Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2014., 22:44   #1
Kupovanje putem interneta, 2. dio

stara tema je zatvorena, jer smo dosegnuli limit od 10000 postova.

otvaramo novu za nastavak pitanja/odgovora/savjeta u svezi glede internet kupovine dječje opreme...
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 00:26   #2
Mame,gdje mogu kupiti najlonkice preko net-a?
Gledala sam na next pa imaju samo 2 vrste. Moja beba ima 4 mjeseca.
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 02:43   #3
Kupovanje putem interneta, 2. dio

Fale nam (još bar dvije) osobe za narudzbu iz Tesca hitno, hitno, hitno... Ima li zainteresiranih? Sad je 25% popusta na SVU robicu za klince, traje do nedjelje pa treba hitno reagirati.
Ako ima zainteresiranih, javite se... Šteta propustiti, a što nas je više, to nas manje košta svaku pt.

Zadnje uređivanje Lindelia : 24.05.2014. at 03:05.
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 01:12   #4
Što mislite, da li postoji šansa da na nextu budu sniženja? Ne znam kako je bilo po zimi, da li su bila sniženja u dućanu u pointu...
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 01:13   #5
Quote:
scottie kaže: Pogledaj post
Što mislite, da li postoji šansa da na nextu budu sniženja? Ne znam kako je bilo po zimi, da li su bila sniženja u dućanu u pointu...
Sumnjam....
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:18   #6
Quote:
scottie kaže: Pogledaj post
Što mislite, da li postoji šansa da na nextu budu sniženja? Ne znam kako je bilo po zimi, da li su bila sniženja u dućanu u pointu...
u ducanu su bila, u hr webshopu ne
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 20:12   #7
cure, jel itko zna jel se može od nas naručivati preko slovenskog babycentra i ako može - kako?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 10:41   #8
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
cure, jel itko zna jel se može od nas naručivati preko slovenskog babycentra i ako može - kako?
Moze ako imas adresu na koju mogu dostaviti unutar Slovenije, ali u Hrvatsku ne salju. Makar oprez - aplikacija im je slozena bez ikakvih provjera tako da se uredno mozes registrirati s nasom adresom, obaviti kupnju, dodje mail s potvrdom i sve. Al se onda jave da zapravo u hr ne salju i da im das slovensku adresu

U nasem BCu nemaju mogucnost narucit nesto iz Slovenije.

Bas sam jucer pokusavala doci do artikla koji postoji u Slo, ali u Hr ne pa sam sve to saznala Na kraju ce mi poslati artikal u najblizi slovenski ducan pa cu ga tamo preuzeti.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 17:27   #9
joj, hvala ti... ja isto trebam neke stvari kojih u slovenskom ima, a kod nas ne
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 17:48   #10
Quote:
Lindelia kaže: Pogledaj post
Fale nam (još bar dvije) osobe za narudzbu iz Tesca hitno, hitno, hitno... Ima li zainteresiranih? Sad je 25% popusta na SVU robicu za klince, traje do nedjelje pa treba hitno reagirati.
Ako ima zainteresiranih, javite se... Šteta propustiti, a što nas je više, to nas manje košta svaku pt.
opet se skuplja narudžba, ali ovaj put nema popusta nego je besplatna poštarina iz uk do hr (zapravo daju popust 10 funti ako se kupi iznad 50 funti, ali poštarina je 10 funti pa to za nas znači da nam je besplatna pt. )

ako ima zainteresiranih, javite se... dobra je prilika!
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 11:10   #11
Kakve su cijene u nasem nextu u odnosu na online cijene u kunama?

Kad sam zadnji put bila u pointu, online cijene su jos bile u eurima I uopce nije bilo nekog pravila - nesto je bilo za dobrih 40-tak kn skuplje, drugi artikl pak za 20 kn jeftiniji...
Inace stalno uzimam od njih online, ali ako se vise isplati u ducanu, potegnut cu radije do tamo.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 14:07   #12
Bila sam neki dan u ducanu i sve sto mi se svidjelo - nema broja, cak ni carapa

Ne znam, meni i dalje najjednostavnije online kupovati kod njih

Cijene ti ja nemrem popamtit, sorry
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 16:33   #13
A znam da je izbor slabiji, ali bas me zanima odnos cijena, onako opcenito, ne treba mi za neki posebni artikl.

Nekako bi mi logicno bilo da nasi svejedno lupe jos neku marzu, ali trebam potvrdu svojih tvrdnji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 20:34   #14
Evo mi dobili neku robicu iz Zg Nexta-3pak pidamice. Skuplje za 15tak kuna od online Nexta, ako sam dobro upamtila.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:37   #15
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Evo mi dobili neku robicu iz Zg Nexta-3pak pidamice. Skuplje za 15tak kuna od online Nexta, ako sam dobro upamtila.
A dobro, nije neka razlika, ali ako su svi artikli vise-manje tu negdje, onda se i isplati naruciti online kad se vise toga hoce uzeti.

Tnx!

Bas sam jucer narucila dva 3packa pidzamica. Opet pretjerujem.
I opet opremam novorodjence kao da ce tri godine nositi brojeve 56 i 62.
:gdje je sad facepalm:

__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:55   #16
Ja si nemrem pomoc, isla po carapice i zavrsila na 350 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 00:04   #17
Fakat ne znam, totalno sam slaba na tu djecju robicu.
Ne znam stati, sve mi je slatko i sve mi treba, non stop me svrbe prsti pa malo saltam: u jednom prozoru mi otvoren ebay sa slatkim carters stvarcicama, u drugom nextdirect.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 09:35   #18
next

sad otkad su cijene u kunama na webshopu vise nije tolika razlika u cijenama
narucivala sam klincima kompletnu garderobu za ljeto, neke majice za malu su cak bile 10-15 kn jeftinije u pointu ali, kao sto je Francesca vec napisala, problem je sto cesto nema broja
kako sam blizu skicnem svako malo u ducan (barem da vidim kako neke stvari izgledaju uzivo prije nego narucim), a treba i pratiti snizenje na point ili next FB profilu (proslu srijedu je sve u nextu bilo -20%) ili cekati sezonsko

frupy
btw ako navracas do pointa preko puta nexta je carters a u prizemlju i benetton

e da, da ne budem totalno off na internet-kupovina topicu, ne znam jeste skuzile da i soliver webshop ima dostavu u HR
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 10:12   #19
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
frupy
btw ako navracas do pointa preko puta nexta je carters a u prizemlju i benetton

e da, da ne budem totalno off na internet-kupovina topicu, ne znam jeste skuzile da i soliver webshop ima dostavu u HR
Znam, znam za carters i benetton...
Zaletit cu se jedan dan.

Soliver, kazes...?
Idem skicnut.


__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 01:53   #20
Kako naruciti s ebaya a da paket ne dode kuci vec samo onaj papiric?
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.