogama, i rukama, ne vjerujem da te vara ( ako je muško)
20. Nedostupan, zamišljen, distanca, odsutnost, nema više inicijative, nema ničeg s njegove strane
21. Moj je odjednom propjevao pod tušem i dok je sušio kosu,čak počeo stavlja serum na istu
22. Iznenadna upotreba poštapalica koje nikad do sad koristio nije na svaku, tipa, jašta, dašta, kontam i sl. sranja
23. Jako važno, ako je inače uredan lik, često čisti i pere auto iznutra
24. O sadržaju nađenom u tom istom autu da ne govorim, cd-i, novi, narukvice, kosa...čak kosa na odjeći kad dođe doma, on crn a ti nađeš plave lasi na njegovoj robi
25. U mobiteli dosta brojeva ne definiranog spola, tipa Zagreb, Rijeka, Plitvice i sl
26. Izlistaš vrijeme zadnjih poziva, i vidiš da je zadnji poziv trajao preko 50-60 minuta, a nema ga na popisu
27. Izbjegava kontakt , planira i ide na putovanja i sl bez tebe
28. Govori ti riječi koje nikada prije govorio nije, napada, kritizira sve i svašta...
29. Poklapanje slušalice ili ne javljanje na telefon kad pitaš gdje je...
30. I sve ovo navedeno gore, nije bitno kao unutarnji osjećaj da nešto više nije kao prije, da nešto ne štima, jednostavno osjetiš...u načinu kako te ljubi ili ne ljubi, vodi ljubav, komunicira, i sl...
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 14:52   #78
ovo sve što pišete bi trebalo skupiti i objaviti kao nekakav priručnik.
po tome, a koliko vidim i iz priča oko sebe, zajednički nazivnik svim tim znakovima bi bilo isključenje na različitim razinama.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 19:03   #79
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
1. Intuicija- nepogrešiva!
Intuicija ti govori ono što ti strah govori. Ništa što se temelji na strahu nije nepogrešivo.

Quote:
2.Spava s mobitelom, ili ga drži jako blizu sebe, ispod jastuka, ispod kreveta..
3. Na ispisu poziva, ako znaš mob ljubavnice ne mora biti birani broj, imaju shemu, da zovu sa skrivenog broja, to se ne vidi na ispisu, samo sms-ovi
7.Šuti, zamišljen je
11. Dolazi doma kasnije nego prije
12. Ako uzmeš njegov mob, vidiš svaki dan u isto vrijeme masu propuštenih poziva, dakle nije se javljao ljudima u te i te ure, imao je važnijeg posla.
22. Iznenadna upotreba poštapalica koje nikad do sad koristio nije na svaku, tipa, jašta, dašta, kontam i sl. sranja
23. Jako važno, ako je inače uredan lik, često čisti i pere auto iznutra
25. U mobiteli dosta brojeva ne definiranog spola, tipa Zagreb, Rijeka, Plitvice i sl
Sve ovo vrijedi za mene, a ne varam.
Mobitel mi je uvijek blizu po noći jer na njemu namještam alarm; na poslu me zovu ljudi sa skrivenih brojeva jer oni tako biraju; dolazim doma u nedefinirana vremena jer mi je takav posao; u određena vremena imam popuštene pozive jer ili mob ne čujem ili sam zauzeta na poslu; brzo hvatam nečije "jezične navike" pa kad se s nekim intenzivnije družim par dana kopiram njegov govor ; kao uredna kontrol frikuša često perem auto jer želim da je čisto, a ne da bih nešto sakrila; mobiteli u imeniku mi imaju svakakva nedefinirana imena osobito kad je posao u pitanju tipa "ime firme, funkcija".

Quote:
4. Naravno, trza se na svaku tvoju drugačiju riječ, nervoza, živčan, otresit nekad
9. Prijetnje, rekla sam već , da da, ako nećeš ti, ima onih koji hoće
10. Sex nije pravilo, može ga biti, redovit, ne odbija, u odnosu zamijetiš nešto novo, nešto što nije prije radio, ne mislim na poze, nego na druge stvari , sitnice uglavnom, ali novitet u svakom slučaju
14. Za nesuglasice i probleme u braku kad želiš razgovarati, optužuje tebe da samo ti imaš problem, on/ona problema nema
15. Opća nezaineresiranost za tebe, šta radiš, kako si provela dan, kako si i sl. spike
16. Iznenadna promjena glasa kad ga nazoveš, a on je s njom, nema topline, mekoće, nervozan je, jedva čeka da te skine s k...
20. Nedostupan, zamišljen, distanca, odsutnost, nema više inicijative, nema ničeg s njegove strane
27. Izbjegava kontakt , planira i ide na putovanja i sl bez tebe
28. Govori ti riječi koje nikada prije govorio nije, napada, kritizira sve i svašta...
29. Poklapanje slušalice ili ne javljanje na telefon kad pitaš gdje je...
30. I sve ovo navedeno gore, nije bitno kao unutarnji osjećaj da nešto više nije kao prije, da nešto ne štima, jednostavno osjetiš...u načinu kako te ljubi ili ne ljubi, vodi ljubav, komunicira, i sl...
Sve ovo gore je indikator veze/braka u kojem nema niti ljubavi niti strasti niti poštovanja. Mrva veza/brak. I nemora imati nikakve veze sa prijevarom odnosno sve ovo gore su posve sigurno indikatori nečega, ali ne i prijevare.

Quote:
5. Ako si našla/našao neke dokaze, naravno poricanje do bola, nema druge nego ulovit inflagranti. Muško neće priznat nikad, ne kužim zašto,al dobro
8. Neka nova pitanja, neke nove situacije
6. Ne gleda u oči, izbjegava pogled
13. Konstantno brisanje poziva općenito i poruka
17. Šljokice na njegovom licu kad dodje doma sa " cjelodnevne šljake", a dela zidariju i sl...
21. Moj je odjednom propjevao pod tušem i dok je sušio kosu,čak počeo stavlja serum na istu
18. Tuširanje više puta dnevno, ako to prije nikad nije radio
24. O sadržaju nađenom u tom istom autu da ne govorim, cd-i, novi, narukvice, kosa...čak kosa na odjeći kad dođe doma, on crn a ti nađeš plave lasi na njegovoj robi
26. Izlistaš vrijeme zadnjih poziva, i vidiš da je zadnji poziv trajao preko 50-60 minuta, a nema ga na popisu
19. Promjena frizure , brige za sebe, izgled, zdravlje, mršavi, ako ima duge nokte na nogama, i rukama, ne vjerujem da te vara ( ako je muško)
Ovo bi, ajde, moglo upućivati da te vara.
Ali ovo zadnje sa dugim noktima.... možda imanje dugih noktiju znači da te ne vara, ali bome znači i to da ga nije briga ni za vlastitu higijenu, a ni za partnericu pretjerano. Nije neki bingo.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 01:36   #80
Naravno, ne vrijedi to za svakoga, no moj je sve to gore navedeno tada radio, a intucija nije strah, već instinktivna spoznaja, shvaćanje, šesto čulo, unutarnji glas, itd...ovo gore je samo moj doprinos temi.
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.