Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2009., 21:37   #1001
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
bok,drage moje...D
kad sve ovo prođe i kad mi budemo zdrave i zgodne predlažem da se nađemo i napišemo knjigu. nije nives celzijus ništa bolja od nas nego samo bolje izgleda. a i mi ćemo, hvala bogu i bešlinu i sebi dobro izgledati. moj život zaslužuje bar pola knjige a mislim da i tvoj, ovo čekanje još pola a opis svih događaja koji su nas doveli na ove stranice još pola. imati ćemo materijala za 5 knjiga na kraju kad počnemo slagati naše događaje u jednu veliku priču. tako da nas stvarno čekaju najbolje godine. zamisli nas na potpisivanju knjige... mislim da če maya mia dati isto veliki doprinos i neću nabrajati pojedinačno žene koje su me dovele do ovog posta jer bi sigurno neku ispustila i napravila grijeh jer je nadalina popisala sve pretrage od kojih sam krenula a wale je bila kamen temeljac za mene. pa kad su sve te žene u nizu stajale, čekale, nadale se - moja nadglednice možemo i mi. nismo mi ništa bolje, ali nismo daleko stigle kad nas opra još nije pozvala u svoj šou.
ankica donat is offline  
Old 10.02.2009., 21:48   #1002
Quote:
ankica donat kaže: Pogledaj post
kad sve ovo prođe i kad mi budemo zdrave i zgodne predlažem da se nađemo i napišemo knjigu. nije nives celzijus ništa bolja od nas nego samo bolje izgleda. a i mi ćemo, hvala bogu i bešlinu i sebi dobro izgledati. moj život zaslužuje bar pola knjige a mislim da i tvoj, ovo čekanje još pola a opis svih događaja koji su nas doveli na ove stranice još pola. imati ćemo materijala za 5 knjiga na kraju kad počnemo slagati naše događaje u jednu veliku priču. tako da nas stvarno čekaju najbolje godine. zamisli nas na potpisivanju knjige... mislim da če maya mia dati isto veliki doprinos i neću nabrajati pojedinačno žene koje su me dovele do ovog posta jer bi sigurno neku ispustila i napravila grijeh jer je nadalina popisala sve pretrage od kojih sam krenula a wale je bila kamen temeljac za mene. pa kad su sve te žene u nizu stajale, čekale, nadale se - moja nadglednice možemo i mi. nismo mi ništa bolje, ali nismo daleko stigle kad nas opra još nije pozvala u svoj šou.

1.život koji nema veze sa kg

2.život sa nagovještajem kg

3.život sa kg

4.pokušaji skidanja kg

5.skidanje kg

6.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 10.02.2009., 22:07   #1003
Quote:
ankica donat kaže: Pogledaj post
...mislim da če maya mia dati isto veliki doprinos ...

...hehehe...
Da, čini mi se da ću imati pune ruke posla s gramatikom, pravopisom, prijelomom... a mogla bi mi tu i Saša biti od velike koristi...


Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
1.život koji nema veze sa kg

2.život sa nagovještajem kg

3.život sa kg

4.pokušaji skidanja kg

5.skidanje kg

6.
...propustila si poglavlje koje će imati negdje oko 100000000 stranica
* ČEKANJE
MayaMia is offline  
Old 11.02.2009., 00:06   #1004
...cure moje, da ne mislite da sam vas zaboravila evo se malo javljam...:P...uredno čitam zaostatke ali sam u nekoj ludnici zadnje vrijeme pa nit imam vremena za pisanje a počesto ni volje ...činjenica da je da vam nemam ništa novo ni napisati zapravo...ja i dalje laganim tempom mršavim , otprilike sad to ide 2-3 kg mjesečno...s čim sam više neg zadovoljna......jako me žalosti kad čitam kak nitko još nije pozvan na zahvat i to ne samo kod dr.bešlina već ni u dubravu...to iščekivanje je negdje pakleno i ja vam se svima divim...ja sam prehisterična i preradikalna za to, ne znam kako bih ja to podnosila...sighurno ne tako stoički i optimistično kao vi...nadglednice ti posebno...
...eto ja se malo javih s posla pa ću se potruditi biti malo ažurnija ubuduće...puse svima, mislim na vas...
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 11.02.2009., 00:08   #1005
Quote:
ankica donat kaže: Pogledaj post
di di jesi li tu. zašto su tvoje vene takve. da li je protok krvi testiran, imaš li trombiće ili su upaljene jer su vidile kojeg zgodnog tipa.
Ma kod mene ti je da čovjek ne povjeruje, prošlo ljeto otekla mi je isto lijeva noga viš desna manje, jako su pocrvenjele i luđački svrbile, a doktorica mi je rekla da je to neki crveni vjetar i dala mi antibiotike, normalno da to nije baš pomoglo, poslije je rekla da je to vjerojatno od mojih kila i tada sam dobila prvu uputnicu za Zagreb. Od tada mi je lijeva noga stalno crvena i otečena, a kad stavim najlonke svrbi za poluditi. Sve stalno zapitkujem svi se čude i konstatiraju kad smršavim to će sigurno proći, da imam i tamne fleke na nogama. Na koncu sam čula jednog doktora koji je opisivao točno moje noge odnosno upalu vena. Malo sam guglala i skopčala da pomaže Heparin koji sam imala doma cjelo vrijeme i to mi je zasada najviše pomoglo. Eto čovjek mora biti i sam svoj doktor da poludiš, moram si nabaviti i one čarape za vene pa se nadam boljitku, a kad skinem ovu ženu viška sa mene, pa jednu estetsku kad nabacim, Ej ljudi moji pa to če biti zdrav i lijep život.

Što se tiče one knjige e to stvarno nije loša ideja samo u knjizi mora biti i ovih smajlića, jer bez njih ni knjiga ne bi bila ono nešto :klap:
Di-di is offline  
Old 11.02.2009., 00:29   #1006
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Ja sam nešto načula da su operacije tog tipa privremeno obustavljene na području cijele Hrvatske.Vidim da nam se MayaMia dugo nije javila,pa te molim da nam ti kažeš dali imaš kakvih saznanja u svezi toga!!!Dali se tebi tko javljao u svezi tvoje operacije?
Treba nam neka dobra veza, netko tko radi u bolnici i pozna doktora pa da ispita situaciju zapravo...zbilja nije fer prema nama da cupkamo u mraku...
Ovo je zbilja depresivno
Mogle bi krenuti sa knjigom, izgleda da imamo vremena...ja nam napravim promociju kod sebe u knjižnici
__________________
Kako ćemo biti sexy !!!
šimunčica is offline  
Old 11.02.2009., 07:18   #1007
[QUOTE=Di-di;18742882]Od tada mi je lijeva noga stalno crvena i otečena,/QUOTE]

ista stvar, komplet pretrage=rezultat veliko ništa. rečeno mi je da je to reakcija na nove kemikalije koje je nivea uvela u svoju novu liniju od riže i sl. i koju kompletna ta industrijska grana koristi. neki antibiotik mi je to zaliječio, tvoju mast sam koristila, ali ako imaš biljku aloju ili običnu čuvarkuću, možeš slobodno s njom mazati nogu jer mi od tad noga podnosi čarape. ukidanjem kruha malo je splasla. koristim dječje kupke bez mirisa i onda se može živiti.
sve je to presloženo da se ja s tim bavim ali lijepo mogu živiti kad zanemarim nuspojave i guram dalje. skidanje kila će riješiti 80 % nuspojava moga života a ostatak će trebati liječiti.
ne vjerujem u teoriju zamrzavanja operacija jer maya ide, nikolić radi balone, a mi čekamo.
ankica donat is offline  
Old 11.02.2009., 07:31   #1008
evo i mene ovdje - kako postoje 3 teme, ja uglavnom sve 3 čitam, a pišem na lapu - vjerna svojim počecima ove priče
ali, čitam vas koliko je teško iščekivanje i divim se svako jutro kako imate volje reći idemo dalje
zbilja za poštovanje stav svih vas

e, sad, kako se situacija ne miče s mrtve točke sad već previše dugo po mojim mjerilima, meni je nešto palo napamet - a zašto ne napisati javno pismo, pozvati medije i uključiti ih u ovo iščekivanje? kod nas nažalost stvari tako funkcioniraju da se potegne ova priča u hrvatska uživo ili sličnoj emisiji tog tipa, puuuuno brže bi nam ministarstvo zdravstva posložilo kockice oko cijele priče
i počele bi opet operacije, i riješila se pravila igre za sve ista, i to u cijeloj RH ista - a ja se nadam da bi im palo napamet da riješe i pitanja oko operacije kože poslije svega....

ja sam svakako za pomoći oko svega, a mislim da s energijom koju izražavate, ima nas dovoljno da se priča pokrene?

ako ipak niste za, ja vas zdušno podržavam u iščekivanju i čekam jutro kada će ovdje sve prštati od odlazaka na operacije
comeback is offline  
Old 11.02.2009., 08:30   #1009
Drage moje, i ja nakon svog puta čitam sve tri teme, i zbilja mi je jako teško čitati vas koliko nestrpljivo čekate da se operacije opet počnu raditi. Još mi je teže čitati postove Nadglednice, pa Ankice Zadranke i još puno vas. Mislim da nije glupa ideja napisati mail za emisiju Hrvatska uživo ili u neku emisiju o zdravlje, samo da se čuje da i nakon Hrvoja postoje osobe koje imaju problema s težinom, da nije Hrvoje bio zadnji, nego prvi, da vas ima više, da svi znate da se samo operacijom mogu riješiti vaši problemi, da imate kartu za ulazak u operacionu dvoranu ali da samo ćekate Darkecovo mahanje rukicom uz treptanje okica pa da se krene sa mrtve točke!

Držite se drage moje jer ni to čekanje nemože trajati vječno!!!!
freeland44 is offline  
Old 11.02.2009., 13:51   #1010
Quote:
freeland44 kaže: Pogledaj post
Drage moje, i ja nakon svog puta čitam sve tri teme, i zbilja mi je jako teško čitati vas koliko nestrpljivo čekate da se operacije opet počnu raditi. Još mi je teže čitati postove Nadglednice, pa Ankice Zadranke i još puno vas. Mislim da nije glupa ideja napisati mail za emisiju Hrvatska uživo ili u neku emisiju o zdravlje, samo da se čuje da i nakon Hrvoja postoje osobe koje imaju problema s težinom, da nije Hrvoje bio zadnji, nego prvi, da vas ima više, da svi znate da se samo operacijom mogu riješiti vaši problemi, da imate kartu za ulazak u operacionu dvoranu ali da samo ćekate Darkecovo mahanje rukicom uz treptanje okica pa da se krene sa mrtve točke!

Držite se drage moje jer ni to čekanje nemože trajati vječno!!!!
Comback i Free mogu vam reči da to nije loša ideja.Samo...ja mislim da bi trebali sačekati bar još do kraja ovoga mjeseca,jer još nam nitko definitivno nije potvrdio da operacija neće biti.Mislim da će dr Bešlin,dr Košuta i svi oni koji su se i dosada zalagali da nam se pomogne objasniti onima iznad sebe da su nam oni jedina nada.


Evo ja putem ovoga foruma,naravno ako mi admini dopuste,molim ljude koji odlučivaju o našoj sudbini da nam ne okreču leđa.Ako oni sami nisu pretili,onda sigurno imaju nekoga u obitelji tko jeste.Najvjerojatnije znaju koliko je teška borba sa kg.Vjerujte ovim ljudima na forumu kada kažu da mi živimo drugačije i da su za nas drugačija pravila.
Ako nam ne vjerujete onda pročitajte ovaj link.http://www.tportal.hr/lifestyle/zdra...put-gripe.html
Još malo pa će na vratima restorana,trgovačkih centara i sl. pisati ''zabranjeno debelima''.
Pomozite i nama da skinemo teret sa leđa.Ako postoji netko tko čita ove topice nek' se obazre na nas i kaže
:''tim ljudima treba pomoć i mi ćemo im pomoći''!!!
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 11.02.2009., 16:09   #1011
Huraaa!
Čitam na lapu da su nekoga zvali na operaciju (lap - doduše), ali to svakako znači da nije ministarstvo obustavilo barijatrijske zahvate, već, kao što sam i mislila, stalo se malo na loptu... Eto, sada samo preostaje dočekati da vas sestrica Nadica nazove, a to će zasigurno biti ovih dana... Mislim da je ova vijest malo rastjerala maglu koja se nadvila nad naše topice! Idemo, hrabro dalje!!!
MayaMia is offline  
Old 11.02.2009., 17:47   #1012
juhuuuuu nadam se da će ubrzo i Nadglednicu zvati, ajde barem je nešto pomaknuto s točke čekanja.
Di-di is offline  
Old 11.02.2009., 20:18   #1013
Quote:
Di-di kaže: Pogledaj post
juhuuuuu nadam se da će ubrzo i Nadglednicu zvati, ajde barem je nešto pomaknuto s točke čekanja.
Meni je isto drago da sve krene,ali nisam baš sigurna da je ovaj događaj razlog za sreču.Naime,nikada nisu niti obustavljali operacije trakice.Ja sam mogla davno biti operirana da sam htjela lap,bar mi je tako rečeno u bolnici.Ja se isto veselim da što prije odem na op i nije mi drago ako sam vas sada razočarala.Ali da bi vas razveselila evo reči ću vam da mislim da će me u petak pozvati.Doista,doista to mislim...:ro fl:
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 11.02.2009., 20:33   #1014
Nadglednice

Važi onda čekamo petak
Di-di is offline  
Old 12.02.2009., 16:20   #1015
Quote:
jadzia dax kaže: Pogledaj post
...cure moje, da ne mislite da sam vas zaboravila evo se malo javljam...:P...uredno čitam zaostatke ali sam u nekoj ludnici zadnje vrijeme pa nit imam vremena za pisanje a počesto ni volje ...činjenica da je da vam nemam ništa novo ni napisati zapravo...ja i dalje laganim tempom mršavim , otprilike sad to ide 2-3 kg mjesečno...s čim sam više neg zadovoljna......jako me žalosti kad čitam kak nitko još nije pozvan na zahvat i to ne samo kod dr.bešlina već ni u dubravu...to iščekivanje je negdje pakleno i ja vam se svima divim...ja sam prehisterična i preradikalna za to, ne znam kako bih ja to podnosila...sighurno ne tako stoički i optimistično kao vi...nadglednice ti posebno...
...eto ja se malo javih s posla pa ću se potruditi biti malo ažurnija ubuduće...puse svima, mislim na vas...
E,bome,mi je drago da si nam se i ti javila.Već sam se počela brinuti za tebe.Znam ja da nema nekih pitanja za tebe,ali bar nekad' se javi.Znašli ti možda što se priča u vezi ovih,već famoznih,operacija.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 12.02.2009., 16:24   #1016
Quote:
Di-di kaže: Pogledaj post
Važi onda čekamo petak
Ništa se ti ne brini,draga,doći će i moj petak,a za njim odmah Ankicin ponedjeljak,pa tvoj utorak...u to će doći i Mayin 02.03 i tako dalje i tako dalje...
Samo mi se ne dajte i dajte pišite na ovom topicu jer nam je svima drago nešto pročitati na njemu pa makar i gluposti nećije bile.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 12.02.2009., 16:32   #1017
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Ništa se ti ne brini,draga,doći će i moj petak,a za njim odmah Ankicin ponedjeljak,pa tvoj utorak...u to će doći i Mayin 02.03 i tako dalje i tako dalje...
Samo mi se ne dajte i dajte pišite na ovom topicu jer nam je svima drago nešto pročitati na njemu pa makar i gluposti nećije bile.
...he,he...već sam razmišljala da malo zabelajimo,pa da se malo isposvađamo,možda nam onda dani budu malo brže prolazili.
Evo da vam javim jednu radosnu vijest:danas mi je u obitelj stigla je'na maja majusna bebica od 4100 kg.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 12.02.2009., 17:22   #1018
E to je prava radost, a nisi nam napisala m ili ž
Di-di is offline  
Old 12.02.2009., 17:30   #1019
Quote:
Di-di kaže: Pogledaj post
E to je prava radost, a nisi nam napisala m ili ž
...jeste da ja volim više curice,ali sada je dosao jedan mali pišonja.Ali nema veze mi ćemo njega voljeti kao da je curica...
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 12.02.2009., 19:07   #1020
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
...jeste da ja volim više curice,ali sada je dosao jedan mali pišonja.Ali nema veze mi ćemo njega voljeti kao da je curica...
Nemoj molime kao curicu, čini mi se da imate puno curica, volite ga kao pravog muškića koji će vam u srcima i u kući napraviti dar mar samo zato što je dečko
Di-di is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.