Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2012., 12:40   #21
zakopavanje

Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
najmanje 10 ljudi me ogadilo da san vaka i naka ispada da san najgora mama na svitu a nepoznaju me uopće (ni ja njih).ja obožavan svoju kokolu volimo se puno skroz do sunceta (kad me ljuti onda samo do sušila).evo dat ću i ja sebi za pravo reć kako mi se po vašin postovima ćini kako obožavate ljude vriđat (a i jedni druge međusobno).na temelju moja 2 posta vi ste mene upoznali i 100% ste sigurni da san ja užasni roditelj i odvratna zla i pokvarena mama vištica.virujte,ima puno gorih koje uopće ne obraćaju pažnju na svoju dicu i boli ih đon kako in se dite ponaša i šta radi i šta ga zanima (zna se kako taka dica završe kad "narastu").već san rekla poznajen jednu muškaraću i virujen da nijedna mama nebi tila da joj ćer bude taka muškarača i uličarka i da pije pive sa bauštelcima isprid dućana (neznan valjda je vama to lipo ali meni definitivno NIJE i amen).i svaka mama bi tribala odgajat svoje dite.i neko je bolda da šta su meni dinosauri odvratni.neznan šta se time tilo reć

e i nemojte vadit moje rići iz konteksta

i nebi tila se pripucavat ovde samo san pitala za slićna iskustva i tako,tila prićat normalno
Sad smo saznali i da, primjerice inženjerke biologije piju pivu s bauštelcima ispred dućana.
A inženjerke građevine postaju uličarke.
I da je dovoljno biti bolji od zlostavljača da bi bio dobar roditelj.

Samo me još zanima, bi li sina kojeg zanimaju dinosauri i insekti isto zamišljala kao seljačinu koji loče pivušu i žigola za 15-20 godina?
Jer mislim, svi mi znamo da su se razni seljoberi, kurve, nogometni huligani, bauštelci bez tri zuba u djetinjstvu zanimali za dinosaure?

No, stvarno, to što ti njoj želiš samo najbolje, ne znači da i znaš i radiš najbolje za nju. Razmisli o tome.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:05   #22
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
najmanje 10 ljudi me ogadilo da san vaka i naka ispada da san najgora mama na svitu a nepoznaju me uopće (ni ja njih).ja obožavan svoju kokolu volimo se puno skroz do sunceta (kad me ljuti onda samo do sušila).evo dat ću i ja sebi za pravo reć kako mi se po vašin postovima ćini kako obožavate ljude vriđat (a i jedni druge međusobno).na temelju moja 2 posta vi ste mene upoznali i 100% ste sigurni da san ja užasni roditelj i odvratna zla i pokvarena mama vištica.virujte,ima puno gorih koje uopće ne obraćaju pažnju na svoju dicu i boli ih đon kako in se dite ponaša i šta radi i šta ga zanima (zna se kako taka dica završe kad "narastu").već san rekla poznajen jednu muškaraću i virujen da nijedna mama nebi tila da joj ćer bude taka muškarača i uličarka i da pije pive sa bauštelcima isprid dućana (neznan valjda je vama to lipo ali meni definitivno NIJE i amen).i svaka mama bi tribala odgajat svoje dite.i neko je bolda da šta su meni dinosauri odvratni.neznan šta se time tilo reć

e i nemojte vadit moje rići iz konteksta

i nebi tila se pripucavat ovde samo san pitala za slićna iskustva i tako,tila prićat normalno
To što se ti "brineš" što tvoje dijete zanima i što radi te u slučaju kad to osuđuješ bez ijednog pametnog razloga ne čini boljim roditeljem od ovih koji ne obraćaju pažnju na to.

Ja vjerujem da će tvoja djevojčica zbog svojih interesa, pa makar i izraste u (po tvojim mjerilima) netipično žensko, biti puno bolja osoba od tebe.

Ako je naučila čitati s 3 godine, pismenija će biti svakako, ali to nije ni teško postići. Možda da joj se pridružiš u čitanju?
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:24   #23
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Činjenicu da nekoj djeci kosa izraste kasnije ti upoređuješ s hendikepom?
Zbilja?
Mogu samo ponoviti ono o zlonamjernom ili površnom čitanju.

Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
znači, alopecija je hendikep? Svašta
Znači, ljudima s alopecijom ta činjenica nikad i nigdje ne predstavlja ikakav problem? Svašta.

Znači, neizrastanje kose ne može biti indokator nekih drugih problema? Svašta.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:51   #24
to šta se ne zamaran kvaćicama i ostalin neznaći da nisan pismena i ja san splićanka i iman svoj dijalekt (a bum buš i bute to je ok niko nikome ne prigovara).bar nisan tako plitka da nekoga napadan bez ikakve osnove i dokaza (opet ponavljan stvarno se ne poznajemo).

ja u niti jednon momentu nisan rekla da ja njoj branin išta kuća nam je puna svih mogućih gumenih kukaca i gmazova i vodozemaca i svih mogućih napisa i filmova o njima,nastojin to sve usmjerit u pravon smjeru,čitamo di je koji živia kako su izumrli,čime se koji hrania itd... .zašto mi to sve nije baš drago je radi toga šta se ponekad omakne kojen dinosauru da bude i malo nasilan i strašan.
mislin da van je loš taj stav da triba dite pustit da se samo odgaja i ne obraćat pažnju na detalje.mali muškići gledaju strašne crtane di isto svak svakog proždire i tako i sve je više tih stava i užasa i neznan zašto danas dica baš vole gledat te strašne stvari (ja kad san bila mala bojala san se tako toga)(i još se bojin).a i nemaju baš izbora di god se okrenen nešto strašno i grozno se dešava.
__________________
krpice
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:00   #25
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
mislin da van je loš taj stav da triba dite pustit da se samo odgaja i ne obraćat pažnju na detalje.mali muškići gledaju strašne crtane di isto svak svakog proždire i tako i sve je više tih stava i užasa i neznan zašto danas dica baš vole gledat te strašne stvari (ja kad san bila mala bojala san se tako toga)(i još se bojin).a i nemaju baš izbora di god se okrenen nešto strašno i grozno se dešava.
meni se cini da se ti previse brines. ona je jos mala i sad su joj dino i ekipa cool, a mozda ce je to uskoro proc. pa ce joj nesto deseto bit in. pa ce krenut u skolu, ovo-ono. to sta je sad interesiraju dinosi ne znaci da ce jednog dana bit paleontolog. i ne znaci da sa deset godina nece htjet nosit grudnjak, davat pramenove, i da ce joj u ormaru visit 15 suknjica/haljinica. kao sto rekoh ranije, moja je sva u rozo i hello kitty. pa ja ne mislim da ce zbog toga jednog dana bit brainless plavusa s umjetnim noktima. postoje stereotipi, ali oni srecom lagano odumiru. zato ne brini
a to sto djeca gledaju je isto tako stvar odluke roditelja sto ce djetetu dat da gleda, kakav crtic ce mu kupit, knjigu, strip. prije xy godina kad smo mi bili mali takvo nesto nije niti bilo na programu...
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:14   #26
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
to šta se ne zamaran kvaćicama i ostalin neznaći da nisan pismena i ja san splićanka i iman svoj dijalekt (a bum buš i bute to je ok niko nikome ne prigovara).bar nisan tako plitka da nekoga napadan bez ikakve osnove i dokaza (opet ponavljan stvarno se ne poznajemo).

ja u niti jednon momentu nisan rekla da ja njoj branin išta kuća nam je puna svih mogućih gumenih kukaca i gmazova i vodozemaca i svih mogućih napisa i filmova o njima,nastojin to sve usmjerit u pravon smjeru,čitamo di je koji živia kako su izumrli,čime se koji hrania itd... .zašto mi to sve nije baš drago je radi toga šta se ponekad omakne kojen dinosauru da bude i malo nasilan i strašan.
mislin da van je loš taj stav da triba dite pustit da se samo odgaja i ne obraćat pažnju na detalje.mali muškići gledaju strašne crtane di isto svak svakog proždire i tako i sve je više tih stava i užasa i neznan zašto danas dica baš vole gledat te strašne stvari (ja kad san bila mala bojala san se tako toga)(i još se bojin).a i nemaju baš izbora di god se okrenen nešto strašno i grozno se dešava.
Dijalekt nema veze s pismenošću i nisam ga ni spominjala I mislim da općenito ima više nisan, jednon i slično nego što ima buš i bute, kad već igraš na tu kartu

"Napadnuta" si na temelju onoga što si napisala, ništa nitko nije izmislio.
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:21   #27
je i meni se ćini da se previše brinen i da mi ona raste u najbolju i najlipšu curu na svitu dok ja razbijan glavu ovde a opet evo nekidan mi susid izvadia curi criva i raskomada je.a toga svega ima i po crtanima pogotovo za muške a i dinosauri isto nisu neki anđelčići baš
__________________
krpice
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:22   #28
ajme, ajme, ajme...
pusti jadno dijete da se igra s onim sto ju veseli
umjesto da budes sretna sto dijete proucava sve o dinosaurima koji je trenutno zanimaju ti bi joj gurala lutkice i cesljice u ruke
htjela bi da ti dijete bude kao iz toddlers and tiaras, mene bi vidis tako nesto zgrozilo

btw i ja sam se kao klinka igrala s deckima (takvo je bilo drustvo vrsnjaka iz ulice) i nisam zbog toga ni "muskaraca" ni lezba
ok, vjerojatno se ne uklapam u tvoju idealnu sliku zenice u rozom ("muski" faks, hodam okolo bez sminke a i popijem pivu s kolegama s posla )
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:29   #29
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
je i meni se ćini da se previše brinen i da mi ona raste u najbolju i najlipšu curu na svitu dok ja razbijan glavu ovde a opet evo nekidan mi susid izvadia curi criva i raskomada je.a toga svega ima i po crtanima pogotovo za muške a i dinosauri isto nisu neki anđelčići baš
ali svijet zivotinja je nesto drugo, borba za opstanak, prezivljavanje. nisu dinosi bili ni nadrogirani, ni alkoholizirani. uzmi bilo koju bajku koje su prilicno curicaste, sve te princeze ovo-ono, i tamo ima vjestica, i vukova, i rasporenih trbuha (vuk i sedam kozlica), carobnjaka. i patuljci koji su drzali mrtvu snjeguljicu i gledali je, sorry i to je lagano morbidno. ali djeca na to drugacije gledaju, oni to ne kuze na isti nacin kao i odrasli. a to sto pise po novinama, to nije stivo za djecu od 5 godina.
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:47   #30
nevolin ja nikoju priču di god iko ikome išta vadi i tako to,ali neke priče šta ukazuju dici da postoje razne opasnosti i da triba se pazit to je ok.i znan to da se dinosaur hrani i to sve ali oni šta prave te filmove to nekako za moj ukus previše detaljno prikazivaju (meni se želudac okriće) i mislin se kako to na nju djeluje (njoj je to sve super i smišno joj je šta se meni gadi ali čitala san negdi text da neka dica(ne svi) baš oće gledat nešto šta ih užasava i plaši ali neće da priznaju da je to tako jer se žele pokazat hrabri i da oni to mogu i tako neko dokazivanje sebi i drugima u tom smislu a u biti se toga svega boje)
__________________
krpice
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:48   #31
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
to šta se ne zamaran kvaćicama i ostalin neznaći da nisan pismena
Znaći.
Quote:
mislin da van je loš taj stav da triba dite pustit da se samo odgaja
Roditeljsko propisivanje obrasca po kojem bi dijete trebalo rasti nije nikakvo odgajanje. To je u najmanju ruku nepoštivanje djeteta, a u drastičnijim pojavnim oblicima je i zlostavljanje.
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
je i meni se ćini da se previše brinen i da mi ona raste u najbolju i najlipšu curu na svitu
Boldano "mi" koje ti se omaklo, savršeno oslikava tvoj odnos prema tom djetetu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:01   #32
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Znači, ljudima s alopecijom ta činjenica nikad i nigdje ne predstavlja ikakav problem? Svašta.

Znači, neizrastanje kose ne može biti indokator nekih drugih problema? Svašta.
Najčešće je alopecija problem njima samima, većina ih teško prihvaća alopeciju, što mi je razumljivo. Ali sad da će utjecati na društveni/poslovni život i neće baš. Tako da mi je pretjerano da se alopecija naziva hendikepom.

Ona je navela da je malena imala jako malo kose do druge godine. Nije spominjala nikakve zdravstene tegobe.

Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
to šta se ne zamaran kvaćicama i ostalin neznaći da nisan pismena i ja san splićanka i iman svoj dijalekt (a bum buš i bute to je ok niko nikome ne prigovara).bar nisan tako plitka da nekoga napadan bez ikakve osnove i dokaza (opet ponavljan stvarno se ne poznajemo).

ja u niti jednon momentu nisan rekla da ja njoj branin išta kuća nam je puna svih mogućih gumenih kukaca i gmazova i vodozemaca i svih mogućih napisa i filmova o njima,nastojin to sve usmjerit u pravon smjeru,čitamo di je koji živia kako su izumrli,čime se koji hrania itd... .zašto mi to sve nije baš drago je radi toga šta se ponekad omakne kojen dinosauru da bude i malo nasilan i strašan.
mislin da van je loš taj stav da triba dite pustit da se samo odgaja i ne obraćat pažnju na detalje.mali muškići gledaju strašne crtane di isto svak svakog proždire i tako i sve je više tih stava i užasa i neznan zašto danas dica baš vole gledat te strašne stvari (ja kad san bila mala bojala san se tako toga)(i još se bojin).a i nemaju baš izbora di god se okrenen nešto strašno i grozno se dešava.
A dobro, nekad mi se čini da su neki roditelji imali lobotomiju pa se ne sjećaju crtića iz svog djetinjstva. Inače Tom & Jerry, ptica trkačica su bili potpuno nenasilni.

A i sjećam se jedne pričice iz omiljene mi slikovnice. Majka i otac su imali puno djece, nisu ih mogl hrantiti pa su ih ostavili u dubokoj šumi da ne znaju naći put doma. Ostavili su ih jer su ih silno voljeli.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:08   #33
to mi znaći da je moja cura.ok,ovo je glupo za objašnjavat.

e da,nesmin odgajat MOJE dite,naravno triba poštivat odluke diteta od 5god ako ona odlući pritrćavat cestu i ne gledat jel ide auto ili gurat drugo dite sa rive u more ili štipat drugu dicu (to nije moja cura radila,da se razumimo ali taka dica postoje-ja smatran da nisu odgojeni) tako neke slićne odluke ko san ja da joj branin i namećen joj svoje stavove.ona je već zrila i odgovorna osoba.zna sama šta je loše i šta se smi a šta ne.


i mislin da bi više pažnje ovde tribalo posvetit tome šta neko govori a ne kako govori.
svaki post je vriđanje mene. gore u nekon postu san napisala da se bojin kako sve te strašne beštije i zvjeri utjeću na nju.ništa nikome ne namećen.zadnji pribor za kuvanje (lipe rozo-plave tećice i čikare ) je kupljen prije dobre 2god.još je ka nov.e pa šta.ako nekome triba poklanjan
__________________
krpice

Zadnje uređivanje zvoNINA : 30.11.2012. at 15:26.
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:15   #34
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
je i meni se ćini da se previše brinen i da mi ona raste u najbolju i najlipšu curu na svitu dok ja razbijan glavu ovde a opet evo nekidan mi susid izvadia curi criva i raskomada je.a toga svega ima i po crtanima pogotovo za muške a i dinosauri isto nisu neki anđelčići baš
Opće je poznato da su svi svjetski ubojice, manijaci i nasilnici u djetinjstvu pokazivali zanimanje za životinje, bagere i plavu boju, zar ne? Osoba koja se oblači u ružičasto i volji šljokice nikako ne može biti nasilna, luda i poremećena.
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
t
e da,nesmin odgajat MOJE dite,naravno triba poštivat odluke diteta od 5god ako ona odlući pritrćavat cestu i ne gledat jel ide auto ili gurat drugo dite sa rive u more ili štipat drugu dicu (to nije moja cura radila,da se razumimo ali taka dica postoje-ja smatran da nisu odgojeni) tako neke slićne odluke ko san ja da joj branin i namećen joj svoje stavove.ona je već zrila i odgovorna osoba.zna sama šta je loše i šta se smi a šta ne.
Dakle, tvoje dijete nije pretrčavalo cestu i mučilo i tlačilo drugu djecu, ali ako joj odobriš igranje s dinosaurima i bagerima, moglo bi početi? Jer je također opće poznato da je dopustiti djetetu da se igra s kojom igračkom želi i dopustiti djetetu da se baci kroz prozor ista razina zabrana.
Svi ti roditelji koji djeci ne nameću šah/winxice/suknjice/veslanje zapravo pretvaraju djecu u razmažena pizdekava derišta i buduće nasilnike i psihopate!!!!! Reci ti njima!!!!

Evo naprimjer, meni bi moja mama dopustila da odjenem žutu majicu iako je ona više voljela zelenu, a i dopustila mi je da se upišem na mačevanje, a ne na košarku, i sad se drogiram i tučem drugu djecu i ločem rakiju po ulici i ne brijem noge i nemam odgovornosti ni zdravog razuma pa pišem po forumu umjesto da zarađujem kruh današnji.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:18   #35
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
to mi znaći da je moja cura.ok,ovo je glupo za objašnjavat.

e da,nesmin odgajat MOJE dite,naravno triba poštivat odluke diteta od 5god ako ona odlući pritrćavat cestu i ne gledat jel ide auto ili gurat drugo dite sa rive u more ili štipat drugu dicu (to nije moja cura radila,da se razumimo ali taka dica postoje-ja smatran da nisu odgojeni) tako neke slićne odluke ko san ja da joj branin i namećen joj svoje stavove.ona je već zrila i odgovorna osoba.zna sama šta je loše i šta se smi a šta ne.
Ne pretjeruj. I ne izjednačavaj odgoj u kojem tebi smetaju njezini dinosauri na majicama i manjak Winxica s onim u kojem dijete "zrelo i odgovorno" pretrčava cestu.

Napravila si temu, htjela razgovarati, ne postoji osoba ovdje koja te podržala i što bi ti sad? Ne stavljaj ljudima u usta riječi koje nisu izgovorili. Ako si ti sebi super mama, onda nek netko zatvori temu jer nema smisla. Očito da ljudi nemaju iskustva s time da im smeta da je njihovo dijete pametno malo biće s vlastitim interesima koji nisu uvijek onakvi kakve roditelji očekuju pa se tema komotno može ključati. Ako si htjela tapšanje po ramenu, žao mi je.
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:45   #36
ovde stvarno niko nije svatia šta mene u biti zabrinjava.
Quote:
nevolin ja nikoju priču di god iko ikome išta vadi i tako to,ali neke priče šta ukazuju dici da postoje razne opasnosti i da triba se pazit to je ok.i znan to da se dinosaur hrani i to sve ali oni šta prave te filmove to nekako za moj ukus previše detaljno prikazivaju (meni se želudac okriće) i mislin se kako to na nju djeluje (njoj je to sve super i smišno joj je šta se meni gadi ali čitala san negdi text da neka dica(ne svi) baš oće gledat nešto šta ih užasava i plaši ali neće da priznaju da je to tako jer se žele pokazat hrabri i da oni to mogu i tako neko dokazivanje sebi i drugima u tom smislu a u biti se toga svega boje)
naravno,to niko nije proćita niti išta napisa o tome,samo znate vriđat.
možete zatvorit temu jer se nisan došla svađat i pripirat sa nikin nego normalno razgovarat ali to se ovde oćito nemože.
__________________
krpice
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:00   #37
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
ovde stvarno niko nije svatia šta mene u biti zabrinjava.
Bas cudno.
Quote:
naravno,to niko nije proćita niti išta napisa o tome,samo znate vriđat.
Znaci tebe zabrinjava to sto se bojis da se ona mozda boji...iako to ne pokazuje?
Cega tocno...igracaka dinosaurusa i knjiga o dinosaurusima? Pa ne mora gledati neke stravicne filmove.
Iz prvog posta stvarno djeluje da se ti bojis neceg drugog, ali nije bas jasno cega, bar ne iz ovih rijeci:
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
ali grozno me iritira to šta neće barbike i tečice i tako to.stvarno nebi tila da postane neka muškarača.dobro je dok je još ja oblačin
neznan oću se više nadat ićemu jer polako gubin sve nade,oće ovo ikad prestat,
Cini se kao da zelis da se igra lutkicama, da se igra kuhanja...a da ti smeta njen nacin i izbor igre...
Kao da malo dijete (u dobi kada je sve unisex) zelis ukalupiti u neke stereotipe i kao da se bojis da igranje auticima/pikulama/dinosaurusima dovodi do toga da curice pretvori u muskarace, a tu si u zabludi.
Mislim, moze ona biti muskobanjasta i kada odraste, ali i ne mora...nema to veze s tim s cime se igra sada dok je mala.
Ako se stvarno bojis nekih mogucih strahova, zbog gledanja ruznih scena, pa onda joj nemaoj omoguciti da to gleda i problem rijesen.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:02   #38
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
ovde stvarno niko nije svatia šta mene u biti zabrinjava.
Nemoj falsificirati - ili, ako baš želiš, radi to bolje od ovoga.

Strah od strašnih dinosaura koji od djece prave buduće masovne ubojice, odabrala si kao zadnju crtu obrane nakon što je tvoj prvi post u kojem si kristalno jasno ispisala što te doista muči, naišao na kritike.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:31   #39
a da joj onemogućin (ali to mi nebi uspilo ni pomislit da proban uopće) da gleda dokumentarce o dinosaurima onda bi opet ispalo da joj nešto zabranjivan i onda opet kamenje po meni.

ja san konzerva i volin kad je ženska-ženska i sve te fjokiće i rozo (uspile smo nabavit rozu majicu na 3mala dinosaura naprid!!!) a ne neka da ne drži do sebe i tako.a šta ću kad to volin pa nisan valjda tako loša osoba radi toga??!??

a ružne dinosaure sa ružnin pogledon i zubima i ružno se miću - njih nevolin ali naučila san se živit s njima.šta ću

i normalno da se bojin da se i ona možda njih boji ali kako je ona cila ka u điru "ko mi šta može" bojin se da ne glumi da su joj baš toliko dragi i smišni

ili jednostavno možda voli radit kontru i ne se sa prijama igrat sa pet šopovima nego ima svoje dinosaure i pauke i knjižurine sa njihovin slikama.njena ženska ekipa to ne ferma 2% al muškići su fascinirani njenon kolekcijon gadljivih beštija
__________________
krpice
zvoNINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:37   #40
Quote:
zvoNINA kaže: Pogledaj post
ja san konzerva i volin kad je ženska-ženska i sve te fjokiće i rozo (uspile smo nabavit rozu majicu na 3mala dinosaura naprid!!!) a ne neka da ne drži do sebe i tako.a šta ću kad to volin pa nisan valjda tako loša osoba radi toga??!??
Ako ti volis to (ne znam sto su fjokici, ali sigurno nesto sto se tvojoj curi ne svidja), nisi zbog toga losa osoba. Kupi si fjokice i budi sva u rozom, ako te to cini sretnom.
Lose je to nametati drugima, prvenstveno vlastitom djetetu, nametati mu svoj izbor i sputavati ga u odabiru boja/igracaka.
Zabrani ono sto joj stvarno skodi (ako mislis da skodi), plava boja i zanimanje za zivotinje tu ne spadaju.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.